Whatsapp İletişim
Müşteri Destek
Mail Destek
Siparişinizi Sorgulayın

Türkiye'nin 8 yıldır En Güvenilir Tercihi BayiGram'dan Wordpress, HTML, PHP, kısaca her altyapıda sitelerinizi optimize ettirin. Sitenizi üst sıralara çıkartın.

SeoWordpress Hızlandırma
 • %100 Kalıcı Hızlandırma
 • Pagespeed Hız Skoru Artışı
 • %100 Iade Garantili Hizmet
 • 7/24 Canlı Destek
SeoPHP Hızlandırma
 • %100 Kalıcı Hızlandırma
 • Pagespeed Hız Skoru Artışı
 • %100 Iade Garantili Hizmet
 • 7/24 Canlı Destek
SeoHTML Hızlandırma
 • %100 Kalıcı Hızlandırma
 • Pagespeed Hız Skoru Artışı
 • %100 Iade Garantili Hizmet
 • 7/24 Canlı Destek
SeoE-Ticaret Hızlandırma
 • %100 Kalıcı Hızlandırma
 • Pagespeed Hız Skoru Artışı
 • %100 Iade Garantili Hizmet
 • 7/24 Canlı Destek
NEDEN BAYİGRAM?

Yıllara dayanan tecrübemizle sayısız müşteriye hizmet etmenin mutluluğunu taşıyoruz.
Hızlı işlem, hizmet garantisi, güvenli ödeme ve canlı destek hizmetlerimizle sizlere 7/24 yanınızda oluyor; sayfanızı birlikte büyütüyoruz.

Hızlı işlem

Yüksek işlem hızımızla anında sisteme düşen siparişlerinizi en kısa zamanda teslim alırsınız.

Garantili Hizmet

Satın alınan pakette ortaya çıkabilecek olası bir sorunu anında telafi ediyoruz.

Güvenli Ödeme

PayTR 3D Secure Ödeme güvencesi ile Alışverişleriniz güvende.

Canlı Destek

Canlı destek hizmetinden yararlanarak bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Yapılan Müşteri Yorumlarımıza Bakabilirsiniz.

1 / 18

Yavaş WordPress sitesi Google sıralamasına ciddi zarar verir. Müşteriye kolay erişim sağlanmadığında siz farkında olmadan her geçen dakika müşteri kaybı yaşanır. Bu konuyu merak ediyorsanız web siteniz yavaş yükleniyor demektir. Bir web sitesi yavaş yükleniyorsa tüketicinin bu duruma sabrı olmaz ve hemen kapatıp başka bir içeriğe yönelir. Bunun için site hızlandırma hizmeti alarak potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz.

Wordpress Site Hızlandırma

Google üzerinde Seo sıralaması sosyal medya, sosyal medya reklamları, web sitenizin hızı, siteyi kullanan müşterinin deneyimi ve Adwords gibi pek çok duruma bağlıdır. Siteniz yavaş yükleniyor ise mevcut müşterilerinizin rahatsız olmasının yanında potansiyel müşterilerin de sizi tercih etme olasılığı düşer.

Google yavaş yüklenen siteleri bir hizmet kusuru olarak görür ve yavaş yüklenen siteleri arama sonuçlarında yukarılara taşımaz. Site hızlandırma servisi bu bağlamda kullanılması gereken bir servis olup müşteriler için yapılan SEO çalışmaları ile durum desteklenerek sitenin hızının artmasının yanında Google aramalarında üst sıralara taşınır.

WordPress Site Hızlandırmanın Avantajları

Dijital platformlarda rekabet çok fazladır ve her marka veya her işletme için yüksek hedeflere ulaşmak için dijital platformların önemi açıktır. Ziyaretçilerin siteden memnun kalması, hizmetin tercih edilmesi ve siteden ayrılırken kısa zamanda tekrar dönüş sağlanması gibi durumlar Google için önemlidir. Wordpress optimizasyonu bu bağlamda mutlaka yapılması gereken bir durum olup çok çeşitli avantajları da vardır.

Site hızlandırma hizmeti almanın avantajları:

 • Ziyaretçiler ve müşteriler sitenizde gezinirken keyif alır.
 • Organik ziyaretçiler siteye daha hızlı ve daha kolay ulaşır.
 • Kullanıcıların sitenizde vakit geçirme süresi artar ve memnuniyetle siteden ayrılırlar.
 • Google gibi arama motorlarında sitenizin sıralaması yükselir.
 • Üst sıralarda sitenin bulunması müşteri sayısını ve markanın bilinirliğini arttırır.
 • Arama motorları botları daha hızlı tarayarak sitenin share oranı artar.
 • Hedef kitleniz ve potansiyel müşterilerin sayısı artar.

Gibi çok çeşitli avantajları bulunur. Siteniz eğer üç saniyeden daha uzun süre açılış yapmıyor ve bağlantılar arası geçiş yavaş ise rakipleriniz arasında fark edilirliğiniz her geçen gün düşer. Hız eklentisi ile sitenin açılış hızını arttırabilirsiniz.

Joomla Site Hızlandırma

Joomla hazırlanan web siteleri temel ihtiyacı profesyonel optimizasyondur. Wordpress optimizasyonu için temel kurallar bulunur. Site hızlandırma servisi için:

 • Hosting seçimi güçlü olmalıdır

Sitenin ilk ihtiyacı her zaman büyük hosting şirketleri ile çalışmaktır. Sitenin ihtiyacı web alanı, aylık ve günlük trafik ve veri aktarımıdır.

 • Tema eklentisi

Joomla tema tasarımı sitenin hızı için önemlidir. Gereksiz javascript kullanılması, hatalı kodlanmış görseller ve çok yoğun görsel kullanılması doğru değildir. Görünmeyen yorumlar sitenin yavaşlamasının temel nedenlerindendir.

 • G-zip kullanılması

Bu özellik sitenin hızını ve sitenin bulunurluğunu güçlendirmek için kullanılır.

 • Gereksiz uzantılar kullanılmamalı

Her sitenin uzantıya ihtiyacı vardır. Ancak bu uzantıların iyi olanları seçmek profesyonellik ister. Sitede daha önce eklenen bileşenlerin kullanılmayanları kapatılarak sitenin performansı arttırılır.

 • Resimlerin uygun hale getirilmesi

Web sitesinde bulunan resimlerin önemi büyüktür.  Resim boyutları ve kalitesi sitenin kalitesini ve hızını etkilerken sıkılaştırma araçlarının kullanılması ve doğru optimize edilmesi gerekir.

 • Hızlandırılmış uzantılar

Sitenin içerisinde kullanılması gereken etkili yollardan biri de hız eklentisi kullanmaktır. Bu eklentilerin yapılandırılması sitenim hızını arttırmak için önemlidir.

 • Mobil cihazlar için uygunluğu

Joomla site hızlandırma temel kriterlerinden biri de mobil cihaz uyumluluğudur. Web sitesi masa üstünde iyi çalışıyor olsa bile mobil cihazlar üzerinde iyi görünmüyor ise optimizasyonu yapılarak hızı ve kalitesi arttırılmalıdır.

PHP Site Hızlandırma

PHP kodları sitenin verimliğini arttırmak ve siteye birden fazla kez erişim sağlamak için kullanılan yöntemlerden biridir. PHP sunularının sorgu sayısının arttırılması profesyonel olarak yapılır. Çünkü doğru sayının belirlenememesi ile sitenin hızı düşer ve sitenin hızının düşmesi ile doğrudan müşteri kaybı yaşanır.

Site hızlandırma servisi için PHP sürümünü yükselmek gerekir. Bir web sitesinin yavaş açılması için pek çok neden olabilirken kimi zaman sadece sayfada gereksiz kodların bulunmasından ötürü siteden istenilen performans alınamayabilir. Kaynak kodunda gereksiz JS, HTML veya CSS kodlarının bulunması ve kullanılan kodların kütüphanelerden kullanılmaması sitenin hızını olumlu etkiler.

PHP site hızını arttırmak için bu kodların tespit edilir gereksiz olanlarının çıkarılması etkili bir yöntemdir. Sitenizde gereksiz kod bulunuyor ise temizlenerek hız eklentisi gerçekleştirilir. Bu kodlar tamamlandıktan sonra her satır için ay boyut kazandırılır.

HTML Site Hızlandırma

Web tasarımı için temel kavramlardan biri Html’dir. Siteler oluşturulurken standart bir metnin işaret dili olarak tanımlanır. Chrome, Yandex veya Firefox gibi tarayıcıların okuduğu dil HTML dili olarak yorumlanır.

Web tasarımcıları uygulamalara veya sayfalara bağlantılar, bloklar, başlıklar ve paragraflar oluştururken bu dil yardımcı olur. Basit bir kod yapısı olup sayfayı şekillendirmek için kullanılır. Profesyonel anlamda sitenin iskeleti olarak kullanılırken sitenin bu kodlar olmadan tasarlanması mümkün değildir.

Paragraf kodu, başlık kodu, resim kodu, buton kodu, bağlantı kodu veya çizgi kodu gibi pek çok kod üzerinden siteye eklentisi yapılır. Sitenin dili olarak kabul edildiği için her detay için ayrı kod kullanılırken wordpress optimizasyonu esnasında doğru kullanılmaması sitenin yavaşlamasına neden olur.

Sitedeki gereksiz kodların temizlenmesi metin dosyalarının veya görüntü dosyalarının boyutunu azaltacağı için sitenin hızını ve performansını iyileştirmek için kullanılır.

HTML veya CSS gibi kodlamaların oluşturduğu boşluklar veya satırlar gereksiz detaylar yaratacağı için sayfanın yüklenmesi hızını olumsuz etkileyerek yavaşlatır. Site hızlandırma için bu fazla ve gereksiz olan kodların temizlenerek transfer miktarı aşağı çekilmelidir.

Temiz tasarım her ziyaretçi için sitenin hızlı yüklenmesini sağlarken aynı zamanda ziyaretçi deneyimini de iyileştirir.

Wordpress Hız Optimizasyonu

Wordpress optimizasyonu siteye yeni özellikler eklemek için kullanılır. Yeni eklentiler bir öncekilerin işlevini sona erdirdiği için eskilerin daha az işlevsel hale gelmesine neden olmaktadır. Zaman geçtikçe ise sitede artık kullanılmayan eklentiler ve temaların sayısı gün geçtikçe artar. Bu durumda eski eklentiler Wordpress performansını olumsuz etkiler.

Optimizasyonu yaparak sitedeki gereksiz eklentileri kaldırarak kullanılmayan temaların devre dışı bırakılması ile hız arttırılır. Bu işlem yapılmadan önce sitenin rakiplerine oranla hızının test edilmesi de ne ölçüde hızlandırma yapılması gerektiğini açıkla belirler. Test sonucunda hız oranı en az limitle belirlenerek site hızlandırma servisi ile sitenin performansında önemli gelişmeler görülür.

Bireysel Site Hızlandırma

Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkmanın en kolay yolu sitenin hızıdır. Bireysel olarak bir web sitesi üzerinden markanızın veya sunulan hizmetin marka değerini arttırmak istiyorsanız hızlı bir siteye ve site içerisinde hızlı geçişlere ihtiyaç vardır.

Yavaş yüklenen bireysel siteler doğrudan müşterinin dikkatinin dağılmasına ve algısının başka yöne kaymasına neden olur. Site hızlandırma hizmeti çalışmaları ile bu işlem pozitif yöne döner. Bu hizmet alındığında:

 • Müşterilerin veya ziyaretçilerin dönüşün oranlarında artış yaşanır.
 • Rakiplerinize göre daha fark edilebilir olmak markanızın ismini öne taşır.
 • Google botları siteyi daha hızlı tarayacağı için müşterileri ulaşma oranı artar.
 • Müşteriler site içerisinde hızlı hareket eder ve tanıtılan ürünün müşteriye ulaşması kolaylaşır.
 • Hedef müşteri kitlesiyle marka ve bireysel kişi arasındaki hız artar.

Kurumsal Site Hızlandırma

Kurumsal web sitelerinin ihtiyaçları bireysel sitelere göre ayrılır. Kurumsal olmak profesyonellik ister ve web sitesi profesyonel olmayan firmalar veya markalar müşteriye güven verme olasılığı düşüktür.

Günümüzde kurumsal firmaların internet sitesinin müşterinin üzerinde ki etkisi çok yüksektir. Her müşteri ürüne veya hizmet alacağı birime hızlı ulaşmak ister. Sitenin yavaş olması hizmet hızının da düşük olacağını gösterdiği için bu anlamda çalışmak gerekir. Kurumsal web sitesi veya e-ticaret yazılımı bulunan siteler için ihtiyaç analizi yapılarak hız eklentisi ile tüm hizmet veya ürünlere tek tıkla sahip olmak veya ürün hakkında bilgi almak firmaların ticaret kapasitesini arttırmak için kullanılması gereken hizmetlerden biridir.

E-Ticaret Site Hızlandırma

E-ticaret sitelerinin açılma hızı önemlidir. Kullanıcıları sitede tutmak, site içerisinde ticareti yapılan ürünlere kolay erişim ağlamak, geri dönüşümleri arttırmak ve müşterilerin sayfayı terk etme oranını düşürmek için sitenin açılış ve kullanım hızı arttırılmalıdır. Web sitenizin açılma hızını arttırmak için birtakım çalışmalar yapılır.

E-ticaret sitesinin hızı için:

 • Görsel boyutların optimize edilmesi
 • Site hızının kontrol edilmesi
 • 301 yönlendirilmelerinin düşürülmesi
 • Çalışmayan veya işlevini yitiren kodların silinmesi
 • Kodların sıkıştırılması veya birleştirilmesi
 • Seo çalışmaları

Gibi pek çok etken bulunur. Online satış sitelerinde hız satışı arttırmak ve markanın bilinirliğini arttırmak için önemli kaynaklardır. Site hızlandırma hizmeti alınarak web sitenizin hızını maximum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Site Hızlandırma Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Site hızlandırma hizmeti önemli SEO çalışmalarından biridir. İşletmeler veya bireysel siteler Google aramalarında ziyaretçilerin bulma şansını arttırdığı için optimizasyona ihtiyaç vardır. Site hızlandırma hizmetleri sitenin ziyaretçi sayısını potansiyel olarak arttırırken müşterilerin iyi bir deneyimle siteden ayrılmasını sağlar. Ayrıca arama motorundaki sıralamayı da yükseltir. Bu hizmet hakkında bilinmesi gerekenler:

 • Web sitesi hızlandırma hizmeti alındığında site içerisinde ki tüm görseller site ile aynı anda yüklemeye başlar.
 • Bu sayede ziyaretçiler siteye giriş yaptığında görsellerin yüklenmesi için beklemek zorunda değildir.
 • Sitenin açılma ve yüklenme süresi müşterinin sitedeki kalış süresini belirler.
 • Yavaş yüklenen içeriklerde ziyaretçi çabuk sıkılarak siteyi erken terk eder.
 • Hizmet alındığında sitenin yüklenme hızındaki iyileştirmeler ile müşterinin sitedeki performansı artarken %80 var olan yüklenme hızına olumlu etkisi bulunur.

Site Hızlandırma Hizmetinin İçeriği Nedir?

Hızlandırma hizmetlerinin içeriği bireysel, kurumsal ve e-ticaret özelliğine göre değişmekle birlikte temel olarak:

 • Hosting paketinde Wordpress site optimizasyonu,
 • Tema optimizasyonu,
 • Sayfa önbelleğinin yapılandırılması,
 • Tarayıcı önbellek yapılandırılması,
 • Veri tabanı optimizasyonu,
 • Wordpress eklentileri güncellemeleri,
 • 404 hata analizi ve hatanın düzeltilmesi,
 • DNS kaydı ve sitenin hız ayarı,
 • Gerektiğinde TTFB optimizasyonu,
 • Temanın desteklediği JS ve CSS optimizasyonu ayarı ve birleştirilmesi,
 • Tüm site test hızı,
 • Gelişmiş veri tabanı ve nesne ön bellek uygulaması,
 • Wordpress güncelleme ve onarma,
 • Seo için HTTPS uygulaması

Hızlandırma hizmetinin içerikleridir.

Site Hızlandırma Hizmeti Ne Kadar Sürer?

Site hızlandırma servisi ihtiyaca uygun olarak verilen bir hizmettir. İhtiyacınız olan bilgilere eriştikten ve site için gerekli olan tüm aşamaların belirlenmesinin ardından hizmet süresi 2 iş günü ile 5 iş günü arasında değişebilmektedir. Daha çok içeriğe sahip web siteleri için hizmet süresi 7 ile 15 iş günü kadar da sürebilir. Çok fazla fotoğraf ve ürün bulunan sitelerde tüm içeriğin optimize edilmesi 24 saat ile 48 saat arasında sürmektedir.

Hizmet süresi sitenin içeriğine, genel durumuna, site sahibinin beklentilerine ve sitenin ihtiyacına göre değişmektedir.

Site Hızlandırma Hizmeti Esnasında Sitem Kapanacak Mı?

Site hızlandırma hizmeti almak isteyen kurumsal veya bireysel firmalar sitelerinin kapanacağı düşüncesine sahip olarak yanlış bilgiye sahiptir.

Hizmet esnasında site hizmete kapanmaz ve ulaşılır oluşu etkilenmez. Ancak alınan hizmetin yanında zaman zaman erişim sorunu yaşanabilir. Anlık erişim sorunu yaşanırken bazı durumlarda 404 hatası da alınabilir. Sitenin tamamen kapanması söz konusu değildir ve anlık sorunlar yaşandığında hemen müdahale edilerek web sitesi yeniden erişime açılır. Uzun süreler kapanması söz konusu olmayıp anlık sınırlandırılmalar hizmet boyunca yaşanabilir. Bu durum içeriğin düzenlenmesi ve eklentilerin değiştirilmesinden kaynaklı olup sitenin durumuna ve içeriklerine zarar vermez. Hizmete başlanmadan önce site yedeklenerek güvenilir hizmet verilir.

Site Hızlandırma Esnasında Sitem Bozulursa Ne Yapacağım?

Site hızlandırma işlemi profesyonel olarak değil de internet yönlendirmeleri üzerinden profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılırsa sitenin bozulması mümkün olabilir. Bu durumda en önemli adım sitenin hızlandırma çalışmalarından önce yedekleme işleminin yapılmasıdır. Yedekleme işlemi yapıldığında yapılan işlemlerin geri alınma olasılığı olduğu için site yeniden ilk önceki haline döner.

Profesyonel hizmet alındığında ise sitenin bozulması, erişime süresiz olarak kapanması veya kullanıcı tabiri ile sitenin bozulması mümkün değildir. Hızlandırma çalışmalarının tamamı profesyonel olarak yapılır ve tüm hata olasılıkları değerlendirilerek işleme alınır.

Wordpress hızlandırma optimizasyonları uzman web yazılım bilgisi gerektiren teknik ve önemli bir işlemdir. Hızlandırma eklentileri tamamlandıktan sonra kendiniz eklenti yapmak yerine hizmet aldığınız firmadan yardım isteyerek sitenize zarar vermekten kaçınarak profesyonel destek alınmalıdır.

Web Sitemin Hızını Nasıl Ölçebilirim?

Online web sitenizin hızını ölçmek için bilinen ve güvenilir olarak test araçlarından yararlanabilirsiniz. Hız testi için profesyonel yardım alınması daha doğru ve kesin sonuçları verir. Çünkü bu testin iyi ve kötü yanları bulunur. Tüm etkenlerin farkında olarak internet üzerinden hız ölçümü yapılabilir.

Test yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur hız testinin yapılacağı yerdir. Sizin siteniz Türkiye’de hizmet verirken siz Amerika veya İngiltere lokasyonu üzerinden test yaparsanız sonuçlar doğru çıkmaz ve güvenilir değildir.

Site Hızlandırma Hizmeti Güvenilir Mi?

Web sitesi hızlandırma hizmeti olası tehditlere karşı güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilir. Sitenin alt yapısı, PHP, WP vb. açık kaynak kodlarının yazılımları düzenlenerek sitenin açılış hızına ve içeriğine daha hızla ulaşmak için tüm çalışmalar titizlikle tamamlanır.

Site hızlandırma hizmeti güvenilir olup web sitesi hiçbir şekilde zarar görmez. Uzman ekibiyle müşterilerine profesyonel hizmet veren firma web sitesinin daha iyi bir konumda yer almasını sağlayarak site için güvenlik açığı oluşturmadan tam tersi sitenin daha güvenli hizmet vermesini sağlar. Hizmet esnasında sitenin tüm içeriği ve bilgileri yedeklenir ve sitenin kapanması veya zarar görmesi mümkün değildir.

Size Nasıl Güveneceğim?

Site hızlandırma hizmetleri olası tehditlere ve tehlikelere karşı SSL sertifikası ve 3D secure yazılımı ile gerçekleştirilir. Firmanın önceliği müşteri memnuniyeti sağlamak olup müşterilerinin güvenliği için hiçbir açık kapı bırakılmaz. Güçlü ve sarsılmaz alt yapısı ile hizmet verilirken kaliteli hizmetler gönül rahatlığı ile kullanılır. Bu konuda referanslar da incelenerek kaliteli ve güvenilir hizmete en iyi ve en hızlı şekilde ulaşmak için bizleri seçebilirsiniz.

Site hızlandırması sitenin geleceği, markanın bilinirliği ve müşterilerin en iyi deneyimlerle siteden ayrılması için mutlaka gerçekleştirilmesi gereken bir hizmet olup güvenilir firmalarla çalışıldığında etkisinin hemen alınacağı güvenilir ve kusursuz bir hizmettir.

#
Facebook Hizmetleri
Twitch Hizmetleri
Spotify Hizmetleri
Clubhouse Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
SoundCloud Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tumblr Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Periscope Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Pinterest Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Vimeo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
LinkedIn Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Telegram Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dailymotion Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dlive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Google Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Netflix Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
NonoLive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PubG Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tinder Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Trovo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Reddit Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
3 Dakika Önce