0

Youtube Thumbnail İndir

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

avatar
@username
 Videosu Kapak Fotoğrafı
Fotoğrafı İndir
Youtube Thumbnail İndir Nasıl Yapılır?

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Youtube studio üzerinden Youtube Thumbnail yapım aşamalarını, çözünürlük, boyut, içerik seçimi, trendleri ve uygulamada kullanılacak özel içerikleri hazırlayabileceğiniz özellikler verilmiştir. Hesap üzerinden doğrulama yapılarak, kapak fotoğrafı ekleme ve düzenleme aşamasında destekleyici ve bilgilendirici bölümdür. 

Ücretsiz kullanabileceğiniz Youtube Thumbnail sisteminde, aracın üzerine dosya ekleyerek, PSD özelliklerine göre indirme işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Düzenleme, değiştirme ve efekt ekleme işlemlerini hemen yapabileceğiniz programlarımız, hızlı etkileşim kurarak indirme işlemini yapabilmenizi sağlayacaktır. 

PC indirme programlarına giriş yaparak indirebilirsiniz. Ücretsiz ve HD kalitede fotoğraf uygulamalarına yer veren sunucular üzerinden indirme işleminizi dakikalar içinde yapmanız sağlanacaktır. Ancak ücretsiz ve hızlı kullanım için online sistemlerden yararlanmak bilgisayarınızda yer kaplamadan işlem yapabilmenizi sağlar. 

Youtube Thumbnail programlarını cihazınıza indirebileceğiniz İOS ve Android sistemlere yer verilmiştir. Tablet veya cep telefonu üzerinden indirmek için App stor veya Google play uygulama indirme alanlarından yararlanarak, ücretsiz indirme işlemlerini kullanabilirsiniz. 

Youtube Thumbnail boyutunu piksel değerine göre tercih ederken mutlaka HD kalite özelliklerini kullanabileceğiniz seçeneklere yer vermelisiniz. 1280 x 720 piksel değerinde youtube formatına uygun kullanabileceğiniz formatlar kapak resimleri için kabul edilecektir.

Yazı hazırlamada başlık puntosunun büyük olmasına dikkat ederek, kalın yazı fontunu tercih etmelisiniz. Özellikle yazı karakterinin okunur olması ve kısa net bir cümle oluşturması önemlidir. Kalın ve net yazı fontlarını tercih etmelisiniz. Kırmızı gibi dikkat çeken renkler kalın bold olarak başlıkta yer alabilir.

Youtube Thumbnail oluşturmada fotoğraf seçiminizde videoda yer alan kişinin yüzünün görünür olacağı şekilde tercihler yapmalısınız. Ürün, marka veya tanıtım amacıyla hazırlanan videolarda, ürünün de görünmesini sağlayacak görseller tercih etmelisiniz. 

Youtube Thumbnail programlarında logonuzun boyutunu format özelliklerine göre ayarlayarak, görsellerinizin sol tarafında yer almasına dikkat etmelisiniz. Logo videonuzu karışık göstermemeli ve asla video süresini kapatmamalıdır. 

Youtube Thumbnail fotoğraflarında MB olarak 2 MB üzerine çıkmamalı, görsel çözünürlüğünü ve kalitesini asla aşmamalısınız. Aşılan format özelliklerinde Youtube yüklemenizi asla kabul etmeyecektir.

Youtube Thumbnail görsellinizi hazırlarken, boyutları sosyal medya editörlerinin tercih ettiği boyutlara göre kullanmalısınız. 100 x 100 veya 150 x 150 boyutlarında kullanabileceğiniz fotoğraflar tercih etmelisiniz. 

Müşteri Yorumları

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Caner Tayyip Cansu
  Influencer

  Uzun zamandır çok beğendiğim Youtube video görsellerini bir türlü indiremiyordum defalarca denememe rağmen olmuyordu. En sonunda web sitenizde yer alan Youtube thumbnail indirme aracını denedim artık kolaylıkla istediğim her videoyu, istediğim zaman ve istediğim cihaza indirebiliyorum.

 • Hiranur Dingeç
  CEO

  Bayigram tarafından sunulan YouTube thumbnail indirme aracı ile istediğim video görselini indirebiliyorum. İndirdiğim görseller kesinlikle video sahipleri tarafından görünmüyor ve en önemlisi bununla alakalı herhangi bir bildirim almaları söz konusu değil. Hiçbir şekilde tedirginlik yaşamadan rahatlıkla kullanıyorum.

 • Elif su Kıyak
  Influencer

  Youtube thumbnail indime aracını kullanarak YouTube videosu hakkında ön izlenim elde ediyor ve buna göre izlemek istediğim videoya karar veriyorum. Sitenizden aracı indirmek için YouTube hesabı açmaya gerek kalmadan güvenilir bir şekilde görseli indirme imkanı sağlıyorsunuz.

 • Cem Avni Tugan
  Öğrenci

  Youtube thumbnail indirme aracını indirmek oldukça kolay sadece birkaç adımla hiçbir zorlukla karşılaşmadan indirdiğim araç sayesinde istediğim YouTube videosunun görselini bilgisayarıma ya da telefonuma indiriyorum. Yaptığım sadece videonun URL'sini kopyalayarak sitenizdeki alana yapıştırmak işte bu kadar basit.

 • Şeyma Er Dumlu
  Mimar

  Web siteniz tarafından hazırlanmış olan YouTube thumbnail aracı oldukça güvenilir. Aracı kullanmak için benden hiçbir şekilde kişisel veri istemediniz. Ücretsiz olarak sunduğunuz Youtube thumbnail indirme aracından yararlanarak sınırsız bir şekilde beğendiğim YouTube videolarının görsellerini indirebiliyorum.

 • Necla Şimşek
  Psikolog

  YouTube üzerinde beğendiğim videoların görsellerini indirebilmek için YouTube hesabı oluşturmaya gerek kalmadan Youtube thumbnail indirme aracını kullanarak sınırsız ve ücretsiz şekilde indiriyorum. Üstelik hem bilgisayarıma hem de akıllı cihazlarıma program uygulaması indirmeden video görsellerini indirmem mümkün.

 • Ece Turgut
  Doktor

  Video görsellerini hem kendi videomda hem de herhangi bir platformda kullanmak istediğimde Youtube thumbnail indirme aracını kullanmayı tercih ediyorum. Oldukça büyük avantaja sahip olan indirme aracı ile istediğim YouTube videosunun görselini akıllı cihazıma ve bilgisayarıma indirme fırsatından yararlanıyorum.

 • Davut Duru
  CEO

  YouTube'da beğendiğim videoların görsellerini indirmek ve kullanmak için uzun zamandır Youtube thumbnail indirme aracınızı tercih etmekteyim ve memnunum. Öne çıkan ya da beğendiğim video görsellerini indirmek için video URL'sini indirme aracına giriyorum ve böylelikle kolay bir şekilde görseli indiriyorum.

 • Arzu Büyük Üstündağ
  Genel Müdür

  Abone olduğum kanalda beğendiğim videoların görselini cihazıma indirmek için artık video sahibinden izin istememe gerek kalmadı. Çünkü Youtube thumbnail indirme aracı sayesinde hiçbir ayar ya da yapılandırmaya gerek duymadan hızlı ve kolay bir şekilde video görsellerini telefonuma, bilgisayara istediği tüm cihazlarıma indirebiliyorum.

 • Selin Ciğer
  Psikolog

  Youtube thumbnail indirme aracı sayesinde istediğim videonun öne çıkan görüntülerini indiriyorum ve bunu hem telefonuma hem de bilgisayarıma rahatlıkla gerçekleştiriyorum. Web siteniz tarafından sunulan Youtube thumbnail indirme aracı ile ücretsiz olarak istediğim her video görselini indirmenin keyfini yaşıyorum.

HAZIR!

Youtube’da sanatınızı icra ederken, video içeriklerinizi temsil eden küçük resimleri hazırlamak için Youtube Thumbnail indir özelliğini kullanmalısınız. İnternette işinizi hafifletecek, yeni ve güvenli Thumbnail hazırlayıcı için bizi adım adım takip edin!thumbnail indir

Youtube thumbnail'ları, video içeriğinizin çarpıcı noktalarını vurgulayarak ön izleme resimleri olarak kullanılır. Bir sanatçının portföy oluşturması kadar kritiktir. Videonuzdaki önemli detaylar, aşamalar ve yüzler izleyicilere hem video hakkında bilgi verirken hem de videonun izlenmeye değer olduğu düşüncesini kazandırır. Yani sizin için eserlerinizi analiz eder, vurucu noktalarla izleyici çekmenize destek olur.

Youtube Thumbnail Nedir?

Youtube Thumbnail küçük resimlerle videoya ait önemli kareleri bir araya getirir. 3 kare seçimi yapılarak, içeriğin önemli noktalarını vurgulayan, video araştırması yapan izleyicinin de kapak fotoğraflarıyla bilgi edinmesini sağlayan özel bir düzenlemedir. Bu sayede küçük resimler baştan sonra video içeriği hakkında fikir sahibi olunmasını sağlar. 

 • Önemli video kareleri; 
 • Grafik küçük resimler; 
 • 3 kare seçimi; 
 • Vurucu başlık; 
 • Videodaki önemli yüzler ve anlar; 
 • Video logo ekleme ve görsel küçültme

Seçimlerini yaparak, video neyle ilgili, neleri içeriyor ve kimler var gibi soruların izleyiciye ön izleme şeklinde sunulduğu özel tasarımlardır. Youtube Thumbnail design özel tasarımlarını Youtube Thumbnail programları üzerinden yapabilirsiniz. 

Youtube Thumbnail Sizethumbnail psd indir

Youtube Thumbnail JPG, GIF, PNG resim biçimlerini kabul eden format özelliğine sahiptir. Piksel kullanımı, genişliği ve resimdeki yazı biçimleri de kapak resmi hazırlarken yardımcı olacaktır. Çözünürlük video paylaşımında önemli olduğu kadar, Youtube etiket oluşturucu aracını deneyimleyerek, minimum resim piksel değerinin 640 olmasına dikkat edilmelidir. Youtube Thumbnail edit programlarınızdan yararlanarak, video resimlerinin Youtube formatına uygun olmasını sağlayabilirsiniz.

Youtube Thumbnail Boyutu

Youtube Thumbnail ‘’kapak resmi’’ 2 MB sınırın altında olmamalıdır. Aynı zamanda özel küçük resimlerin çözünürlüğünü 1280 x 720 olarak ayarlamanız gerekmektedir. En çok kullanılan ve tavsiye edilen resim boyutu 16.9 olarak kullanılır. Küçük resimlerde kullanıcının dikkatini çeken, merak uyandıran ve ilgilendiği konuya ‘’sizin video içeriğinize dair’’ bilgi veren vurucu kareler kullanılmalıdır. 3 kare üzerinden Youtube Thumbnail ekleme politikalarını bu oranlar, boyut ve düzenlemelere göre ücretsiz programlarımızla deneyebilirsiniz. 

Youtube Thumbnail Makervideo küçük resim indir

Maker programı, kolay ve hızlı Youtube Thumbnail hazırlamada size destek olacaktır. Küçük resimlerinizi tasarlarken, resim ışığı, görünümü ve yapısına dair değişikliklerle işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Özellikle, Youtube formatına uygun hazırlıklar yapmakta özgür olacağınız ve özgün resimler hazırlayabileceğiniz özel tasarımlara sahiptir. Güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz kanal resmi için maker programını kullanmak sınırsız ve hızlı küçük resim hazırlamak için seçebileceğiniz programlardan biri olabilir. 

Youtube Thumbnail Template

Youtube Thumbnail nasıl olmalı noktasında da sizlere masaüstü ve mobil uygulamadan destek olabilecek programlardan biri de template özel tasarımıdır. Resim boyutu, çözünürlük ve video içeriğinize dair detaylarla ilgili bilgi alabileceğiniz özel tasarımla, kısa zamanda en dikkat çekici Youtube Thumbnail hazırlayabilirsiniz. 

Müzk, güzellik, eğitim, yemek ve turizm alanları da dahil olmak üzere tanıtım videoları, kanal videoları ve sevilen ünlülerle çekilen videolarda da ilham alabileceğiniz seçeneklere yer verilmiş program özelliklerine sahiptir.

Youtube Thumbnail Yapma Ücretsiz

Youtube kanalı için küçük resim eklemek ücretsiz Youtube shorts izlenme satın almak kadar çok kolaydır. İşlemi yapmak için video içeriklerinizi temsil edecek yaratıcı fikirler bularak, dikkat çekici başlık atma ve tabi ki merak unsuruna yönelik resimler düzenleme yapabilirsiniz. Otomatik oluşturma programları kullanabilir, kendi küçük karelerinizi de tercih edebilirsiniz. Kapak resmi için öncellikle videonuzun içeriğine yoğunlaşın. 

 • Dikkat çekici bir kare yakalayın. 
 • Mutlaka videonuzda ‘’şaşkın, komik veya merak uyandırıcı’’  bir yüz kullanın. 
 • Videonuzun başlıklarını belirleyin. 
 • Küçük resimleri oluşturarak, videonuza okunur bir başlık ekleyin. 
 • Başlıkların ‘’ altta yer almamasına’’ dikkat edin. 
 • Üstte ve seçtiğiniz resmi kapatmayacak şekilde kullanın. 

Youtube Thumbnail kapak resimleri için otomatik oluşturucu programlarla, kendi özel resminizi seçerken, mutlaka videonuza ekleyeceğiniz merak uyandırıcı  ve dikkat çekici başlıkla ilgili boşluk olduğuna dikkat edin.

Youtube Thumbnail Grabberyoutube hd thumbnail indir

Grabber eklentisi indirerek, küçük resimlerinizi program aracılığıyla kaydedebilirsiniz. Youtube Thumbnail hazırlama aşamasında size destek olacak programlardan yararlanmak, kolay kullanım ve hızlı kapak resimleri hazırlamanızı sağlar. Uzantı programlarla kısa zamanda dikkat çekici kapak resimlerinizi oluşturur, güvenilir bir şekilde kullanım sağlarsınız. Youtube Thumbnail grabber programları, HD kalite ve yüksek çözünürlük evresinde yardımcı olacaktır.

Youtube Thumbnail Background

Youtube kapak resimleri hakkında kafanız karıştıysa, bazı programlar size yön gösterir ve küçük resimleri görsel olarak hazırlama, logo boyutlama ve dikkat çekici metinleri ekleme alanları sunar. Güvenilir kullanım ve anında etkileşim için Youtube Thumbnail programları işlevsel bir alan sunarak, içerikleri çözünürlük, kalite ve dikkat çekici şekilde hazırlamanızda etkili olacaktır. 

Kapak fotoğrafı eklemek için kullanacağınız programlara firmamız sayesinde ücretsiz ulaşabilir, geleceğin en iyi Youtuberlarından biri olarak ana sayfada yerinizi alarak, fotoğraf ve görsellerde hedef kitlenizin dikkatini çekebilirsiniz.

Youtube Thumbnail PSDyoutube küçük resim indir

Youtube Thumbnail hazırlamak için photoshop dersleri almanıza ve uzun süre bununla vakit öldürmenize gerek yoktur. Youtube Thumbnail template PDS kullanımıyla Türkçe ve yabancı dil eklentilerinin sağladığı free kullanım alanlarından hemen yararlanabilir, kolay bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. 2017 yılından beri sahnelerde olan PSD özellikleri dikkat çekme ve karışık görüntüden kurtularak, video yayıncıların anında etkileşim kurarak amaçlarına ulaşabildiği özel yazılımlar olmayı başarmıştır. 

Çok sevilen kanaların ön plana çıkmasını sağlayan küçük resimleri psd dosya özelliklerine göre hazırlanarak, kullanıcılara kolaylık sağladığından da emin olabilirsiniz. Güvenli kullanım için doğru adreste olmanız ve doğru program özelliklerini kullanmanız eksiklerinizi gidererek, daha büyük kitlelere ulaşmanızda etkili olacaktır.

Youtube Thumbnail Yapımı

Youtube Thumbnail hazırlarken dikkat etmeniz gerekenler, önemli detaylar ve tabi ki kullanıcının da programın faydalı etkileşim alanlarından yararlanacağı özelliklere önem verilmiştir. Youtube kapak hazırlama evresinde 5 farklı Thumbnail Pds dosya türü kullanılarak, eksiklerin giderilmesi ve kullanıcıların da dikkatinin çekilmesi sağlanır. 

 • Program üzerinden kapak resimlerinizi ayarlayın. 
 • Kapak resminize efekt ve filtre özelliklerini kullanarak şekil verin. 
 • Yüz kullanmak, yazı ve merak uyandırıcı bir başlığa yer vermek önemlidir. 
 • Yazı fontu, büyüklüğü ve renklerini de seçerken özen göstermelisiniz.
 • Küçük resimleri ekleme aşamasında birden fazla resim ve görsel ekleyebilirsiniz. 
 • Photoshop programları bu işlemler için size destek olacaktır. 
 • Youtube Thumbnail trendlerini takip etmek, önerileri ve dikkat çekici detayları öğrenmek video izlenmelerinizi artıracaktır.

Youtube Thumbnail HD kalitede görsel hazırlamanız ve küçük resimlerin boyutlarıyla, videoya eklemeden önce ön izleme özelliklerinden yararlanmanız noktasında faydalı olur. Kolay kullanım, hızlı ve pratik etkileşim için seçiminizi yapabileceğiniz ücretsiz Youtube Thumbnail programlarını değerlendirebilirsiniz.youtube thumbnail download

Youtube Thumbnail Hakkında Merak Edilenler

Youtube Thumbnail küçük kapak resimleri, video yayıncılarının yeni kitleler çekmesine ve izlenme oranlarını artırmasına yardımcı olur. Video içeriklerinde etiketler, video izlenme ve beğeni oranını artıracak olan Thumbnail eklentileri, görsel bir şölen etkisi yaratarak dikkat çekmektedir. HD kalitede olması da video içeriğinin kalitesini ön plana çıkaracaktır. 

 • Youtube Thumbnail başlıkların dikkat çekmesini sağlar. 
 • Hedef kitlenizin ana sayfa üzerinden videolarınıza gelmesinde etkilidir. 
 • Video ile ilgili fikir sahibi olan izleyiciler, videolara ve kanalınıza güvenilir. 
 • Hızlı etkileşim, beğeni ve yorum için de daha faydalıdır. 
 • Kanalınızın kalitesini ön plana çıkarmak için etkili yöntemlerdir. 

Youtube Thumbnail kullanmak zorunlu mu; Youtube videolarınızla ilgili içerikleri banlama yetkisine sahiptir. Kötü, kandırma odaklı ve başlıkla videonun eşleşmemesi durumlarını izleyiciler belirler. Bu nedenle eğer Youtube Thumbnail kullanmazsanız, videolarınıza hemen giriş olmaz, giren izleyiciler de hızlı çıkış yapar. Bu hızlı çıkışlar videolarınızın Youtube tarafından alt sıralara girmesine neden olur. Bu nedenle zorunlu değildir ama oldukça önemlidir.

Youtube Thumbnail Önemli Mi?youtube thumbnail indir

Eğer kapak resimleri kullanmazsanız, izleyiciler videolarınıza girmez, izlenme oranlarını da düşer. Bunun nedeni Youtube Thumbnail kullanımının etkisidir. Kullanıcılar bu küçük resimler sayesinde bir ön izleme şansı elde eder, videonun onlar için ne vereceğini önceden bilerek tıklamak isterler. Eğer video ile kapak resmi uyuşmazsa da hemen çıkarlar. Bu nedenle Youtube Thumbnail hazırlarken, detaylara ve görsel kullanımıyla dikkat çekici başlıklara önem verilmelidir.

Youtube Thumbnail Nasıl Yapılır?

Youtube Thumbnail yapmak için birçok program kullanabilirsiniz. Video içinden resim çıkarmanız veya videoda kullandığınız materyalle ilgili resim çekmeniz hazırlık aşamasında önemlidir. Daha sonra video içeriğinin en vurucu noktasını belirleyen görseli hazırlamalısınız. Örneğin biz yüz temizleme jeli tanıtıyorsunuz. 

Örnek Youtube Thumbnail Hazılama; 

 • Jel ile başlığınız ‘’ Jel Yüzüme Ne Yaptı Oynat bakalım’’ olabilir. 
 • Bu merak uyandıracaktır, acaba iyi bir sonuç mu yoksa kötü mü?
 • Görselde yüz jelini süren kişinin şaşırtıcı yüz ifadesi olmalıdır. 
 • Bu da izleyiciyi harekete geçirir. 
 • Bu görseli hazırlamak için programlarımızı kullanarak, freepik Youtube Thumbnail özelliklerinden yararlanabilirsiniz. 

Youtube Thumbnail Android Cihazdan Yapılır Mı?youtube thumbnail indir 2024

Youtube Thumbnail yapmak için cihaz kullanımını tabi ki güncel seçenekler üzerinden tercih etmelisiniz. Kullanıcının Android cihaz üzerinden kapak resmi hazırlaması mümkündür. Kapak resmini hazırlamak için programlar ve teknikler için firmamızdan destek alabilirsiniz. 

Youtube Thumbnail IOS Cihazdan Yapılır Mı?youtube thumbnail indir online

İOS cihazlarında da birçok program bulunur. Youtube Thumbnail İOS uygulamlarını App üzerinden veya Google arama motorundan kullanarak istediğiniz özelliklere sahip programları tercih edebilirsiniz. İOS cep telefonu ve PC üzerinde kullanabileceğiniz uygulamalardır.

Tablet Üzerinden Youtube Thumbnail Yapabilir Miyim?

Tabletinize indireceğiniz Youtube Thumbnail programlarıyla, önce fotoğrafınızı daha sonra da fotoğraf ölçülerinizi seçebilirsiniz. Tabletlerde İOS ve Android sistemlerde kullanılabilecek özel programlara da yer verilmiştir. Fotoğraf bulma, fotoğraf düzenleyici ve başlık ekleme özelliklerinin hepsini tabletinizle de yapabilirsiniz.

Youtube Thumbnail Ücretsiz Mi?

Ücretsiz programlarla farklı Youtube Thumbnail hazırlama deneyimleri yaşamanız mümkündür. Cihazınızın özelliklerine ve alt yapısına göre ücretsiz programlardan online veya uygulama özelliklerine göre yararlanabilirsiniz. Firmamız size özel sistem özellikleri hazırlamış ve kullanıcıların profesyonel bir şekilde hazırlık yapabileceği seçenekleri sunmuştur.

Youtube Thumbnail Sistemi Güvenilir mi?

Alt yapı özellikleri, dosya düzenleme, fotoğraf seçimi ve başlık ekleme format özelliklerine uygum sistemlerimiz güvenilirdir. Youtube Thumbnail yapım aşamasında sizi yönlendirecek ve güvenilir etkileşim alanları sunacak firmamız, bilişim teknolojileri ekibiyle birlikte yanınızda olacaktır.

Size nasıl güveneceğim?youtube thumbnail indir programsız

Youtube Thumbnail hazırlık aşamasında, programlar, güncel kullanım ve Youtube formatı için önemli olan detayları sizle paylaşan ekibimiz, yıllardır sosyal medya alanında hizmet vermektedir. SSL sertifikası ve kişisel verilerin korunması yasasına uygun çalışan program ve sunucularla birlikte işbirliği yaparak sistemin en iyi şekilde kullanılmasına öncelik verir. 

Hesabım Zarar Görür mü ?youtube ücretsiz thumbnail indir

Youtube kanalınızın yükselişe geçmesi için hazırlanmış olan Youtube Thumbnail programları ve online sistemleri asla kanalınıza ve profilinize zarar vermez. Güvenilir alt yapısıyla kanalınızın kalitesini artıracak programlar olarak hazırlanmıştır. Güvenle kullanabilirsiniz.

Mobilden Youtube Thumbnail Yapabilir Miyim?

Mobil uygulama versiyonlarına da yer veren Youtube Thumbnail programlarını, İOS ve Android cihazlarınızda da gönül rahatlığıyla Youtube adwords izlenme satın alarak kullanabilirsiniz. Profesyonel bir ekip, bilişim teknolojileri ve sınırsız erişim için cep telefonu ve tabletlerden de giriş yaparak kullanım sağlayabilirsiniz. 

Bilgisayar Üzerinden Youtube Thumbnail Yapabilir Miyim?

PC üzerinden Youtube Thumbnail yapımı için cihazınıza programı indirebilir veya online sistem üzerinden giriş yaparak gönül rahatlığıyla kullanmaya da başlayabilirsiniz. Güvenilir alt yapısı, güncel ve sınırsız erişim noktalarında eksiklerinizi giderebilecek seçeneklere yer vererek, bilgisayar kullanımınızı da destekleyecektir.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu