0
Yunus
Editör
16 Ekim 2022 3174

PUBG Hileleri

Pubg Hileleri Neler? 

Pubg hileleri bilgisayarlarda oynanan ve mobil uygulaması olan popüler videonu Pubg’de daha başarılı olmanıza yardımcı olur. Bireysel veya takım halinde oynanabilen oyun, konsepti ve keyif vermesiyle oyun tutkunları tarafından tercih edilir. Dünyada ve Türkiye’de oldukça geniş kitlelere erişen oyunda başarılı olmak ve rakiplerinden öne geçmek isteyenler, pubg hileleri açma seçeneklerini araştırmaya devam etmektedir. İlk çıktığı dönemlerde bile son derece popüler olmasıyla bilinen Pubg, asıl amacın hayatta kalmak olduğu bir oyun dünyasında keyifli anlar deneyimlemenizi sağlar. Pubg hilelerinden yararlanarak oyunda daha verimli ve zevkli zamanlar geçirebilirsiniz. 

Pubg Mobil Uc Hilesi Nedir? 

Pubg’de uc varlığına sahip olmak, oyun içerisinde daha fazla imkan elde edebilmeyen olanak verir. Uc hilesi sayesinde oyunda uc varlığını daha üst seviyelere taşımak mümkündür. Normal şartlarda paralı olarak sunulan uc varlığı, pubg hileleri ücretsiz seçenekleriyle oyunculara sunulur. Oyunda uzun zaman oynayanlar doğal yollardan uc varlığına sahip olur. Fakat bu durum uzun zamana mal olacağından hilelerden yardım alınır. 

Günümüzde pek çok kişi sahip olduğu başarıyı hilelere borçludur. Güvenilir sayfalar ziyaret edildiğinde kısa süre içerisinde hilelerden yararlanılır. Güvenilir olmayan bazı internet siteleri ise tıklanma sayılarını arttırmak adına yanlış bilgi vermektedir. Bu nedenle kullanıcı yorumlarıyla güvenilirliği arttırılmış ve doğru hile kodlarından yararlanabileceğiniz platformlara yönelmeniz lazımdır. Pubg hileleri uc hilesi oyun içerisinde oldukça işe yarayan ve kullanıcılar tarafından aranan hilelerdendir. 

İlk Siparişine Özel %10 İndirim!
BayiGram’ı keşfetmeniz için tüm siparişlerinizde geçerli %10 indirim bizden!
BAYiGRAM

Pubg Hileleri Nasıl Yapılır? 

Pubg hileleri mobil alternatiflerinden yararlanmanın riskli olduğunu söylemek gerekir. Bunun sebebi bu tip hilelerin oyun içerisinde yasak olması ve oyuncuların cezalandırılmasıdır. Pubg oyunu mobil olarak oynanabileceği PC üzerinden de oynanma alternatifi sunar. Oyun içerisinde geliştirilen hile önleyici sistem sayesinde hile yapmak düşünüldüğü kadar kolay değildir. Hile yaparak yakalanan kullanıcılar oyundan atılma gibi ciddi problemlerle karşı karşıya kalabilir. Pubg hileleri pc alternatiflerinden temkinli ve güvenilir şekilde yararlanıldığında herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimali düşüktür. 

Pubg hileleri bedava seçeneklerinden faydalanmak isteyen bazı kullanıcılar emülatör kullanma yoluna gidebilmektedir. Pubg mobil emülatör uygulamaları hesabın yasaklanması konusunda riske sahiptir. Riskleri göze alan bazı oyuncular, Pubg becerilerini geliştirmek adına mobil emülatörlere başvurmaktadır. PC veya dizüstü bilgisayarlara emülatör programı yüklenerek işlem yapılır. Hilenin çalışabilmesi için öncelikle oyunun orijinal sitesinden indirilerek kurulması gerekir. Daha sonra Pubg hileleri indirilerek emülatöre tanımlanmalıdır. 

Pubg Hileleri Nelerdir? 

Pubg, piyasaya çıktığından beri yoğun olarak oynanan oyunlar arasındadır. Bu tip popüler oyunlarda hilelere başvurulması sıklıkla karşılaşılan durumlardandır. Pubg hileleri yükle seçeneklerinden yararlanan oyuncular birtakım ayrıcalıklı durumlardan faydalanabilir. Özellikle mücadele içeren savaş oyunlarında hilelerden yararlanmak artık doğal bir hal almıştır. Pubg oyununda kullanılan hileler şu şekilde sınıflandırılır: 

 • Pubg Mobile Uc Hilesi: Uc sistemi içerisinde yer alan sanal paraların arttırılmasıdır. Normal şartlarda çok pahalı olduğundan hile yöntemine başvurulur. Pubg’de yer alan kostümleri veya çeşitli aksesuarları almak adına bu uc hilesinden yararlanılır. 
 • Pubg Mobile Wall Hack Hilesi: Wall Hack hilesi, oyuncuların haritada bulunan duvarların arkasını görme özelliğine sahip olmasıdır. Örneğin oyundaki rakipler tepe veya dağların arkasında gizlendiğinde bile hile kullanan oyuncu tarafından görülebilir. Bu sayede rakip oyunculardan daha güçlü pozisyona erişerek beklenmedik anlarda onları öldürme fırsatına sahip olursunuz. 
 • Pubg Mobile Aimbot Hilesi: Aim ve Bot sözcüklerinin birleşiminden meydana gelir. Otomatik olarak nişan alma anlamını taşır. Aimbot hilesi aktif olduğunda oyuncular, karşı tarafa otomatik olarak nişan alma özelliğine sahip olur. Bu sayede rakipler daha kolay ve hızlı şekilde ölür. 
 • Pubg Mobile Aimfov Hilesi: Aimbot hilesinde alınan otomatik nişanın kaç derecelik açıyla olacağını belirleyen Pubg hileleri arasındadır. Açı derecesi belirlenerek hangi rakiplerin nişan alınacağı konusunda daha rahat hareket edilir. 
 • Pubg Mobile Triggerbot Hilesi: Aimbot hilesi otomatik olarak nişan almayı sağlarken triggerbot hilesi, otomatik olarak ateş etmeye imkan tanır. 
 • Pubg Mobile No Recoil: No recoil hilesi, ateş etme esnasında silahlarda tepme olmamasını sağlar. Bu sayede atılan mermiler tam hedeflenen noktaya erişir. Rakiplere karşı daha iyi nişan alındığından başarı oranı otomatik olarak yükselecektir. 
 • Pubg Magic Bullet Hilesi: No recoil hilesiyle beraber çalışır. Mermilerin tam olarak rakip oyuncuları hedef almasına yardım eder. Dezavantajı ise takım arkadaşınız olsa dahi tüm oyuncuları rakip olarak algılayarak ateş edebilmesidir. 
 • Pubg Mobile Macro Hilesi: Oyun esnasında mouse kullanımına imkan veren hiledir. Ateş etme ve nişan alma konusunda kolaylık sağlar. Hile olarak algılanmayan ve dolayısıyla oyun yapımcıları tarafından ceza verilmeyen bir özelliktir. 

Pubg Oyunu Neden Tercih Edilir?

Pubg oyunun tercih edilmesinin altında pek çok farklı özellik yatar. Pubg oyununun sevilerek oynanmasında ve geniş oynanma alanı bulmasındaki en önemli sebepler şu şekilde sıralanır: 

 • Oyun içerisinde farklı ülke ve şehirlerden gelen oyuncularla karşılaşmak mümkündür.
 • Pubg’de yer alan haritalar oldukça detaylı ve ilgi çekicidir. 
 • İstenen kıyafetleri seçme şansı bulunur. 
 • Oyunun grafik animasyonları son derece gerçekçi olarak hazırlanır. 
 • Oyundaki ilerleyişte belirli bir düzen ve sıra vardır. 

Online savaş oyunları arasında tercih edilenlerden olan Pubg’de hayatta kalma mücadelesi verilir. Oyun alanı önceden belirlenmiştir. Oyuncuların grup veya grupsuz olarak mücadele etme fırsatı bulunur. Oyunun sonuna kadar karşı tarafta yer alan rakiplerin öldürülerek hayatta kalma mücadelesinin tamamlanması gerekir. Pubg, her sezon güncellenen dinamik yapısıyla oyun severlerin ilgi odağında kalmaya devam eder. Güncellemeler sonucunda gelen yeni haritalar ve özellikler sayesinde oyuncuların ilgisini kazanır. 

Pubg Oyunu Hakkında 

Pubg oyunu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek adına bilinmesi gereken özellikler şunlardır: 

 • 2016 yılından beri aktif şekilde oyun dünyasında varlığını sürdüren video oyunudur. 
 • Oyuna sahip olmak isteyenlerin Steam platformu üzerinden belirli ücretler ödemesi gerekir. 
  Pubg hileleri indir seçeneklerinden yararlanan ve tespit edilen kullanıcılar, yakalandığı takdirde oyundan ihraç edilir.  
 • Bir oyun içerisinde yaklaşık olarak 100 kişi dahil olur ve hayatta kalmaya yardımcı olacak kaynakların toplanmasıyla ilerler. 
 • Çeşitli lokasyonların görülebileceği haritalardan araç, silah ve mermi gibi kaynakların tespiti gerçekleştirilir. Pubg hileleri kullananlar nişan alma, ateş etme veya daha fazla para sahibi olma gibi durumlarla alakalı ayrıcalıklı pozisyona gelir. 
 • Oyuncular düşmanlardan gelebilecek saldırılara karşı kendilerini korumalıdır. 
 • Oyunun temel amacı hayatta kalırken diğer rakip oyuncuları saf dışı bırakmaktır. 

 

Bu içeriği beğendin mi?
Emojilerle tepkini insanlarla paylaş!
YORUMLAR
Adımı Sansürle
 • EK
  11 ay önce
  E**** K**** c******

  Bayigramdan pubg hilesi denedim gerçekten geldi çok teşekkür ederim bayigram ekibine destekleri için

 • EK
  11 ay önce
  E**** K**** c******

  Bayigramdan pubg hilesi denedim gerçekten geldi çok teşekkür ederim bayigram ekibine

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu