Whatsapp İletişim
Müşteri Destek
Mail Destek
Siparişinizi Sorgulayın

Instagram Fotoğraf Indirme

Instagram fotoğraf indirme işlemi ile bilgisayarınıza veya telefonunuza fotoğraf yükleyin. Çevrimiçi, Ücretsiz, Şifresiz ve Programsız HD indirin.

İSTEDİĞİNİZ İNSTAGRAM FOTOĞRAFI İNDİRİN

İndir butonunu aktif etmek için yorum yapmanız gerekmektedir.

YORUM YAPIN
5
KULLANICI YORUMLARI
10
 • 28 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 17 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 26 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 10 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 24 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 14 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 49 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 48 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 12 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 42 dakika önce

  5 Üzerinden 5

Instagram Fotoğraf İndirme 

Dünyada en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından İnstagram, fotoğraf ve video paylaşım platformudur. Fotoğrafları kendi profilinizden veya başkasının profilinden indirmeniz için aracı programlar ve link uygulamalarını kullanabileceğiniz seçenekleri inceleyebilirsiniz. İnstagram fotoğraf indirme işlemlerini, şifrenizi vermeden güvenli bir şekilde yapabileceğiniz aracı uygulamamız, ekibimiz tarafından test edilmiştir. Güvenli ve bildirim göndermeden video, fotoğraf indirme uygulamalarını iki dakikadan kısa sürede kullanabilirsiniz.

Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi Instagram üzerinden de doğrudan fotoğraf indirmek mümkün olmamaktadır. Ancak web sitemiz üzerinde yer alan araç sayesinde Instagram video indir hizmetinde olduğu gibi istediğiniz fotoğrafı da kolaylıkla indirebilirsiniz. Özellikle programsız ve ücretsiz fotoğraf indirme yapmak isteyenler için çok avantajlı ve idealdir. Pek çok farklı fotoğraf ve videoların paylaşıldığı Instagram dünyasına beğendiğiniz fotoğrafları yedekleyebilirsiniz. Bu konuda Instagram için fotoğraf nasıl indirilir sorusunun yanıtını web sitemizde bulabilirsiniz. Takipçi satın al hizmeti sunan web sitemizde kaliteli çözümler bulunmaktadır.

İlk etapta Instagram fotoğrafı indirmek isteyenler için web sitemizde bulunan Instagram fotoğraf indirme bağlantısını ve sayfasını ziyaret etmeleri gerekmektedir. Bu sayfadan resim indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adı veya fotoğrafın bağlantısını bu alandaki kutucuğa eklemeniz yeterli olacaktır. Eğer hesabın mevcut Instagram kullanıcı adını bu alana yapıştırırsanız bu durumda hesaba ait bütün fotoğrafları kolaylıkla görüntüleyip çoklu indirme yapabilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme Programı   İOS ve Android sistemler için farklı çözümlere yer veren İnstagram fotoğraf indirme programı, download bayigram, kolay ve pratik kullanım sunacaktır. Android sistemlerde yeterli verimi görebileceğiniz, İOS uygulamalarda küçük sorunlar yaşanabilecek URL tipi bir uygulama yöntemine sahiptir. İOS uygulamaları için App stor üzerinden indirebileceğiniz uygulamalara, yorumlar ve indirme derecesine bakarak hızlı kullanım pratiklerini ve güvenirliğini öğrenebilirsiniz. İnstagram fotoğraf indirme programları genel özellikleri şu şekilde olmalıdır.
 • Program sizden özel bilgi ve şifre istememelidir.
 • URL kod alıcılarıyla çalışmalı, kopyala yapıştır yöntemi kullanmanız gerekir.
 • Telefonunuza indirirken ‘’Zararlı programlar ve virüs’’ uyarısı almamalısınız.
 • Video ve fotoğraf bağlantısı kullanarak uygulamayı kullanmanıza izin verilmelidir.
 • İşlem sonrası fotoğraf ‘’İndirilen’’ veya uygulama bağlantılı albüm bölümünde yer almalıdır.


Instagram Fotoğraf İndirme PCBilgisayar programları ve yazılımları web çözümleri üreterek, sekme açma yöntemiyle kopyala yapıştır işlemi sonrası indirme ve kaydetme sekmesi açmaktadır. Gireceğiniz programın güvenilir olduğunu sitedeki virüs kontrolleriyle yapabilirsiniz. Mutlaka PC’nizdeki virüs tarayıcı bu işlemleri yaparken açık olsun. İnstagram adresiniz, şifreniz ve bilgileriniz açıkça görülmemelidir.İnstagram ücretsiz fotoğraf indirme programlarını ve web sitelerini kullanırken, virüs taraması yapmanız ve bilgilerinizi güvende tutmanız gerekir. URL kopyalama ile çalışan programlar, site üzerinden İnstagram adresinizin zarar görmesine neden olabilmektedir. Bu konuda yeni düzenlemeler yapmakta olan Bayigram, özel alıcıları, Virüs ve zararsız programlarla yönlendiren uygulamalarla yeniden işleme koymaya hazırlanmaktadır.

Bilgisayardan Instagram Fotoğraf İndirme • Instagram hesabınıza Google Chrome üzerinden giriş yapın.
 • İndirmek istediğiniz fotoğrafı büyük formda açın.
 • Açılan görüntüde .jpg fotoğraf uzantısına tıkladığınızda indirmek istediğiniz fotoğrafa gidecek.
 • Bu şekilde açmış olduğunuz fotoğrafa sağ tıklayıp “resmi farklı kaydet” diyerek dilediğiniz fotoğrafı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Mobil Instagram Fotoğraf İndirmeInstagram fotoğraf indirme işlemini mobil platform üzerinden yapabileceğiniz pek çok mobil uygulama bulunmaktadır. Bunlar:
 • Instasave For Instagram
 • QuickSave For Instagram
 • Regrammer Instagram Reposter

Instagram Fotoğraf Video Indirmeİnstagram, Story, video ve fotoğraf indirme işlemleri için ilk başta ‘’Çekim anında’’ size bir kez indirme şansı verir. Ancak başka bir profilden bu işlemi yapmanıza izin verilmemektedir. İnstagram fotoğraf video indirme programlarında, şifresiz işlemler yapılması ve URL kopyala ile anında giriş yapabileceğiniz seçenekler kullanılmalıdır.
 1. Adım video veya fotoğraf URL kopyalama yapılır.
 2. Adım URL program sekmesine yapıştırılır.
 3. Adım sekmede >> devam butonuna basılır.
 4. Adım link üzerinden ‘’İndir’’ sekmesi açılır.
 5. Adım bu sırada farkı bir sekme açılabilir veya reklam girebilir.
 6. adımdan sonra fotoğraf ve videonuz indirilmeye başlayacaktır.
6 adımda tamamlanacak video ve fotoğraf indirme işlemi PC uygulamalarında geçerlidir. Telefon uygulamalarında program direkt İnstagram hesabınıza bağlanır ve link geçiş işlemi bu şekilde yapılabilir.

Instagram Fotoğraf DownloaderAndroid ve İOS sistemler için uygun Downloader programları, URL kopyalama işlemiyle indirme sürecini başlatacaktır. Downloader ücretsiz fotoğraf indirme seçeneklerini kullanabileceğiniz video ve fotoğraf indir seçeneği için düzenlenmiştir. Mobil cihazınız ve PC üzerinden pratik bir kullanma sunan indirme programları, virüs ve zararlı programlara karşı koruyucu güvenlik ağlarına sahiptir.İndirme butonuna bastıktan hemen sonra URL kaydı altında video veya fotoğraf cihazınıza iner. Farklı web siteleri, sosyal medya uygulamalarında kullanmanıza izin verilecektir. İçeriğin cihazınızdan silmeden görüntülenme özelliği de bulunmaktadır. Kolay ve pratik bir yöntem olarak Downloader instagram seçeneklerini milyonlarca sosyal medya kullanıcısı tercih etmektedir.

Instagram Fotoğraf DönüştürücüYüksek çözünürlüklü fotoğraf dönüştürme programları, mobil cihazınızda ve PC üzerinden kolayca çevrimiçi indirme seçeneğini kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Instagram profillerinden ‘’URL kopyala’’ seçeneğini kullanarak fotoğraf indirici ya da dönüştürücü özelliğini kullanabilirsiniz. Instagram toplu fotoğraf indirme işlemi için profil URL linkini kopyalamanız gerekecektir.
 • Akıllı telefonunuzdan Instagram’a giriş yapın.
 • İndirmek istediğiniz profil, video veya fotoğrafı tıklayın.
 • Bağlantıyı kopyala ‘URL kopyala’’ işlemini tamamlayın.
 • Safari veya Google tarayıcısına geri dönüş yapın.
 • Dönüştürücüyü açın ve URL linkini dönüştürücü ekranına yapıştırın.
 • Bağlantı dönüştür >> devam >> tamam seçeneklerini tıklayın.
 • Karşınıza çıkan Instagram fotoğraflarını, video veya fotoğrafı ‘’indir’’ seçeneğini tıklayın.
 • Fotoğraflar kısa zamanda cihazınıza indirilecektir.


Instagram Fotoğraf İndiriciInstagram fotoğraf indirme programlarında, görüntülerin indirme seçeneğini güvenli yapabilmeniz için özel programlar tercih etmeniz gerekir. Safari ve Google etkileşimini kolay kurabileceğiniz, hızlı yazılım programlarına sahip fotoğraf indirme özelliğini hemen kullanabilirsiniz. Instagram profiline giriş yapmanız ve kaydetme seçeneğini tıklayarak fotoğrafı daha önceden de kaydederek, URL kopyasını yapmanız mümkündür.Android için Instagram fotoğraf indir; Android için kurulmuş yazılım programlarında, Google ve Google crhoem özellikleri vardır. IG fotoğrafları için indirme seçeneğini kullandıktan hemen sonra ‘’Kaydet’’ seçeneğine basmayı unutmayın. IGTV, story, fotoğraf ve Instagram toplu fotoğraf indirme seçenekleri için de hepsi aynı şekilde kullanım açıktır.İOS için Instagram fotoğraf indir;  İOS sistemler, andorid sistemlere göre daha teferruatlı olabilmektedir. IGTV, story, fotoğraf ve video indirme için safari üzerinden link kopyalaması yapın, daha sonra çevirici veya indirici programa giderek, indirme işlemini devam ettirin.  Virüs ve benzeri bir durumda işlem yarıda kalacaktır. Başka bir programa yönlenerek, tekrar denemenizi tavsiye ederiz.

Instagram Ücretsiz Fotoğraf İndirInstagram için kurulan birçok fotoğraf çevirici veya indirme yazılımları ücretsiz seçeneklerden oluşmaktadır. Ücretsiz fotoğraf indir seçeneğini kullanarak, hemen indir özelliğinden yararlanabilirsiniz. Android ve İOS işlemciler için hazırlanan programlar, mobil cihazınızda ve PC üzerinden de IGTV, video ve fotoğraf indirme seçeneklerini kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. IG fotoğraf indir veya Instagram fotoğraf dönüştür üzerinden ücretsiz programlarla tanışabilirsiniz.

Instagram Toplu Fotoğraf İndirInstagram toplu fotoğraf indirme seçeneklerini profil linkleri üzerinden sağlayabileceğiniz sunuculara bağlıdır. Profile girerek, profil linkini almanız ve URL kopyala işleminden sonra karşınıza çıkan toplu fotoğraflar üzerindeki ‘’İndir’’ butonuna basmanız gerekmektedir.
 • Toplu fotoğraf indirme işleminde profil linki verilir, şifre ve kullanıcı bilgisi verilmez.
 • Profil linkinden sonra karşınıza çıkan fotoğraflarda dilediğiniz kadar fotoğrafı seçerek indirebilirsiniz.
 • İşlemi teker teker kullanmanız ve hepsine aynı anda tıklamamanız önemlidir.
 • Aynı anda tıklamazsanız, sağlıklı ve hızlı indirme seçeneğini tamamlamış olursunuz.

Instagram Kullanıcı Adı ile Fotoğraf İndirme Kullanıcı sözleşmeleri gereği Instagram kendi bünyesindeki bazı özellikleri herkese açamamaktadır. Bunların başında platformdan fotoğraf indirme özelliği gelmektedir. Pek çok kullanıcı talep etmesine rağmen Instagram fotoğraf indirme özelliği tanımlanmamıştır. Bu yüzden Instagram fotoğraf indirme işlemini web sitemiz sayesinde şu şekilde yapabilirsiniz:
 • Instagram PC için kullanıcı adı ile fotoğraf indirme yöntemini bu sayfa üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Fotoğrafını indirmek istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını bu bölümdeki alana yazıp robot olmadığınızı doğrulamak için reCaptcha doğrulamasını gerçekleştirin.
 • İndir butonuna bastıktan sonra karşınızda o Instagram hesabına ait bütün fotoğraflar sergilenecektir.
 • Çoklu Instagram fotoğraf indirme işlemini böylelikle çok kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Bağlantı Kodu ile Fotoğraf İndirme • Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra yorumlar bölümünün hemen altında yer alan “…” kısmına basın.
 • Bağlantıyı kopyala seçimini yaptıktan sonra Instagram fotoğraf indirme sitesi olarak hizmet veren web sitemize giriş yapın.
 • Çoklu indirme avantajından yararlanarak hemen indirme işlemini başlatın.
 • Bağlantı kodunu kopyaladıktan sonra web sitemizdeki fotoğraf indirme bölümünde bulunan alana bağlantıyı yapıştırın.
 • Her seferinde robot olmadığınızı doğrulamak için reCaptha doğrulamasını gerçekleştirin. Daha sonra resmin ön izlemesini gördükten sonra alt taraftaki indir butonuna basmanız yeterlidir.
Instagram fotoğraf indirme işlemi bu kadar basit ve ücretsiz bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Web sitemizdeki diğer sayfalara da göz atarak indirme işlemlerinizi bu araçlar sayesinde tamamen ücretsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamada doğrudan Instagram fotoğraf indirme özelliği bulunmadığı için bu yöntemi kullanabilirsiniz.

İnstagram Fotoğraf Indirme Hakkında Merak EdilenlerInstagram fotoğraf indirme işlemlerinde en çok merak edilenler, şifre verme, karşı tarafın fark etmesi veya bilgilerinizin zarar görme olasılığıdır. Programlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, virüs tarayıcınız açık kalmalı ve yorumlara da önem vermelisiniz. İşlem sonrası mobil cihazınızın veya PC’inizin zarar görmemesi için oldukça önemlidir.
 • Instagram fotoğraf dönüştürücü veya indirme programları şifre ve kullanıcı isminizi istemez.
 • URL kopyala işlemi virüs üzerinden Instagram profiline zarar vermez.
 • Başka profillerden indirme veya dönüştürme işlemleri, karşı tarafın anlayacağı şekilde işlememektedir.
 • İndirme ve dönüştürme işlemlerinizle ilgili karşı tarafa bildiri gitmez.
 • Safari ve Google üzerinden kullanılabilir.
 • HD kalitede ve yüksek çözünürlükle indirilebilir.
 • Mobil cihazınızdan veya PC’nin bilgi alabilecek yazılım programları değildir.
 • Fotoğraflar bozuk veya indirildiği belli olmadan kullanılabilmektedir.
 • Özel fotoğraflar, video ve IGTV yayınları ‘’canlı yayın dışında’’ indirilebilmektedir.


İnstagram Fotoğraf İndirme Seçeneği Mevcut Mu?Instagram uygulaması 2010 yılında sosyal medya alanına girer ve amacı tamamen fotoğraf, video ve görsel reklamların paylaşılmasıdır. Özel hayatın gizliliği ve verilerin korunması sözleşmesi üzerine indirme seçeneğini sadece profil sahibinin kendi fotoğraflarını Instagram filtrelerini kullandıktan sonra uygulayabilmesine izin verilmiştir.Instagram fotoğraf indirme programları belirli yazılımcılar ve programcılar tarafından Web masa üstü ve mobil cihaz uygulamalarında kullanılabilecek özelliklerle sunulmuştur. Virüs bulunmayan, kullanıcının profilini koruma altına alan, şifre ve kullanıcı bilgileri istemeyen programlar üzerinden indirme işlemi yapabileceğiniz seçenekler mevcuttur. Instagram video indir veya fotoğraf indir seçeneklerini dilediğiniz zaman ücretsiz kullanabilir, toplu, tek ve profil fotoğrafı üzerinden de alarak üzerine oynamalar yapabileceğiniz farklı filtre ve fotoğraf uygulamalarında işleyebilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme Özelliği Var Mı?Kişisel kullanım hakları ve gizlilik gibi konularda taviz vermeyen Instagram bu yüzden görsellerin indirilmesini de mümkün hale getirmiyor. Instagram story indirme işlemi yapmak istediğinizde diğer sosyal medya araçlarında olduğu gibi resmi farklı kaydet seçeneği bulunmuyor. Instagram üzerinden bir dönem fotoğraf video veya hikaye gibi paylaşımların indirilmesine izin verileceği konusu gündeme gelse de bunun geçerli ve gerçek bir söylenti olmadığı kısa sürede ortaya çıktı.Instagram üzerinden paylaşılan fotoğraflar sadece kişisel olarak değil aynı zamanda reklam ve ticari alanlarında da öne çıkabiliyor. Bu yüzden kullanıcılar Instagram üzerinden bazı görüntüleri kaydetme ihtiyacı duyabiliyor. İşte bu tür durumlarda Instagram fotoğraf indirme yöntemi sunan web sitemiz de kullanıcıların imdadına yetişmesiyle dikkat çekiyor. Ekran görüntüsü alıp sonradan düzenlemek zahmetli ve görüntü kalitesini düşürdüğü için kullanıcılar genellikle Instagram fotoğraf indirme gibi bir özelliğe büyük ihtiyaç duyuyor.

Instagram Fotoğraf İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?Instagram platformunda fotoğraf ve videoların indirilmesine izin verilmese de web sitemiz sayesinde bu işlem tamamen ücretsiz ve güvenilir bir şekilde sonuçlanabiliyor. Instagram fotoğraf indirme yöntemleri hem mobilde hem de PC için geçeli olabiliyor. Web sitemizi kullanarak Instagram fotoğraf indirme yapabilmek için şu adımları uygulamanız gerekir:
 • Instagram fotoğrafını indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını giriniz.
 • Açılan sayfada “indir” tuşuna basarak aracı kullanınız.
 • Robot doğrulama adımlarını eksiksiz biçimde geçiniz.
 • Seçtiğiniz hesabın fotoğrafları ekrana gelince buradan istediklerinizi indirebilirsiniz.
 • Yeni sekmede açılan fotoğrafa sağ tıklayarak “Resim olarak kaydet” seçeneğine tıklayınız.


İnstagram Fotoğraf İndirebilmek İçin Şifre İstiyor Musunuz?Web uygulamaları genel olarak URL üzerinden kopyala yapıştır işlemi yapılarak kullanılmaktadır. Instagram fotoğraf indirmek için şifre istemez ve bu alanda hizmet vermekte olan uygulamalar da şifre, kullanıcı bilgileri, profil girişi yapmak gibi özel hayatın gizliliği yasasına karşı gelecek seçenekler kullanmaz. Uygulama kısa zamanda size sadece link kopyalama üzerinden işlem yapmanızı sağlayacaktır.Aynı durum web sunucularında olduğu gibi İOS ve Android sistemler için de geçerlidir. Kaliteli çözünürlük, HD kalite fotoğraf ve video indirme işleminizi dakikalar içinde yapabileceğiniz özel yazılım programlarıdır. Toplu, tek veya video indirme işlemlerinizi yapmak için URL kopyala, yapıştır işlemini tamamlamanız yeterli olacak, hemen indir ya da kaydet yapabileceksiniz.

İnstagram Toplu Fotoğraf İndirebilir Miyim?Sosyal medya uygulamalarında başka profilden veya kendi profilinizden paylaşılan fotoğraf, video ve IGTV görüntülerini indirme seçeneği bulunmamaktadır. Toplu fotoğraf indirme seçeneklerini kullanarak, Google ve safari üzerinden etkileşime geçebileceğiniz özel seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Instagram toplu fotoğraf ücretsiz indir işlemleri için Bayigram ekibinin de sunduğu özel link paylaşımlarını da dikkate alabilirsiniz.Toplu ve tek fotoğraf indirmek için profile giriş yapmanız gerekmektedir. İndirme işlemi yapmadan önce URL kopyala ve yapıştır işlemini tamamlayın ve dakikalar içinde yüksek çözünürlüğü bulunan HD kalitede video ve fotoğrafların topluca ineceğini görün. Güvenilir ve hızlı indirme yapan programları seçmeniz faydalı olacak, kısa zamanda işlemleri tamamlanacaktır.

İnstagram İndireceğim Fotoğrafın Kalitesi Düşecek Mi?Instagram bayigram üzerinden indirme seçeneğini kullanarak HD kalitede sorunsuz ve güvenilir fotoğraf indirme işlemini yapabilirsiniz. Uzun yıllar Instagram gibi sosyal medya programları için çalışmakta olan büyük bir ekiple hizmet veren Bayigram Instagram fotoğram indirme programlarında özel yazılımlar kullanarak anında hızlı indirme işleminizi yapabilmenizi sağlayacaktır.Güvenli programlardan ve yazılımlardan geçerek indirme işleminizi web üzerinden en kaliteli şekilde yapabileceğiniz özel donanımlara sahiptir. SSL sertifikalı bir web site olarak, ücretsiz ve sınırsız indirme işlemlerinizi yapabileceğiniz özel yazılım programlarını kullanabilir, anında fotoğraflarınızı web ve mobil uygulama üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme Aracı Bedava Mı?

Instagram takipçi, beğeni, yorum ve izlenme hizmet alanı geniş olan Bayigram, Instagram fotoğraf indirme işlemleri için ücretsiz bir aracıyı müşterilerine sunmuştur. Mevcut Instagram hesabı üzerinden link kopyalayarak dakikalar için fotoğraf, video ve IGTV indirme özelliklerini kullanacağınız seçeneklere sahiptir.Program tamamen ücretsiz ve bedavadır. Bayigram ekibini keşfeden herkese sosyal medya için ücretsiz seçenekler sunulmuş, Instagram dünyasında yeni bir dönem başlatmak için bedava özelliklerle kullanıcıların ihtiyaçlarına göre düzenlemeler yapılmıştır. Video ve fotoğraf indirmek için https://bayigram.com/instagram-fotograf-indirme/ linkini kullanabilir, kısa zamanda ücretsiz seçeneklerle görüntüleri indirebilirsiniz.

Fotoğraf İndirme Sisteminiz Güvenilir mi?Android, İOS ve web sunucuları tarafından tam puan almış olan Bayigram, kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmadan en iyi seçeneklerle özel bir sistem düzenlemiştir. Virüs ve zararlı programlar olmadan, kullanıcılarına URL kopyalama işlemi sonrası fotoğraf indirme ve video indirme seçenekleri sunmaktadır. Farklı hesaplardan indirme seçenekleri yapabileceğiniz özel programlarla, ücretsiz fotoğraf indir seçeneğini anında kullanabilecek seçenekleri sunar.
 • Güvenliğiniz için kullanıcı adı ve fotoğraf bağlantısını kutucuk bölümüne yerleştirin.
 • https://bayigram.com/instagram-fotograf-indirme/ linkine giderek hemen yönlendirme alabilirsiniz.
 • Kutucuk üzerinden devam butonuna basarak, fotoğrafları indirmeye başlayabilirsiniz.
 • Toplu indirme ve tekli indirme seçenekleri mevcuttur.
 • Kullanıcılardan ücret, şifre ve kullanıcı bilgileri talep edilmemektedir.
Hesap linki kayıtlı kalmaz işlem sonrası hemen silinir.

Size nasıl güveneceğim ?Bayigram ücretsiz araçlar bölümünde size sunulan fotoğraf indir seçeneği için özel programlar ve yazılımlara yer verilmiştir. Gelişmiş ağ seçenekleri ve SSL sertifikasıyla 2011 yılından günümüze sosyal medya hesapları, takipçi ve beğeni hizmetleri alanında güvenli bir yere sahip olan sistem, virüs programı olmayan güvenilir bir yazılıma sahiptir.Bilişim teknolojileriyle çalışan, yasal düzenlemelere göre web sunucularını kullanan Bayigram İnstagram işlemleri için de kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmayacak özel yazılımlara yer vermiştir. Profilinize zarar vermeyecek ücretsiz bir aracı olarak, anında işlem yapabileceğiniz hizmetlerimiz arasında sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Android Telefonlarla Nasıl Instagram Fotoğraf İndirebilirim?https://bayigram.com/instagram-fotograf-indirme/ üzerinden Bayigram sayfasına android tarayıcınızdan girebilirsiniz. İnstagram’a Google üzerinden girer daha sonra fotoğrafın URL kopyalama linkini alarak, bayigram fotoğraf indirme üzerinde gördüğünüz kutucuğa yerleştirirsiniz. İnstagram video ve fotoğraf indir işlemi yapabileceğiniz bu işlem saniyeler sürecektir.Şifre istenmez sadece profilinden fotoğraf alacağınız kişinin kullanıcı adını girmeniz gerekir. İşlem tamamlandıktan sonra indirilen linki kaydet demeniz ücretsiz fotoğraf indirme sürecini tamamlamanızı sağlayacaktır. Tamamen ücretsiz olan uygulama için Google, Opera gibi arama motoru ve tarayıcılarla bayigrama giriş yapabilir, işleminizi tamamlayabilirsiniz. Android telefonunuzun markası fark etmeksizin indirme işleminiz hemen tamamlanır. Güvenilir ve koruyucu bir program olarak dakikalar içinde hizmet alabileceksiniz.

Windows Üzerinden Nasıl Fotoğraf indirilir?İnstagram Windows fotoğraf indirme seçeneğini kullanmak için PC üzerinden tarayıcınıza giriş yapın ve karşınıza çıkan arama sekmesinden bayigram web sitesine geçiş yapın. Menü bölümünde ücretsiz araçlar kısmında karşınıza İnstagram hizmetler bölümü çıkacaktır. Dilerseniz direkt olarak bayigram İnstagram fotoğraf indir seçeneğini de kullanarak geçiş yapabilirsiniz. Daha sonra instagrama yine tarayıcı üzerinden giriş yaparak, profile gidin, profilin üzerinden indirmek istediğiniz fotoğrafı seçin. Fotoğrafın URL’sini kopyalayın. Bağlantıyı bayigram sekmesindeki kutucuğa yerleştirin.İnstagram fotoğraf indir butonuna basarak >> devam linki üzerinden indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin. Tamamlandıktan sonra bilgisayarınızdan karşıdan yüklenenler dosyasına giderek, kayıtlı fotoğrafı istediğiniz alanda kullanabilir, üstünden oynama yapabilirsiniz. Windows virüs tarayıcısı açarak kendinizi daha da güvende hissedebilirsiniz.

Iphone Telefonlarda Instagram Fotoğraf İndirmek Mümkün Mü?İnstagram sosyal medya uygulamalarını Iphone telefonunuzda kullandığınız gibi Safari üzerinden de URL bağlantısı kopyalayarak, İnstagram fotoğraf indir seçeneğini kullanabilirsiniz. Güvenli olmayan uygulama ve web site girişlerini onaylamayan Iphone için risklere göre kabul ediyorum ayarlaması yapmanız gerekmektedir.
 • Bu içerik virüs içerebilir uyarısı bazen İOS sistemin tanımadığı bir veriden kaynaklanabilir.
 • Bayigram virüs ve zararlı programlara yer vermez.
 • Web tarayıcıdan bulaşması mümkün olan zararlı içeriklere engel koyan İOS sistemin engelini ayarlar bölümünden kaldırabilirsiniz.
 • İnstagram fotoğraf indir seçeneğini İphone cep telefonları ve mobil cihazlar üzerinden hemen yapabilirsiniz.
Bayigram ekibi size güvenli, SSL sertifikalı ve hızlı etkileşim işlemlerine yer veren özel içerik indirme, fotoğraf ve video dönüştürme programlarını tamamen ücretsiz sunmaktadır.

Instagram Fotoğrafları Telefona Otomatik Kaydetme Bilinmesi GerekenlerBu işlemi başarılı bir şekilde yapabilmek için Instagram hesabınızda bazı ayarlamaları yapmanız önemlidir. Instagram fotoğrafları telefona otomatik kaydetme işlemi için yapılacak basit işlemler şunlardır:
 • Instagram profilinize girin.
 • Üst kısmında yer alan ayarlar sekmesine tıklayın.
 • Ayar sekmesi üzerinden Instagram fotoğrafları telefona otomatik kaydetme işlemi için “asıl fotoğrafları kaydet” özelliğini açık konuma getirin.
 • Bu aşamalardan sonra paylaşımlarınız doğrudan telefon galerisine de eklenecektir. Bu ayarın açık olması dışında yapmanız gereken başka bir işlem bulunmamaktadır.
Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcılarında bazı konulara dikkat etmek gerekir. Instagram fotoğrafları telefona otomatik kaydetme işlemi için IOS üzerinde geliştirilen bu özellik Android sisteminde de desteklenmektedir. Buna rağmen Android işletim sisteminde fotoğrafları telefonda görebilmek için bazı kullanıcıların bir süre beklemesi gerekebilmektedir. Bazı fotoğraflarda da kayıt sırasında bazı problemler ortaya çıkabilmektedir. Özellikle paylaşım telefona kayıt edilmediyse bu durumda Instagram ön belleğini temizleyip özelliği kapatıp açmayı denemeniz tavsiye edilir.

Facebook Hizmetleri
Twitch Hizmetleri
Spotify Hizmetleri
Clubhouse Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
SoundCloud Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tumblr Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Periscope Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Pinterest Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Vimeo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
LinkedIn Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Telegram Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dailymotion Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dlive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Google Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Netflix Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
NonoLive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PubG Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tinder Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Trovo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Reddit Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.