Whatsapp İletişim
Müşteri Destek
Mail Destek
Siparişinizi Sorgulayın

Bayigram'dan Ücretli Trend Topic Yaptırın. Twitter Trend Topic Satın Al Kurumsal Markanızı Türkiye Gündemine Taşıyın Hemen TT hizmeti Satın Alın ve Yükselin.

TwitterTrend Topic (1 Saat)
 • 1 Saat Listede Kalma Garantisi
 • İlk 5 Garantili Trend Topic
 • 250Bin -2M Görüntülenme
 • 5 Dakika'da Gündemde !
 • %100 Geri Ödeme Garantisiyle
 • 7/24 Whatsapp Destek
TwitterTrend Topic (2 Saat)
 • 2 Saat Listede Kalma Garantisi
 • İlk 5 Garantili Trend Topic
 • 500Bin -4M Görüntülenme
 • 5 Dakika'da Gündemde !
 • %100 Geri Ödeme Garantisiyle
 • 7/24 Whatsapp Destek
TwitterTrend Topic (3 Saat)
 • 3 Saat Listede Kalma Garantisi
 • İlk 5 Garantili Trend Topic
 • 750Bin -6M Görüntülenme
 • 5 Dakika'da Gündemde !
 • %100 Geri Ödeme Garantisiyle
 • 7/24 Whatsapp Destek
TwitterTrend Topic (4 Saat)
 • 4 Saat Listede Kalma Garantisi
 • İlk 5 Garantili Trend Topic
 • 999Bin -8M Görüntülenme
 • 5 Dakika'da Gündemde !
 • %100 Geri Ödeme Garantisiyle
 • 7/24 Whatsapp Destek
NEDEN BAYİGRAM?

Yıllara dayanan tecrübemizle sayısız müşteriye hizmet etmenin mutluluğunu taşıyoruz.
Hızlı işlem, hizmet garantisi, güvenli ödeme ve canlı destek hizmetlerimizle sizlere 7/24 yanınızda oluyor; sayfanızı birlikte büyütüyoruz.

Hızlı işlem

Yüksek işlem hızımızla anında sisteme düşen siparişlerinizi en kısa zamanda teslim alırsınız.

Garantili Hizmet

Satın alınan pakette ortaya çıkabilecek olası bir sorunu anında telafi ediyoruz.

Güvenli Ödeme

PayTR 3D Secure Ödeme güvencesi ile Alışverişleriniz güvende.

Canlı Destek

Canlı destek hizmetinden yararlanarak bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin genellikle merak ettiği soruları tek başlık altında topladık.

01

Trend Topic hizmeti, Twitter Türkiye gündeminde yer almanıza yararken, o esnada aktif olan tüm kullanıcıların sizi görmesini sağlar. Kendinizi veya çalışmalarınızı geniş kitlelere tanıtmak istiyorsanız Twitter Trend Topic hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

02

TT çalışmalarımızın, 1 saat boyunca listenin ilk beş sırasında kalacağının garantisini veriyoruz. Listede kalma süresini ek ücret ödeyerek istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

03

Trend Topic çalışmaları, sizlere 1 milyon ile 5 milyon arası görüntüleme sağlamaktadır.

04

Düzenli olarak TT hizmeti almanız, Twitter Türkiye gündemini takip eden insanlara sürekli sizi göstereceğinden, fenomen olmanıza katkı sağlayacaktır. TT hizmeti, yapacağınız diğer çalışmalara ekstra güç ekleyen önemli bir unsurdur.

05

Bayigram, sunduğu her aksaklık durumu için iade garantisi vermekte ve yaşanacak olan herhangi bir mağduriyetin önüne geçmektedir.

06

Bayigram, sunduğu her aksaklık durumu için iade garantisi vermekte ve yaşanacak olan herhangi bir mağduriyetin önüne geçmektedir.

07

Trend topic hizmetimiz, herhangi bir bot görünümü olmayan kullanıcıların yorumlarına dayandığından bu hizmeti satın aldığınız anlaşılmaz.

08

Bayigram olarak, sitemizden satın alınan hizmetlerde yaşanabilecek her türlü aksaklık için garanti vermekteyiz.

09

Sitemizde yer alan canlı destek panelimizden, müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilir, her türlü soru ve sorunlarınız için yardım alabilirsiniz.

10

Satın alma işlemlerinizi online ödeme veya havale/eft şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Yapılan Müşteri Yorumlarımıza Bakabilirsiniz.

1 / 18

Trend Topic Satın Al

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter, gündemin takip edilmesi açısından oldukça pratik ve kullanışlıdır. Gündemde olan konular, Twitter trend topic olarak adlandırılmaktadır. Yani, hakkında en çok tweet atılan ve devamlı paylaşım yapılan konulardır. Pek çok kişi Twitter tt edinmek istemektedir. Bunun için siz de trend topic satın alarak popüler olabilirsiniz. Siz de Twitter platformunda trend topic olmak istiyorsanız, hemen bu sitenin hizmetlerinden yararlanın. En uygun fiyatlı ve güvenilir trend topic satın alma sitesinden siz de yararlanın.

 • Twitter'da Tt Satın Almak

Twitter'da çok popüler bir kullanıcı olmak için Twitter trend topic satın al işlemlerine başlamalısınız. Sürekli paylaşımlar yaparak da popüler olabilirsiniz. Ancak satın alırsanız işiniz daha kolay olacaktır. Artık parayla trend topic olmak çok kolay ve ucuz. Bu sitenin trend topic paketlerini çok seveceksiniz.

 • Twitter'da Trend Topic Olmak

Twitter'da açtığınız etiketin en çok tıklanması ve yayılması için hemen sitenin sunduğu Twitter trend topic satın alma paketlerini incelemelisiniz. Bu paketler sizlere aylık olarak sunulmaktadır. Tüm ödemeleriniz güvenli bir ödeme ortamında gerçekleştirilmektedir. Trend topic paketleri haricinde de çeşitli paketler mevcuttur. Bu paketler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 • Twitter Gündeminde Yer Almak

Twitter platformunda her gün pek çok konu trend topic olmaktadır. Bu tarz konular çok fazla tıklanır, sayfadaki beğeniler artar ve herkes paylaşılan yazıları alıntılayarak paylaşır. Çeşitli yorumlar ve beğeniler sayesinde, aynı konu saatlerce tt olabilir. Böyle bir kalıcılık için hemen Twitter tt satın al. En uygun fiyatlı, güvenilir, kaliteli ve gerçek trend topic paketleri için bu site en iyisi ve ekonomiğidir. Twitter platformunda popüler olmak artık çok kolay.

 

Twitter Trend Topic Ol

Twitter mecrasında popüler olup takipçi sayınızı artırmak için Twitter trend topic olmanız size büyük bir fayda sağlar. Bu site sayesinde trend topic olabiliyor ve takipçi sayınızı artırabiliyorsunuz. Böylelikle Twitter'da popülerliğiniz artıyor ve tweetleriniz ön plana çıkıyor. Trend topic yani kısaca Twitter tt denilen bu işlem, tweetlerinizin tüm kullanıcıların görmesini sağlayan bir işlemdir. Trend topic listesinde bulunduğunuz zaman tweetlerinize gelen retweet ve fav sayısı da bir o kadar artıyor. İşte bu site size trend topic olma imkanı sağlıyor. Trend topic satın alarak tüm twitter kullanıcılarının sizin tweetlerinizi görmesini sağlayabiliyorsunuz. Bu konuda çok başarılı olan bu site sayesinde takipçileriniz fazlasıyla artıyor. Böylelikle hesabınız için reklam ve iş birliği teklifleri de alabiliyorsunuz. Siteye girip Twitter trend topic satın al seçeneğine tıkladığınız zaman ücreti ödeyerek satın alabiliyorsunuz. Sitenin güvenilir olması nedeniyle hiçbir sorun yaşamadan satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Daha önce satın alan Twitter kullanıcılarının olumlu geri dönüşleri, bu siteyi trend topic satın alma işleminde zirveye doğru taşıyor. Twitter'da trend topic olmak Twitter mecrası için çok önemlidir. Bu site sayesinde trend topic olabiliyor ve ünlü olabiliyorsunuz. Tweetleriniz bütün kullanıcıların trend topic listesinde gözüküyor. Twitter trend topic satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra trend topic olmanız sağlanıyor. Böylelikle tweetlerinizin etkileşim sayısı oldukça artıyor ve takipçileriniz de artmaya başlıyor. Kısacası parayla trend topic olmak bu site sayesinde oldukça kolaylaşıyor. Arama motoruna Twitter tt satın al yazdığınızda bu site karşınıza çıkıyor. Gönül rahatlığıyla trend topic satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Başka sitelerden farklı olarak, daha uzun süre trend topic listesinde kalmanız sağlanıyor. Böylelikle tweetlerinize gelen etkileşimlerin sayısı daha da fazla oluyor.

Twitter Trend Topic

Twitter dünya genelinde en çok kullanılan blog uygulamalarından biridir. Twitter trend topic adı verilen ve Türkiye gündemi ile dünya gündemi olmak üzere 20 adet konu başlığının yer aldığı bir listeye sahiptir. Bu liste milyonlarca insanın aynı anda bu başlıkları görmesini mümkün kılar. Twitter TT işlemleri birçok hesabın söz konusu konu başlığına tweet atması ile mümkün olur. Bu konuda hizmet veren sosyal medya firması, işletmelerin verdikleri hizmeti ya da ürünü tanıtabilmeleri için Twitter'da trend topic olabilme ayrıcalığı da sunar.

 • Twitter'da TT Olmanın Önemi

Twitter uygulamasını kullanarak trend topic hizmeti almak işletmenin adının duyulması ve reklam alması için oldukça önemlidir. Trend topic olmak kısa sürede binlerce, belki milyonlarca insanın işletmeyi ya da kişiyi görmesini sağlar. Sosyal medya hizmetleri alanında müşterilerine güvenli bir işlem sunan firma, Twitter tt satın al hizmetlerinde de bu ilkeyle hareket eder. Müşterilerinin TT listesine girebilmesi için gerekli işlemleri uygun fiyat garantisi ile yapan firma, uzun zamandır sosyal medya uygulamaları için hizmet vermektedir.

 • Twitter Trend Topic Hizmeti

Twitter uygulamasının trend topic listesine girmek için destek almak istiyorsanız firmayı tercih edebilirsiniz. Parayla trend topic olmak için firma sizlere uygun fiyatlı bir çok paket sunmaktadır.Twitter trend topic satın al hizmetleri için firmanın web sitesine erişim sağlamanız ve yetkili ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Paketlere fiyat bölümü üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.Bir çok kişiye aynı anda ulaşmak için Twitter trend topic satın alma işlemi firma bünyesinde güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Firma, satın almış olduğunuz konu başlığını kısa süre içerisinde TT listesinde görülebilir hale getirmekte ve belirttiğiniz süre boyunca listede kalması için gerekli işlemleri yapmaktadır.

#
Facebook Hizmetleri
Twitch Hizmetleri
Spotify Hizmetleri
Clubhouse Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
SoundCloud Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tumblr Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Periscope Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Pinterest Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Vimeo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
LinkedIn Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Telegram Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dailymotion Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dlive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Google Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Netflix Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
NonoLive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PubG Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tinder Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Trovo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Reddit Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
3 Dakika Önce