0

Instagram Story İndir

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel
 
 

 

Instagram Story İndirme Nasıl Yapılır?

Sitemizde Instagram uygulaması için Instagram Story İndirme aracımız mevcuttur. Instagram Story İndir aracımızı test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Instagram Story İndir bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkan video'yu indir butonu ile telefon yada bilgisayarınıza indirin.
Instagram Story İndir Nasıl Yapılır?

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Instagram uygulamasını sevilen özelliklerinden olan story paylaşma özelliği 24 saatliktir. 24 saat içerisinde paylaşılan hikayeler kaybolur. Kullanıcılar kendi hesabında paylaştıkları hikayelere arşiv bölümden ulaşarak indirebilir diğer hesaplardaki paylaşımlar için uygulanacak çeşitli indirme yöntemleri vardır.

Instagram uygulaması üzerinde kullanıcıların kişisel görüntülerini izin almadan kaydetmek ya da paylaşmak suçtur. İzinsiz indirme ve paylaşılması durumunda kullanıcılar için ilerleyen süreçte hukuki yaptırımlar ile karşılaşma ihtimali bulunmaktadır. Bu yüzden Instagram story indirme işlemlerinde kişisel görüntüler indirilip paylaşılmamalıdır.

Kullanıcılar story reposter mobil uygulaması ile story paylaşımlarını anonim olarak izleme şansına sahiptir aynı zamanda uygulama ile story düzenleme imkanı da elde edilir. Kullanıcılar indirdikleri hikayeleri tekrar paylaşırken farklı düzenlemeler yapma fırsatından yararlanır.

Öne çıkan hikayeleri story saver internet sitesi üzerinden görüntülenmesi söz konusudur aynı zamanda belirlenmiş olan adımlar uygulanarak story indirme işlemi gerçekleştirilir. Bilgisayara indirilmesi durumunda mobil cihazlardaki görüntüden daha düşük bir görüntü kalitesi elde edilir.

Instagram story kaydetme işlemleri için kullanılan yöntem olan ekran kaydı için öncelikli olarak yapılması gereken kaydetmek istenen hikayeyi açarak ekran kayıt videosu oluşturmaktır. Ardından video üzerinde düzenlemeler yaparak kaydedilmek istenen görüntü elde edilir.

Instagram story indirme işlemlerinde en basit ve ilk olarak kullanılan yöntem ekran görüntüsü almaktır ancak mobil cihazların kendi özellikleri kullanılarak da kayıt yapmak mümkündür. Yöntemlerin birçoğunu kullanabilmek için iOS ya da Android işlemcili cihazlara ek olarak mobil uygulama indirilmeli ya da internet sitesi üzerinden işlem gerçekleştirilmelidir.

Instagram story indirme işlemleri bilgisayar için değildir böyle bir uygulama yoktur ama internet siteleri aracılığı ile Instagram hikayeleri cihazlara kolaylıkla indirilir. Story saver ya da ınflact yöntemleri kullanılarak kaydetmek istenen hikayenin tamamı cihaza indirilir.

Apple Store'da firmanın politikalarından dolayı birçok uygulama bulunmaz, App Store'da yer alan uygulamalardan olan story reposter ile video indirmek mümkündür. Uygulama indirilip açıldıktan sonra paylaşılmak istenen hikaye açılır ve download butonuna basılır. Story kısa süre içerisinde cihaza iner.

Android cihaz üzerinde Instagram story indirmek isteyenler için yapılması gereken tek şey Google Play Store'a girerek arama kısmına story saver yazmaktır. Uygulama indirildikten sonra hesap bilgileri ile erişim sağlanır ve arama bölümünden indirmek istenen hikaye bulunur. Ardından start butonuna basıldıktan sonra story cihaza indirilir.

Milyarlarca kullanıcıya sahip olan Instagram uygulaması birçok farklı özellik ile öne çıkar bunların içerisinde en popüler olan story olarak bilinen hikayedir. Instagram'da storyler 24 saat aktiftir ardından kaybolur indirilemeyen hikayeleri cihaza kaydetmek için ekran görüntüsü almak tercih edilen bir yöntemdir ama etkili değildir. 

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Mehmet Selahattin Atbinici
  Öğrenci

  Birçok story görüyorum. Bunların büyük kısmı çok hoşuma gidiyor. Keşke edinebilsem diyodum. Arkadaşım bana bunun mümkün olduğunu söyledi. Yok artık dedim kendi kendime. Ancak gerçekten de böyle bir şey varmış. Siteye girdikten sonra neler yapmam gerektiğine baktım, kolay olduğunu gördüm. Şimdi istediğim storyi indirebiliyorum. Çok teşekkürler.

 • Samet Sancar Sözeri
  CEO

  Takip ettiğim birçok instagram sayfası var. Bunların story kısmında yer alan videolar benim için son derece ilgi çekici. Üstüne tıkladığım vakit indiremiyorum. Bunun nedeni sistemin kendisiyle alakalıymış. Bende bir yolu olup olmadığını araştırdım. Hemen bu siteyi buldum. En azından bir tanesini deneyeyim dedim, gerçekten de oldu ve video indi. Şimdi hangi videodan hoşlanırsam onu site üzerinden indirebiliyorum.

 • Şerife Ezgi Baygeldi
  Avukat

  Artık tüm story videolarını indirebilme konusunda hiçbir sıkıntım yok. Kulağa gerçekten çok garip gelebilir fakat böyle bir hizmet söz konusu. Story seçiyorsun ve iniyor. Benim gibi birçok farklı storiyi seven ve edinmek isteyen kişiler için harika bir hizmet. Kim bunu bulduysa teşekkürler.

 • Halis İplikçi
  Genel Müdür

  Arkadaşım söyledi, artık story indirmek mümkünmüş. Başta inanmadım tabi. Bu sitenin adresini attı bana facebooktan. Ben de siteye girerek mevcut hizmetin verildiğini gördüm. En azından bir deneyeyim. Bir şey kaybetmem diye düşündüm. Gerçekten de dedikleri gibi varmış. Vallahi video hemen indi. Artık bu site benim vazgeçilmezim olacak. Çok işe yarayan bir hizmet.

 • Alara Kaçer
  Genel Müdür

  Yemek storyleri var internette. Nasıl yapıldığını gösteren kısa videolar. Bunlar mutfakta çok işime yarıyor. Ancak her defasında giriş yapmak, sonradan bunu izlemek uzun bir süreç. Acaba video indirebilir miyim diye düşünürken bu sitenin olduğunu keşfettim. Google üzerinden buldum. Hiçbir şey istemiyor neredeyse ve işlem kolaylığı var. Beklediğimden çok daha kısa sürdü. İndirmede bir problemle karşılaşmadım.

 • Leyla Avseren
  Avukat

  Çok uzun yıllardan beri instagram kullanıyorum. Ünlülerin yayınlamış olduğu storyler her zaman ilgimi çekiyor. Bunun indirilebileceğini bilmiyordum. Vallahi ne yalan söyleyeyim bu siteye öyle tesadüfen denk geldim. İşlemin nasıl yapılacağını zaten anlatmışlar. Çok büyük bir zorluğu yok öyle. Ben de bunları yerine getirdim. Story indi. Sırada birçok story var artık. Bunların tümünü sırasıyla indireceğim. Böyle bir hizmeti sunmuş olmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bunu yaparken tek kuruş para da ödemedim.

 • Eren Mutlu
  Influencer

  Story indirmek her zaman yapmak istediğim bir şeydi. Arama yaptığım zaman bu site karşıma çıktı. Güvenemedim en başta ancak denemekten ne çıkar diye hemen işlem yaptım. Story gerçekten de iniyormuş. Ben bunu daha önce farklı birçok site üzerinden denemiştim ama hep başarısız olmuştum. Demek ki bunun böyle bir yolu varmış. Gerçekten müthiş bir hizmet.

 • Onurhan Bozer
  Avukat

  Bu sistemi ben de kullandım. Bir arkadaşımın tavsiye etmesinden sonra denedim. İlk başlarda bana çok saçma gelmişti. Çünkü instagramın kendisi böyle bir şeye müsade etmezken, bu nasıl yapsın demiştim. Ama adamlar sistemi kurmuşlar. Zorluğu kesinlikle yok. Üstelik video indirme sınırlaması gibi bir durumla da karşılaşmadım. Yani istediğiniz kadar story edinme şansınız bulunuyor.

 • Sevgül Demirdağ
  Doktor

  Storylerin indirilebileceğini bilmiyordum. Zamanında bunu yapabilmek için belki onlarca sayfaya giriş çıkış yaptım. Bir kısmına kullanıcı bilgilerimin de verdim. Sonuç hep hüsran oldu. Bu sayfayla tanışmamdan sonra en başta bir tereddüt yaşamıştım. Ancak ne kaybederim diye tarif ettikleri yolu denedim. Sonuç ise kesinlikle çok başarılı. Hangi story olursa olsun bunu indirebiliyorsunuz. Yalnız inme süresinin biraz uzun olduğunu belirtmem lazım.

 • Zümrüt Ela Gözen
  Mimar

  Her zaman yapmak istediğim şeylerden birisiydi story indirmek. Demek ki böyle bir yolu varmış. Çok teşekkürler, başarılarınızın devamını diliyorum.

HAZIR!
gorsel
 
 

İnstagram 2010 yılında fotoğraf ve video paylaşımı için mobil uygulamalara özel geliştirilmişti. Ardından Snapchat’in çıkmasıyla, birçok fenomen kısa paylaşım alanlarını terci ederek saniyelik videolar paylaşmayı cazip buldu. İnstagram 2015 yılında bünyesine kattığı Story özelliğiyle, kendiyle birlikte yükselişe geçen üç uygulamayı da geri planda bıraktı. Kullanıcıya ait hikaye özelliği, günde %89 oranında global alanda ilgi görüyor. İnstagram story indir özelliği sayesinde de güvenli indirme işlemini PC ve mobil cihaz üzerinden yapmanızı sağlayan Bayigram algoritmaları, fenomenlerin dünyasını yakından takip etmenizi ve hikaye paylaşımlarını indirme özelliğini kullanıcılarıyla buluşturuyor.instagram hikaye indir

Sosyal medya platformları arasında ilk olarak Snapchat ile başlayan story atma imkanı bir süre sonra diğer sosyal medya araçlarına da yansıdı. En çok Instagram üzerinde kullanılan bu özellik günümüzde her geçen gün daha fazla kullandığımız bir avantaj haline geldi. Instagram kullanıcıları sürekli sosyal medyada story atmaya başladı. 

Firmamız, bu alanda profesyonel kalitede takipçi satışı hizmeti sunmanın yanı sıra Instagram araçları ve hizmetlerini de memnuniyet odaklı bir şekilde sunmaktadır. Sürekli gelişen firmamızın web sitesi üzerinden ücretsiz olarak instagram video indir ve instagram fotoğraf indir gibi yeni hizmetlerimizi keşfedebilirsiniz. Pek çok Instagram kullanıcısı Instagram story nasıl indirilir sorusunun yanıtlarını aramaktadır.

Daha önceden hazırlamış olduğumuz Instagram fotoğraf indirme ve Instagram video indirme araçlarını kullanabildiğiniz gibi story indirme aracımızı da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz tarafından geliştirilen bu araç oldukça kullanışlıdır. Instagram story indirme aracı sayesinde istediğiniz Instagram kullanıcısının paylaşmış olduğu story indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bilgisayar için değil aynı zamanda iOs veya Android tabanlı işletim sistemine sahip cihazlar için de Instagram story indirebilirsiniz. 

İnstagram Story Indirme
instagram sesli hikaye indirme
Uygulamalar üzerinden fotoğraf, video ve sesli paylaşımları indirme işlemini İnstagram kendi bünyesinde kullanıcılarına sunmamaktadır. Paylaşım size aitse, paylaşımınızı onaylamadan önce video veya fotoğrafını mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Eğer başkasına ait indirme video ve fotoğraf indirme işlemi yapmak istiyorsanız, İnstagram hikaye indirme seçeneğini kullanabilirsiniz.

 • Yazılım HD kalitesinde ve karşı tarafa bilgilendirme gitmeden indirme işlemi yapmanızı sağlayacaktır.
 • PC ve mobil cihazlarda kullanıma açıktır.
 • Web online kullanım için Safari ve Google arama motorlarını tercih edebilirsiniz.
 • İOS ve Android sistemler üzerinden hikaye indirebilirsiniz.
 • İndirme işlemi sonrası kaydet yaparak mobil cihazınıza veya PC’nize kaydet seçeneğini kullanabilirsiniz.
 • >>URL kopyala >> URL yapıştır>> devam butonuna basarak işlemin tamamlanmasını sağlarsınız.

Instagram Story Nasıl İndirilir?

instagram story downloaderInstagram hikayelerini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını web sitemizdeki araca giriniz.

 • Ekrana gelen “İndir” butonuna tıklayınız.
 • Karşınıza çıkan robot sorgulamasını geçerek “doğrula” butonuna tıklayınız.
 • Bu süreçte Instagram aracımızı profildeki hikayeleri sizler için bir araya getirmektedir.
 • Bir süre bekledikten sonra karşınıza çıkan hikayelerden indirmek istediğinizin altında yer alan “İndir” tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
 • Yeni sekmede açılan Instagram hikayesinin en sağında bulunan “…” işaretini basıp “indir” butonuna tıklayabilirsiniz.

Web sitemizin deneyimli ekibi sayesinde Instagram kullanıcıları için kaliteli ve kullanışlı bir araç geliştirdik. Bu araç oldukça basit bir kullanım özelliğine sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda kullanımı ücretsiz olduğu için yoğun ilgi görmektedir. Bu araç üzerinden herhangi bir fotoğraf video veya hikaye indirebilmeniz için bu medyanın sahibi olan kullanıcının hesabının instagram otomatik beğeni yapacak kişi dahil herkese açık olması çok önemlidir. Hesabı gizli olmayan bütün kullanıcılar için bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak gizli hesaplar için ne yazık ki Instagram story fotoğraf veya video indirmek için hiçbir araç mümkün olmadığı için web sitemizde bulunan araç da çözüm olamamaktadır.

 • Web sitemizin Instagram story indirme sayfasına giriş yapmanız ve hikayesini indirmek istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını bu alana girmeniz gerekmektedir.
 • Bu alana hesabın kullanıcı adını doğru bir şekilde yazdıktan sonra kullanıcının o anda bulunan tüm hikayelerini ekranda görebilirsiniz. Bunların yanı sıra biyografi alanında yer alan kalıcı storyleri de bu bölümden kolaylıkla indirebilirsiniz.
 • Instagram üzerinden story indirmenin tek şart hesabın gizli olmaması bir başka deyişle hesabın herkese açık olmasıdır. Kullanıcının hesabı gizli ise bu durumda hikayesini indirmek mümkün değildir.
 • Web sitemizin kaliteli hizmetleri tamamen ücretsiz ve kullanışlı bir şekilde sunulmaktadır. Web sitemizdeki bu araç hem Pc hem de mobil için indirme avantajı sunmaktadır. Böylelikle sorun yaşamadan istediğiniz cihazınıza video indirme yapabilirsiniz.

Instagram Story Download


İnstagram’da kullanılan story özelliğinde, video ve fotoğraf paylaşımı yapılabilmektedir. İnstagram story download özelliklerini kullanmak için PC ve mobil yazılım seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bayigram özel algoritmalar geliştirerek, herkesin güvenli bir şekilde kullanabileceği özel bir alan oluşturmuştur. Kullanıcıların İnstagram video indirme işlemini saniyeler içinde yapabileceği güvenli bir alan oluşturmuştur. Hızlı ve seri bir şekilde 1 dakika ile 5 dakika arasında olan bölünmüş videoları URL kopyala yapıştır işlemi yaparak anında tamamlayabilirsiniz. Özel yazılım ve programlamalarla İOS ve Android sistemlerinde kullanım için ideal özellikler sunacaktır.

 

Instagram Story Viewers

instagram story indir

Instagram hikaye izleyicilerini artırmak ve İOS ile android sistemler üzerinden izlenme satın almak da oldukça kolaydır. Profilinizi zenginleştirecek özel paketler hazırlayan Bayigram, kullanıcılarının Instagram story izlenme oranlarını artırmak için de gelişmiş seçenekler sunar. Instagram’da öne çıkanları indirme ve popüler hikayeleri kendi hikayeniz üzerinden paylaşmak için Instagram story özelliklerindeki indirme işlemini dakikalar içinde yapmanız sağlanacaktır. Güvenli yazılımları ve SSL sertifikasıyla da uzun yıllardır hizmet alanına dahil ettiği, dönüştürme programları, izlenme, beğeni ve yorum paketleriyle ilgileri üzerine çekmeye hazır olan kullanıcılarına destek olmaktadır.

 

Instagram Story Hile


Instagram’da hikaye izlenme oranlarını artırmak ve keşfet bölümüne hızlı bir giriş yapmak için Instagram hikaye hilesi kullanabilirsiniz. Bu kapsamda gelişmiş paylaşım alanlarını bilen, Instagram algoritmasını ezberlemiş olan Bayigram ekibi, 100 izlenmeden, 1000 izlenmeye ve hatta 10.000 izlenmeden 100.000 izlenmeye kadar Instagram’da video ve hikaye paylaşımlarınıza %100 gerçek Türk kullanıcılar yönlendirecektir. Güvenilir ve sınırsız paket hizmetlerini Instagram hikayelerini indirdikten sonra kullanarak, başka hesapların da büyümesinde instagram hikaye izlenme dahil destek olabilirsiniz.

instagram story indir ios

Instagram Story Hileleri


Hileli profillerin kapanmasına neden olan bot hesaplardan uzak durarak, Instagram hikaye izlenme, beğeni ve yorum paketlerini de alarak, ana sayfanız üzerinden de hesabınıza katkı sağlayacak özellikleri kullanabilirsiniz. Şifresiz ve tamamen URL bağlantı kopyalama işlemlerinden sonra hızlı bir şekilde hikaye izlenmelerinizi artırabilirsiniz. Instagram story izlenme satın al paketleri %100 gerçek Türk kullanıcılar ve organik hizmetlerle bir araya gelmiştir. Instagram’da keşfet bölümüne düşmenizi sağlayacak özelliklerle uygulanmaktadır.

Instagram Story Gizlice Bakma


Instagram’da başka bir profilin hikayesine gizli bakma yöntemi 3 farklı yöntemle mümkündür. Oldukça kolay ve garantili yöntemler olarak hazırlanan gizlice bakma algoritmaları, profilinizi riske atmadan kullanabileceğiniz seçeneklerdir.

 • Chrome üzerinden eklenti yöntemiyle Instagram adresinize giriş yapmadan bakabilirsiniz.
 • Uygulama ve programlar üzerinden Instagram adresinizden link kopyalamayla izleyebilirsiniz.
 • İOS ve Android sistemlerde kullanılan raporlar ve paylaşımlar programlarından yararlanabilirsiniz.

3 farklı yöntem olarak açık hesaplar ve kapalı hesaplar için uygulayabileceğiniz yöntemlerdir. Ancak uygulama üzerinden güvenli bir şekilde işlem yapmak istiyorsanız, bayigram ailesine güvenerek yeni programları keşfedebilir ve uygulamalar üzerinden URL işlemleriyle saniyeler içinde gizli görme işlemini tamamlayabilirsiniz.

instagram story indir online

Instagram Story Görüntüleme Hilesi


Instagram Story görüntüleme hilesi için özel algoritmalara yer vererek, programlar üzerinden PC ve Mobil cihazlara dönük seçenekler sunulmuştur. Gizli bakmak veya görüntüledikten hemen sonra silinme özellikleri için Chrome eklentisi ve uygulama seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Gizli hesaplar için zor olan bu uygulamalar, sadece açık hesaplar ve sizin takip ettiğiniz hesaplar için kullanılabilir. Arama motoru ve programlarla mobil uygula ile web donanımlarına sahip olan özel yazılımları kullanabilirsiniz. Güvenilir alt yapısı ve kalitesiyle Bayigram size bu özellikleri sunan ücretsiz araç eklentilerini geliştirmektedir.

Instagram Story Video Indirme


Instagram’da paylaşılan hikaye ve videoları indirmek için kullanacağınız aracı programlar, takip ettiğiniz veya etmediğiniz özel hesaplar için de geçerlidir. İzlenme oranlarına etki etse de, sizin isminizi görmez ve videonun indirildiği belli olmaz. Bu işlemin profilinize zarar vermesi gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Oldukça kolay ve basit bir uygulama yöntemiyle URL kopyalama ve yapıştırma işlemiyle süreç tamamlanır.

instagram story indir pc

Instagram Hikaye Indir HemenInstagram story özelliklerini farklı farklı kullanmak ve diğer paylaşım alanlarına da yaymak için Instagram story indirme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Güvenli indirme işlemleri yaparak, başka profillerin hikayelerinin kaydedilmesini sağlarsınız. PC web donanımlarla ve mobil uygulamalarla yapabileceğiniz özel bir paylaşım alanı olan Instagram hikayelerini indirme programları, birden fazla indirme işlemini 24 saat içinde yapılan paylaşımlarla kaydedebilmenizi sağlayacaktır.

Android Hikaye Indir


Instagram profiliniz dışında başka hikâyelere indirme işlemi yapmak için özel seçenekler kullanabilir, programlar sayesinde bilgisayar ve mobil cihazlardan hikaye video ve fotoğraflarını indirebilirsiniz. Instagram story indirme android özellikler için URL üzerinden bağlantı kopyalamanız ve chrome üzerinden de eklenti açarak süreci takip etmeniz gerekecektir. Basit bir uygulama yöntemine sahip indirme işlemi kısa zamanda istediğiniz kadar hikayeyi indirmenizi sağlayacaktır. Güvenli indirme ve sınırsız paylaşım alanlarından yararlanmak için Instagram için geliştirilmiş programlara güvenebilirsiniz.

 

IOS Hikaye Indir

instagram story video indir

Instagram güvenilir hikaye indirme özelliklerini kullanabileceğiniz Google ve safari gibi arama motorları üzerinden yapabileceğiniz programlarla sahiptir. Instagram story indirme ios özelliğiyle hikaye paylaşımlarını video ve fotoğraf fark etmeksizin indirme işlemi yapabileceğiniz uygulamalarla kullanabilirsiniz. Hikayelerin birkaç saniye içinde indirilmesini sağlayacak özel bağlantılarla, profilinize ve Instagram hesabınızla ilgili karşı tarafa herhangi bir ileti gitmeyeceğinden de emin olabilirsiniz.

İnstagram Story Indirme Hakkında Merak Edilenler


İnstagram hikayelerini mobil cihazınıza veya bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, Bayigram özel yazılım teknolojisinden yararlanabilişiniz. Ancak bu konuda tereddüt yaşıyorsanız bilmeniz gerekir ki, karşı tarafa hiçbir şekilde bildiri gitmez, sizin gizli veya açık profilden hikayeleri indirdiğiniz fark edilmez. Şifre vermeden sadece URL bağlantısı kopyalamanız ve karşınıza çıkan resimli soruyu ‘’Robot değilim’’ onaylama kodunu geçmeniz yeterli olacaktır.

 • Şifresiz işlem yapabilirsiniz.
 • Sadece URL kopyalama ve yapıştırma işlemiyle indirebilirsiniz.
 • Bilgisayarınız ve mobil cihazınız için kullanabilirsiniz.
 • İOS ve Android sistemlere uygun seçenekleri kullanabilirsiniz.
 • Karşı tarafa bilgilendirme gitmeyecek ve indirme için ücret talep edilmeyecektir.
 • Baygram ücretsiz araçlar için düzenlenmiş özel bir yazılımdır.
 • Profilinize zarar vermeyecektir.

İnstagram Story Indirmek Kaliteyi Düşürür Mü?

instagram ücretsiz story indirInstagram’daki fotoğraf, video ve hikaye indirme işlemi kaliteyi çok az düşürür ancak yüksek çözünürlükle işlem tamamlanır. İndirme işlemi sırasında karşı tarafın hikaye formatında kullandığı filtre ve benzer nedenlerden kaynaklı fark edilmeyecek derece küçük değişiklikler olabilir. Fakat bunu sadece grafik ve görsel alanda profesyonel olan uzmanlar anlayabilir. Hikaye ve videoların indirimle işlemini saniyeler içinde tamamladıktan sonra, işlem başarıyla tamamlanacak ve kalitesi göze batmayacak derecede iyi olacaktır.
 

İnstagram Hikaye Indirince Bildirim Gider Mi?

Instagram’daki farklı profillerden fotoğraf ve video indirme işlemi yaparken, karşı tarafa bildiri gitmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Sizin URL bağlantısı yaptığınız herhangi bir şekilde anlaşılmaz, karşı taraf hikayesine yönelik indirme ve görme işlemlerini yaptığınızı fark etmez. Gizli hikaye izleme özelliği ve hikayeyi indirme özelliğini kullanırken, karşı tarafa herhangi bir bildirim gitmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Telefon, mobil cihazlar ve bilgisayar üzerinden yapılan işlemlerde aracılar ve sunucular işlemleri arkalarında iz bırakmadan yapabilen programlardır. Windows, İos ve Android sistemler için de koşullar aynı derecedir. Instagram hikayelerini indirirken içiniz rahat olabilir.
 

İnstagram'da Öne Çıkarılan Hikayeleri İndirebilir Miyim?

Instagram öne çıkan hikayeleri keşfet bölümünde göstermektedir. Gizli ve açık hesaplarda dahil olmak üzere Instagram’da öne çıkan hikayeleri indirebilirsiniz. Güvenli indirme seçenekleri kullanılarak, story özelliğine ait bütün filtreli, video ve fotoğrafların indirilmesi için kolay ve basit bir işlem yapmanız mümkündür. Kaliteli indirme işlemi için bayigram ekibinin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, Instagram hikayelerini kolay bir şekilde tamamlayarak, bilgisayar veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Öne çıkan, anında paylaşılan ve hatta profilinde paylaşılan kalıcı içerikleri de indirmeniz mümkündür.
 

İnstagram Story Indirme Için Ücret Talep Ediyor Musunuz?

instagram story indir android
Bayigram ücretsiz ve programsız bir şekilde Instagram hikaye indirme seçeneklerini kullanabilmenizi sağlayacaktır. Özel indirme alanında URL kopyala ve yapıştır işlemini kullanarak indirme işlemini hem video hem de fotoğraflar üzerinden yapabilirsiniz. Ücretsiz ve online bir işlem olarak, kullanıcılarına sunduğu bu ücretsiz işlemler, oldukça basit bir işlemle tamamlanabilir.

 • URL kopyala işlemini profilin üst kısmından yapabilirsiniz.
 • URL kopyala >> Bayigram story indir>> URL yapıştır.
 • Devam >> robot değilim onayı>> tamam işlemini yapınız.
 • Saniyeler içinde hikayeyi indirebilir ve bilgisayarınız ya da mobil cihazınızdan görüntüleyebilirsiniz. 

Instagram Hikayelerini Nasıl İndirebilirim?


Instagram hikaye indirme işlemlerini Bayigram ücretsiz ve programsız özel algoritmasından yararlanarak yapabilişiniz. Kolay bir işlem sonucunda, kullanıcılara basit bir algoritma sunarak sadece URL kopyalama işlemi yaptıktan sona video ve fotoğraf olan Instagram storiylerini indirme işlemini tamamlamanızı sağlayacaktır. Tamamen ücretsiz olan uygulamada, indirilen fotoğraf veya video bilgisayarınızın karşıdan yüklenenler bölümüne kayıt olurken, mobil cihazınız için de albüm bölümüne bakabilirsiniz. İstediğiniz indirme işlemlerini süresiz ve sayısız yapma hakkına sahip olduğunuz tamamen ücretsiz bir uygulama sizlerle paylaşılmıştır.
 

Indirdiğim Instagram Hikayesinin Kaydını Tutuyor Musunuz?Instagram üzerinden yapılan işlemleri SSL sertifikası, veri koruma güvenliği ve kişisel verilerin korunmasına dair yasal düzenlemelere dair bütün prensipleri takip ederek uygulamaktayız. Özel hayatın ihlal edilmesi durumuna karşı hem sizin hem de bizim bu yasa karşısında mağdur olmamız için işlem yapıldıktan sonra izlerin silinmesini sağlar, kayıtlı tutmadan güvenli bir alan sunarız. Kullanıcılarımıza uzun yıllardır güvenli ve sınırsız hizmet verdiğimiz bu işlemlerde, şifre istemez, kullanıcıların güvenliğini ön planda tutarız.

Instagram Story İndirme İçin Şifre Gerekli Mi?

Instagram’da hikaye fotoğrafları indirme veya video indirme işlemleri için herhangi bir şifre ve kullanıcı bilgisine gerek yoktur. Karşınıza çıkan kutucuğa URL kopyasını yapıştırır ve kullanıcının adını girerek ‘’Robot değilim’’ aşamasını geçerek, doğrulama işlemiyle birlikte süreci tamamlarsınız. Güvenilir ve sınırsız bir işlem alanı olarak, kullanıcıların güvenliğini sağlamak ve özel bilgilerine erişmemek için sınırlı bilgilerle işlem yapılmasını sağlarız. Online ve ücretsiz olarak 7/ 24 kullanabileceğiniz Bayigram programsız Instagram hikaye indirme işlemleri için hemen web sitesine giriş yapabilirsiniz.

Story İndirme Sisteminiz Güvenilir mi?

Instagram için uygulanan sistem aracılarına güvenilir alt yapı ve özel iz silen aracılarla birlikte kullanım sağlanmaktadır. Kullanıcı adı ve URL linki üzerinden verilen bu sistem hizmetinde, kullanıcıların güvenliği ön planda tutulmuştur.

 • İzlerin silinmesi ve güvenliğin sağlanması için programsız bir uygulamadır.
 • Online ve ücretsiz seçeneklerle sınırsız kullanım sağlanır.
 • Kullanıcıların şifre ve detaylı bilgi vermesine gerek yoktur.
 • Video ve fotoğraf indirme işlemi sonrası herhangi bir kayıt tutulmaz.
 • Instagram’da buluan öne çıkan ve 24 saat içinde paylaşılmış olan hikayeleri hemen indirme işlemini yapabilirsiniz.


Size nasıl güveneceğim?

Bayigram ekibi 2011 yılından beri Instagram, Twitter ve Facebook olmak üzere mobl uygulama alanlarında en güvenilir seçenekleri bir araya getirerek, kullanıcılara hizmet vermiştir. Instagram hikayelerini indirme, profil fotoğrafı büyütme ve Instagram fotoğraf video indirme işlemlerini hemen yapabileceğiniz algoritmalar geliştirmiştir. Özel iz silici yazılımlarla, arkada iz bırakmadan, karşı tarafa bilgi gitmeden, güvenilir ve sınırsız sistem özelliklerini kullanıcıların ihtiyaçlarına göre düzenlemiştir. Profesyonel ve uzman bilişim teknolojileri uzmanlarıyla çalışarak, üyelerinin ve kullanıcılarının ihtiyacı olanlara cevap bulmak için devamlı çalışmaktadır.
 

Android Telefonlarla Nasıl İnstagram Hikaye indirebilirim?

Instagram mobil cihaz uygulamasıdır. Doğal olarak cep telefonunuz üzerinden işlem yapamamanız oldukça sıkıntılı olacaktır. Bu nedenle Bayigram, Instagram gibi sosyal medya araçlarının en iyi sonuçlarla, hızlı ve sınırsız teknolojiyle buluşmasını sağlayarak öne çıkan video ve fotoğrafları, profil fotoğraflarını ve Instagram fotoğraflarını indirebileceğiniz özel algoritmalar kullanmaktadır.Android ve İOS telefon sistemleri üzerinden Instagram hikayelerini, video ve fotoğraflarını Google chrome ve Safari üzerinden indirebilirsiniz. İki dakikadan kısa sürecek bu işlemlerle anında ücretsiz ve programsız indirme seçeneklerinden yararlanmanız sağlanacaktır.
 

Windows Üzerinden Nasıl Story İndirilir?

Bilgisayar programları her zaman mobil cihazlara oranla daha kolaydır. Windows üzerinden Instagram hikaye, video ve fotoğraf indirme işlemini yapmak için ücretsiz Bayigram web sitesi araçlarını kullanabilirsiniz. URL kopyalama işlemini PC tarayıcısından yaparak, daha sonra Bayigram web sitesindeki dönüştürücünün kutusuna yapıştırmanız gerekmektedir.URL kopyala yapıştır işlemi sonrasında, karşınıza robot değilim onaylama işlemi çıkacaktır. Resimleri seçerek robot olmadığınızı kanıtlar ve devam butonuna basarak bilgisayarınız üzerine indirme işlemini tamamlarsınız. Daha sonra hikaye bilgisayarınızın karşıdan yüklenenler bölümünde yer alacak ve görüntülemenize izin verecektir.
 

Iphone Telefonlarda Instagram Story Indirmek Mümkün Mü?

Instagram Iphone ve android telefon uygulamaları arasında en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biri olmuştur. İOS sistem özellikleri genellikle tanımlayamadıkları programları veya alıcıları güvenilir bulmaz ve virüs tehdidi olduğuna dair uyarır. Bayigram Iphone sistemi için de güçlü sunucular geliştirerek, Instagram video ve fotoğraf indirme işlemi sırasında sistemin sıkıntı yaşamamasını sağlayacaktır.Güvenilir, virüssüz ve zararsız bir uygulama olarak Bayigram web sitesinde ücretsiz araçlar alanında yerini alan uygulama işlemi saniyeler için de dönüştürme ve indirme seçeneklerini kullanmanızı sağlayacaktır.
 

Instagram Story İndirme Cihazıma Zarar Verir Mi?

Instagram platformunda hesabı herkese açık olan herhangi bir kullanıcının paylaşmış olduğu story kullanışlı aracımız sayesinde telefona veya bilgisayara indirilebilmektedir. Bilindiği üzere Instagram uygulaması üzerinde bir kullanıcının paylaşmış odluğu hikayeler doğrudan Instagram uygulamasından indirilemiyor. Kullanıcı sözleşmesi sebebi ile hukuki olarak böyle bir özellik açık değildir. Bu yüzden Instagram hizmetleri konusunda profesyonel destek sunan firmamızın kurumsal web sitesini tercih ederek istediğiniz story indirme işlemini sorun yaşamadan tamamlayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü ve güvenli kalitesiyle beğendiğiniz tüm storyleri cihazınıza güvenle indirmenize yardımcı olan web sitemizi tercih edebilirsiniz. Siz müşterilerimiz için özel olarak geliştirdiğimiz araç sayesinde hem cihazınıza hem de Instagram hesabınıza herhangi bir uygulamayı indirmek zorunda kalmadan, araç aracılığıyla dilediğiniz hikayeyi kalitesi düşmeden indirebilirsiniz.Geçmiş dönemde paylaşılan bir hikayeyi cihazınıza kaydetmek için ekran görüntüsü lamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden de çözünürlük kalitesi ciddi oranda düşerek ekrandaki her şeyi kaydetmektedir. Bu tür uğraştırıcı sorunlarla boğuşmadan kaliteli ve hızlı bir şekilde indirme yapabilmek için özel olarak geliştirmiş olduğumuz cihazımızı kullanabilirsiniz. Bu aracımız ile sadece resim indirme değil aynı zamanda video indirme işlemlerini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olabilmektedir.Instagram dünyasında yapmak isteyip de yapamadığınız tüm işlemlerinizi web sitemiz üzerindeki kaliteli ve basit aracı kullanarak tamamen ücretsiz ve şifresiz biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizin sonunda hesaplarınızın şifresi talep edilmemektedir. Bu yüzden hiçir sosyal medya programı indirme durumu kalmadan online biçimde istediğiniz hızlı ve pratik sonuçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Instagram hesabınızın veri güvenliğin sağlamak için hesabınızı güvenliğini tehdit edebilecek risklerden uzak durmanız tavsiye edilmektedir. Böyle şüpheli durumlara düşmemek için web sitemizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsini
 

Instagram Öne Çıkan Story Nasıl İndirilir?

Beğendiğiniz tüm Instagram kullanıcılarının hikayelerini web sitemizdeki Instagram story indirme aracı sayesinde kolaylıkla indirebilirsiniz. Günlük paylaşılan storyler 24 saat sonra silindiği için süresi dolduğu anda bu hikayeler Instagram aracımızda görüntülenemez. İsteğinize bağlı olarak PC üzerinden aracımızı açıp pratik bir şekilde story indirme işlemlerini başlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra cihazınızı ister iphone ister farklı bir marka ile sorun yaşamadan iOS storyleri indirebilir ve cihazınıza asla zarar gelme endişesi yaşamazsınız.Web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm Instagram işlemlerinde kullanıcılarımızın ücretsiz olarak yararlanabileceği avantajlı seçenekler bulunmaktadır. Gönül rahatlığı ile sınırsız biçimde story indirme yapabilmek için web sitemizin güvenilir hizmetlerini tercih edebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda intagram profil fotoğrafı büyütme sayfamıza da göz atabilirsiniz hemen. 

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu