0

Youtube Etiket Oluşturucu

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

xx” kelimesi içeren popüler hashtagler.
Hepsini Kopyala

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Videolarının görünme olasılığını arttırır, hızla izlenme oranını arttırır, SEO destekler, yeni video içerikleri üretirken motivasyonunuzu arttırırken para kazanmanıza bile fayda sağlar. Etiketler sihirli anahtar kelimelerdir ve kullanılması popülerliği arttırmak için çok önemlidir. 

Youtube etiketlerinin herhangi bir süresi yoktur. Ancak etiket kullanma sınırı topluluk kurallarına göre 60’ı geçmemelidir. Hesabınız için belirtilen miktarı aşmayacak şekilde etiket kullanabilirsiniz. Firmamız çok fazla  etiket kullanmanızı da birbirini ekarte etmemesi açısından önerilmez. Aracımız tarafından sizlere sunduğumuz etiketleri kullanmanız yeterlidir.

Etiket oluşturma aracını aktif hale getirmek için yapmanız gelen etiket kısmına kullanmak ve sorgulamak istediğiniz etiketi yazmanız gerekir. Sorgula tuşuna bastığınızda bir süre arama yapılır ve sorgulama bittiğinde kullanımınıza birden fazla etiket sunulur.

Youtube etiket oluşturucu sayesinde videolarınızın daha fazla izlenmesini sağlayabilirsiniz. Sizlere en çok araması yapılan ve en çok kullanılan etiketler sunulur. Bu sayede ilgili etiketleri de kullanarak videonun izlenmesi artarken kanalın da popülerliğini arttırabilirsiniz. 

Youtube etiket oluşturucu aracımızı kullanmak için ödeme yapmanız istenmez. Etiket oluşturma programımız ücretsiz olarak kullanılır. İndirme olmadan veya herhangi bir sınırlama olmadan ücretsiz olarak 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. İşlem sırasında ödeme ekranı açılmaz ve sorgulama yapmanız yeterlidir.

Youtube etiket oluşturucusu aracı güvenilirdir. Sistemimizde yer alan tüm hizmetler olduğu gibi bu sistemimizde güvenilirdir. Programı kullanmak için şifre girmeniz, hesabınıza giriş yapmanız, kişisel bilgilerinizi vermeniz veya indirme yapmanız gerekmez. Bizler sadece en popüler olan etiketleri sizlere sunmaktayız.

Youtube etiket aracı kullanmak istiyorsanız hesabınızın şifresini bizimle paylaşmanıza gerek yoktur. Programı kullanmak için sizden herhangi bir detay istememekteyiz. Müşterilerimize memnuniyet için sunduğumuz bu sistem için hesabınıza giriş yapmanız gerekmez veya hesabınızın şifresini girmeniz lüzum yoktur.

Youtube etiket oluşturucu sistemini kullanırken sizlere herhangi bir sınır sunmuyoruz. Etiket oluşturma sistemini dilerseniz bir kere dilerseniz bin kere kullanabilirsiniz. Kullanıcılarımıza sunduğumuz sistem için kullanmak istediğiniz tüm etiketleri 7 gün 24 saat sorgulayabilirsiniz.

Youtube etiket oluşturucu sisteminden yararlanmak için ilgili alana giriş yaptığınızda kullanmak istediğiniz etiketi ilgili alana yazdığınızda ardından sorgulama yapmanız gerekir. Sorgulama yaptıktan sonra aktif olarak tarama yapılır ve kısa süre içerisinde en popüler etiketler listelenir. İlk gösterilen en popüler olurken sağa doğru gittikçe popülerliği az olan etiketler gösterilir.

Youtube etiket programı oluşturucu programı uygulamadaki videolarınızın açıklama kısmında kullanmanız için size güncel olarak kullanılan etiketleri gösterir. Sistem size sadece en popüler olan etiketi değil en çok aratılan ve en çok kullanılan birden fazla etiketi listeler. Bu sayede videonuzun en temel anahtar kelimelerini bulabilirsiniz.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Emir Tan
  Diyetisyen

  Hedeflediğim kullanıcı kitlesine YouTube etiketleri oluşturma aracınız sayesinde kolaylıkla ulaştım. Kanalım hızlı şekilde yükselirken popüler konu etiketleri kullanarak videolarımı üst sıralara taşıdı. Popüler hashtag listesi sunan aracınız sayesinde ben hayallerime ulaştım, herkese güvenilir hizmetlerden yararlanma tavsiyesinde bulunuyorum.

 • İbrahim Can
  CEO

  Son zamanlarda en çok kullanılan YouTube etiket oluşturucu aracını basit ve güvenilir şekilde hizmeti sunan firmanız sayesinde videolarım çok fazla kullanıcıya ulaştı. YouTube kanalım oldukça ileri bir seviyeye taşındı ve ciddi bir kullanıcı kitlesine erişim sağladım.

 • Tuncay Dağ
  Mimar

  YouTube etiketleri oluşturmak için sitemiz tarafından sunulan etiket oluşturucuyu çalıştırarak doğru hadhtagleri kolaylıkla buluyorum. Etiket bulma aracı sayesinde YouTube sayfam üst sıralara taşındı ve ben bunun keyfini sonuna kadar yaşıyorum, tüm araç ve hizmetlerinizi güvenli şekilde kullanıyorum.

 • Yılmaz Kara
  Diyetisyen

  YouTube kanalında paylaştım videolarımın daha fazla izlenme almasını sağlayabilmek için kullanmam gereken tüm etiketleri web siteniz sayesinde buluyorum. YouTube etiket oluşturucu aracı ile hangi videoda hangi etiketi kullanacağımı çok iyi biliyorum, size gerçekten çok teşekkür ederim.

 • Yeliz Büyükçakıl
  Psikolog

  YouTube etiket oluşturucu aracını kullanarak videoları ama yayınladığım an itibarıyla izlenme sayımda benzersiz ve inanılmaz bir artış yaşandı. Videolu orada etiketlerin bu kadar etkili olduğunu web siteniz sayesinde öğrendim teşekkürler. Artık hashtag bulmak benim için hiç sorun değil.

 • Han Tuğrul
  Psikolog

  YouTube kanalımda doğru etiket kullanımı sayesinde izlenme sayısını ciddi anlamda yükselttim. Doğru etiket kullanımında YouTube etiket oluşturucu aracının büyük bir katkı sağladı çünkü etiketlerin ne kadar arandığını böylelikle görmüş oldum. Kanalını yükseltme hedefinde olan herkese hizmetinizden yararlanmasını öneriyorum.

 • Can Ercan
  Genel Müdür

  Sitenizde yer alan popüler YouTube etiket oluşturucular ile kanalıma hızlı bir şekilde büyüttüm. Özellikle videolarıma etiket ekledikten sonra İnanılmaz bir şekilde artış yaşadı ve yaşamaya devam ediyorum. Ücretsiz olarak sunulan hizmet gerçekten hem hızlı hem de doğru sonuçlar elde etmek için mükemmel.

 • Bekir Demir
  Doktor

  Youtube etiket oluşturucu aracınızı düzenli olarak kullanmaya devam ediyorum aynı zamanda diğer ürünlerinizden de faydalanıyorum. Sosyal medya platformu YouTube üzerinde Trend videolar arasında yer alabilmek için tüm YouTube ürünleriniz oldukça önemli faydalar sağlıyor, herkese tavsiye ediyorum.

 • Pırıl Paksoy
  Doktor

  Bayigram tarafından sunulan araçlar içerisindeki YouTube etiket oluşturucu YouTube kanalımın üst sıralara taşınmasında en büyük yardımcım olmakta. Firmanız tarafından sunulan tüm araçları kullanarak kanalımın çok kısa süre içerisinde büyümesini sağladım, kanalımın abone sayısı ciddi anlamda artış gösterdi.

 • Arzu Tatar
  Psikolog

  Uzun zamandan bu yana YouTube videolarımı üst sıralara taşıyabilmek için sitenizdeki tüm araçlardan yardım alıyor ve tamamını kullanıyorum. Özellikle YouTube etiket oluşturucu aracı oldukça işime yarıyor, video konularına uygun hashtag bulmakta son derece zorlanıyordum, bunun için size teşekkür ediyorum.

Youtube Etiket Oluşturucu Nasıl Yapılır?
HAZIR!
 
Öneriler
 • 720p

Youtube videolarınız izlenme rekoru kırsın istiyorsanız etiket oluşturucusu deneyin! Youtube etiketlerini kullanarak meta verilerinin daha fazla görünür olmasını sağlayarak videolarının izlenme oranını arttırın.youtube etiket 2024

Youtube içerikleri yayınlıyor ve hesabınızın üzerinden daha fazla izleyiciye ulaşmak istiyorsanız kullanabileceğiniz araçlardan biri etiket oluşturucudur. İzleyenlerin videolarınızı bulmasını kolaylaştırmak için açıklayıcı anahtar kelimeler etiketlerdir.

Youtube Etiket Oluşturucu Nedir

Youtube etiketi anahtar kelimeler olarak bilinir ve videonun izleyiciler tarafından kolay bulunmasını sağlar. Etiketler sayesinde kanalınızda yayınladığınız videoların daha hızlı izlenme artışı sağlanırken aynı zamanda doğru video içerikleri ile doğrudan hedef kitle oluşturulur. Youtube etiket oluşturucu program ise bu etiketlerin hazır olarak sizlere sunulmasıdır. Videolarınız veya içerikleriniz açıklamalar yaparak hashtag olarak da tabir edilen oluşturucusu ile popüler olan içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Youtube Etiket Oluşturucu SEO

Youtube uygulamasına her saat binlerce video eklenmektedir ve bu videolar arasında öne çıkabilmek için alt yapı çalışmaları büyük bir önem taşımaktadır. Youtube, dünyanın en çok kullanılan ikinci arama motoru olarak bilinir ve videoların öne çıkabilmesi için SEO çalışmalarının gerekliliği vurgulanmaktadır. Youtube video SEO  ile algoritmanın önüne geçebilirsiniz. Videoların tamamı uygulama algoritmasına yeri verdir ve bu algoritma üzerinde sıranın yükselmesi videoların daha fazla kullanıcı ile buluşmasıdır. Ek olarak izlenme süresi, kanalın takipçi sayısı, videolara yapılan beğenmeler ve yorumlar gibi birçok detay artar. SEOa araçları ile her türlü faktörü de etkileyen Youtube etiket oluşturucu online aracı etkilidir.

Youtube Etiket Oluşturucu ytproyoutube etiket bulma aracı

Youtube etiket oluşturucu apk algoritmanın en önemli sıralama faktörlerinden biri olarak popüler kanalların tamamında kullanılmaktadır. Youtube etiket ekleme ücretli veya ücretsiz olarak alınabilir. Videolarınız için SEO ile uyumlu anahtar kelimeleri kullanarak etiketler oluşturmanız için bir aracıdır. Bu etiketler sayesinde videolarınızın daha fazla etkileşim alınması amaçlanır. Youtube etiketlerini kullanmaya karar verdiyseniz uygulama aracımız üzerinden etiketleri oluşturabilirsiniz.

Youtube Video Etiket Oluşturucu

Youtube etiket yapma için oluşturma aracının kullanılması gerekir. Etiket aracının kullanımı sırasında sizden hesabınız ile ilgili kişisel bilgiler talep edilmez. Kanalınız veya yayınladığınız içerikle alakalı olarak en güncel etiketleri kullanarak daha fazla etkileşim alabilirsiniz. Youtube hazır etiket kullanmak için kullanıcılarımıza sunduğumuz özel uygulamamızdan yararlanabilirsiniz.

Konu etiketlerini belirlerken temanıza uygun olarak kullanmak istediğiniz etiketi uygun alana yazmanız yeterlidir. İçeriğinizle alakalı olarak en güncel etiket listesine etiket oluşturucu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Youtube Etiket Oluşturucu 2024

Youtube etiket oluşturucu için kullanabileceğiniz etiket sınırı yoktur. Youtube etiket sınırı için videonuza temel olarak dilediğiniz kadar etiket ekleyebilirsiniz. Etiket sayısı arttıkça videonun arama sonuçlarında bulunma oranı da artacaktır. Ancak çok fazla etiket yapılması da önerilmez. 

Çok fazla etiket kullandığında arama yapanlarla olan alaka da azalacağı için etiketlerin sınırlı tutulması da Youtube tumbnail indirme aracı gibi yarar sağlar. Bu konuda bilinmesi gereken en önemli detay bir videoya 60’ dan fazla etiket eklendiğinde tüm etiketlerin yok işlevi görmesidir. Tek bir videoya çok fazla etiket yüklenmesi videonun silinmesine veya kaldırılmasına da neden olabilir. Bu yüzden etiketlerinize sınır koymak mantıklı ve doğru bir yükselme sağlar.

Youtube Etiket Oluşturucu 2024

Youtube etiket üretme program tarafından yapılır. Etiketler oluşturulurken program algoritmaya ve kurallara uygun bir şekilde çalışır. Bu alanda:

 • Etiket oluştururken kelimeler arasında boşluk bulunmamalıdır ve birden fazla kelime üzerine etiket yapılacak ise kelimeler aralarında boşluk kullanılmadan kullanılır.
 • Aşırı etiketleme uygun bulunmayan bir işlem olduğu için güncel etiketleri eser miktar kullanılması gerekir.
 • Etiket oluşturma programı tarafından hazırlanan tüm etiketler topluluk kurallarına uygundur.

Etiketler için yaş kısıtlaması var ise her etiket uygun değildir. Etiket sırasında aynen tekrar edilen cümlelerin ve etiketlerin de kullanılması Youtube tarafından yasaklanmıştır. Etiket oluşturucu programımız tüm kurallara uygun bir oluşum gerçekleştirir.

Youtube Etiket Oluşturucu 2024

Youtube etiket oluşturucu ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir. Etiket oluşturmak için Youtube hesabınıza giriş yapmanız gerekmez. Hesabınıza giriş yapmanız istenmediği gibi ayrıca sizden asgari alanda bilgi talep edilir. Youtube izlenme satın al ile içerikleriniz için temanıza uygun olan liste içerisinde dilediğinizi tercih ederek kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Temanızı etiket oluşturucusuna girdiğinizde size en uygun en güncel ve en çok kullanılan etiketler listelenir. Temanızı belirlemeden etiketler oluşturulmaz ve videonuzun amacını belirleyerek programı kullanmanız gerekir.

Youtube Etiket Oluşturucu 2024

Youtube videolarınıza etiketler etkileyerek temanıza uygun seçenekler üzerinden bulabilirliğini arttırabilirsiniz. Kullanım olarak uygulama değerlendirildiğinde dünya üzerinde en çok kullanılan ikinci arama motoru olurken ülkemiz içinde aynı istatistikler söz konusudur. Her dakika binlerce içeriğin yüklendiği video paylaşım sitesinde yer alan genel başlıklar altından sıyrılmak sanıldığı gibi kolay değildir. Ancak birkaç olumlu faktör ile içeriklerinizin daha fazla izlenmesini sağlayabilirsiniz.

İzlenme oranı arttıkça ve kanalın abone sayısı yükseldikçe Youtube üzerinden para kazanabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.youtube etiket oluşturucu 2024

Youtube Etiket Oluşturma Programı

Youtube etiket oluşturma programı sizin isteğinize göre etiketler oluşturur. Siz videonuzun içeriğini, konusunu veya temasını girdiğinizde program üzerinden size en uygun olan etiketler listelenir. Youtube etiket önerileri sizin vermiş olduğunuz öneriler üzerinden yapılır. Uygulama içerisinde etiket sınırı olmamakla birlikte fayda sağlamak için sınırlı etiket kullanılması önerildiği için programa etiketi yazdığınızda size en çok kullanılan etiketleri sıralar. 

Youtube Etiket Oluşturucu Programsız

Youtube etiket oluşturucu kullanmak için telefonunuza veya bilgisayarınıza herhangi bir program indirmenize gerek yoktur. Etiket oluşturma programı indirme olmadan doğrudan online olarak kullanılır.

Web adresimize giriş yaptığınızda üst kısımda sosyal medya hizmetlerimizden Youtube kısmına giriş yaparak işlem almak istediğiniz hizmetlerimizin tamamı listelenir. Burada etiket oluşturma kısmına girdiğiniz ise program ekrana gelir. Yapmanız gereken sadece ilgili alan boşluğuna etiketi yazmak ve sorgulama yapmaktır. Programsız olarak online olarak kullanılır.

Youtube Etiket Oluşturucu Hakkında Merak Edilenler

Youtube etiket oluşturucu her kullanıcının mutlaka yararlandığı bir araçtır. Çünkü bu küçük ancak etkili olan anahtar kelimeler sayesinde binlerce veya milyonlarca kişiye kolay ulaşılır.

Konu etiketi kullandığınızda herhangi bir kullanıcı arama kısmına konu etiketini yazdığınızda önerilen videolar içerisinde sizin videonuzda yer alır. Bu sayede kanalınızı bilmeyen veya sizin videolar paylaştığınızdan haberi olmayan milyonlarca kişi videonuza tıklar. Bu sayede izlenme sayısı doğrudan artarken, yorum sayısı, beğeni sayısı ve kanalın takip sayısı da artar.

Youtube Etiket Oluşturucu Aktif Mi?youtube hashtag bulma

Youtube etiket oluşturucu programı aktif olarak çalışır. Mobil veya bilgisayarınız üzerinden web adresimize giriş yaparak dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Youtube etiket arama için aktif olarak çalışan aracımız etiketleri de aktif olarak takip ederek ve algoritması üzerinden sizlere güvenilir seçenekler sunar. 

Youtube Etiket Oluşturucu Nasıl Yapılır?

Youtube hashtag oluşturucu programımıza web adresimizden ulaşabilirsiniz. Uygun menü üzerinden giriş yaptığınızda:

 • İçeriğinizin amacına veya temasına uygun olan etiketi araca yazmanız gerekir.
 • Yazdıktan sonra ise hemen altında bulunan sorgula butonuna basarak programı aktif edebilirsiniz.
 • Kısa bir süre içerisinde etiket bulma sistemi güncel olarak en çok kullanılan etiketleri size listeler.
 • Youtube etiket kopyalama ile kullanmak istediğiniz etiketi videonuza yapıştırmanız yeterlidir.

Etiket kullanma aracı en çok izlenme getirecek olan etiketleri size sunar.

Youtube Etiket Oluşturucu Android Cihazdan Yapılır Mı?

Youtube etiket oluşturma aracımızı Android cihazlar üzerinde de kullanabilirsiniz. Android cihazınızın chrome internet tarayıcısına giriş yaparak dilediğiniz zaman online olarak en güncel etiketleri bulmak için yararlanabilirsiniz.

Youtube Etiket Oluşturucu IOS Cihazından Yapılır Mı?

Youtube etiket oluşturma programımıza IOS cihazlardan da kullanabilirsiniz. IOS işletim sistemine sahip internet erişimi olan cihazınızdan firmamız adresine giriş yaptığınızda hizmet almak istediğiniz aracımıza size en uygun olarak etiketi yazarak sorguladığınızda işlem yoğunluğuna göre ortalama bir dakika içerisinde en uygun etiketler size sunulur.

PC İle Youtube Etiket Oluşturucu Kullanabilir Miyim?

PC üzerinden elbette etiket oluşturucusu kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızdan dilediğiniz arama motorundan web adresimize giriş yapmanız hizmeti almanız için gereklidir.

Bilgisayarınızdan dilediğiniz etiketi manuel olarak ilgili boşluğa yazıp sorgulama tuşuna basmanız ile en kısa sürede karşınıza en popüler etiketler gelir. Kullanmak istediğiniz etiketlerin ayrıca kullanma oranı da sizlere verilir. Bu miktar üzerinden sizde en çok kullanılan etiketleri kullanmak için üzerine gelir sağ tıklama yapıp kopyalayarak videonuza yerleştirebilirsiniz.

Youtube Etiket Oluşturucu Ücretsiz Mi?youtube hashtag generator

Youtube etiket oluşturucu programımızı kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunuyoruz. Etiket oluşturmak için ilgili alana yazıp sorgulama yaptığınızda ödeme ekranı çıkmamaktadır. İşlem sonrası etiketleri kullandığınızda da sizden yine bir ücret talebimiz olmayacaktır.

Müşterilerimize her zaman en çeşitli hizmetleri en iyi kalitede sunan firmamız ücretsiz olarak etiket oluşturmanız için sistemimizi sürekli aktif tutar. Yapmanız gereken tek şet bir adet yorum yapmaktır. Yorumunuzu yazarak göndermeniz ile sorgula butonu aktif olur ve dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Youtube Etiket Oluşturucu Sisteminiz Güvenilir Mi?

Youtube etiket bulma aracımızı kullanmanız güvenilirdir. Hizmetlerimizin tamamı özel olarak geliştirilen yazılımlar üzerinden gerçekleştirilir ve herhangi bir güvenlik sorunu yaşanmamaktadır. Firmamız bünyesinde alacağınız bütün hizmetler güvenilir olurken sizden hiçbir şekilde şifre istenmemektedir. Şifresiz olarak gerçekleştirilen işlemlerimiz için sadece etiket aracına kullanmak için oluşturulmasını istediğiniz etiketi yazmanız yeterlidir. Ülkemizin en büyük ve popüler sosyal medya hizmetleri sunan firmamız herhangi bir güvenlik açığı bulunan programı kullanıcılarına sunmaz. Bizi en iyi yapanda budur.

Size Nasıl Güveneceğim?

Türkiye’nin en iyi sosyal medya servis sağlayıcısı olan firmamız 8 yılı aşkın süredir hizmet verir. Tüm müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri sunmak temel misyonumuzdur. Sosyal medya hesaplarınız için ihtiyacınız olan tüm faktörleri biliyor ve hizmetlerimizi buna göre seçiyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerin tamamı güvenilirdir ve firmamız tarafından garantilidir. Bizden hizmet aldığınızda sadece işlem öncesi değil işlem sonrası da garantimiz devam ederken bize ihtiyacınız olan her zaman müşteri hizmetlerimiz bulunur. 7 gün 24 saat canlı destek hizmetimizden sorun yaşadığınızda veya soru sormak istediğiniz da yararlanabilirsiniz. Son zamanların en popüler uygulaması olan etiket oluşturucu üzerinden etiketlerinizi oluşturduğunuzda sizlere listelediğimiz tüm etiketler güncel olarak verilir.

Hesabım Zarar Görür Mü?

Youtube etiketi oluşturucu kullandığınızda hesabınızın zarar görmesi gibi bir durum mümkün değildir. İşlemin hesabınız üzerinden alınmadığı ve hesabınızın şifresini kullanılmadığı için böyle bir durum yoktur. Sizlere sunduğumuz etiket bulma aracımız size sadece en güncel etiketleri sunar. Kullanmak veya kullanmamak sizin tasarrufunuzdadır. 

Mobilden Youtube Etiket Oluşturucu Kullanabilir Miyim?youtube hashtag oluşturucu

Mobil üzerinde de 7 gün 24 saat etiket oluşturucu kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzun markası veya modelinin ne olduğu önemli olmaksızın dilediğiniz zaman web adresimize giriş yaparak popüler etiketleri kullanabilirsiniz. Profesyonel firmamız site alt yapısını Youtube 4000 saat izlenme hizmeti satın al dahil tüm mobil cihazlarla uyumlu olarak sunar.

Bilgisayar Üzerinden Youtube Etiket Oluşturucu Kullanılabilir Mi?

Bilgisayarınız üzerinden Youtube etiket oluşturma yapabilirsiniz. Firmamız hizmetleri içerisinde Youtube kısmına girerek ücretsiz olarak arama yapmak istediğiniz etiketi yazarak sorgulama tuşuna basmanız yeterlidir. Sorgulama yaptığınızda işleminiz başlar ve kısa süre içerisinde ekrana birden fazla etiket gelir. Etiketi hemen altında bu etiket üzerinden atılan postların sayısı da gösterilir. Bu sayede en popüler ve daha az popüler olanları da görebilirsiniz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu