0
Oğuz 16 Ekim 2022

Instagram DM'den Gelen İçerikleri Kaydetme Yolları

Instagram DM Videolarını Kaydetme Yolları 

Instagram Direct Message aracılığıyla size gönderilen videoyu veya fotoğrafı indirmek için birçok yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden ilki uygulamanın içindeki Instagram Direct Mesajı videosunu indirmektir. 

Instagram DM'den Gelen İçerikleri Kaydetme Yolları
İçindekiler

Android işlemciler yaptığınız her işlemi izleyerek bunu ön belleğe kopyalar. Sizin nereye tıkladığınızı nerede ne kadar kaldığınızı adım adım izleyen Android işlemciler telefonlarda aynı şekilde çalışır. Android telefonlarınızda izlediğiniz ve kaybolan Instagram DM videolarını ön belleğe kopyalar. Videoları ön bellekten alıp harici belleğe aktarırlar.

Instagram DM videolarını kaydetmek için telefonunuzdan Instagram uygulamasını açın ve DM kutusuna girin. Mesajlar içinden videoyu izlerken Android işlemciniz videoyu ön belleğe alır. Google Play Store kanalından ES File Manager’i indirip uygulamayı kurun. Uygulamayı ağıp, dahili hafızayı seçin. Android- data- com.instagram.android – cache ve video seçeneklerini takip ederek videolara indirebilirsiniz.

Instagram DM Video Açılmıyor Sorunu?

Instagram dm video açmama sorunu genelde bağlantı sorunu yaşanan, mobil datanın azaldığı durumlarda ortaya çıkar. Mesajı gönderen kişi mesajı çekmediği taktirde bağlantı hatası yoksa video açılır. instagram mesajı video açılma sorunu yaşıyorsanız internet paketinizin bitip bitmediğini kontrol edin. Paketiniz azalmamış veya internetiniz bitmemişse telefonunuzu telefoncuya götürün. 

Instagram’dan DM Video Nasıl Atılır?

Instagram dm video atma işlemi çok kolaydır. Ana sayfaya gelip dm kutunuzu açın. Mesaj göndermek istediğiniz kişiyi listeden seçip mesaj ekranını açın. Kameraya tıkladığınız zaman selfie kameranız açılır. Bu bölümden video ve fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.

Buna ek olarak, Bayigram.com üzerinden birçok sosyal medya hizmeti satın alabilirsiniz, Bir sonraki makale örneğimiz, Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır Instagram’da takipçi kitlenizi kolayca yükseltebilirsiniz. Bunun için, bu sayfamıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Bu içerik hakkında yapılan yorumlar, sende yorum yapmak ister misin?

avatar
    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, hemen sen yap!
    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, hemen sen yap!

İlgili İçerikler

Instagram Reels İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram reels indirmek için yollar mı arıyorsun? Instagram reels video indir yöntemlerini deneyerek adım adım nasıl yapıldığını öğrenin!Sosyal medya platformları arasında öne çıkan Instagram, birçok yeni özellik ekleyerek kullanıcılarının ilgisini çekmeye devam etmektedir. Bu özellikler ...

Oğuz 15 Mart 2023
Instagram Destek

Instagram PP Büyütme Nasıl Yapılır?

Instagram PP büyütme HD indirmenin yollarını arıyor ve nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, sizin için hazırladığımız rehberi inceleyin!Sosyal medya günümüzde sıklıkla kullanılmaya başladığı için insanların çoğu başka kullanı...

Oğuz 13 Mart 2023
Instagram Destek

Instagram Ücretli Meta Verified (Mavi Tik) Nedir ve Nasıl Alınır?

Twitter benzeri olan Instagram ücretli abonelik (Meta Verified) hakkında ne işe yaradığını, uygunluk kriterlerini ve daha fazlasını öğrenin.Elon Musk, Twitter’ı satın almasıyla dünyada fark yaratacak biçimde mavi tik değiştirip yerine ücretli abonelik getirmişti. Instagram’da geçtiğimiz ...

Oğuz 19 Şubat 2023
Instagram Destek
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu