Whatsapp İletişim
Müşteri Destek
Mail Destek

INSTAGRAM FOTOĞRAF İNDİRME

İnstagram fotoğraf indirme aracını kullanarak instagramdan istediğiniz fotoğrafı veya videoyu yüksek kalitede ücretsiz indirin.

İSTEDİĞİNİZ İNSTAGRAM FOTOĞRAFI İNDİRİN

İndir butonunu aktif etmek için yorum yapmanız gerekmektedir.

YORUM YAPIN
5
KULLANICI YORUMLARI
10
 • 3 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 8 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 58 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 36 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 44 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 13 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 7 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 13 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 24 dakika önce

  5 Üzerinden 5

 • 18 dakika önce

  5 Üzerinden 5

Instagram Fotoğraf İndirme 

Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi Instagram üzerinden de doğrudan fotoğraf indirmek mümkün olmamaktadır. Ancak web sitemiz üzerinde yer alan araç sayesinde Instagram video indir hizmetinde olduğu gibi istediğiniz fotoğrafı da kolaylıkla indirebilirsiniz. Özellikle programsız ve ücretsiz fotoğraf indirme yapmak isteyenler için çok avantajlı ve idealdir. Pek çok farklı fotoğraf ve videoların paylaşıldığı Instagram dünyasına beğendiğiniz fotoğrafları yedekleyebilirsiniz. Bu konuda Instagram için fotoğraf nasıl indirilir sorusunun yanıtını web sitemizde bulabilirsiniz. Takipçi satın al hizmeti sunan web sitemizde kaliteli çözümler bulunmaktadır. 

İlk etapta Instagram fotoğrafı indirmek isteyenler için web sitemizde bulunan Instagram fotoğraf indirme bağlantısını ve sayfasını ziyaret etmeleri gerekmektedir. Bu sayfadan resim indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adı veya fotoğrafın bağlantısını bu alandaki kutucuğa eklemeniz yeterli olacaktır. Eğer hesabın mevcut Instagram kullanıcı adını bu alana yapıştırırsanız bu durumda hesaba ait bütün fotoğrafları kolaylıkla görüntüleyip çoklu indirme yapabilirsiniz.

Instagram Kullanıcı Adı ile Fotoğraf İndirme 

Kullanıcı sözleşmeleri gereği Instagram kendi bünyesindeki bazı özellikleri herkese açamamaktadır. Bunların başında platformdan fotoğraf indirme özelliği gelmektedir. Pek çok kullanıcı talep etmesine rağmen Instagram fotoğraf indirme özelliği tanımlanmamıştır. Bu yüzden Instagram fotoğraf indirme işlemini web sitemiz sayesinde şu şekilde yapabilirsiniz:

 • Instagram PC için kullanıcı adı ile fotoğraf indirme yöntemini bu sayfa üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 
 • Fotoğrafını indirmek istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını bu bölümdeki alana yazıp robot olmadığınızı doğrulamak için reCaptcha doğrulamasını gerçekleştirin.
 • İndir butonuna bastıktan sonra karşınızda o Instagram hesabına ait bütün fotoğraflar sergilenecektir. 
 • Çoklu Instagram fotoğraf indirme işlemini böylelikle çok kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Instagram Bağlantı Kodu ile Fotoğraf İndirme

 • Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra yorumlar bölümünün hemen altında yer alan “…” kısmına basın.
 • Bağlantıyı kopyala seçimini yaptıktan sonra Instagram fotoğraf indirme sitesi olarak hizmet veren web sitemize giriş yapın.
 • Çoklu indirme avantajından yararlanarak hemen indirme işlemini başlatın. 
 • Bağlantı kodunu kopyaladıktan sonra web sitemizdeki fotoğraf indirme bölümünde bulunan alana bağlantıyı yapıştırın.
 • Her seferinde robot olmadığınızı doğrulamak için reCaptha doğrulamasını gerçekleştirin. Daha sonra resmin ön izlemesini gördükten sonra alt taraftaki indir butonuna basmanız yeterlidir. 

Instagram fotoğraf indirme işlemi bu kadar basit ve ücretsiz bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Web sitemizdeki diğer sayfalara da göz atarak indirme işlemlerinizi bu araçlar sayesinde tamamen ücretsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamada doğrudan Instagram fotoğraf indirme özelliği bulunmadığı için bu yöntemi kullanabilirsiniz. 

Instagram Fotoğrafları Nasıl Bu Kadar Başarılı?

Dünya üzerinde en popüler ve en çok kullanılan sosyal medya araçlarının birincisi olan Instagram geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Her gün milyonlarca görsel paylaşılmakta ve hikaye canlı yayın gibi pek çok özellik de eklenmektedir.  Bu uygulama her geçen gün daha kullanışlı ve eğlenceli hale gelince daha da popülerlik kazanmaktadır. Çekilen fotoğrafların hızlı bir şekilde düzenleme yapılabilme özelliği de avantaj sağlamaktadır. 

Kullanıcılar anlık olarak fotoğraf çekip bu fotoğraf üzerinde çeşitli oynamalar yapabilmektedir. Kullanıcıların görüntüleri en iyi şekilde paylaşmaları için renklendirme, efekt ekleme ve kırma gibi detaylar bulunmaktadır. Üstelik bu kaliteli ve göz alıcı fotoğraflara sahip olabilmek için sadece akıllı telefona sahip olmak yeterli olabiliyor. Bu sayede standart fotoğraflar bile Instagram platformunda çok daha güzel gözüktüğü için uygulamanın popülerliği artmaktadır.

Onlarca farklı filtre ve düzenleme ayarı sunan Instagram platformunda çeşitli efektleri kullanarak farklı görünümler elde etmek mümkün olabiliyor. Bu özellikler sayesinde Instagram fotoğraflarının kusursuz ve ilgi çekici hale gelmesi kolaylaşıyor. Kullanıcılar da zaman içinde kendilerini geliştirdiği için Instagram fotoğraf indir özelliğine ihtiyaç da her geçen gün artıyor. 

Instagram Fotoğraf İndirme Özelliği Var Mı?

Kişisel kullanım hakları ve gizlilik gibi konularda taviz vermeyen Instagram bu yüzden görsellerin indirilmesini de mümkün hale getirmiyor. Instagram story indirme işlemi yapmak istediğinizde diğer sosyal medya araçlarında olduğu gibi resmi farklı kaydet seçeneği bulunmuyor. Instagram üzerinden bir dönem fotoğraf video veya hikaye gibi paylaşımların indirilmesine izin verileceği konusu gündeme gelse de bunun geçerli ve gerçek bir söylenti olmadığı kısa sürede ortaya çıktı. 

Instagram üzerinden paylaşılan fotoğraflar sadece kişisel olarak değil aynı zamanda reklam ve ticari alanlarında da öne çıkabiliyor. Bu yüzden kullanıcılar Instagram üzerinden bazı görüntüleri kaydetme ihtiyacı duyabiliyor. İşte bu tür durumlarda Instagram fotoğraf indirme yöntemi sunan web sitemiz de kullanıcıların imdadına yetişmesiyle dikkat çekiyor. Ekran görüntüsü alıp sonradan düzenlemek zahmetli ve görüntü kalitesini düşürdüğü için kullanıcılar genellikle Instagram fotoğraf indirme gibi bir özelliğe büyük ihtiyaç duyuyor.

Instagram Fotoğraf İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram platformunda fotoğraf ve videoların indirilmesine izin verilmese de web sitemiz sayesinde bu işlem tamamen ücretsiz ve güvenilir bir şekilde sonuçlanabiliyor. Instagram fotoğraf indirme yöntemleri hem mobilde hem de PC için geçeli olabiliyor. Web sitemizi kullanarak Instagram fotoğraf indirme yapabilmek için şu adımları uygulamanız gerekir:

 • Instagram fotoğrafını indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını giriniz.
 • Açılan sayfada “indir” tuşuna basarak aracı kullanınız.
 • Robot doğrulama adımlarını eksiksiz biçimde geçiniz.
 • Seçtiğiniz hesabın fotoğrafları ekrana gelince buradan istediklerinizi indirebilirsiniz. 
 • Yeni sekmede açılan fotoğrafa sağ tıklayarak “Resim olarak kaydet” seçeneğine tıklayınız. 

Bilgisayardan Instagram Fotoğraf İndirme

 • Instagram hesabınıza Google Chrome üzerinden giriş yapın. 
 • İndirmek istediğiniz fotoğrafı büyük formda açın.
 • Açılan görüntüde .jpg fotoğraf uzantısına tıkladığınızda indirmek istediğiniz fotoğrafa gidecek.
 • Bu şekilde açmış olduğunuz fotoğrafa sağ tıklayıp “resmi farklı kaydet” diyerek dilediğiniz fotoğrafı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Mobil Instagram Fotoğraf İndirme

Instagram fotoğraf indirme işlemini mobil platform üzerinden yapabileceğiniz pek çok mobil uygulama bulunmaktadır. Bunlar:

 • Instasave For Instagram
 • QuickSave For Instagram
 • Regrammer Instagram Reposter

Instagram Fotoğrafları Telefona Otomatik Kaydetme Bilinmesi Gerekenler

Bu işlemi başarılı bir şekilde yapabilmek için Instagram hesabınızda bazı ayarlamaları yapmanız önemlidir. Instagram fotoğrafları telefona otomatik kaydetme işlemi için yapılacak basit işlemler şunlardır:

 • Instagram profilinize girin.
 • Üst kısmında yer alan ayarlar sekmesine tıklayın. 
 • Ayar sekmesi üzerinden Instagram fotoğrafları telefona otomatik kaydetme işlemi için “asıl fotoğrafları kaydet” özelliğini açık konuma getirin. 
 • Bu aşamalardan sonra paylaşımlarınız doğrudan telefon galerisine de eklenecektir. Bu ayarın açık olması dışında yapmanız gereken başka bir işlem bulunmamaktadır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcılarında bazı konulara dikkat etmek gerekir. Instagram fotoğrafları telefona otomatik kaydetme işlemi için IOS üzerinde geliştirilen bu özellik Android sisteminde de desteklenmektedir. Buna rağmen Android işletim sisteminde fotoğrafları telefonda görebilmek için bazı kullanıcıların bir süre beklemesi gerekebilmektedir. Bazı fotoğraflarda da kayıt sırasında bazı problemler ortaya çıkabilmektedir. Özellikle paylaşım telefona kayıt edilmediyse bu durumda Instagram ön belleğini temizleyip özelliği kapatıp açmayı denemeniz tavsiye edilir. 

Facebook Hizmetleri
Twitch Hizmetleri
Spotify Hizmetleri
Clubhouse Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
SoundCloud Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tumblr Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Periscope Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Pinterest Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Vimeo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
LinkedIn Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Telegram Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.