Dikkat! Gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada takipçi, beğeni ve izlenmeler yüklenene kadar beklemelisiniz.
Lütfen doğru olduğundan emin olunuz.
Uyarı! Gönder butonuna aktif etmek için yorum yapmanız gerekmektedir.

Yorumlar (11)

yasemin

helal olsun başarılı

kaan apaydın

elinize emeğinize sağlık

Furkan

Cidden işe yarıyor

Ayşegül

Ben uygulamayi cok sevdim kim yaptiyza ellerine saglik

Emir

Ben beğeniyorum harika

Yunus

Çok güzel bir uygulama

İncik garik

Çok güzel bir site

Faruk

ilk vidyoya göre fena deil +800 abone kzandım

melih kaya

çok işe yarıyor herkes yapmalı

Deniz irem

Güzel bir site herkese tavsiye Edicem

Hatce

Mükemmel


Instagram Yorum Hilesi – Ücretsiz Yorum Yaptırma (2021)

Instagram hesabı kullananlar, başkalarının paylaşımlarını takip etmekte ya da kendileri paylaşımlar yaparak, başkalarının beğenmesini, yorum yapmasını istemektedir. Instagram paylaşımlarına yapılan yorum sayısının fazla olması kadar, yapılan yorumların olumlu olması da önemlidir. Sitemizde yer alan hizmet seçenekleri arasında, yorum hilesi Instagram çalışmaları da yer alıyor. Sitemiz üzerinden yapacağınız işlemler ile Instagram yorumlarınızı hemen artırabilir, paylaşımlarınızın keşfet bölümüne düşmesini sağlayarak, dünya genelinde tanınır olmaya başlayabilirsiniz. Instagram hesabınızdaki paylaşımlara yapılan yorumların sayısı arttıkça insanlar profilinizi daha çok görecek ve sizi takip etmeye başlayacaklardır. Bu işlemler, kısa sürede sosyal medyada popüler olmanızı sağlayacaktır.

İnstagram Yorum Artırma İşlemleri

Instagram hesabından yapılan her paylaşım için yapılacak olan yorumların sayısın artırmak, fenomen olabilmeniz için önemlidir. Instagram yorum hilesi 2021 seçeneklerini sunduğumuz sitemiz üzerinden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde, hedeflerinize kısa sürede ulaşabileceksiniz. Sitemizde sunduğumuz yorum arttırma aracı hizmetlerimiz şunları sağlayacaktır.

 • Gönderilerinize yapılan yorumlar hızla artacaktır,
 • Profiliniz dikkat çekmeye başlayacaktır,
 • Hizmetlerimizden ücretsiz ve sınırsız olarak faydalanabileceksiniz,
 • İşlem güvenliği için hiçbir zaman şifre istemeyeceğiz,
 • 7/24 destek hizmetlerimiz ile bizlere ulaşabilecek ve sorunlarınızı aktarabileceksiniz.

Yorumlarınızı artırırken, yorumların olumlu olmasını ve sayfanızı ziyaret edenlerin, olumlu izlenimler edinmelerini sağlıyoruz.

Yorum Hilesi Paketleri

Instagram hesaplarını geliştirmek ve üst sıralara taşımak isteyenler, sitemizi ziyaret ederek, paket içeriklerini incelemelidir. Instagram yorum gönderme hilesi için oluşturulan paketler, yorum sayısına göre değişiyor. 

Yorum hilesi paketleri içeriklerinde şu bilgiler yer veriliyor;

 • Türk yorum hilesi,
 • Gerçek aktif kullanıcı yorumları,
 • Ücretsiz yorum,
 • Şifresiz işlem,
 • 7/24 destek hizmeti,

Talep edilen yorum sayısına göre farklı seçeneklerden faydalanılabilmektedir. Firmamız, ücretli olarak sunduğu hizmetlerde her zaman indirimli seçenekler sunmakta ve Instagram kullanıcılarının en ucuz fiyatlarla hizmetlerimizden faydalanması sağlanmaktadır. Instagram yorumlarınızın artması, hesabınızın çok sayıda kişi tarafından incelendiğini ve paylaşımlarınızın dikkat çekici olduğunu gösterecektir.

 • Yorum Atma İşlemleri

Instagram hesaplarında yorum artırma işlemleri için farklı yöntemler kullanılabilmektedir. Instagram yorum atma botu aracı ile yorum sayılarını artırmak artık çok kolay olmaktadır. Kullanıcılar, Instagram hesaplarında, hangi fotoğraf ye da video için yorum almak istiyorsa onları seçmelidir. Fotoğraf ve video paylaşım bağlantı linkini kopyalar ve yorum atma botu aracı üzerindeki ilgili alana yapıştırır. Almak istenilen yorum sayısı belirlendikten sonra ücretsiz yorum al butonu seçilerek, hesaba yorum atılmaya başlanması sağlanır. Sitemizde sunduğumuz bu hizmetler ile günlük paylaşımlarınız için istenilen sayıda yorum atabilir ve başkalarına ihtiyaç duymadan, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yorum atma botunu kullanabilmeniz için hesabınız üzerinde bulunan tüm engellemeleri kaldırmalı ve herkese açık duruma getirmelisiniz.

 • Yorum Atma Aracı Kullanımı

Birçok Instagram kullanıcısı, yorum artırabilmek için neden yorum atma aracı kullanması gerektiğini sormaktadır. Instagram sınırsız yorum atma imkanı sağlayan bu araçlar, hesabınızın yükselmesini ve profilinizin fenomen olmasını sağlayacaktır. Sitemizde sunduğumuz hizmet seçenekleri sayesinde, isteyenler sınırsız yorum atma yapabilecek ve istedikleri, paylaşımlarının keşfet bölümünde görülmesini sağlayabilecektir. Instagram keşfet bölümünde yer alan paylaşımlar, dünyanın her yerindeki takipçiniz olmayan kullanıcılar tarafından da görülmeye başlanacaktır. İlgi çekici olan bu paylaşımlarınız daha fazla izlenecek ve bu Instagram hesabınızın kalitesini ve değerini artıracaktır. Yorum atma işlemlerini gerçekleştirirken, profilinizin doğal görünümünü oluşturabilmek için yorumların olumlu yönde olmasını da sağlıyoruz.

 • Güvenilir Hizmet Garantisi

Sosyal medya destek ajansı olarak, insanların, sosyal medyadaki varlıklarını önemsiyor ve Instagram hesaplarını geliştirmelerini sağlayabilmek için ücretli ve ücretsiz hizmet seçenekleri sunuyoruz. Instagram ilk yorum botu uygulamasından ücretsiz olarak faydalananlar, video ve fotoğraf paylaşımlarının yorumlarını artırmaya başlayabiliyor. Güvenilir hizmet garantisini verirken, tüm hizmet seçeneklerinde, hesap şifresine ihtiyaç duymuyor ve şifre istemiyoruz. Sosyal medya ajansı olarak hizmetlerimizi sunarken, Instagram hesapları üzerinden herhangi bir engel durumu oluşmamakta ve yorum atma işlemleri, hesaba zarar vermemektedir. Ücretli hizmetlerimizde, paket halinde sunulan seçeneklerde, paket içeriğinde belirtilen sayı kadar ekleme yapılacağını ve sayıda düşme olduğunda telafi garantisi veriyoruz. Firmamız, sektörde verdiği hizmetler ve referansları ile hizmetlerinin güvenilir olduğunu gösterebiliyor.

 • Instagram Yorumlarının Avantajları

Instagram otomatik yorum uygulaması belirlenen bağlantı adresindeki paylaşıma, belirlenen sayıda yorumun atılmasını sağlayacaktır. Sosyal medya hesaplarını kullanmaya başlayanların öncelikli hedefleri, hesaplarını ve gönderilerinin belirli bir popülerlik seviyesine ulaşmasını sağlamaktır. Instagram yorumları, fenomen olmanızı ve paylaşımların keşfet bölümüne çıkmasını sağlayacaktır. İnsanların büyük bir bölümü Instagram hesabını, para kazanmak amacıyla oluşturmaktadır. Günümüzde çok sayıda firma, e-ticaret sistemini geliştirmek ve Instagram üzerinden dijital pazarlama yöntemini kullanmak istemektedir. Ürün satın alacak olanlar, paylaşım yapılan ürün ile ilgili yorum sayısına ve yorumların içeriklerine bakmaktadır. Yorum sayısı olumlu ve çok olan ürünler daha fazla dikkat çekmektedir. Bu açıdan bakıldığında, Instagram yorumlarının artması hem kişisel hesaplar hem de kurumsal hesaplar açısından çok önemlidir.

Instagram Yorum Hilesi Güvenli mi?

Sitemizde, Instagram kullanıcılarına sunduğumuz tüm hizmetlerin güvenli olduğunu belirtiyoruz. İnstagram otomatik yorum atma programı geliştirme işlemlerini, dijital platformlarda yaşanan gelişmelere göre yapıyoruz. Instagram yorum hilesi için sunduğumuz tüm hizmet ve ürün seçenekleri için hiçbir kullanıcıdan, hesap şifresi, kişisel bilgi ve farklı özel bilgileri istemiyoruz. Bu verilen hizmetlerin ve Instagram yorum hilesi alma işlemlerinin güvenli olduğunu göstermektedir. Instagram hesaplarına yorum atma işlemlerini yaparken, kullanıcı hesabının zarar görmemesi için her türlü tedbiri alıyor ve destek hizmetlerimiz ile bilgilendirmeler yapıyoruz. Otomatik yorum atma programı, sınırsız ve ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Firmamız, sosyal medya ağlarındaki ihtiyaç durumlarına göre çalışmalar yapmakta ve kullanıcılara farklı seçenekler sunmaktadır.

 • Şifresiz Yorum Atma

Instagram şifresiz yorum hilesi 2021 hizmetleri sitemizde yer alıyor. İnsanlar, Instagram platformunda hesap oluştururken, e-posta adreslerini ve kendi belirledikleri özel şifreyi kullanırlar. Instagram hesabına erişim yapabilmek için şifrenin bilinmesi gerekiyor. Kullanıcılar, şifrelerini kaybettiklerinde ya da şifreleri çalındığında, başkaları, Instagram üzerinden bilgi dışında farklı işlemler yapabilecektir. Bizler, bu hassasiyeti biliyor, yorum atma ve diğer destek hizmetlerini sunarken Instagram kullanıcı şifresini istemiyoruz. Kullanıcılar, yorum almak istedikleri paylaşımların bağlantı adreslerini veriyor ve sistemlerimiz üzerinden o bağlantıya direk yorum atma işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Şifre istenmediği için kullanıcı hesabı açısından da herhangi bir risk oluşmuyor ve işlemler güvenli olarak kesintisiz yapılabiliyor.

 • 7/24 Hizmet

Sitemizde yer alan Instagram ücretsiz yorum hilesi hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, 7/24 bizlere ulaşabiliyor ve hizmetlerimiz hakkında bilgi talebinde bulunabiliyorlar. Destek hizmetlerimiz ile 7/24 müşterilerimizin yanında olmamız, hizmetlerimizin güvenilir olduğunu gösterirken, müşterilerimizin bizlere olan güvenini artırmaktadır. Sosyal medya çok geniş kapsamlıdır ve kısa süre içerisinde çok fazla paylaşımlar dolaşmaya başlamaktadır. 

Bu kısa süre içerisinde, paylaşımlara yeterli oranda yorum atmak, beğeni sayısın yükseltmek ve üst sıralarda yer almasını sağlamak oldukça zordur. Bizler geliştirmiş olduğumuz uygulamalar ile bu işlemleri en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Yorum hilesi işlemlerini gerçekleştirirken, Instagram kriterlerini göz önünde bulunduruyor, hesabın herhangi bir zarar görmemesi ve spam durumuna düşmemesi için büyük özen gösteriyoruz.