0

Hakkımızda

Hakkımızda
278415+
Aktif Müşteri
13874891+
Toplam İşlem
13
Tam Zamanlı Çalışan
Rakamlar 01.10.2023 tarihini baz almaktadır.

10 yıl önce “en kaliteli sosyal medya hizmetlerini sunma” hedefiyle çıktığı yolda adını Türkiye’nin en büyük bilişim şirketleri arasına yazdıran Bayigram.com, kullanıcıların tüm beklentilerine profesyonel çözümler sunan memnuniyet garantili bir platformdur.


Kurulduğu günden bu yana 200 bini aşkın müşteriye hizmet veren ve 10 milyondan fazla işlem kaydı yapan Bayigram.com, en güvenilir ve en çok tercih edilen platformlar arasında zirvede yer almaktadır.


Tüm sosyal medya platformlarında bireysel veya kurumsal hesapları büyütmek için özel çalışmalar yapan platform, tamamen kendi bünyesinde çalışan yazılım ekibinin geliştirdiği sosyal medya yazılımlarını kullanmaktadır.


13 kişilik profesyonel ekibiyle 7 gün 24 saat kesintisiz destek operasyonunu sürdüren Bayigram.com, kullanıcılara ayrıca tüm işlemleri web tabanlı ara yüzünden yönetebilme özgürlüğü sunmaktadır.


Firma, sosyal medya alanında sorunsuz hizmet almak isteyen kullanıcıların 1 numaralı adresi haline gelmiştir.
Sosyal medyada hedeflerini gerçekleştirmek isteyenlere avantajlı fırsatlar sunan ve yüksek işlem hızıyla sisteme düşen tüm siparişleri en kısa zamanda teslim eden Bayigram.com, olası bir sorunu anında çözen garantili hizmet anlayışı, güvenli ödeme imkanı ve canlı destek hizmetiyle de alanında lider olmayı sürdürmektedir.  
Hizmet yelpazesi içinde her ihtiyaca yönelik destekler bulunan platform, bütçe dostu fiyat seçenekleri ve güvenilir hizmet kalitesi sayesinde müşteri kitlesini her geçen gün genişletmektedir. 


Bayigram.com’un sosyal medya hizmeti sunduğu platformlar arasında, tüm dünyada en çok tercih edilen uygulamalar Instagram, Twitter, YouTube, Facebook, TikTok, Twitch, Spotify, Clubhouse, SoundCloud, Tumblr, Periscope, Pinterest, Vimeo, LinkedIn, Telegram, Dailymotion, DLive, Google, Netflix, Nonolive, PUBG, SEO, Tinder, Trovo ve Reddit yer almaktadır.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu