0


SMM Panel

Türkiye'nin 12 yıldır en güvenilir ve en çok tercih edilen sosyal medya hizmet platformu BayiGram.com ile tüm sosyal medya hizmetlerini tek panelden güvenilir ve ucuza yönetin. Hedef kitlenize en uygun siparişi oluşturun ve sayfanızı uçuşa geçirin!

GİRİŞ YAP
KAYIT OL

SMM Panel Nasıl Çalışır?

Aşağıdaki adımları izleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

1 Kayıt Ol

Bayigram’a ücretsiz kayıt olun ve giriş yapın.

2 Bakiye Yükle

Tamamen 3D güvenli bir şekilde bakiye yükleyin.

3 Siparişinizi Oluşturun

Size uygun hizmeti seçip hemen sipariş oluşturun.

4 Yükselişe Geçin

Siparişinizi anlık olarak takip edin, yükselişe geçin!

Sosyal Medya’da Gücünüzü Arttırın.

Tüm sosyal medya platformlarında bireysel veya kurumsal hesaplarınızı büyütmek bir tık ötenizde. Tek yapmanız gereken, Bayigram’dan bir paket satın almak!

Kitlenizi Büyütün
Kampanyalarınızı Güçlendirin
Yeni İnsanlara Ulaşın
Saygınlık Kazanın
Markanıza İtibar Kazandırın
Hedeflerinize Ulaşın
ürünler

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Panellerin sunmuş olduğu işlemler kalıcı olarak sağlanır. Ancak bazı durumlarda düşme gibi bir problem görülebilir. Bayigram tüm hizmetlerinde düşme telafisi garantisi sunuyor. Yani düşme yaşasanız da yerine yenisi sağlanır.

SMM panelleri genel olarak ücretli satışlara odaklıdır. Beğeni, yorum, takip ve izlenme gibi farklı hizmetler ücretli olarak sunulur. Ancak Bayigram içerisinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz araçlar yer alıyor. Bu araçlar ile doğrudan hizmet alamasanız da sosyal medyada farklı durumlar oluşturabilirsiniz.

Sosyal medyanın günümüzdeki etkisi arttıkça sosyal medya içerisinde popüler olmak da önemli hale geldi. Ancak milyonlarca kullanıcıların bulunduğu bu platformlarda tüm içeriklerin dikkat çekmesi mümkün değildir. SMM sayesinde gönderiler çok daha kolay dikkat çekecek hale gelir.

Bazı SMM panellerin içerisinde üyelik ve cüzdan sistemi bulunur. Ancak Bayigram tüm bu uzun işlemleri kaldırarak üyeliksiz bir işlem sunuyor. Böylece kendi bilgilerinizi detaylı bir şekilde paylaşmak zorunda kalmadan yalnızca işleme yönelik anlık bir talep oluşturabilirsiniz.

SMM paneller içerisinde kategori seçimi, servis seçimi, link girişi ve gönderilecek miktar olarak işlem gerçekleşir. Bayigram içerisinde ise bu sıralama kategori seçimi, servis seçimi, gönderim miktarı paket seçimi ve son olarak link girişi şeklindedir.

Eğer SMM panelini kullanarak satın alma işlemi yapmak istiyorsanız aynı anda 1 işlem gerçekleştirebilirsiniz. Her bir satın alma işlemi bir işlem için olacaktır. Ancak dilediğiniz kadar tekrar gerçekleştirebilirsiniz. Eğer satıcı iseniz panelinizin sunduğu kapsama bağlı olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

SMM panelinin kurulması için kişilerin ilk olarak bir panel sağlayıcısına ulaşması gerekir. Bu panelin normal yazılım uygulaması kurulur gibi bir cihaza kurulması gerekir. Daha sonra ise api kodlarının yazılımı ve datalar gerekir. Panellerin kurulumu profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

SMM paneli seçerken ilk olarak kullanmak istediğiniz panelin güvenilir olduğundan emin olmanız gerekir. İkinci dikkat edilmesi gereken nokta ise bu hizmetin içerisinde farklı sosyal medya hesaplarının bulunmasıdır. Ne kadar çok seçenek olursa sizin için o kadar avantajlı bir alışveriş olur.

Günümüzde kullanılan SMM panellerinin içerisinde İnstagram, Facebook, Twitter, Tiktok ve Youtube sosyal medya hesapları için hizmetler bulunuyor. Ancak Bayigram firması bu konuda 15 farklı sosyal medya hesap türüne sahip geniş bir kategori sunuyor.

SMM hizmetinin sunulması için ilk olarak ortada bir şirketin olması gerekir. Şirketi olmayan kişilerin bu panelleri kullanarak satış yapması mümkün olmayacaktır. Eğer satın alma işlemi için hizmet almayı düşünüyorsanız şirket olmayan kişilerden uzak durmanız gerekir.

13 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Derviş Güdal
  Influencer

  Sosyal medya hesaplarımda her şey mükemmel ilerlerken, etkileşimim düşmeye başladı. Ne yaptıysam tekrardan yükseltemedim. SMM ile erişim ve gösterim satın aldım. Paketlerinizde, beklentim fazlasıyla karşılandı. Bu yüzden size teşekkür ediyorum. Gerçekten çok mutluyum. 

 • Gizem Özer
  Öğrenci

  Araştırmalarım sonrasında sayfanız karşıma çıktı. %100 Türk etkileşim aldım. Mükemmel olduğu kadar kaliteli çalışmalar sunuluyor. SMM bünyesinde 7 gün, 24 saat boyunca canlı destek hattının benimle irtibat halinde olması da en olumlu yanlarından birisi.

 • Ali Suat Gündoğdu
  Doktor

  Instagram hesabımı henüz yeni açtım. Takipçimi arttırmak için öncesinde takipçi paketinizden yararlanmıştım. Memnun kaldığım için şimdi SMM ile izlenme satın aldım. SMM paketleriniz oldukça uygun. Bütün hizmetlerde aynı kalite ve başarı sunuluyor. Ekibiniz için de teşekkür ediyorum. Kısa zamanda tekrardan farklı paketlerle görüşmek üzere!

 • Adnan Ertem
  Avukat

  SMM incelemelerim sonrasında hikaye izlenme satın aldım. Uygun fiyat ve paket özellikleri ile beraber en ufak bir mağduriyet durumu yaşamadım. Diğer sosyal medya hesaplarım içinde paketleri incelemeye şimdiden başladım ve faydalanacağım. Paylaşımlarla yeniden sizden hizmet almayı planlıyorum. Instagram hesabım şimdi çok daha aktif ve birçok kişinin rahatlıkla ulaşabileceği hesap haline geldi. 

 • Melis Güler
  Psikolog

  SMM panel ile sosyal hesaplarımda, profilimin kısa zamanda üst sıralara geleceğini hayal bile etmemiştim. Ummadığım kadar büyük başarı yakaladım. Sunduğunuz hizmetler için teşekkür ediyorum. İyi ki sizinle karşılaşmışım.

 • Canan Mutlu
  CEO

  SMM sisteminden İnstagram için hikaye izlenme satın aldım. Almış olduğum izlenmeler sonrasında kitlem arttı. Beğeni, takipçi ve yorum kazandım. Bu kadar kısa sürede böyle bir çalışma beklemiyordum. Beklentimi fazlasıyla karşıladınız. Ekibinize ve sunduğunuz hizmetler için çalışmalarınızı adına teşekkür ediyorum. 

 • Emrah Okten
  Mimar

  SMM üzerinden takipçi satın aldıktan sonra izlenmelerim arttı. Takipçiler ekstra bana kazanç getirdi. %100 gerçek Türk takipçilerden oluşuyor. Paketlerde olumsuz bir özellik mevcut değil. Zengin bir profil! En çok izlenen canlı yayınlara sahibim. 7/24 hizmet veren ekibe de, teşekkür ediyorum. 

 • Meltem Parlayan
  Psikolog

  Yakın arkadaşımın tavsiyesi sonrasında SMM panelden takipçi satın aldım. Almış olduğum takipçiler, bana birçok açıdan avantaj getirdi. Şimdi diğer sosyal medya hesaplarım içinde farklı paketlerden yararlanıyorum. Ben memnun kaldım ve çevreme de öneriyorum. 

 • Hatice Kübra Yıldız
  CEO

  Sosyal mecralarda üzerinden yapmış olduğum yayınlarda, birçok kitleye ulaşmak için araştırma yaptığım sayfalar bana fazla ücret söyledi. Ancak Bayigram da bunu yaşamadım. Hem ödeme, hem de güven konusunda rahat bir platform. SMM ile üst düzey önlemleri mevcut. Kesinlikle tavsiye ederim. 

 • Burak Can Yılmaz
  Mimar

  Uzun süredir, sosyal medyada yayınlar yapıyorum. Takipçim olmadığından dolayı kazancım ve kitlem yoktu. Şimdi SMM üzerinden satın aldığım takipçilerin gerçek olması beni çok mutlu ediyor. Daha fazla kitleye ulaştım. Tanınan ve bilinen hesaplar içerisinde kendi hesabımda görünüyor. 

 • Melis Yaşar
  Öğretmen

  Satın alma işlemimin öncesinde aklımda birçok soru işareti vardı. Ancak satın aldıktan sonra tüm bu soru işaretlerinin gereksiz olduğunu fark ettim. Bayigram sosyal medya konusunda hem güvenilir hem de başarılı bir firma.

 • Neslihan Kıraç
  Psikolog

  Sosyal medya içerisinde farklı birçok hesabım var. Başlarda etkileşimlerim iyi gitse de zamanla istediğim etkiyi yakalayamadım ve hesaplarımda bir durgunluk oluştu. Bu durgunluğun giderilmesi için SMM paketlerinden yararlandım. Şu an istediğimden daha çok takipçim oldu.

 • Büşra Işık
  Influencer

  Sosyal medya içerisinde e-ticaret için kendi butiğimi sunuyorum. Butiğimin canlanması ve istediğim müşteri kitlesine ulaşabilmek için Bayigram SSM panelinden farklı paketler satın aldım. Tüm paketler profesyonel bir kalite ile geldi. Benim için yaptığım en iyi yatırımlardan biriydi.

Bayigram, sosyal medya platformları içerisinde yer alan hesaplarınız için SMM hizmeti sunan güvenilir firmalardan biridir. İhtiyacınız olan sosyal medya desteğini almanız ve hızlı bir gelişme yaşamanız için birçok farklı hizmet barındırır. Oldukça geniş kategorilere sahip olan firma ile uygun fiyatlar karşılığında hizmet alabilirsiniz.

SMM Panel Nedir

SMM, sosyal medya içerisinde yer alan platformlar için ücretli beğeni, abone, takip, yorum ve izlenme gibi hizmetlerin sunulmasını sağlayan paneldir. Bu panellerin içerisinde farklı birçok sosyal medya platformu bulunur.

SMM panel nedir; günümüzde sıklıkla kullanılan Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube gibi platformlara özel olarak paketler satın alınasını sağlayan platformdur. Bayigram olarak sizlere yalnızca bu sıklıkla kullanılan platformlarda değil oldukça geniş bir skalada hizmet sunuyoruz.

Tiktok, Twitch, Spotify, Clubhouse, Sound Cloud, Tumblr, Periscope, Vimeo, Linkedin, Telegram, Dailymotion, Dlive, Google, Netflix, NonoLibe ve Pubg içerisinde de ücretli olarak sunulan paketlerimiz bulunuyor.

Ayrıca SEO hizmetleri, Tinder, Trovo ve Reddit içerisinde de birçok farklı paket satın alabilirsiniz.

Bayigram ekibi olarak sizlere ücretsiz araçlar da sunuyoruz. Firmamız SMM paneli olarak oldukça kapsamlı bir yapıya sahiptir. Bir sosyal medya panelinden çok daha geniş bir hizmet sunarak aradığınız tüm işlemleri tek bir platform içerisinde sunuyoruz.

SMM Panel Satın Al

Bayigram içerisinde yer alan sosyal medya platform ücretli paketlerinden istediklerinizi kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu panel doğrudan satın alınan değil, içerisinde üyelik oluşturulan panellerdir.

Benzerleri arasında kendi farkını oluşturmayı başarmış olan Bayigram, farklı birçok alanda size satın alma fırsatı sunuyor. Sosyal medya içerisinde kendi hesaplarınızı öne çıkarabilmeniz için uygulanan bu panel, oldukça kolay adımlara sahiptir. SMM panel satın al işlemi birkaç dakiak içerisinde tamamlanabilir.

Bayigram üzerinden gerçekleştireceğiniz panel alışverişlerinizde sizden hiçbir şekilde şifre talep edilmez. Bunun yanında firmanın mobil ödeme, kredi kartı ve havale – EFT ödeme yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

Panelleri satın alarak doğrudan sahibi olmak istiyorsanız da uygun SMM panel bayilik tekliflerine bakmanız gerekir. Panel satın alma ve kullanma işlemi profesyonel bir iştir. Birkaç küçük satın alma işlemi için panel kurmak yerine diğer siteleri kullanabilirsiniz. Panel kurarak satış yapabilmeniz mümkündür.

SMM Panel Kullanımı

Sosyal medya için hizmet sunulan bu sistemde kullanım son derece kolaydır. SMM panel kullanımı için iki farklı yönden deneme sunulabilir;

 • Eğer bu panelleri müşteri olarak kullanmak istiyorsanız Bayigram firmasını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bayigram içerisinde yer alan hizmetlerden sizin için uygun olanını seçmeniz ve ödeme işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir. Bu panelin üzerinde tüm işlemler uygun bir şekilde konumlandırılmıştır.
 • Doğrudan SMM panel en ucuz satın alarak siz hizmet sunmak istiyorsanız da ilk olarak uygun bir panel kurulumu yapmanız gerekir. Ancak bu işlemde profesyonellik ve güven son derece önemlidir. Bayigram bayilik gibi unsurlara bakabilirsiniz. Bayigram sosyal medya takipçi paneli yıllardır güvenilir hizmet sunan bir panel hizmetidir.

SMM Panel Scripti

SMM panel script api ile kendi panelinize sahip olabilirsiniz. Bunun için farklı ücretsiz ya da ücretli olan paneller bulunuyor. Ancak panel kurmak düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir.

Kullanacağınız SMM panel scripti için;

 • Mutlaka güvenilir bir hizmet sağlıyor olması gerekir. Panelinizin kısa sürede bozulması durumunda kullanıcılar ile problem yaşayabilirsiniz.
 • Hızlı bir şekilde hizmet sunuyor olması beklenir. Bu konuda sizin de panelinizin de işlem için yeterli olmanız önemlidir.
 • Doğru bir politika ile profesyonel bir yönetim gerçekleştirmeniz gerekir. Paneliniz ile müşterilerinize memnuniyet sağlamalısınız.

Eğer sosyal medya içerisinde kendi gönderileriniz ve hesaplarınız için ürün satın almak isterseniz Bayigram hizmetini doğrudan kullanabilirsiniz. Ancak kendiniz hizmet sunmak istiyorsanız bayilik programlarına bakmanız gerekir.

SMM Panel İnstagram

Instagram içerisinde yer alan gönderileriniz, videolarınız, Reels videolarınız ve storyleriniz için Bayigram içerisinde farklı birçok hizmet bulabilirsiniz. Uygun fiyatlardan yararlanarak beğeni, takip, yorum, paylaşma ve izlenme gibi birçok hizmeti kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Instagram SMM panel ucuz olarak sizlere sunulur. Tüm fiyatlandırmalarımız müşterilerimizin memnuniyeti temel alınarak oluşturulmuştur. Bu sayede yüksek kalitedeki hizmeti en kısa süre içerisinde uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

SMM panel Instagram içerisinde bulunan tüm etkileşimler web sitemizde yer alıyor. Bu etkileşim paketleri ile İnstagram içerisindeki popülerliğinizi artırabilirsiniz.

Sosyal Medya Bayilik Paneli

Sosyal medya platformları için bayilik satın almak istiyorsanız SMM Panel r10 gibi sayfalara dikkat ederek satın alma işlemi gerçekleştirmelisiniz. Bayilik paneli satın alarak kendiniz ürünlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz bir panelde doğrudan müşteriler bulunmaz. Bu nedenle panelin kurulmasının ardından kendiniz müşterilere ulaşmak için farklı politikalar yürütmeniz gerekir. 

Sunacağınız hizmette en büyük ihtiyaç güven olacaktır. Bir müşterinin sizden beklediği işlem hem güvenilir satın alma hem de hızlı teslimattır.

SMM panel kirala gibi işlemler ile de kendi bayiliğinizi başlatabilirsiniz. Yine kiralama işleminde de sistem size boş olarak verilecektir. Sizin dataları edinmeniz, paneli geliştirmeniz ve buna bağlı olarak da iyi bir hizmet sunmanız gerekir.

Eğer bir müşteri olarak Sosyal medya marketing panellerini kullanmak istiyorsanız Bayigram içerisinde yer alan tüm hizmetleri güvenle kullanabilirsiniz. Bayigram uzun yıllardır %100 müşteri memnuniyeti kurmayı başarmış bir bayidir. Sosyal medya bayilik paneli olarak ilklere imza atıyoruz.

Sosyal Medya Bayilik

Sosyal medya bayilik hizmet sunan Bayigram, geniş kategorileri ve farklı alanlardaki hizmeti ile günümüzde sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Popüler olan sosyal medya platformlarının yanında yayıncılık, yeni popülerleşen platformlar ve farklı birçok alanda hizmet sunuyor.

Kaliteli SMM panel örneklerinden biri olan sistem, ödeme yöntemlerinde çeşitlilik ve güven sunuyor. Bu sayede satın alma işleminiz çok daha kolay bir hale gelirken aradığınız tüm hizmetlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya bayilik kapsamında kişilerin yararlanabileceği ve sosyal medya platformlarında öne çıkmalarını sağlayacak beğeni, takip, abonelik ve izlenme gibi hizmetler sunar.

Instagram Bayilik Paneli

Instagram içerisinde yer alan kullanıcıların diğer kullanıcılara oran ile avantajlı olmasını sağlayacak hizmetler bulunuyor. Bu hizmetler İnstagram gönderilerinin beğenilmesi, yorum yapılması, paylaşılması, izlenmesi gibi hizmetlerdir. Ayrıca kişilerin hesaplarının takip edilmesi gibi hizmetler de yer alır.

Instagram bayilik paneli ile gönderilerinizin öne çıkmasını istiyorsanız Bayigram içerisinde yer alan uygun paketlerden yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin en ucuz SMM paneli olmaya aday olarak görülen Bayigram, birçok hizmeti bir panel içerisinde toplayarak kaliteli hizmet sunuyor.

Tiktok Bayilik Paneli

Tiktok içerisinde yer alan gönderilerin “Senin için” alanında çıkması için gönderinin farklı etkileşimlere sahip olması gerekir. Beğeni, yorum ve paylaşmanın yanında yüksek izlenme sayısı da önemlidir.

Gönderilerin dikkat çekmesi için kimi zaman doğal yollar ile etkileşim elde edilemeyebilir. Bu durumda hesabınızın öne çıkması için SMM panel bot ya da gerçek hesap hizmetlerine başvurmalısınız.

Bot olarak hizmet sunulan bu sistemde yüksek kaliteli hesapların kullanılması gerekir. Aksi takdirde Tiktok bot kullanma işlemini anlayarak hesabın zarar görmesine neden olabilir. 

Tiktok bayilik paneli Bayigram hizmeti olarak sizlere %100 Türk ve gerçek görünümlü hesaplar sunulur. Bu hizmet kapsamında tüm yükleme işleminiz de doğal bir görünüm ile yapılır. Yani dışarıdan anlaşılması mümkün olmayacaktır.

Youtube Bayilik Paneli

Farklı videoların paylaşılmasını sağlayan Youtube, özellikle kazanç elde edilen sosyal medya platformları içerisinde yer alır. Bu nedenle de Youtube içerisinde video paylaşan kişiler satın alma işlemi ile izlenmelerinin artırılmasını sağlar.

You SMM panel gibi birçok panelin içerisinde yer alan Youtube paketleri izlenme ve yorum odaklı olarak geliştirilmiştir.

Bayigram içerisinde ise beğeni, yorum, izlenme, 4000 saat izlenme, beğeni, dislike ve benzeri birçok farklı hizmet bulunur. Bu sayede Youtube kullanıcıları kanallarının etkileşim almasını sağlar. 

Youtube bayilik paneli içerisinde ne kadar geniş seçenekler bulunursa kullanan kişiler tek bir panel üzerinden o kadar avantaj elde edebilir. Bu durumda da panelin kullanılması için ekstra nedenler ortaya çıkmış olacaktır.

Twitter Bayilik Paneli

Twitter üzerinden paylaşılan gönderilerin hem önerilmesi hem de keşfet bölümünde çıkması için etkileşimlerinin yüksek olması gerekir. Twitter diğer sosyal medya platformlarına oranla çok daha farklı etkileşim yöntemlerine sahiptir.

Twitter bayilik paneli olarak hizmet sunan Bayigram içerisinde favorilere ekleme, retweet yapılması, yorum yapılması ya da izlenme gibi paketler bulunuyor. Bunun yanında izlenme satın al, trend topic alma, tıklanma ve anket oyu gibi etkileşimleri de satın alabilirsiniz.

SMM panel cheapest hizmet sunan Bayigram, aynı zamanda geniş seçeneklere de sahiptir. Bir SMM panelinden temel olarak beklenti aranılan hizmeti kolay bir şekilde bulabilmektir. 

Ne kadar çok seçenek bulunur ise kullanıcılar aradıkları ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşabilir.

Not: Eğer panel sahibi olmak istiyorsanız tüm hizmetleriniz için dataya sahip olmanız gerekir.

Facebook Bayilik Paneli

Facebook günümüzde hala popüler olan en eski sosyal medya platformlarından biridir. Bu platform içerisinde gönderilerin talep görmesi ve popülerliğini artırması için farklı birçok etkileşim türü bulunuyor.

SMM panel blackhatworld gibi platformlarda paylaşılan uygun kriterlere sahip olan Bayigram, Facebook için de farklı hizmetlere sahiptir. Takipçi, fotoğraf beğeni, sayfa beğeni ve video görüntülenme gibi farklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Facebook bayilik paneli içerisinde doğrudan Facebook alanında kullanılabilecek ürünler sunulur. Bu ürünler en uygun fiyatlar ile alınarak Facebook içerisindeki popülerlik artırılabilir.

SMM Panel Tiktok

Son zamanlarda popülerliği gittikçe artan Tiktok uygulaması yalnızca video paylaşımının yapıldığı sosyal medya platformudur. Bu sosyal medya platformunda “Senin için” bölümüne videoların çıkması beklenir.

Bir Tiktok videosu ne kadar çok etkileşim alırsa senin için bölümünde çıkma olasılığı artar. Buna bağlı olarak da video çok daha geniş kitlelere ulaşır. Böylece milyonlarca izlenme kolaylıkla elde edilebilir.

Ancak kimi durumlarda videonuzun öne çıkması için sosyal medya marketing hizmetlerinden yararlanmanız gerekir. Böyle bir durumda Bayigram panelinin sunduğu takipçi, beğeni, izlenme, yorum, yorum beğenisi ve paylaşım alabilirsiniz.

Tiktok içerisinde canlı yayın açma izni olan kişiler ise canlı yayın izlenme satın alarak yayınlarının çok daha öne çıkmasını sağlayabilir. Tiktok içerisinde yayınlardan para kazanılabilir. SMM panel Tiktok için etkin bir yapıya sahiptir.

SMM Panel Twitter

Yurtdışı SMM panel kurarak farklı ülkelere hitap etmek ya da başka ülkeden Bayigram üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız uygun yapının bulunduğundan emin olmanız gerekir.

Twitter uygulaması dünyada birçok ülkede popüler bir yapıda olduğu için Twitter paneli kurmak sizin için avantajlı olabilir. Twitter panellerinin içerisinde yorum, favori, anket, retweet ve takipçi gibi birçok hizmet sunulur.

Twitter’a özel sunulan panellerin içerisinde yer alan özellikler Twitter için düzenlenmiştir. Yani burada yer alan takipçiler ya da yorumlar başka bir platform için kullanılamaz. Her bir SMM panel Twitter türünün kendine ait hizmetleri bulunur.

SMM Panel Facebook

Facebook içerisinde yer alan gönderilerin daha öne çıkması için Facebook panelleri üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. Bu satın alma işlemi ile beraber SMM panel Facebook sayesinde;

 • Facebook gönderi ya da sayfa beğeni satın alabilirsiniz. Satın aldığınız gönderi ve sayfa beğenileri ise Bayigram aracılığı ile alındığında düşme gibi problemler ile karşılaşmaz.
 • Takipçi satın alabilirsiniz. Dilerseniz kurumsal dilerseniz de bireysel hesaplarınız için takipçi astın alabilirsiniz.
 • Video görüntülenme satın alabilirsiniz. Paylaşmış olduğunuz videolarınızın daha çok izlenilmesini sağlayarak viral bir gönderiye sahip olabilirsiniz.

Bayigram üzerinden tüm bu hizmetlere güvenle ulaşabilirsiniz. Bunun için ise birkaç basit ödeme adımını tamamlamanız yeterli olacaktır. Site üzerinde anlık olarak satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. Dilediğiniz kadar da satın alma işlemi yapabilirsiniz.

SMM Panel Youtube

Youtube üzerinden yer alan kanalların değerlenmesi orada video paylaşan kişiler için avantajdır. Çünkü Youtube 4000 saat izlenmenin üzerine geçildiği zaman kişilerin para kazanmasını sağlar.

Youtube paneline sahip olarak farklı birçok ürünün satın alınmasını sağlayabilirsiniz. Bayigram firmasının paneli kapsamında ulaşılabilecek hizmetler şu şekildedir;

 • Firmanın abone satın al paketlerinden yararlanabilirsiniz. 100 aboneden 25.000 aboneye kadar geniş paket seçenekleri bulunuyor.
 • Videonuz için izlenme sayısı alabilirsiniz. Dilerseniz de 4000 saat izlenme şartını tamamlamak için 1000 ila 4000 saat arasında izlenme satın alabilirsiniz. 
 • Beğeni, yorum beğenisi, dislike ve yorum yapma gibi farklı etkileşimler satın alabilirsiniz.
 • Paylaşım satın al seçenekleri ile videonuzun paylaşılma sayısını artırabilirsiniz. Bu sayede videonuz daha çok kullanıcıya ulaşır.

SMM panel Youtube satın alma işlemleriniz ile Youtube kanalınızın çok daha değer görmesini sağlayabilirsiniz. İçerikleriniz öne çıkar ve sizi takip edebilecek potansiyel izleyicilere ulaşırsınız. Böylece hedeflediğiniz Youtube başarısına çok daha yakın bir seviyeye ulaşırsınız.

SMM Türk Paneli

Kullandığınız SMM Türk paneli sayesinde Türklere özel hizmetler sunuyor olması önemlidir. Özellikle Türkiye içerisinde yer alan kişilerin Türk panellerini tercih etmesi avantaj olacaktır.

Türk panelleri sayesinde ödeme işlemlerinde herhangi bir ödeme yaşamazsınız. Kredi kartı, havale ve mobil ödeme yöntemlerini kullanarak sitenin içerisinde satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun yanında size sunulan hizmetler de Türk hesaplardan oluşur. Böylece sizi takip eden diğer kişiler satın alma işleminizi anlamaz. Çünkü Türkçe paylaşımlar yapan bir kişinin yabancı takipçi ve etkileşimlerinin bulunması dikkat çeken bir durum olacaktır.

Türk için sunulan panellerde SMM panel Twitch için de uygulama bulunuyor. Bayigram oldukça geniş bir hizmet kalitesine sahip olduğu için aklınıza gelebilecek tüm sosyal medya platformları için satın alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

SMM Panel Türkiye

SMM panel apk ile Türkiye içerisinde bir panel alınabilir. Bu durumda kişiler hem Türkiye hem de diğer ülkelerde bulunan kişilere hizmet sunabilir. Sunulan hizmetin kullanılabilmesi için ise panel sahibi olan kişilerin iyi bir hizmet sunması gerekir.

Bayigram, Türkiye içerisinde hizmet sunan bir sosyal medya marketing platformudur. Bu platform içerisinde popüler olan ya da olmayan birçok sosyal medya platformuna yönelik hizmet bulunuyor. SMM panel Türkiye içerisinde uzun bir tecrübeye sahibiz.

Türkiye içerisinde kurulmuş olan paneller sayesinde Türkiye içerisinden kolaylıkla satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. Yurtdışında kullanılan sitelere para gönderme işlemi için sizden farklı yöntemler talep edilebilir. Bu yöntemlerin ise bazıları Türkiye içerisinde kullanılamayan yöntemler olabilir.

SMM Panel Resellers

Panel resellers arasında sıklıkla karşımız SMM panel indian platformları çıkıyor. Ancak Türkiye içerisinde de birçok güvenilir ve iyi hizmet sunan sosyal medya marketing panelleri bulunuyor. Bu paneller arasında ise Bayigram da yer alıyor.

15 farklı sosyal medya platformu içerisinde yüzlerce farklı paketi bulunan Bayigram, hem güven hem de hız konusunda ilk sıralarda yer alıyor. En yüksek kalitedeki paketleri en uygun fiyatlar ise sunan bayilik, geniş seçenekleri ile sosyal medya içerisindeki popülerliğinizi artırıyor.

SMM panel resellers firmaları ile kaliteli ve güvenli bir alışveriş yapabilirsini.

Türkiyenin En Ucuz Smm Paneli

Sosyal medya marketing panellerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de ucuzluktur. türkiyenin en ucuz smm paneli reklam amaçlı olarak kullanıldığı için yüksek ücretler ödemeniz reklamlarınızın maliyetli olmasına neden olabilir.

Ancak ucuz platform ararken sunmuş olduğu hizmetlere de dikkat etmeniz gerekir. Sunulan hizmetlerin kötü yazılımlı botlar ile oluşmaması önemlidir. Botlar ne kadar gerçek görünür ise satın alma işleminiz de o kadar başarılı olacaktır.

Sizlere ücretsiz ya da çok uygun fiyatlara işlem yapacağını belirten kişilerden de uzak durmanız gerekir. Bu kişilerin kullandığı hizmetlerin ne olduğu bilinmediği için hesabınız işlem sonunda zarar görebilir. SMM panel ucuz ancak güvenilir bir hizmete sahip olmalıdır.

SMM Panel Bayi

SMM panel bayi açmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor. Bu noktalardan birincisi ilk olarak kaliteli bir panele sahip olmanızdır. Paneliniz size boş olarak sunulacağı için SMM panel api çekme konusunda becerinizin olması gerekir.

Eğer satın alma işlemleriniz için bir panel kullanmak istiyorsanız da dikkat etmeniz gereken noktalar şu şekildedir;

 • Kullandığınız panelin mutlaka kaliteli ve güvenilir hizmet vermesi gerekir. Bunun yanında panelinizin farklı ödeme yöntemlerine sahip olması işinizi kolaylaştırır.
 • Satın alma işleminizi mutlaka kurumsal firmalardan gerçekleştirmelisiniz. Forumlar ya da farklı alanlarda size işlem sağlayacağını söyleyen ve kim olduğu belli olmayan kişiler ile işlem yapmamalısınız.
 • Sunulan paketlerin içeriklerinin geniş olması gerekir. Bu sayede de aradığınız hizmete yönelik olarak istediğiniz tüm hizmetlere ulaşabilirsiniz.

SMM Panel Ana Bayi

Sosyal medya marketing için kullanılan panellerin ana bayisi tüm panellerin birleştiği alandır. Bu ana bayi içerisinde kişiler doğrudan istediği sosyal medya platformunu bularak ona yönelik bayiye giriş yapabilir.

SMM panel ana bayi için kullanılan tema, sistemler ve site haritası önemlidir. SMM panel tema sade ve kullanılması kolay bir tema olmalıdır. Karışık bir tema ve site haritası kullanıcıların aradıkları işlemlere ulaşmasını zorlaştıracaktır.

SMM Panel Hakkında Merak Edilenler

Sosyal medya marketing günümüzde sıklıkla kullanılan bir reklam ve sosyal medya hesabı geliştirme türüdür. SMM panel hakkında merak edilenler sorularını bir araya getirerek sizlere çok daha doğal ve güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

SMM Panel Kullanmak Önemli Mi?

Sosyal medya platformları içerisinde yer alan hesapların, kanallarınızın ya da gönderilerinizin öne çıkmasını istiyorsanız mutlaka sosyal medya marketing panellerinden yararlanmanız gerekir. Bu sistem sayesinde çok daha kolay bir şekilde istediğiniz popülerliğe ulaşabilirsiniz.

SMM panel kullanmak önemli mi; özellikle e-ticaret amacı ile kullanılan sosyal medya hesaplarının panel hizmetlerinden yararlanması gelecek için büyük bir yatırım olacaktır.

SMM Panel Nasıl Kullanılır?

SMM panel nasıl kullanılır; sosyal medya marketing için oluşturulmuş olan panellerin kullanımı son derece kolaydır. Müşteri olarak kullanım sağlamak istiyorsanız;

 • İlk olarak panele giriş yapmanız gerekir. Panel içerisinde yer alan sosyal medya platformlarından almak istediğiniz paketi seçmelisiniz. Satın alma işleminizi tamamlamak için sizden istenen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.
 • Satın alma işleminizin ardından firmanız en kısa süre içerisinde işleminizi aktif hale getirecektir. Kısa sürede doğal bir görünüm ile tüm paketinizin tamamlanması sağlanır.

Eğer panel sahibi olarak kullanım gerçekleştirmek istiyorsanız;

 • İlk olarak panel kurulumunu ve api kodlarının yazılmasını sağlamalısınız. Tüm panel kurulum işlemleri profesyonel bir süreçtir.
 • Kurulum işlemlerinizin ardından ödeme yöntemleri ve hizmetlerinizi geliştirmelisiniz. Farklı birçok alana ulaşmayı amaçlamalısınız.
 • Paneliniz hazır olduktan sonra satın alma işleminin ardından panel üzerinden bot gönderim işlemini sağlamalısınız.

SMM Panel Android Cihazdan Kullanılır Mı?

Sosyal medya için oluşturulmuş olan bu paneller Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda kolaylıkla kullanılabilir. Tablet ya da telefonlarınızda yer alan istediğiniz bir internet tarayıcısı ile panele ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylece kullanım gerçekleştirmek isteyen kişiler Android cihaz üzerinden satın alma yapabilir.

SMM panel Android cihazdan kullanılır mı; kullanıcılar istediği Android cihaz ile işlem gerçekleştirebilir. Ancak panel sahibi iseniz yalnızca panelinizin kurulu olduğu cihazlardan işlem gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

SMM Panel IOS Cihazdan Kullanılır Mı?

SMM panel IOS cihazlardan kullanılır mı; panel sahibi olan ya da paneli kullanmak isteyen kişiler IOS işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda işlem yapabilir. 

Ancak mobil cihazlar üzerinden yalnızca satın alma işleminin gerçekleştirilmesi mümkün olacaktır. Panel sahibi olan kişiler mobil cihazlar üzerinden işlem gerçekleştiremeyebilir.

Tablet Üzerinden SMM Panel Kullanabilir Miyim?

Tablet üzerinden SMM panel kullanabilir miyim; Sosyal medya marketing panelleri üzerinden satın alma işleminiz için tabletinizi kullanabilirsiniz. Web sitesi üzerinden gerçekleştirilen sistemler sayesinde herhangi bir tableti kullanarak siteye ulaşım sağlayabilirsiniz. Site içerisinde yer alan hizmetler için ise kişilerin istediği cihazdan işlem yapabilmesi mümkündür.

SMM Panel Bayiliği Ücretsiz Mi?

Panel bayiliği hizmetini kullanmak da hizmet sağlamak da ücretsiz olarak sunulamaz. Sistemin sağlanması için kişilerin panel kurulumu, panel satın alması ve hizmet kapsamında sunduğu işlemler ücretlidir.

Bunun yanında kişilerin yapacağı satın alma işlemleri de ücretli olacaktır. Size hiçbir ücret talep etmeden panel sunduklarını ya da panel hizmetini verdiklerini belirten kişilerden uzak durmanız gerekir.

SMM panel bayiliği ücretsiz mi; tüm sistemin belirli bir maliyeti olduğu için panel kurmak da panelden hizmet almak da ücretli olacaktır. Ancak Bayigram bu alanda en uygun fiyatları sunan panel bayi hizmetlerinden birini sunuyor

SMM Panel Sistemi Güvenilir mi?

Panel sisteminizin güvenilir olduğundan emin olmak için dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunuyor. Eğer panel üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirecekseniz sizlere sunulan ödeme yöntemlerinin güvenli olması gerekir. Ayrıca kurumsal firmalar üzerinden satın alma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir.

SMM panel sistemi güvenilir mi; eğer panel hizmetini kendiniz kurmak istiyorsanız da panelinizin iyi sisteme sahip olduğundan emin olmalısınız. Günümüzde farklı birçok panel türü bulunuyor. Bu panellerden hem işleyiş hem de sistem açısından güvenilir olanları seçmelisiniz. Ücretsiz olan panellerden uzak durmanız tavsiye edilir.

Size Nasıl Güveneceğim?

Firmamızın sunduğu hizmet tamamen kurumsal bir hizmettir. 10 yılı aşkın süredir hizmet sunan firmamız ile tüm işlemleriniz isteğiniz doğrultusunda faturalandırılabilir.

Bu durumların yanında firma içerisinde yapacağınız işlemlerde SSL güvencesinden yararlanırsınız. Bu güvence sayesinde ödeme işlemi için girdiğiniz bilgilerin tamamı site ile dahi paylaşılmadan saklanır. 

Satın alma işlemleriniz sırasında sizden herhangi bir şifre talebinde bulunmuyoruz. Yalnızca işleminize ilişkin gönderi ya da hesabın linkini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Hesabım Zarar Görür Mü?

Panel üzerinden yapacağınız satın alma işlemlerinde firmamız tüm güvenlik önlemlerini ön planda tutmuştur. Sizden şifre istemediğimiz gibi sunduğumuz hizmetin de tamamen doğal bir şekilde görünmesini sağlıyoruz.

Satın alma işleminizin dışarıdan anlaşılması mümkün olmayacaktır. Aynı şekilde kullanmış olduğunuz platform da satın alma işleminiz için herhangi bir sınırlamada bulunmayacaktır.

Firmamız olarak sunduğumuz tüm sosyal medya marketing hizmetlerimizde güvenliğinizi ön planda tutuyoruz. İşlem sonrasında hesabınız zarar değil yarar görecektir.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu