Günümüzde oldukça popüler bir hal almış olan TikTok’da kişiler fenomen olarak birçok kişiye kendi kısa videolarını paylaşıyor. Musically.ly platformu bazında geliştirilmiş uygulamada milyonlarca kişi video paylaşımı yaparak belirli akımlara uyuyor. Platform içerisinde kişiler diledikleri konuda video oluşturabilir ve bu videoları yayınlayabilir. Kısa zamanda en popüler sosyal medya platformları içerisinde yer alan TikTok ile siz de kendi videolarınızı paylaşabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz TikTok paylaşım satın al hizmetimizi kısa sürede tanınan bir kullanıcı olmanıza yardımcı oluyor.

 

TikTok Nedir?

 

TikTok ilk olarak 14 Eylül 2015 yılında yayınlanmış video oluşturma ve paylaşma platformudur. Bu platforma üye olmak ve video paylaşmak ücretsizdir. Uygulamanın adı birçok ülkede TikTok olarak anılmasına rağmen Çin’de Douyin adı ile kullanıcılarla buluşturuldu. Eylül 2016’da ByteDance firması tarafından piyasaya sürüldü. Kısa zaman içerisinde önce Asya’da daha sonra tüm dünyada sevilen platformlardan biri haline geldi. Kullanıcılar uygulama içerisinde paylaştıkları videoda;

 • Müzikal tarzında videolar oluşturuyor. Genellikle uygulama içerisinde popüler olan şarkılar kullanılarak şarkıya uygun kompozisyon oluşturuluyor.
 • Popüler şarkılar ile popüler olan dans figürlerini sergiliyorlar. Bu dans figürleri kullanıcılar tarafından üretilir ve birçok kişi tarafından taklit edilir.
 • Kişiler kendi dillerinde komik unsur, video ya da yazıları paylaşarak eğlenceli bir ortam oluşturulmasını sağlıyor.
 • Kullanıcılar gerek değişik cinsiyet rollerine girerek gerek de kendi oluşturdukları senaryoları uygulayarak oyunculuk videoları sergiliyor.
 • Platformda kayıtlı olan şarkı ya da diyalogları farklı başlık ve uyarlamalar ile dudak senkronizasyonu videoları paylaşılıyor.

 

TikTok Özellikleri Nelerdir?

 

TikTok 2015 yılından 2021 yılına kadar 6 yıl içerisinde 1 milyar kullanıcı sınırını geçen uygulamalar içerisindedir. Kısa süreli müzik videoları paylaşım platformları arasında en hızlı büyüyen platformdur. Platform ve sürekli güncel bir hal aldığı için içerisinde birçok farklı özellik bulunuyor:

 • Müzikler: Kişiler dilerse kendi seslerini kullanabilir dilerse de TikTok içerisinde bulunan müzikleri tercih edebilir.
 • Video Süresi: Kullanıcılar oluşturdukları videoları 15 sn ila 1 dk arasında gerçekleştirebilir. En kısa video süresi ise 3sn’dir.
 • Kullanıcılar uygulama içerisinde birbirlerini takip edebilir, yorum yapabilir, videoları paylaşabilir.

 

TikTok Paylaşım Neden Önemlidir?

 

TikTok 34 dil ile dünyanın birçok yerinde kullanılan platformlardan biridir. Kullanıcılar popüler olan videoları “Senin İçin” olarak isimlendirilen alanda görebilir ve dilediği kişiyi takip edebilir. Ayrıca her videonun kaç kere izlendiği de video altında yazar. TikTok uygulaması içerisinde paylaşım sayısının yüksek olması önemlidir çünkü;

 • Paylaşım sayısı TikTok algoritmasında kullanılan bir etkendir. Bir video ne kadar çok paylaşılırsa TikTok tarafından o kadar sevilen bir video olarak kabul edilir. Bu durumda da video “Senin İçin” bölümde yayınlanarak daha çok kullanıcıya sunulur.
 • Paylaşım sayısının yüksek olduğu videolar kullanıcılar tarafından daha çok paylaşılır.

Tiktok paylaşım hilesi fırsatımız ile kısa sürede popüler videolara sahip olabilirsiniz.

 

TikTok Paylaşım Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

 

TikTok mobil cihazlarda kullanılabilen bir uygulamadır. Google Play Store üzerinden Android cihazlar için, App Store üzerinden de IOS cihazlar için ücretsiz indirme gerçekleştirilir. Uygulamayı kullanmak da ücretsizdir. Uygulama boyutları ise Android için 72 MB, IOS için ise 287.6 MB’dır. TikTok sosyal medya platformunun kullanılabilmesi için mutlaka uygulamanın edinilmesine ihtiyaç yoktur. Tiktok.com adresi kullanılarak da izleme işlemi gerçekleştirilebilir. Ancak web sitesi ile video çekimi ve yüklenmesi gerçekleştirilemez. Her mobil cihazdan ulaşılabilmesi nedeniyle TikTok hızla büyüyerek 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olmuştur. TikTok paylaşım ücretsiz avantajları:

 • Milyonlarca kullanıcı içerisinden kendi videolarınızı diğer insanlara duyurma fırsatı yakalarsınız.
 • Uzun uğraşlara rağmen elde edemediğiniz paylaşım süresini kısa bir süre içerisinde yakalayabilirsiniz.
 • Videolarınızın farklı ülkelerden kişiler tarafından görülmesini sağlayarak uluslararası bir profil olabilirsiniz.

 

TikTok Paylaşım Nasıl Arttırılır?

 

TikTok uygulaması 9 Kasım 2017 tarihinde Musical.ly uygulaması ile birleşerek kendi platformunu genişletti. 2018 tarihinde tamamlanan bu anlaşma sonucunda iki uygulamanın kullanıcılarının birleşmesi sağlandı. En güçlü rakibini kendi ile birleştiren TikTok rakipsiz bir kısa video sosyal medya platformu haline geldi. TikTok içerisinde videoların paylaşılması durumunda kişiler kullanıcıların ürettikleri videoları izleyerek paylaşabilir. Bu paylaşım videonun TikTok içerisinde başka bir kullanıcıya iletilmesi olabilir. Bunun dışında video linki başka platformlarda da paylaşılabilir. Kişiler üye olmadan paylaşılmış videoyu izleyebilir. TikTok paylaşım sayısının artırılması için farklı yollar bulunuyor:

 • İlgi çekici videolar: Videolarınızın ilgi çekici nitelikte olması gerekiyor. Popüler olan ses ve efektleri kullanarak birçok kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Ancak videonuz her ne kadar ilgi çekici olsa da paylaşım sayısının yükseleceği garanti değildir.
 • Harekete geçirin: Sizi izleyen kişileri paylaşması için harekete geçirici mesajlar vermelisiniz. Ancak bu durumda da sonuç elde edeceğiniz garanti değildir.

En kısa ve güvenilir sonuç sizlere sunduğumuz TikTok paylaşım satın al hizmeti ile sağlanıyor. Bu hizmeti satın almanız durumunda belirlediğiniz miktardaki paylaşım dilediğiniz videonuza yüklenir.

 

TikTok’ta Önemli Olan Etkileşimler Nelerdir?

 

TikTok içerisinde önemli etkileşimler bulunuyor. Bu etkileşimler:

 • Beğeni: Kullanıcılar birbirinin paylaştığı videoları beğenebilir.
 • Yorum: Paylaşılmış bir videoya kullanıcılar topluluk kurallarına uygun olacak şekilde yorum yapabilir.
 • Paylaşma: Beğenilen videoların başka kullanıcılar ile paylaşılmasıdır. Kimi zaman da farklı sosyal medya ya da mesajlaşma platformları kullanılarak paylaşım gerçekleştirilebilir.
 • Takip etme: Kullanıcılar birbirlerini takip ederek ana sayfada videolarını izleyebilir. Ayrıca paylaşılan videolardan da haberdar olur.
 • Mesaj: Kullanıcılar birbirlerine mesaj atabilir.

 

TikTok’ta Nasıl Popüler Olunur?

 

TikTok hızla büyümesinin ardından kendine ait bir kullanıcı kitlesi oluşturdu. Bu kullanıcı kitlesi içerisinde bulunan kişiler kimi zaman oyunculuk yaparak kimi zaman da popüler akımlara uyum sağlayarak sevilen kullanıcılar haline geldi. TikTok’ta popüler olmak için kullanabileceğiniz farklı yöntemler bulunuyor:

 • Popüler akım, müzik, efektleri kullanmak: O an ya da o dönemde popüler olan unsurları kullanmanız keşfedilme ihtimalinizi artırır.
 • Diğer kullanıcılar ile düet yapın: TikTok içerisinde kullanıcılar birbirilerinin videosu ile düet yapabilir. Düet yapılan videolarda iki video da yan yana görülür.
 • Size adım attıracak satın alma işlemleri gerçekleştirin: TikTok paylaşım satın al hizmetimiz gibi hizmetleri tercih ederek yapay bir adım atabilirsiniz. Bu adım size doğal bir döngü oluşturacaktır.

 

TikTok Paylaşım Satın Alma İşlemi Nedir?

 

TikTok uygulaması ilk olarak Çin’de Douyin adı ile piyasaya sürüldü. Daha sonra Eylül 2017 yılında Endonezya’da yayınlanmaya başladı. Çin’e ait olan Douyin ismi değiştirilerek pazarlamaya daha uygun olan TikTok ismine karar verildi. Tayland’da en çok indirilen ücretsiz mobil uygulama olmasının ardından Modern Sky ile ortaklık başlatıldı. TikTok paylaşım satın al işlemi temel olarak;

 • Belirlediğiniz bir TikTok videonuza yönlendirilmiş paylaşım işlemidir.
 • Seçtiğiniz videoyu link olarak bize iletmenizin ardından seçtiğiniz sayıda paylaşım sayısı eklenir.
 • Kısa sürede gerçekleştirilen bu işlem son derece doğal bir görünüm ile gerçekleştirilir. Ancak paylaşım sayınızı seçerken izlenme sayınızdan yüksek olmamasına dikkat etmelisiniz.
 • Güvenli ödeme işlemleri ile tamamladığınız hizmetin ardından sayıya bağlı olarak belirli bir süre içerisinde yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz.
 • Dilerseniz bu işlemi farklı videolarınız için tekrarlayabilirsiniz.