0

Facebook Video İndir

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Facebook üzerinden video indirilmediği için kullanıcılar çeşitli yöntemlere başvurmakta ancak bu durum beraberinde güven başta olmak üzere çeşitli sorunları getirmekte. Bayigram olarak kullanıcılara sunduğumuz indirme aracı sorun yaşamadan güvenli kullanım olanağı sağlar, videolar hızla ve kolaylıkla iner.

Facebook videolarının indirilmesinde kullanılan bazı yazılım ve programların profile zarar verdiği doğrudur. Bu yüzden kullanıcılar zararlı yazılımlardan korunmak adına web sitemizin hazırladığı video indirme aracını tercih etmektedir. Hesap bilgisi ve şifre istemeden aracımızdan yararlanmak mümkündür. 

Web sitemizin sunduğu kaliteli, güvenilir ve kolay kullanılan Facebook video indirme aracımız ile tüm cihazlara ve bilgisayara videoları indirebilirsiniz. Beğenile videoları adresi kopyalanarak araca yapıştırılır. Profil herkese açık konumda olmalıdır, indirme seçeneğinin kullanılmasının ardından hızlı ve online şekilde indirme tamamlanır.

Facebook canlı yayın akışı videoları indirilebilir, tarayıcıya www.fbdown.net yazarak açılmasının ardından video kopyalanır. Download sekmesi tıklanır ve bilgiler beklenir, indirme seçenekleri kullanılarak komut verilir. İşlemlerin sonunda farklı pencerede canlı yayın akış videosu oynar.

Facebook video indirme aracımızla indirilen video birden fazla sayfada çapraz paylaşma ile kullanılır. Başka sayfalarda paylaşıma izin veren çapraz paylaşma ayrıca eski paylaşılan videoların yeniden kullanılmasına destek sağlar. Video yeniden yüklenerek paylaşılması durumunda iki farklı görüntüleme aldığı için çapraz paylaşma çok fazla tercih edilmez.

Facebook üzerinde paylaşılan videoyu indirmek için özel olarak hazırladığımız sınırsız ve güvenilir Facebook video indirme cihazımızı kullanabilirsiniz. Hiçbir güvenlik problemi ile karşılaşmadan indirme işlemi çok kısa sürede indirilir. Ücretsiz ve kaliteli hizmetimizden yararlanarak virüs riski olmadan işlemler tamamlanır.

Dünya genelinde milyarlarca insanın aktif olarak yer aldığı Facebook’ta paylaşılan videolar çeşitli yöntemler kullanılarak indirilmektedir. Bu yöntemlerden biri de facebook downloader chrorme’dir. Kullanıcılar seçeneğe tıklayarak videonun çözünürlüğünü ayarladıktan sonra indirme işlemini yapar. 

Web sitemizde bulunan Facebook video indirme aracımız güvenli şekilde istenen videonun indirilmesini sağlar. Sadece bir tıkla video hem bilgisayara hem de akıllı cihazlara hızla indirilir. Web sitemizin önceliği her zaman kullanıcı güvenliğidir, kullanıcılar sağladığımız güven ile indirip videoları paylaşabilir.

Sosyal medya platformu Facebook kullanıcılarına video indirme noktasında herhangi bir destek vermez. Özellikle kullanıcılar ile yapılan anlaşma ve sözlemeler kapsamında çoğu zaman indirme işlemlerinde sıkıntılarla karşılaşılır.  Bayigram olarak geliştirdiğimiz video indirme aracımız sınırsız kullanılarak başarılı bir video indirme işlemi gerçekleştirilir.

Sosyal medya platformları arasında olan Facebook üzerinden paylaşılan videoların kaydetme olanağı var. Facebook video indirmek için video bulunduktan sonra Facebook video URL/ linki indirme formuna eklenerek enter’a basılır. Akıllı cihazlara indirme yapmak için Dropbox benzeri programlar kullanılmaktadır.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Kurtuluş Etleç
  Genel Müdür

  Video indirmek ve bunu facebook üzerinden yapmak çok zor diye biliyordum. Çünkü bunu daha önce denedim. Hatta bazı sitelere bunun için para da ödedim ancak işlemi yapamadım. Zaten yalanmış demiştim. Ta ki bu siteyle tanışana kadar. Çünkü istediğim tüm facebook videolarını çok zaman almadan indirebiliyorum. Kim emek gösterdiyse teşekkürler.

 • Sancar Ülkü
  Psikolog

  Ben facebook kullanıcısıyım ve uzun yıllardan beri burada takılıyorum. Birçok begendiğim video var. Acaba indirebiliyormuyum diye denemiştim ama olmamıştır. Bu işlerle çok meşgul olan arkadaşım bana bu siteyi önerdi. Kesinlikle çalışıyor. Zaten yapılması gereken işlemde çok uzun değil. En azından benim çok fazla zamanımı almadığını söyleyebilirim. Sağolun, memnun kaldım.

 • Cem İnan Bayam
  Öğretmen

  Google facebook video indirme yazdığım zaman karşıma bu site çıktı. Kesin bunlar da kandırıyor diye düşünmüştüm ama beni pişman ettiler. Adamlar öyle güzel ve başarılı bir sistem kurmuşlar ki, isteseniz bile hata yapamıyorsunuz. Üstelik video indirme sınırı ya da limiti gibi birşey de yok. En çok hoşuma giden özelliği ise bunun ücretsiz bir biçimde sunulması.

 • İsmail Yavuz Topçuoğlu
  Mimar

  Facebooktan video indirmek benim için önemli. Çünkü youtubeda yer almayan ve burada bulunan birçok video var. Bunu hem hızlı hem de ücretsiz bir biçimde yapmak istiyordum. Beklentilerimi bu site hemen karşıladı. Çok sorunsuz. Tek bir problemle karşı karşıya kalmadım. Benden çok fazla birşey de istemediler. Sistemi iyi kurmuşlar. Kimin emeği varsa teşekkürler. Her zaman burayı kullanmaya devam edeceğim.

 • Mehmet Hüseyin Müftüoğlu
  Influencer

  Video indirmek benim için çok mühim. Takip ettiğim bazı kişilerin Facebook'ta yayınlanmış güzel videoları var ve bunların arşiv yapıyorum. Sitenize giriş yaptıktan sonra bunun çok zor olmadığını öğrendim. Tam da denildiği gibi o yolu takip ettim. Çok kolay. Ardından video indi. Bunun kalitesini kontrol ettim ve yüksek olduğunu gördüm. Tam da böyle bir hizmet arıyordum.

 • Tayyar Karakışla
  Psikolog

  Videoların indirilmesi için değişik programlar kullandım. Ne yalan diyeyim istediğim sonuçları hiçbir şekilde alamadım. Bundan dolayı mevcut siteyi arama sonrasında buldum. Önce yorumlarına baktım. Dedim ki nasıl oluyor bu iş, herkes memnun. Bir deneyeyim dedim ve linkini vermiş olduğum videom da indi. Şimdi bunlardan bir arşiv yapıyorum. Teşekkürler hepinize.

 • Nurullah Ebinç
  Influencer

  Hoşuma giden facebook videolarını indirerek bunların tümünü bir dosya içerisinde toplamak istiyordum. Nasıl yapılacağı konusunda hiçbir fikrim yoktu ta ki bu siteyi görene kadar. Önce açıklamaları okudum. Bu kadar kolay indirme olacağını düşünmemiştim. Denemekten bir şey çıkmaz dedim, vallahi umudum da yoktu. Ama gerçekten de linkini vermiş olduğum videyou indirebildim. Hatta kontrol için izledim, acaba yanlış bir videomu diye, yooo tam da istediğim video buydu. Çok farklı ve aynı zamanda kaliteli bir hizmet.

 • Özgül Girgin
  Mimar

  Ben de bir arkadaş tavsiyesi sonrasında bu siteyi kullanmaya başladım. Önceleri bu da kesin yalan bir sitedir demiştim ama aldığım sonuç karşısında bunu söylediğime pişman oldum. Videoyu indirme konusunda sıkıntı yok. Fakat bu zaman alıyor. Acaba altyapıyla mı alakalı yoksa benim bağlantım mı yavaş?

 • Bercis Uslan
  Öğrenci

  Facebook videosu indirmek için giriş yaptığım site daha ilk andan bana güven verdi. Adamlar yüzde yüz çalışıyor yazmış. Bir müzik videosu vardı. Onun linkini verdim. Dedikleri işlemi tamamladım. Sonuç mu? Artık bu video benim arşivime eklenmiş durumda. Size de tavsiye ederim. Kesinlikle hiçbir pişmanlık yaşamayacaksınız.

 • Renan Özgül
  Psikolog

  Facebookta çok zaman geçirirken beğendiğim videoları indirmek için bu siteyi kullandım ve bir problemle karşılaşmadım. Yalnız bunun edinilmesi uzun sürüyor. Biraz daha hızlı olursa hiçbir sorun kalmaz.

Dünyada fotoğraf ve video paylaşımında en popüler platformlardan biri olan Facebook video ve fotoğraflarını Mac, PC, iOS ya da Android işlemcili cihazlara kaydetme imkanı bulunuyor. Facebook video indirme işlemleri şu şekilde gerçekleşir;facebook özel video indir

 

 • com adresine gidilerek indirmek istenen video bulunur.
 • Videonun URL ya da linki alınır.
 • URL ya da link almak için video kelimesi bulunur, kelimenin sağına tıklanır ve bağlantı adresi kopyala seçeneği seçilir.
 • Video kelimesi bulunmazsa bağlantı adresi kopyala seçeneği seçilir.
 • Ya da videoya sağa tıklayarak video adresini kopyala seçeneği seçilir.
 • Facebook video URL / linki indirme formuna yapıştırılarak enter tuşuna basılır.
 • IPad ya da iPhone kullanıcılarının facebook videosunu kaydedebilmesi için Dropbox gibi uygulama kullanılır.
 • Facebook video indirici app ya da Facebook indirme programına gerek yoktur.Bilindiği üzere, internet kullanıcıları arasında en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biri de Facebook'tur. Bu popüler ve tanınmış platformda, kullanıcıların bazı talepleri maalesef karşılanamamaktadır. Örneğin Facebook üzerinden paylaşılan videoları indirmek için herhangi bir destek bulunmamaktadır. Yapılan bazı anlaşmalar ve kullanıcı sözleşmeleri sebebi ile Facebook uygulaması üzerinden istediğiniz video indirme işlemini gerçekleştirmek sorunlu olabilmektedir. Bu yüzden web sitemiz üzerinde bulunan ve deneyimli ekibimizin sizin için geliştirmiş olduğu Facebook video indirme aracını sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Siz de web sitemizin ana sayfası üzerinden tek tıkla ulaşabileceğiniz Facebook video indir aracı sayesinde güvenli biçimde dilediğiniz Facebook videosunu bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Kullanıcı güvenliğine büyük önem veren web sitemiz sayesinde bu videoları izle, beğen ve kolaylıkla indirdikten sonra istedikleriniz ile paylaş seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

facebook story video indirFacebook Video İndirmeÇevrimiçi Facebook video indirici programları, videoları ve fotoğrafları en iyi kalitede almaya yardımcıdır. Videolar MP4 formatında tam HD ya da HD kalitesindedir. Fotoğraflar HD, gif, png veya jpk formatlarındadır.

Facebook video indirme işlemlerinde öncelikle videonun Facebook hesabına indirilmesi ve direkt olarak kullanıcı hesabına girilmesi gerekir. Facebook videosu seçilir aynı zamanda videoların yanlarında bulunan Facebook hashtag oluşturucu kullanılarak arama yapılabilir.

Tüm bunlarla beraber Google arama ile Facebook Superbowl gibi arama terimleri kullanılarak istenen videoları bulmak ve facebook özel video indirme söz konusudur.

 

Facebook Video Downloadfacebook ücretsiz video indirFacebook'tan video ya da ses dosyalarına videoları dönüştürebilmek için facebook video indir Ücretsiz kullanabilen araçlar aracılığı ile bilgisayar, tablet veya mobil cihazlarda çalıştırmak mümkün.

Yapılması gereken tek şey URL'yi verilen metin kutusuna girmek ve indir düğmesini kullanmaktır. Facebook takipçi satın al hizmetinde olduğu gibi herhangi bir yazılım ya da kayıt gerektirmeyen ve üstelik ücretsiz olan araçlar ile eğlencenin tadını çıkartmak söz konusu.

 

Facebook Video DownloaderDünya genelinde en fazla kullanıcıya sahip platformlardan olan Facebook 2024 yılında 2,7 milyar aktif kullanıcı ile sosyal medya devi olmayı sürdürüyor. Fotoğraf ve video paylaşım platformu olan Facebook videolarını indirebilmek için kullanılan yöntemlerden birisi facebook video download chrome olmakta.

Download seçeneği tıklandıktan sonra indirmek istenen videonun çözünürlüğü ayarlanır ve indirme işlemi gerçekleşir.

 

facebook video indirDownload Video From Facebookfacebook video download hd kullanmak için Facebook video url'si kopyalanır ve alana yapıştırılır. Kaydedebilmek için indir düğmesini tıklanır. Canlı Facebook videoları Downloader Chrome uzantısı kullanılarak cihazlara kolaylıkla kaydedilir. Dosyalar indirilirken genellikle varsayılan olarak ayarlanan klasöre kayıt işlemi gerçekleştirilir.

Normal olarak klasör tarayıcı ayarlarında download Facebook videoları için hedef klasör manuel olarak değiştirilir ve seçilir. İndirilen videoların kopyaları saklanamaz ancak videolar Facebook sunucularında barındırılır.

 

Facebook Video Dönüştürücüfacebook video indir androidFacebook videolarını MP3 müzik formatına ya da MP4 video formatına dönüştürmek için Facebook downloader kullanılan çözümdür. facebook video mp3 dönüştürücü herhangi bir şekilde ek yazılım yüklemeye gerek kalmadan herhangi bir cihaza kolaylıkla indirilebilir bunun için ihtiyaç duyulan tek şey web tarayıcısı ve internettir.

İndirme işlemi şu aşamalar ile gerçekleşir;

 

 • Bağlantı, Facebook videosu ya da hikayesine kopyalanır.
 • Bağlantı giriş alanına yapıştırılır.
 • İndirilmek istenen video ya da hikayenin bağlantısı alınır.
 • Bağlantı Facebook dönüştürücü sayfanın üst kısmındaki özel alana yerleştirilir.
 • Format seçildikten sonra dönüştürmeye başlanır.
 • Ortaya çıkan dosyayı kaydedebilmek için indir seçeneği tıklanır.
 • Dönüştürme için gerekli formatı MP3 ya da MP4 şeklinde etkinleştirerek başlat düğmesine basılır.
 • Dosyanın tarayıcı indirmelerine alınması için kaydet düğmesine basılır. 

facebook video indir hdFacebook Video IndiriciFacebook'tan beğenilen bir videoyu indirmek ya da kaydetmek oldukça kolay, bunun için android ya da iOS işletim sistemli cihazlar için yardım almak gerekir. Ancak PC'de de video indirme için herhangi bir ek programa ihtiyaç yoktur. facebook video indir program kullanılarak Facebook videoları PC'de kaydedilir.

Bunun için video üzerine tıklanarak Show video URL seçeneği tıklanır ekrana küçük bir kutucuk içerisine gelen video adresi kopyalanır. Kopyalanan video adresi www.fbddown.net adresi açılarak kopyalanır ve video adresi yapıştırılır daha sonra download düğmesine tıklanarak video indirme işlemi başlatılır.

 

Facebook Video Indir Mp3facebook video indir iosSevilen facebook videolarını MP3 müzik formatına dönüştürmek için ücretsiz programlar kullanılır. Ek yazılım yüklemeye gerek kalmadan sadece web tarayıcısı ve internet ihtiyacı karşılanarak ve facebook video indir online seçeneği kullanılarak video doğrudan akıllı cihazlara ya da bilgisayara indirilir. Download Facebook'tan en sevilen müzikler MP3 parçalarına kaydedilir.

 

Facebook HD Video İndirfacebook video downloader apk ile Facebook HD video indirme işlemini yapmak için gereken tek şey videonun bağlantı adresini kopyalamaktır. Ardından kopyalanan adres video indirme aracına yapıştırılır.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu URL'si alınan videonun paylaşıldığı Facebook profilinin herkese açık durumda olmasıdır, gizli profil ile işlem yapılması mümkün değildir.

Son aşamada indir denilerek güvenilir şekilde telefona ya da bilgisayara online ve hızlı indirme işlemi sağlanır. Facebook videoları MP3 ve MP4 formatlarını çevrilemez eğer videoları dönüştürücü kullanarak farklı formatlara dönüştürme işlemi gerçekleştirmek isteniyorsa ücretsiz araçları bularak kullanmak gerekir.

 

facebook video indir iphoneFacebook Video İndirme ProgramıFacebook indirme programı kullanılırken güvenliğe önem vermek gerekiyor. Özellikle aracı programlar kullanılırken hesap güvenliğini elden bırakmamak gerekir çünkü aracı programın içerisinde zararlı yazılım ihtimali yüksektir.

Facebook hesabının korunmasındaki en önemli konu hesap bilgilerini isteyen aracı program ya da siteleri kullanmamaktır. Ya da diğer yöntem olarak farklı kullanıcılar tarafından tavsiye edilen 3. parti uygulamaları kullanmak akıllıcadır.facebook video indirme programı

 

Facebook Video İndirme ProgramsızFacebook videolarını programsız indirmek mümkündür ancak işletim sistemlerinde farklılık gösteren güvenlik kurallarından dolayı her platformda bu söz konusu değildir. Bazı platformlarda programsız Facebook video indirme işleminin gerçekleştirilmesi mümkündür.

Programsız indirme söz konusu olmadığında kullanıcılar 3. parti uygulamaları kullanmak zorunda kalıyor. Bu durumda güvenlik açığını öne çıkarıyor üçüncü parti uygulamaları kullanılırken farklı kullanıcılardan tavsiye almak önem kazanıyor.

 

facebook video indir mp3Facebook Video İndirme Hakkında Merak EdilenlerFacebook kullanıcılarının en çok merak edip aradığı konuların başında video indirme işlemleri gelir. Beğenilen bir videonun indirilebilmesi için yapılması gereken her şeyi öğrenmek isteyen kullanıcılar için iki seçenek vardır.

Bu seçeneklerden ilki online bir web sitesi kullanmak diğeri ise program kullanmaktır. Telefon ile giriş yapılıyorsa facebook video indirme apk uygulama indirerek işlem gerçekleştirilir.

Sürekli video indirmeyen kullanıcılar açısından en kolay olan online web sitesi kullanmaktır bunun için videonun linkinin olması yeterlidir. Sürekli video indiren kullanıcılar ise program kullanmalıdır çünkü sürekli link kopyalayıp siteye yapıştırmak ya da sitenin adını akılda tutmak büyük bir derttir.

 

Facebook Ücretsiz Video İndirme Aktif Mi?facebook video indir mp4Son dönemde online web siteleri üzerinden video indirme işlemleri kullanım kolaylığından dolayı birçok kullanıcı açısından vazgeçilmez oldu. Videonun linkinin olması halinde indirme işlemi gerçekleşiyor, link siteye yapıştırılarak indirmeye başlanıyor.

Eğer video linki yoksa o halde yapılması gereken adımlar şu şekilde ilerliyor;

 

 • Bilgisayar kullanarak giriş yapanlar Facebook'ta videoyu bulur.
 • Tarihe sağa tıklanır ve bağlantı adresi kopyala seçeneği kullanılır.
 • Telefondan Facebook'a girildiğinde indirilmek istenen video bulunur.
 • Sağ tarafta üstte yer alan üç noktaya dokunulur.
 • Bağlantıyı kopyala seçeneğine tıklanır. 

facebook video indir onlineFacebook Video Nasıl İndirilir?Sosyal medya kullanıcılarının en fazla zaman geçirdiği platformlardan biri olan Facebook özelliği ile kullanıcılarına bazı taleplerinin oluşmasına zemin hazırlar. Kullanıcıların taleplerinden birisi video indirmektir ancak anlaşmalar ve güvenlik önlemleri Facebook üzerinden videonun indirme işlemini gerçekleştirmeyi izin vermez.

Bu noktada online web siteleri tarafından özel olarak hazırlanan Facebook video indirme aracıları sınırsız şekilde güvenle kullanılır. Facebook video indirme aracı güvenlik sorunu yaşamadan hızlı bir şekilde cihaza video indirme işlemini gerçekleştirme imkanı sağlar.

 

Facebook Android Video Nasıl İndirilir?facebook video indir pcAndroid işlemcili cihaz kullananlar video indirici Facebook uygulamalarını kullanarak istedikleri videoyu indirme imkanı elde eder. Oldukça basit bir yapıya sahip olan uygulama ile her video indirilir.

Android cihazlarda APK üzerinden uygulama indirmek bazı durumlarda zarar oluşturabiliyor. Uygulamaların büyük bölümünde virüs tehlikesi barındırdığından aynı zamanda Facebook bilgilerine erişim gerçekleştirilmesi durumundan dolayı Facebook hesabı zarar görüyor. Bu yüzden Facebook hesabına giriş yapılması istenen ya da şifre isteyen araç veya uygulanmaları kullanmamak tavsiye edilir.

 

Facebook Video İndir Nasıl Yapılır?facebook video indir programsızFacebook üzerinden paylaşılan ve çok beğendiğiniz bir videoyu indirebilmek için Facebook video indirme sitelerine başvurmanız gerekir. Fakat bu konuda hizmet veren her sitenin güvenilir olmadığını unutmamanız tavsiye edilir. Facebook uygulaması üzerinden hem reklamsız hem de güvenilir videolar indirmeniz mümkündür. Web sitemiz tarafında siz müşterilerimize ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz Facebook video indir aracı sayesinde hem PC hem de mobil cihazlara sorun yaşamadan indirme yapabilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca sektörde müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunan firmamız kısa sürede en kaliteli hizmetleri ile geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Web sitemizde ayrıca sosyal medya hizmetleri konusunda bilgilendirici içerikler de geniş yer almaktadır. Bu hizmetleri bedava kullanarak güvenilir bir şekilde siz de Facebook üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz özellikleri sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Bu programsız olarak çalışabilen araçlar tamamen ücretsiz ve pratik kullanım özelliklerine sahiptir.

Web sitemizi kullanarak Facebook üzerinden akıllı telefonunuza da video indirme yapabilirsiniz. Kaliteli ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu hizmetler için tercih edebileceğiniz en güvenilir adres yine her zaman olduğu gibi firmamızın kurumsal web sitesi olmaktadır. Videoları indirebilmek için Android işletim sistemine sahip cihazlara APK uygulamaları indirmek bazı durumlarda zararlı ve istenmeyen sonuçlara yol açabilmektedir. Bu uygulamaların büyük bir çoğunluğunda virüs riski bulunduğu için kullanıcıların cihazları tehdit altına girebilmektedir. Ayrıca Facebook bilgilerine ve şifresini çaldırma riski de bulunmaktadır. Facebook hesabınıza giriş yapmanızı isteyen ve şifrenizi talep eden kişilerden uzak durmanız tavsiye edilmektedir.facebook video indir ücretsiz

 

Facebook Ios Video Nasıl İndirilir?IOS işletim sistemine sahip olan cihazlara Facebook videoları indirmek Android'e göre biraz daha karışıktır. İzlenmesi gereken adımlar takip edilirken kolaylıkla video galeriye kayıt edilebilir, adımlar şu şekildedir;

 

 • Öncelikle işlem için Browser and Documents Manager uygulaması iOS işletim sistemli cihaza indirilir.
 • Uygulama tarayıcısının üst kısmına pickvideo.net yazılır ve gidilir.
 • Platform seçimi istenen alandan Facebook seçilir.
 • Video bağlantısına girilerek alana Facebook video linki yapıştırılır.
 • Download MP4 butonuna tıklanır ve indirme işlemi başlatılır.
 • İndirme işleminin bitmesinin ardından videonun yanındaki 3 noktaya tıklanır.
 • Aç seçeneği seçilir.
 • Kaydet seçeneğine dokunduktan sonra cihaza video kaydedilir.
 • Bu kadar basit bir işlem sonucunda kullanıcılar istediği her Facebook videosunu indirebilir. 

face video indirPc Üzerinden Facebook Video İndirebilir Miyim?Facebook'un yüklenen herhangi bir video indirme seçeneği yoktur bunun için insanlar Facebook videoları nasıl indirilecek konusunu her zaman merak eder ve araştırır. Facebook videolarını PC üzerinden indirmek için birkaç farklı yöntem vardır.

 

 • yöntem üçüncü taraf bir uygulama kullanmaktır, Facebook uzantıları aracılığı ile video kaydetme yöntemi sunar ama kullanıcıların bilgisayarına herhangi bir videoyu indirmesi için izin vermez. Kullanıcılar sorunsuz bir şekilde video indirebilmek için video indirici kullanabilir bunun için yardımcı olabilecek birçok uygulama bulunur.
 • yöntem Facebook videosunu indirebilmek için çevrimiçi bir web sitesi kullanmaktır. Web siteleri URL kullanarak video indirme özelliği sağlar ve üçüncü taraf uygulaması ile aynı şekilde çalışır. Video indirebilmek için herhangi bir yazılım indirmeye gerek yoktur, web siteleri indirme işlemlerinde hem yerden tasarruf sağlar hem de oldukça hızlıdır. Ama web siteleri ile birlikte gelen reklamlar kullanıcıları rahatsız edebilir.
 • yöntem Google Chrome uzantısını kullanmaktır, uzantılar tarayıcıyı ek özellikler ile özelleştirmek için kullanılmaktadır. Tarayıcının istenen her ekstra özelliği için mevcut uzantı yüklenebilir bunun için kullanıcılar hızlı erişim sağlayabilmek adına genellikle arama çubuğunun yanında uzantı simgelerini görür videoları indirmek için bir uzantı kullanılması da söz konusudur. 

Facebook Video Indirici Ücretsiz Mi?Facebook video indirici online uygulamaları kullanımı kolay web tabanlı kolay erişilebilen benzersiz uygulamalardır. Herhangi bir süre sınırı olmadan online Facebook video indir programları için herhangi bir ücret talep etmez ya da bağış almaz.

Google Chrome, Safari, Opera, Mozilla Firefox ve tüm chromium tabanlı tarayıcılarda Facebook video indirici çalışır. Aynı zamanda PC dışında Android ve iOS işletim sistemli tüm telefon ve tabletler üzerinde kullanılır bunun için Android ve iOS uygulamalarını cihaza indirilmesi gerekir.

 

Siteniz Üzerinden İndirdiğim Facebook Videoları Takip Ediliyor Mu?Bir videonun birden fazla sayfada kullanılması ancak çapraz paylaşma ile mümkündür. Çapraz paylaşma başka sayfalara videoyu paylaşma izin vermenin yanı sıra aynı zamanda daha önce paylaşılmış olan videoları tekrar kullanma imkanı sağlar.

Videonun yer aldığı tüm gönderilerdeki görüntülemeleri hesaplayan toplu gören görüntüleme sayacı görülür. Videonun birçok farklı sayfa ile paylaşılması yerine birden fazla sayfada orijinal gönderilerden paylaşılması sağlanır. Ancak bir videoyu çapraz paylaşma yerine yeniden yükleme seçilmesi durumunda video iki farklı görüntüleme alır.

 

Facebook Canlı Yayın Akışı Videolarını İndirebilir Miyim?Facebook canlı yayın akışı videolarını indirebilmek mümkündür bunun için tarayıcıda www.fbdown.net adresi açılır ve kopyalanan video adresi bu siteye yapıştırılır. Ardından download düğmesi tıkladıktan sonra video hakkında gelecek bilgiler beklenir. Daha sonra ilgili indirme seçeneklerinden herhangi biri kullanılarak indirme komutu verilir.

Böylelikle Facebook canlı yayın akışı videosu farklı bir pencerede oynamaya başlar. Canlı video akışı tamamlamayan kullanıcıların videoları indirmesi söz konusu değildir. Ancak video kaydedildiğinde indirme işlemleri gerçekleştirilir. Aksi halde canlı akış durana ve Facebook'ta kaydedilene kadar beklenmesi gerekir.

 

Video İndirme Sisteminiz Güvenilir Mi?Facebook hesabında beğenilen videoların cihazda ve PC’de indirilmesi artık çok kolay, kaliteli araçlar sayesinde videolar mobil cihaza, tablet ya da bilgisayara güvenli şekilde indirilir. Videoları cihaza güvenli bir şekilde indirebilmek için yapılması gerekenler arasında şunlar sıralanır;

 

 • Facebook Video Downloader ile Facebook HD video indirme işlemi için uygulanması gereken ilk iş beğenilen videonun bağlantı adresini kopyalamaktır.
 • Kopyalanan adres Facebook video indirme aracına yapıştırılır.
 • Videonun paylaşıldığı Facebook profil gizliliğini herkese açık durumda olmasına dikkat etmek gerekir.
 • Profil herkese açık durumda değil, gizli profil olması halinde işlem yapılmaz.
 • İndir seçeneği kullanıldıktan sonra güvenilir şekilde telefona ya da bilgisayara hızlı ve online indirme işlemi gerçekleşir. 

Facebook Video İndir Güvenilir Midir?En hızlı ve güvenilir yollarla Facebook üzerinden video indirmek istediğinizde firmamızın kurumsal web sitesini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Facebook hesabınızda görüp beğendiğiniz videoları akıllı telefona indirmek artık çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanan ve siz müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu araç sayesinde bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza istediğiniz Facebook videosunu kolay biçimde indirebilirsiniz. Facebook videolarını cihazınıza güvenli bir şekilde indirebilmek için yapmanız gereken aşağıdaki işlemleri eksiksiz biçimde tamamlamaktır. Bu sayede çok beğendiğiniz Facebook videolarını sorun yaşamadan cihazınıza indirmenin keyfini doruklarda yaşayabilirsiniz.

 

 • Facebook video downloader adı verilen araç sayesinde Facebooküzerinden HD kalitesinde video indirme işlemi yapabilirsiniz.
 • Bu işlemi gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken ilk faktör Facebook hesabınızda beğendiğiniz videonun bağlantı adresini kopyalamaktır.
 • Daha sonra kopyaladığınız adresi web sitemizdeki Facebook indirme aracına yapıştırabilirsiniz.
 • Bu aşamada URL adlığınız videonun paylaşıldığı Facebook profil gizliliğinin herkese açık konumda olması çok önemlidir. Çünkü kapalı olan yani gizli profillerde işlem sonuçlanmamaktadır.
 • Son aşamada indir diyerek güvenilir ir şekilde Facebook üzerinden video indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Telefona yada bilgisayara online olarak 1080p şeklinde video indirmek mümkündür.Bu hizmetlerin hepsini güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmek için siz de web sitemizdeki kaliteli araçları kullanabilirsiniz. Facebook videoları bu araç sayesinde mp3 ve mp4 formatlarına dönüştürülememektedir. Bu yüzden dönüştürücü kullanarak Facebook videolarınızın farklı formatlara dönüştürme işlemini gerçekleştirerek istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu aracı da firmamızın kurumsal web sitesi üzerinde yer alan diğer ücretsiz sosyal medya araçlarımız arasında kolaylıkla bulup hemen kullanabilirsiniz.

 

Size Nasıl Güveneceğim?Video indirme işlemleri son derece güvenilir aşamalar ile kullanıcılara sunulur. Web sitemiz üzerinde bulunan tüm ürün ve hizmetler garantilidir sitemizdeki tüm araçları gönül rahatlığı ile kullanmak mümkündür.

 

Hesabım Zarar Görür Mü?Facebook videolarının indirilmesini sağlayan programlar ve araçların birçoğu zararlı yazılımlar içerir. Bu yüzden kullanılırken hesap güvenliğini elden bırakmamak önem kazanır.

Zararlı yazılımlardan korunmanın en iyi yollarından birisi hesap bilgisini isteyen aracı program ya da web siteleri kullanmamaktadır. Aynı zamanda hesap güvenliğini sağlayabilmek için diğer kullanıcılar tarafından tavsiye edilen üçüncü parti uygulamaları kullanılabilir.

 

Mobilden Facebook Video İndirme Yapabilir Miyim?Facebook'tan video indirme ya da video kaydetme işlemleri oldukça kolaydır ancak Android ya da iOS ta işlem gerçekleştirebilmek için yardım almak gerekir. Android cihazda video indirebilmek için uygulama indirildikten sonra video aç "..." simgesine tıklanır.

Ardından copy URL seçeneği tıkladıktan sonra ekran üzerindeki karta dokunulur ve indirme işlemi başlar. IOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda videoları App Store üzerinden yüklemek mümkündür.

 

Bilgisayar Üzerinden Facebook Video İndirme Yapılabilir Mi?PC'de Facebook videolarını kaydetmek için video üzerine tıklanır ve Show video URL seçeneği tıklanır. Video adresi küçük kutucuk içerisinde ekrana yansır ve sağ tıklayarak kopyalanır. Dowland düğmesine tıklanması ile birlikte video indirilmeye başlar.

 

Facebook Video İndir SitesiMilyonlarca aktif kullanıcısı bulunan ve dünyanın en büyük sosyal medya devlerinden biri olan Facebook günümüzde her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. En fazla kullanılan sosyal medya programı olarak bilinen Facebook çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. pek çok kullanıcı Facebook üzerinden paylaşılan videoları yakından takip etmektedir. Bu paylaşılan videoları indirmek istediğinizde Facebook tarafından bu talebiniz karşılıksız kalmaktadır. Çünkü uygulama üzerinde böyle bir özellik bulunmamaktadır. Kullanıcı sözleşmesi ve hukuki sebepler nedeni ile Facebook üzerinden video veya fotoğraflar üzerinde cihazınıza kaydet seçeneği bulunmadığı için bu işlemler sonuçsuz kalmaktadır. Bu konuda aracı kullanabilmek için özel bir hesaba ait özel bir video indirmeniz de mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla Facebook video indir hizmetinden en kolay ve pratik bir şekilde yararlanabilmek için hesabın herkese açık olması gerekmektedir.

Facebook üzerinden fotoğraf veya videoların kayıt edilmeme özelliği pek çok kullanıcıyı çeşitli arayışlara yönlendirmektedir. Fakat her zaman güvenilir sonuçları olmayan bu yöntemler sebebi ile incelenmeden kullanma yapılmamalıdır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken tüm konuları bilinmesi gereken tüm detayları ile web sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Bu sayede Facebook’da video indirici aracını sorun yaşamadan kullanabilecek ve istediğiniz videoları anında indirmenin keyfini Facebook yorum satın alarak çıkartabileceksiniz.

 

Facebook Video İndirme Adımları Nasıl Yapılır? 

 • Facebook üzerinden indirmek istediğiniz video linkini kopyaladıktan sonra web sitemizde bulunan aracımızın ilgili bölümüne yapıştırınız.
 • Videoyu indirme işlemini başlatabilmek için ekrandaki “indir” butonuna tıklayınız.
 • İşlemin doğrulama sürecinin tamamlanmasını bekleyiniz.
 • İstediğiniz video karşınıza gelince videonun alt kısmında bulunan “indir” tuşuna tıklayınız.
 • İstediğiniz video yeni bir sekmede ekrana gelecektir.
 • Yeni sekmede açılan videonun sağ kısmındaki “…” işaretine tıklayınız ve “indir” işaretleyiniz.İnternet üzerinde pek çok kötü niyetli kullanıcı ve hacker bulunduğu unutulmamalıdır. Bu yüzden cihazınıza bir şey indirirken özenli davranmanız ve dikkatli olmanız tavsiye edilir. İndireceğiniz aracın güvenilir olduğunu çeşitli yöntemler ile anlayabilirsiniz. Bir araç size güvenilir gelmiyorsa ve tereddüt varsa onu kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu konuda dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur da yaşadığınız herhangi bir sorunda ulaşabileceğiniz destek ekibinin bulunmasıdır. Size destek sağlayan birileri olursa virüs gibi sorunlar da ortada bulunmayacaktır. Bu yüzden site üzerinden küçük bir inceleme gerçekleştirerek bu koşullara dikkat edebilirsiniz. Sitenin kalitesinden de güvenilir olup olmadığını anlamanız mümkündür.

Bu kriter ve şekillere dikkat ederek virüs tehlikesi olmadan hilesiz Facebook video indirme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren ve Facebook dünyasında da tanınan firmamızın web sitesini kullanarak yıl boyunca güvenilir hizmet alabilirsiniz. Herhangi bir virüs endişesi olmadan Facebook üzerinden dilediğiniz videolarınızı ücretsiz biçimde indirebilirsiniz. Facebook aracılığı ile reklamsız video indirme nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını arıyorsanız istediğiniz çözümlere anında ulaşabilmek için en doğru yerdesiniz.

gorsel
 
 
KALİTE
 • 480p
 • 720p
 • 1080p
FORMAT
 • MP4 - VIDEO
 • MP3 - MÜZİK
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu