0

Instagram Çekiliş Aracı

Aşağıdaki kutuya çekiliş listeni yaz ve gönder’e tıkla, çekiliş sonucunu hemen getirelim!

Çekiliş Kazananı
 

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Kesinlikle, hayır. Instagram çekiliş aracını kullanırken riskli bir durum yaşanılmaz. Güvenlik önlemleri alındığından dolayı, Dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Herhangi bir soru işareti varsa canlı operatör 7/24 aktif de sizi bilgilendirir. 

Instagram çekiliş şartları içerisinde, beğeni ya da yorum eklerseniz buradaki sayılar artacaktır. Çekilişle belirli şartlar sunulur. Bu şartlarda beğeni ya da yorum eklemeniz tamamen sizin kişisel kararınıza bağlıdır. 

Instagram'da çekiliş yapmak, takipçi sayınızı kesinlikle artırmaktadır. Kullanıcılar çekilişe katılma koşulu ile beraber sizi takip edebilir. Katılım koşullarında, sizi takip etmelerini burada belirtmeniz önemli. Ne kadar fazla çekiliş yaparsanız, süreç boyunca takipçi sayınızda artacaktır. 

Instagram üzerinden çekilişlere katılmak ya da yapılan bir çekilişe görmek istiyorsanız hesabınızı oluşturmanız önemlidir. Hesabınız olmadan, çekilişlere katılım gösteremezsiniz. Kendiniz, kişisel olarak çekiliş yapmak istiyorsanız İnstagram hesabınız olmalı. 

Instagram çekiliş aracını kullanırken, yedek kullanıcı sayısı için belirli bir sınırlama bulunmuyor. Dilediğiniz kadar yedek kullanıcı sayısını arttırabilirsiniz. Çekiliş aracı yedek kullanıcı ile beraber farklı konularda sınırlama bulundurmamaktadır. 

Evet, Instagram sosyal medya mecrasını kullanan herkes kullanıcı çekilişi oluşturabilir. Burada, sizden herhangi bir kriter istenmez. Dilediğiniz işlemleri, gönderi bölümünde detaylandırarak çekilişinizi oluşturabilirsiniz. Çekilişte hesabın yeni açılması ya da uzun süreli kullanılması gibi sınırlamalar geçerli değildir. 

Instagram sosyal medya mecrasında çekiliş oluşturmak yasaldır. Herhangi bir kurumdan çekiliş yapmanız konusunda, izin almanıza da gerek yoktur. Nakit ya da hediye karşılığı bulunan büyük çekilişler için İzin almanız gerekiyor. Bunun dışında yasal bir özelliktir. 

Instagram çekiliş programında sınırlama bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar çekiliş oluşturabilirsiniz. Gün içerisinde birden fazla çekiliş yapıyorsanız, tarafınıza uyarı gelmeyecektir. Bu konuda sınırsız bir şekilde hizmet sunuluyor. 

Instagram çekiliş aracı için sistemin getirdiği birçok avantajlı işlem mevcuttur. Bunlar içerisinde, çekilişte kazanan kişi sayısını arttırabilir özelliği bulunuyor. Dilediğiniz kadar artırabilirsiniz. 

Kesinlikle, hayır. Instagram çekiliş programı tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. İşlem öncesinde ya da işlem sonrasında tarafınızdan ücret istenilmez. Dilediğiniz şekilde faydalanıp kullanabilirsiniz. 

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • İrem Güvenç
  Mimar

  İnstagram çekiliş aracını kullanın memnun kalırsınız. Birkaç arkadaşım önerdi, öyle kullandım. İnstagram’da makyaj ürünleri pazarlıyorum. Kullanıcılarım çekiliş için her defasında heyecanlanıyor. Algoritma iyi çalıştığı için burayı tercih ediyorum. Güvenilir ve hızlı site özelliklerinin hepsi var. 

 • Ali Tahsin Erdağ
  Öğrenci

  Bayigram ekibine güveniyorum, İnstagram çekiliş aracınızı kullandım ve memnun kaldım. Daha önce de birçok defa iletişime geçmiştik. Ekibiniz çok profesyonel çalışıyor. Üslup ve yardım konusunda da iyiler. Çekiliş aracınız ve diğer hizmetleriniz için çok teşekkürler. 

 • Gökhan Akarsu
  Genel Müdür

  Güvenilir bir site ve çekiliş aracı. Hızlı sonuç veriyor, sekteye uğramadan ve insanı yormadan kullanılıyor. İnstagram çekiliş araçları arasında memnun kalacağınız en iyisi bu site diyebilirim. Daha önce denediklerime göre algoritması iyi tasarlanmış. Tavsiye ederim. 

 • Melike Melek Saraç
  Avukat

  Buradan ekibinize çok teşekkür ederim. İletişim konusunda sorun yaşamadan kullanabildiğim tek sitesiniz. Hızlı ve pratik çözümler sunuyorsunuz. İnstagram çekiliş aracınız da oldukça başarılı, bugün kullandım ve memnun kaldım. Algoritma sorunsuz ve kesintisiz çalışıyor. Ekibinize teşekkür ederim. 

 • Ümit Koptur
  Öğretmen

  İnstagram çekiliş algoritması iyi çözümlenmiş. Seçimleri gerçekten matematiksel bir düzlem üzerinden yapıyor. Hızlı ve profesyonel bir araç olmuş. Bence şimdiye kadar kullanabileceklerinizin en iyisi bu araç. İnstagram çekilişi için güvenilir sonuçlar verdi. 

 • Ayşe Nisa Ceylan
  Diyetisyen

  Bayigram her zaman güvenebileceğiniz bir site. İnstagram çekiliş aracı da sorunsuz çalışıyor, paketler de çok iyi fiyatlarla satılıyor. Bence şu an böyle bir site bulamayız. Parasız olarak uygulamaları iyi tasarlamışlar, mobil ve PC için de uygun çalışıyor. Bu konuda sorunsuz bir site. Teşekkür ederim. 

 • Nuray Saatçi
  Doktor

  İnstagram çekiliş araçları arasında en iyisi bu. Geçen gün kullandım, bugün yine geldim ve memnun kaldım. İnstagram için birçok özellik detaylı bir şekilde düşünüldüğü gibi bu da sorunsuz çalışan özelliklerle tasarlanmış. Bayi gram ekibine özverili çalışmaları için teşekkür ederim. 

 • Osman Dedeoğlu
  Diyetisyen

  Son zamanlarda kullandığım çekiliş araçlarından biri. İnstagram için çok işime yarıyor. Kolay ve hızlı bir kullanım sunuyor. Ekip arkadaşlarına teşekkür ederim sitenin. Her zaman sorun yaşanmaz diye bir şey yok tabi. Ama şu ana kadar sorunsuz çalıştı. Güvenebileceğiniz bir site. Tavsiye ederim. 

 • Hilal Aydeniz
  Genel Müdür

  İnstagram çekiliş aracı güvenilir çalışıyor. Öylesine iki üç defa denedim, aynı ya da benzer sonuçlar vermeden güvenli bir şekilde işlem yapılabiliyor. Ücretsiz olarak kullanabileceklerinizin en iyisi bence. Bu konuda Bayi gram ekibini kutlarım. Algoritmanın sorunsuz çalışmasına şaşırdım. 

 • Arslan Tepe
  Avukat

  Çekiliş için kullandığım en iyi programdı teşekkür ederim. Ürünlerim için güvenilir bir çekiliş aracı arıyordum ve sizi buldum. İnstagram çekiliş aracı gayet iyi çalışıyor. Güvenebileceğiniz bir algotirma aynı zamanda takipçilere de güven veren bir sisteme sahip. Bence şu ana kadar kullandıklarımın en iyisiydi. Teşekkür ederim.  

Instagram Ücretsiz Çekiliş Aracı Nasıl Kullanılır?

Sitemizde Instagram uygulaması için Instagram Ücretsiz Çekiliş Programı aracımız mevcuttur. Instagram Çekiliş aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Instagram Çekiliş Aracı bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
Instagram Çekiliş Aracı Nasıl Yapılır?

Gün geçtikçe popülerleşen Instagram, kullanıcılarına birçok farklı özellik sunmaktadır. Fakat sistemde söz konusu çekilişler olduğu zaman çekilişi düzenleyen kişi için herhangi bir özellik bulunmamaktadır. Bu da zorlayıcı oluyor. İşte tam bu noktada firmamızda sunulan İnstagram çekiliş aracı devreye giriyor! instagram çekiliş aracı

Instagram çekiliş aracı, Instagram kullanıcı hesabınızda düzenlemiş olduğunuz çekilişe ait yorumları tespit etmek ve çekilişi çok daha kolay hale getirmek adına sunulmaktadır. Firmamızda sizler için sunduğumuz özellikle beraber her bir yorumu kontrol edip, zaman kaybetmeden çekilişinizi tamamlayabilirsiniz. 

İnstagram Çekiliş Yap

Instagram profilinizde düzenlemiş olduğunuz çekilişlere ait tüm profillerin tespit edilmesi, doğal yollarla yapıldığında zaman alacaktır. Burada yorulmanız ve çok fazla vakit kaybetmeniz mümkün. Sizler için geliştirdiğimiz İnstagram çekiliş ve igtv video indir aracı kolaylık sağlar. 

 • Hem de tamamen ücretsiz bir sisteme sahiptir. Firmamızda sunmuş olduğumuz İnstagram çekiliş aracı ile beraber ücret ödemeye gerek kalmadan, her bir yorumu kontrol edebilirsiniz. Burada zaman kaybetmeniz mümkün değildir.
 • Yapmamız gereken aracımızı kullanarak, çekilişe katılan kişilerin isimlerini girmek ve kazanan kişiyi yapılan çekilişle beraber belirlemektir. Yalnızca 4 ya da 5 dakika içerisinde işlem tamamlanır. 

İnstagram Çekiliş Siteleri

Instagram çekiliş siteleri doğrultusunda firmamız, Instagram'da yapmış olduğunuz çekilişi yönetmek ve tek tek incelemenize gerek kalmadan sizin için mükemmel bir avantaj sağlamaktadır. Kolayca yönetebilmenize instagram hikaye izlenme satın al aracındaki gibi imkan tanır. Yapmış olduğunuz çekilişlere katılan kişileri tespit etmeniz, İnstagram çekiliş sayfalar içerisinde firmamızı tercih ettiğiniz zaman problemsiz gerçekleşir. Çekiliş yapma aracını kullanan kişilerin isimlerini girmeniz ve tek bir tık ile kişi ya da kişi belirlemeniz mümkün.

İnstagram Çekiliş Sitesiinstagram çekiliş aracı 2024

Instagram çekiliş sitesi firmamız, İnstagram uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz çekilişlerin kazananlarını tek bir tık ile otomatik olarak belirlemenizi sağlar. Bu işlemi İnstagram sosyal medya mecrasında yapmanız mümkün değildir. Çekilişler için belirli siteler bulunur. Bu siteler, güven konusunda sizi yanıltabilir. Güven ve gizlilik konusunda yanılmadan faydalanabileceğiniz firmamızda hızlı bir şekilde kullanıcıların isimlerini yazıp, çekilişi kazanan kişiyi de belirleyebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmetimiz, güvenli yazılım programları ile yazılmıştır.

İnstagram Çekiliş Programı

Instagram çekiliş aracı programsız sunulmaktadır. Burada katılımcılar kazanan sayısı, yedek sayısı ve çoklu katılım hakkı gibi birçok içerik yer alıyor. Program ve uygulamaya gerek kalmadan faydalanabilirsiniz. Belirli siteler, tarafınızdan öncelikli olarak program indirmenizi isteyecektir. Fakat bu platformlara itibar etmemeniz tavsiye edilir. Çünkü program kullanmaya gerek duyulmayan bir işlemdir. Yalnızca 5 dakika içerisinde sistemdeki gerekli alanda çekiliş tamamlanır.

İnstagram Çekiliş Yap Ücretsiz

Instagram çekiliş online olarak, sistemimizde ücretsiz sunulmaktadır. Tarafınızdan işlem öncesinde, işlem anında ya da işlem tamamlandıktan sonra ödeme istenilmez. Ödeme isteyen sayfalarla karşılaştığınızda, itibar etmemeniz tavsiye edilir. Ödeme gerektirmediğinden dolayı, kısa bir sürede çekiliş tamamlanır. İşlem süreci oldukça hızlıdır. Güvenli yazılım programları ile tamamlanır. Bedava ve hesap bilgilerine ihtiyaç duymadan siz de kullanabilirsiniz. 

İnstagram Çekiliş Ücretsiz Yapmakinstagram çekiliş sonucu belirtme

Instagram çekilişler, firmamızda ücretsiz gerçekleşmektedir. En önemli avantajı budur. Instagram üzerinden ayar ya da yapılandırma ile çekiliş kazananlarını belirlemeniz mümkün değildir. Çekiliş aracını kullanarak, bu işlemi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz çekilişinin kazananını, 5 dakikada belirlemeniz mümkün. Böylelikle gün içerisinde farklı hesaplar üzerinden çekiliş yapmanız, hem takipçi sayınızı artırır. Hem de çok daha fazla kitleye hitap edebilirsiniz. Yapılan farklı hesaplar üzerindeki çekilişlerde de, ücret ödemeniz gibi bir durum mümkün değildir. 

İnstagram Çekiliş Hilesi

Instagram çekiliş hilesi programsız, ücretsiz ve kişisel bilgiyi gerek kalmadan firmamızda gerçekleşiyor. Instagram çekiliş aracının kişilere sunduğu birçok avantajlı yanı mevcuttur. Bunları dinlenmesi ücretsiz ve sınırsız olması olarak bulunuyor. Hilesiz işlemdir. Yani hile programını uygulamaya gerek duyulmaz. Yalnızca gerekli yere kullanıcı isimlerini yazıp, onaylamanızla çekiliş başlar. 

İnstagram Çekiliş Kazanma

Instagram sosyal medya mecrasında kendi kullanıcı hesabınız ya da farklı bir hesap üzerinden yapmış olduğunuz çekilişlerde kazananı belirlemek oldukça zor olacaktır. Fakat kazanan kişi sayısını dilediğiniz gibi artırıp, kısa sürede belirlemek istiyorsanız çekiliş aracını kullanabilirsiniz. Çekiliş aracı kolaylıkla kazanan kişi sonuçlandırılacaktır. Çekiliş sonuçlarını, dilerseniz paylaşarak hesabınızda kişilere kanıtlayabilirsiniz. Instagram çekiliş gerçek mi diyenler için kaliteli platformlarda yapıldığı sürece gerçektir. Burada kazanan ya da katılımcılar net olarak belirlenir. 

İnstagram Çekiliş Programları

Instagram çekiliş programları, farklı cihazlar üzerinden indirilip çekiliş yapılacağı zaman kullanılmaktadır. Fakat program kullanmak, programda isimleri yazmak gibi işlemler ilk kez deneyimleyenler açısından zorlu olacaktır. Tek ya da birden fazla hesap üzerinden çekiliş yapacağınızda, programa gerek kalmadan sistemimizi kullanabilirsiniz. Üst düzey güvenlik önlemleri alınmaktadır. Burada istenilmeyen herhangi bir problem olmaz. Çekilişinizi oluşturmadan önce çekiliş postunu ve çekilişle alakalı detayları bilmek için sistemin canlı destek hattı ile irtibata geçebilirsiniz. 

İnstagram Çekiliş Kazanma Taktikleriinstagram çekiliş yap

İnstagram'da herhangi bir çekilişe katıldığınız zaman çekilişi kazanmak istiyorsanız, istenilen şartları tam anlamıyla yerine getirmelisiniz. Bir ya da birden fazla hesap üzerinden yorum yapmanız mümkün. Yorum isteyen sayfalarla karşılaştığınızda, ne kadar fazla yorum yaparsanız sizin açınızdan o kadar şanslı olacaktır. Çekiliş yaptıktan sonra eğer ki kendi hesabınız üzerinden gerçekleştirdiği iseniz, firmamız bünyesinde geliştirdiğimiz çekiliş yapma aracı hem avantajlı hem de işinizi kolaylaştırır. 

İnstagram Çekiliş Hakkında Merak Edilenler

Instagram çekiliş yapmak, Instagram kullanıcılarının daha fazla kitleye ulaşmak ve kitle erişimini artırmak amacıyla gerçekleştirdiği bir işlemdir. 

 • Instagram'da yapmış olduğunuz çekilişler sonrasında kazananı belirlemek adına, bu durumu farklı program ve uygulamaya gerek kalmadan firmamız bünyesinde sağlayabilirsiniz. Firmamızda İnstagram çekiliş aracı mevcuttur.
 • Instagram çekiliş sonucu belirleme, bu şekilde çok daha kolay gerçekleşir. Ücretsiz bir işlemdir. Tarafınızdan herhangi bir kişisel bilgi istenilmez. Rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Çekilişte kazanan kişi sayısını istediğiniz miktarda artırmanız ve bunların her birinden ödeme yapmanıza gerek kalmaz.

İnstagram Çekiliş Önemli Mi?

Instagram çekiliş, Instagram kullanıcıları için önemli bir işlemdir. Herhangi bir konu ile ilgili çekiliş yapılacağı esnada, çekilişin detaylı bilgilendirmelerine açıklama bölümünde yer vermeniz gerekiyor. Ardından çekilişi başlattığınız takipçileriniz için bir süre bulunur. Bu süre içerisinde, açıklama bölümündeki detayların her birini yerine getirmeleri gerekiyor. Çekilişin en önemli amacı hem daha fazla kitleye ulaşmak, hem takipçi sayısını arttırmak, hem de çekiliş şartları içerisinde beğeni ya da yorum varsa böylelikle hedef kitlenizi kısa bir sürede canlı yayın izlenme satın alarak artırabilirsiniz. Avantajlı bir işlemdir. Çekiliş yapmak için Instagram çekiliş programı ya da uygulaması kullanmanıza gerek kalmaz. Sistemimiz bünyesinde kısa bir sürede sağlanır. 

İnstagram Çekiliş Nasıl Yapılır?instagram ücretsiz sınırsız çekiliş

Instagram çekiliş yapmak için öncelikli olarak, hangi amaçla ya da hedefler üzerinde çekiliş gerçekleştireceğinizi belirlemelisiniz. Çekiliş öncesi nedenini belirlemek, bu çekilişten elde edeceğiniz avantajı da ortaya çıkaracaktır. 

 • En önemli hedefiniz, takipçi sayısını arttırmak. Ürün tanıtımı ya da firmanız gibi sayfanızın trafiğini artırmak olmalıdır. Hedefinizi belirledikten sonra çekiliş şartlarını, bu hedefle uyumlu hale getirmeniz önemlidir. 
 • Hesabınızın, popüler hesaplar arasında bulunmasını istiyorsanız beğeni ya da paylaşım karşılığında çekiliş hakkı sağlayabilirsiniz. Bu şartın beraberinde, arkadaşını etiketle şartlarını eklemeniz tavsiye edilir. Böylelikle şirketinizden haberdar olmayan kişiler, arkadaşını etiketleme özelliği ile beraber şirketinizi öğrenebilir. Erişim ihtimalini arttırmanız mümkün. 
 • Kullanıcılara ne hediye vereceğinizi belirlemeniz diğer bir detaydır. Telefon, tablet ya da farklı alanlarda hediyelerinizi çekiliş sonucunda kazanana sunabilirsiniz. Çekilişinizin tanıtımını yapmanız önemli. 
 • Hedef kitlenizi belirledikten sonra farklı sosyal medya mecraları üzerinden tanıtımı yaparsanız, çok daha fazla kişinin çekilişe katılımını sağlamanız mümkün. Ardından, sistemimiz üzerinden çekiliş sonucunu açıklayabilirsiniz. 

İnstagram Çekiliş Android Cihazdan Yapılır Mı?

Instagram çekiliş işlemleri Android cihaz üzerinden yapılabilir. Android cihazınızdan çekilişle alakalı işlemlerin her birinden önce İnstagram profilinizi oluşturmanız gerekiyor. Ardından sitemize giriş yaptığınız takdirde buradan gerekli yerleri sizden istenilen şekilde doldurmalısınız. Cihazınızın markası ya da işletim sistemi kesinlikle fark etmez.

İnstagram Çekiliş Ios Cihazdan Yapılır Mı?

Instagram çekiliş iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden yapılmaktadır. Kolay ve pratik bir şekilde gerçekleşir. iOS üzerinden çekiliş yapılacağı takdirde merak ettiğiniz detaylar, kafanıza takılan soru işaretleri ya da çekiliş aracını kullanırken öğrenmek istedikleriniz varsa alanında uzman ekibimiz 7/24 aktiftir. Sizinle her daim iletişim halinde olacaktır. Detaylı bilgilendirmeyi buradan alabilirsiniz. 

Tablet Üzerinden İnstagram Çekiliş Yapabilir Miyim?

Tablet cihazınızı kullanırken, çekiliş yapmanız mümkün. Her geçen gün popülerleşen İnstagram mecrasında kullanıcılarına yönelik birbirinden farklı özellikler mevcuttur. Burada sunulan özellikleri içerisinde, çekilişler ile ilgili herhangi bir özellik bulunmamaktadır. Bu konuda kişiler çekiliş yaptıktan sonra ilk kez deneyimleyenler ise bir hayli zorlanabilir. Fakat bu noktada firmamız devreye girmektedir. Instagram çekiliş aracı ile beraber İnstagram üzerinden çekilişe ait tüm yorumları tespit etmeniz, çekiliş oluşturmanız kolaylığı sağlanır. Sizlere sunmuş olduğumuz çekiliş aracımız tamamen ücretsizdir ve genel yorumlara bakıldığı zaman tavsiye edildiğini söyleyebiliriz.

İnstagram Çekiliş Ücretsiz Mi?

Instagram çekiliş aracı ücretsizdir. Tarafınızdan herhangi bir ödeme istenilmez. Ödeme isteyen sayfalarda mevcuttur. Fakat bu sayfalar yalnızca 3 ya da 5 dakika içerisinde tamamlanan çekiliş için yüksek miktarlar isteyebilir. İtibar etmemeniz gerekiyor. Firmamız bu konunun farkında olduğundan dolayı, çekiliş yapılacağı zaman sizden ödeme istememektedir. 

İnstagram Çekiliş Sistemi Güvenilir Mi?

Instagram çekiliş sistemi, üst düzey güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Çekilişlerinizi yapacağınızda, istenmeyen en ufak bir sorun yaşanılmaz. Üst düzey güvenlik önlemleri hem çekiliş başında, hem çekilişin son anına kadar sunulmaktadır. İlk kez deneyimleyenler, kafasında soru işareti olmadan gönül rahatlığıyla kullanabilir. 

Size Nasıl Güveneceğim?

Instagram çekiliş yapılacağı zaman platformunuz kalite, gizlilik ve güven odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. 

 • İlk kez çekiliş yapmak istiyorsanız, kazanan takipçi sayısını artırmanız sunulan özelliğimiz ile beraber mümkündür. Hem hesabınız, hem çekilişteki kişiler ya da hesabınızda çekiliş sonrasında istenmeyen risk durumu yaşanılmaz. Kullanımı oldukça basit ve anlaşılırdır. Adımları eksiksiz tamamladığınız sürece faydalanabilirsiniz. 
 • Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya mecraları içerisinde, İnstagram için kullanıcı deneyimlerini daha aktif hale getirmek amacıyla ücretsiz ve güvenilir hizmet sunulur. 

Hesabım Zarar Görür Mü?

Instagram çekiliş aracını kullandığınız zaman hesabınıza zarar gelmesi ya da istenmeyen problemlerle karşılaşmanız gibi bir durum mümkün değildir. Hesabınızda yapmış olduğunuz çekilişle ilgili katılımcıların kullanıcı hesapları gerekli yerlere yazmalısınız. Harici bir işleme gerek duyulmaz. Kullanıcı hesaplarınıza bir zarar gelmeyecektir. Bu yüzden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. 

Mobilden İnstagram Çekiliş Yapabilir Miyim?

IOS ya da Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinden, İnstagram çekilişi yapmanız oldukça mümkün. 

 • Firmamız, sosyal medya mecrası bünyesinde yapılan İnstagram uygulamasında kullanabileceğiniz ve kullanıcıların deneyimlerini çok daha kaliteli bir hale getirmek amacıyla Instagram araçları sunmaktadır. Bu araçlar içerisinde, Instagram çekiliş yapma da bulunuyor.
 • Instagram çekiliş online olarak, firmamız bünyesinde kısa bir sürede sonuçlanır. Herhangi bir program, uygulama ya da buna benzer bir işleme gerek yoktur. Ücretsiz faydalanmanız mümkün. 

Merak ettiğiniz detayla veya kafanıza takılan soru işaretleri varsa platformumuzdan destek alabilirsiniz. 

Bilgisayar Üzerinden İnstagram Çekiliş Yapabilir Miyim?

Instagram çekiliş PC üzerinden yapılmaktadır. Bilgisayarda yapılacağında, çok daha kolay gerçekleşmesi mümkün. Sayfanın birisinde, sisteminize ait Instagram çekiliş bölümünü açmanız gerekiyor. Diğer bir sekmede, Instagram hesabınızı açıp buradaki kullanıcı hesaplarını gerekli yerlere kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Dilerseniz tek tek girmeniz mümkün. Ardından kazanan sayısı kaç kişi olacaksa, bunu da belirleyip çekiliş yap seçeneğine tıklamanızla işlem sonuçlanır. Çoklu katılım hakkından faydalanmanız mümkün. İsterseniz instagram profil fotoğrafı büyütme sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. 

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu