Blog Yazıları

Dijital dünyadan en güncel haberleri ve birbirinden faydalı bilgilendirici içerikleri blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Video İndirme Programları

Ücretli olarak video indirme hizmeti sunan video indirme programları, indirdiğiniz videolar üzerinden belirli yasal haklara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Twitter Videoları Açılmıyor, Oynatma Hatası Çözümü

Kullanıcılar tarafından “Twitter videolar açılmıyor” şikâyeti oldukça fazla duyulmaktadır. Videoların açılmamasının birçok nedeni olmaktadır.

Pinterest Hesabı Nasıl Silinir?

Pinterest hesap silme işlemi kolay bir işlem olup ister tamamen hesabınızı silebilir isterseniz de geçici bir süreliğine ara verebilmeniz mümkündür.

Instagram Yeni Güncelleme Geldi

İnstagram yeni güncelleme dönemi ile devamlı bir şekilde uygulamayı geliştirmekte ve kullanıcıların daha iyi bir performansta instagramı kullanmalarını sağlar.

Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu

Son zamanlarda instagram üzgünüz isteğiniz ile ilgili sorun oluştu uyarısı kullanıcıların karşısına çıkan uyarılardan bir tanesidir.

Instagram Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Kullanıcılardan çoğu zaman “instagram şifremi unuttum ne yapabilirim” gibi cümleler duymak mümkündür.

Instagram Kişisel Blog Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda instagram uygulamasında oldukça fazla karşımıza çıkan instagram kişisel blog hesapları son dönemlerde oldukça fazla popülerlik kazanmıştır.

Instagram Fotoğraf Yükleme Sorunu

Genel olarak bu eylem ile karşılaşan kişiler “instagramda paylaşım yapamıyorum” tarzında şikayetlerde bulunmaktadırlar.

Instagram En Güzel ve Seksi Kadın Hesapları

İnstagram genelinde yapılan bir araştırmaya göre 2021 yılı instagram +18 hesapları Türk kullanıcıları arasında birçok tanıdık isim yer almaktadır.

Instagram Bildirim Gelmiyor Sorunu ve Çözümü

ktif instagram kullanıcılarının en çok karşılaştığı sorunlardan olan instagram bildirim gelmiyor sorunu, en çok “instagram bildirimleri açık bildirim gelmiyor”

Facebook Takipçi Açma/Kapama İşlemi Nasıl Yapılır?

Facebook’ta takipçi açma ya da kapama işlemi kişinin isteğine bırakılmış olup hesabını kendi istediği gibi yönetebilmektedir.

Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kitlendi

Kişisel bilgilerinizin çalınmaması için facebook güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kitlendi uyarısı vererek hesabınızı koruma altına almaktadır.

WhatsApp
Sipariş Sorgula