Whatsapp İletişim
Müşteri Destek
Mail Destek

INSTAGRAM STORY İNDİR

İnstagram story indirme aracını kullanarak hemen instagram hikayelerinizi ücretsiz olarak indirin.

İSTEDİĞİNİZ İNSTAGRAM HİKAYESİNİ İNDİRİN

İndir butonunu aktif etmek için yorum yapmanız gerekmektedir.

YORUM YAPIN
5
KULLANICI YORUMLARI
10
 • 54 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 3 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 33 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 47 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 8 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 44 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 16 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 34 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 17 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 25 dakika önce

  5 Üzerinden 5

Instagram Story İndirme 

Sosyal medya platformları arasında ilk olarak Snapchat ile başlayan story atma imkanı bir süre sonra diğer sosyal medya araçlarına da yansıdı. En çok Instagram üzerinde kullanılan bu özellik günümüzde her geçen gün daha fazla kullandığımız bir avantaj haline geldi. Instagram kullanıcıları sürekli sosyal medyada story atmaya başladı. Bu alanda profesyonel kalitede takipçi satışı hizmeti sunan firmamızda Instagram araçları ve hizmetleri de memnuniyet odaklı bir şekilde sunulmaktadır. Gelişmeye devam eden firmamızın web sitesi üzerinden yeni hizmetlerimizi de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 

Pek çok Instagram kullanıcısı Instagram story nasıl indirilir sorusunun yanıtlarını aramaktadır. Daha önceden hazırlamış olduğumuz Instagram fotoğraf indirme ve Instagram video indirme araçlarını kullanabildiğiniz gibi story indirme aracımızı da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz tarafından geliştirilen bu araç oldukça kullanışlıdır. 

Instagram story indirme aracı sayesinde istediğiniz Instagram kullanıcısının paylaşmış olduğu story indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bilgisayar için değil aynı zamanda iOs veya Android tabanlı işletim sistemine sahip cihazlar için de Instagram story indirebilirsiniz.

Instagram Hikaye Nasıl İndirilir?

Story atma özelliği hatırlanacağı üzere geçmişte ilk olarak Snapchat uygulaması ile hayatımıza girdi. Sosyal medyada kullanıcıların anlık ve geçici süreli olarak atmış olduğu fotoğraf veya videolara story adı verilmektedir. Ancak Instagram platformu bunu kullanıcılarına sunduktan sonra çok daha popüler oldu ve kullanıcılar tarafından benimsendi. 

Boomerang, GIF desteği ve superzoom efekti gibi güncellemeler ile birlikte daha eğlenceli ve renkli bir platform olmayı başaran Instagram bu sayede kullanıcılarını da memnun etmeyi başardı. Böylelikle Instagram kullanıcıları Instagram üzerinden story atmak için adeta birbirleri ile yarışır hale geldi. 

Günümüzde platforma baktığımızda pek çok Instagram fenomeni de story özelliğini aktif bir şekilde kullandığı için takipçilerini eğlendirmeyi ve sevindirmeyi başardı. Instagram üzerinden takip etmiş olduğunuz ve beğendiğiniz Instagram fenomenlerinin ya da farklı kullanıcıların hikayelerini indirmek istiyorsanız firmamızın kurumsal web sitesi üzerinde yer alan Instagram story indirme aracımızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde istediğiniz Instagram kullanıcısının profilinden paylaşmış olduğu mevcut hikayelerin hepsini anında cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

Bilindiği gibi Instagram üzerinden kesinlikle video fotoğraf veya hikaye indirilmesi mümkün değildir. Sadece fotoğraf ve video içermeyen Instagram storyleri için ekran görüntüsü alıp görüntüyü kırparak indirmek mümkün olmaktadır. Ancak bu durumda kalite düşmekte veya çok uğraş harcamak gerekmektedir. Bunun yerine web sitemizde bulunan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Instagram story indirme aracımız sayesinde hikayeleri anında indirebilirsiniz.

Instagram Story Nasıl İndirilir?

 • Instagram hikayelerini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını web sitemizdeki araca giriniz.
 • Ekrana gelen “İndir” butonuna tıklayınız.
 • Karşınıza çıkan robot sorgulamasını geçerek “doğrula” butonuna tıklayınız.
 • Bu süreçte Instagram aracımızı profildeki hikayeleri sizler için bir araya getirmektedir.
 • Bir süre bekledikten sonra karşınıza çıkan hikayelerden indirmek istediğinizin altında yer alan “İndir” tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
 • Yeni sekmede açılan Instagram hikayesinin en sağında bulunan “…” işaretini basıp “indir” butonuna tıklayabilirsiniz. 

Web sitemizin deneyimli ekibi sayesinde Instagram kullanıcıları için kaliteli ve kullanışlı bir araç geliştirdik. Bu araç oldukça basit bir kullanım özelliğine sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda kullanımı ücretsiz olduğu için yoğun ilgi görmektedir. Bu araç üzerinden herhangi bir fotoğraf video veya hikaye indirebilmeniz için bu medyanın sahibi olan kullanıcının hesabının herkese açık olması çok önemlidir. Hesabı gizli olmayan bütün kullanıcılar için bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak gizli hesaplar için ne yazık ki Instagram story fotoğraf veya video indirmek için hiçbir araç mümkün olmadığı için web sitemizde bulunan araç da çözüm olamamaktadır.

 • Web sitemizin Instagram story indirme sayfasına giriş yapmanız ve hikayesini indirmek istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını bu alana girmeniz gerekmektedir. 
 • Bu alana hesabın kullanıcı adını doğru bir şekilde yazdıktan sonra kullanıcının o anda bulunan tüm hikayelerini ekranda görebilirsiniz. Bunların yanı sıra biyografi alanında yer alan kalıcı storyleri de bu bölümden kolaylıkla indirebilirsiniz. 
 • Instagram üzerinden story indirmenin tek şart hesabın gizli olmaması bir başka deyişle hesabın herkese açık olmasıdır. Kullanıcının hesabı gizli ise bu durumda hikayesini indirmek mümkün değildir. 
 • Web sitemizin kaliteli hizmetleri tamamen ücretsiz ve kullanışlı bir şekilde sunulmaktadır. Web sitemizdeki bu araç hem Pc hem de mobil için indirme avantajı sunmaktadır. Böylelikle sorun yaşamadan istediğiniz cihazınıza video indirme yapabilirsiniz. 

Instagram Story İndirme Cihazıma Zarar Verir Mi?

Instagram platformunda hesabı herkese açık olan herhangi bir kullanıcının paylaşmış olduğu story kullanışlı aracımız sayesinde telefona veya bilgisayara indirilebilmektedir. Bilindiği üzere Instagram uygulaması üzerinde bir kullanıcının paylaşmış odluğu hikayeler doğrudan Instagram uygulamasından indirilemiyor. Kullanıcı sözleşmesi sebebi ile hukuki olarak böyle bir özellik açık değildir. Bu yüzden Instagram hizmetleri konusunda profesyonel destek sunan firmamızın kurumsal web sitesini tercih ederek istediğiniz story indirme işlemini sorun yaşamadan tamamlayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü ve güvenli kalitesiyle beğendiğiniz tüm storyleri cihazınıza güvenle indirmenize yardımcı olan web sitemizi tercih edebilirsiniz. Siz müşterilerimiz için özel olarak geliştirdiğimiz araç sayesinde hem cihazınıza hem de Instagram hesabınıza herhangi bir uygulamayı indirmek zorunda kalmadan, araç aracılığıyla dilediğiniz hikayeyi kalitesi düşmeden indirebilirsiniz. 

Geçmiş dönemde paylaşılan bir hikayeyi cihazınıza kaydetmek için ekran görüntüsü lamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden de çözünürlük kalitesi ciddi oranda düşerek ekrandaki her şeyi kaydetmektedir. Bu tür uğraştırıcı sorunlarla boğuşmadan kaliteli ve hızlı bir şekilde indirme yapabilmek için özel olarak geliştirmiş olduğumuz cihazımızı kullanabilirsiniz. Bu aracımız ile sadece resim indirme değil aynı zamanda video indirme işlemlerini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olabilmektedir. 

Instagram dünyasında yapmak isteyip de yapamadığınız tüm işlemlerinizi web sitemiz üzerindeki kaliteli ve basit aracı kullanarak tamamen ücretsiz ve şifresiz biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizin sonunda hesaplarınızın şifresi talep edilmemektedir. Bu yüzden hiçir sosyal medya programı indirme durumu kalmadan online biçimde istediğiniz hızlı ve pratik sonuçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Instagram hesabınızın veri güvenliğin sağlamak için hesabınızı güvenliğini tehdit edebilecek risklerden uzak durmanız tavsiye edilmektedir. Böyle şüpheli durumlara düşmemek için web sitemizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsini

Instagram Öne Çıkan Story Nasıl İndirilir?

Beğendiğiniz tüm Instagram kullanıcılarının hikayelerini web sitemizdeki Instagram story indirme aracı sayesinde kolaylıkla indirebilirsiniz. Günlük paylaşılan storyler 24 saat sonra silindiği için süresi dolduğu anda bu hikayeler Instagram aracımızda görüntülenemez. İsteğinize bağlı olarak PC üzerinden aracımızı açıp pratik bir şekilde story indirme işlemlerini başlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra cihazınızı ister iphone ister farklı bir marka ile sorun yaşamadan iOS storyleri indirebilir ve cihazınıza asla zarar gelme endişesi yaşamazsınız.

Web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm Instagram işlemlerinde kullanıcılarımızın ücretsiz olarak yararlanabileceği avantajlı seçenekler bulunmaktadır. Gönül rahatlığı ile sınırsız biçimde story indirme yapabilmek için web sitemizin güvenilir hizmetlerini tercih edebilirsiniz

Facebook Hizmetleri
Twitch Hizmetleri
Spotify Hizmetleri
Clubhouse Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
SoundCloud Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tumblr Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Periscope Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Pinterest Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Vimeo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
LinkedIn Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Telegram Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Yeni SiparişMersin'den bir müşteri Twitter 100 Tıklama paketi için sipariş oluşturdu.