21 Mart 2006 yılında kurulan Twitter, San Francisco, ABD ve Kaliforniya merkezli sosyal medya uygulamasıdır. Jack Dorsey, Noah Glass, Evan Williams ve Biz Stone tarafından geliştirilerek, 2014 yılında dünya genelinde yaygınlaşmış, en çok kullanılan medya aracı olmuştur. Twitter anket oyu satın al, takipçi artırma ve retweet özelliklerinin kullanılmasında etkili olmaktadır.

 

Twitter Nedir?

 

Mikroblog özelliğiyle kurulan sosyal ağ Twitter, çevrimiçi kullanılan ve üyelerine sınırlı yazı paylaşımı vererek, günlük sınırsız paylaşım yapılan uygulama olarak kullanıma açılmıştır. Daha sonra görsel ekleme, story özelliği, gif, tweet ekleme ve ses ekleyerek de gelişimine devam eden uygulama, dünya genelinde 100 ülkeden fazla kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. 15 yıllık gelişiminde internet SMS olarak çıktığı yolculukta, takip et, retweetle, beğen ve paylaş seçenekleri kullanılarak, aktif kullanıcıların fenomenler arasında olabileceği özellikleri bir araya getirmiştir. 2013 yılında en çok ziyaret edilen 10 sosyal medya uygulaması arasında yer alarak, facebook, instagram ve spotify paylaşımlarının da bir araya gelebildiği yaygın kullanım seçenekleriyle etkileşim ağını genişletti.

 

Twitter Neden Kullanılmaktadır?

 

Fotoğraf, video ve ses paylaşımlarından çok, ilk çıkış amacı 180 karakter üzerinden kendini anlat, gündemi paylaş ve neler oluyor gündeme taşı seçenekleri sunmuştur. Kuş simgesi, yumurta ve uçma efektleri verilerek, tamamen bir haber paylaşım alanı olmasıyla 2015 yılından sonra kullanım alanı rekor kırmıştır. Tweet, retweet ve Friday Follow ile direct message özellikleri bir kuş teması üzerinden oluşturulmuştur. Twitter anket hilesi bedava, retweet ve tweet özelliklerinin etkin kullanılmasına katkı sağlarken, Hashtagla paylaşımların kitlelere yaygınlaşmasında faydalı olacak, takipçi sayısını artıracak özellikler sunmaktadır. Global kullanım ağı en yüksek olan ilk 5 uygulamadan biri olmanın verdiği avantajlarla fenomen hesaplarının ilk adresi olmuştur.

 

Twitter Özellikleri Nelerdir?

 

Twitter halka açık sosyal medya paylaşım alanı olarak, internetin SMS özelliğiyle tanınmış, 180 karakter üzerinden paylaşım yapılmasını sağlamıştır. Başka hesabın yaptığı paylaşımların, bir başka hesap tarafından paylaşılmasına retweet denmektedir. Profil üzerinden yapılan paylaşımlar tweet ve etiket kullanımıyla yapılan paylaşımlara da hashtag özelliği denilmektedir. Hashtag kullanımı, paylaşımların artmasını sağlarken, beğeni ve retweet kullanılmasına da etki etmektedir. 2017 yılında gelen anket ve oylama özelliğiyle de kullanıcıların bilgi paylaşımı, ülke gündemi ve kendi sorularını takipçileriyle paylaştıkları sosyalleşme seçenekleri sunulmuştur. Anket kullanımı sayesinde, profilin retweet oranı artar, kullanıcıların takip et seçeneğiyle profil ziyaretlerine daha fazla akış olmasına imkan verir.

 

Twitter En Çok Takip Edilen Hesaplar Hangileridir?

 

Twitter hesap takipleri artıkça kullanıcıların fenomenler arasında olması, gündeme taşınması ve paylaşımlarının dünya geneline yayılması seçeneklerini kullanabilmesi sağlanır. 2006 yılında geliştirilmiş olan Twitter, yaygın kullanımına 2010 ve 2015 yıllarında başlamış, yeni özelliklerle, kullanıcıların artışıyla dikkat çekmiştir.

 • En çok takip edilen Twitter kullanıcı Barack Obama 129 milyon takipçiye sahiptir.
 • İkinci sırada Justin Bieber 113 milyon takipçiye sahip hesaplar arasındadır
 • Rihanna 99 milyon takipçi ve katy Perry 109 milyon takipçiyle ilk sıralarda yer alır.
 • Lady Gaga 81 milyon ve Donald Trump 82 milyon takipçiyle dünya sıralamasında ilk 10’da yer alan en çok takipçisi olan fenomen hesap listesine girmiştir.

Twitter anket hilesi şifresiz seçeneği, takipçilerin artması ve global alanda ilgi çekmek için muhteşem bir imkan sunar. Hashtag ve retweet seçeneklerinin anket kullanımıyla artması sağlanırken, beğeni oranında da artış olduğu gözlemlenmektedir. Gerçek Twitter kullanıcıları tarafından anket özelliğinin kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Twitter Kullanıcı Oranları Nedir?

 

Twitter, Türkiye’de, ABD, İngiltere, Almanya ve Afrika kıtası da dahil olmak üzere birçok ülkede kullanıcıları bulunan ilk 5’te yer almış sosyal medya aracı olmuştur. Ülke gündemi, dünya gündemi ve trendlerin takip edildiği medya aracı olarak, global alanda 500 milyondan fazla kullanıcı olduğu bilinmektedir. 2021 yılında 339.6 milyon aktif kullanıcıya erişmiştir.

 • Twitter yaş aralığı % 10 13 ile 25 arasındadır.
 • % 21 aylık pasif twitter kullanımı vardır.
 • % 53 günlük tweet atılmaktadır.
 • 288 milyon günlük aktif kullanıcısı bulunmaktadır.
 • % 63 üniversite mezunu kullanıcıya sahiptir.
 • % 41 reklam ve ürün tavsiyesi için kullanılmaktadır.
 • % 38 gündem takibi ve paylaşımlar için kullanılır.

 

Twitter Anket Oyu Nedir?

 

Twitter anket, gündem takibi yapan ve paylaşımlarınızı takipçileriyle paylaşan kullanıcılar için yeni özellikler arasında yer almıştır. Anket kullanımı 2019 yılında aktif olarak hayata geçirilerek, Twitter hesaplarının kendi paylaşımları üzerinden oranları belirlemesini sağlar. Yerel seçimler, genel seçimler, uygulama ve müzik beğenileri, film önerileri ve kişisel profillerin kendi hesapları üzerinden anket yapması sağlanır. Anket özelliğini kullanarak, belirlenen sonuçlar üzerinden retweet yapılmasıyla ilgi çekici hesaplar arasında yer almak mümkündür. Twitter anket hilesi ücretsiz kullanılarak, hesap fenomenler arasına girmek için fırsat kazanacak, daha çok kullanıcının dikkatini çekecektir. Hashtag ve beğeni potansiyelini de artırırken Twitter yorum seçeneklerinin de kullanılmasına katkı sağlayacaktır.

 

Twitter Anket Oyu Nasıl Satın Alınır?

 

Twitter anket oyu için profilinizin linkini vermeniz yeterli olmaktadır. Kullanıcıların hesap bilgileri ve şifrelerine ihtiyaç duyulmadan, anket oyu paketlerini seçerek, profile yönlendirme yapan linkin paket üzerinden paylaşılması yeterli olacaktır. twitter ankete bot atma ücretsiz değildir. Bayigram üzerinden paket seçmeniz ve profil linkinizi paylaşarak satın alım yapmanız gerekir. Anket oyu seçeneklerinde 100 oy, 200 oy ve 300 oy paketlerini kullanarak, 1000 oya kadar yükselene seçeneklerle, oylama sonucunun da neler olacağını tercih edebilirsiniz. Twitter oylama hilesi olarak bilinen bu uygulamada, 30 dakika içinde hesabınıza yönlendirme yapılarak, kullanıcıların profilinizde bulunan anketi oylaması sağlanacaktır. Twitter beğeni, yorum ve retweet seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

 

Twitter Anket Oyu Alındığı Belli Olur Mu?

 

Twitter anket oyu alındığının belli olmaması için takipçi sayınıza ve profilinizin kilitli olmamasına dikkat etmeniz önerilmektedir. % 100 gerçek kullanıcılar yönlendirileceği için hesabınız üzerinden herhangi bir sorun olmadan anket paylaşımlarınızı yaparak satın alma işlemi yapabilirsiniz. Kullanıcılar gerçek Twitter kullanıcı olarak, sahte hesaplar veya botlar üzerinden  oylamaya katılmayacaktır. Twitter anket botu üzerinden anket oyu satın al seçeneğini kullanmanız sağlanır, yaş sınırları ve hesap bilgileri de güvenli olan kullanıcılar hesabınıza yönlendirilecektir. Twitter kullanıcılarının hesabınıza giriş yapmadan, sadece link üzerinden profil ziyaretleriniz artıracak seçenekler kullanması sağlanır. Anket oyları Twitter profil ziyaretlerinizi artıracak, takipçi sayısı, beğeni ve retweet oranını yükseltecektir.

 

Twitter % 100 Türk Kullanıcı Anket Oyu Satın Al

 

% 100 gerçek kullanıcılarla anket oyu satın al seçeneği sunulmaktadır. 3D ödeme yöntemiyle güvenli ödeme seçenekleri sunar, kullanıcıların etkileşim alanını sınırlandırmadan link üzerinden şifresiz beğeni, takip ve paylaşım seçeneklerini kullanmasını sağlar. Twitter beğeni, retweet, yorum ve infollow seçeneklerini de kullanabileceğiniz paketlerle fenomen hesaplardan olabilirsiniz. Twitter % 100 gerçek Türk kullanıcılarla Bayigram üzerinden hesabınızın fenomenler arasında yer almasını sağlayacak seçenekler sunacaktır. Profil ziyaretlerini artırmak, takipçi çekmek ve anket sonuçlarınızın oranlarını yükseltmek için anket oyu satın al seçeneğini güvenli gerçek kullanıcılardan alabilir, güvenle Bayigram ekibine güvenerek, Twitter fenomenleri arasında yerinizi alabilirsiniz.