0
Yunus
Editör
26 Haziran 2023 2393

Kurban Bayramı Mesajları Ve Sözleri

Kurban bayramı geldi gelecek! Sevdiklerinize paylaşmak için kurban bayramı mesajlarını arıyorsanız en güzel sözleri şimdi paylaşabilirsiniz!

Resimli Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa huzur, sevgi ve bereket getirmesini dilerim. Bayramınız kutlu olsun!

Kurban Bayramı'nın coşkusunu paylaşmak, sevdiklerinizle bir araya gelmek ve sevgi dolu anılar biriktirmek için en güzel zaman. Bayramınız kutlu olsun!

Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa barış, dostluk ve kardeşlik getirmesini temenni ederim. Sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Kurban Bayramı'nın gelmesiyle birlikte yüreklerimiz sevgi ve hoşgörüyle doluyor. Bu bayramda birlik olmanın, dayanışmanın ve sevginin önemini hatırlayalım. Bayramınız kutlu olsun!

Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve bereket getirmesi dileğiyle sevdiklerinizle birlikte nice güzel bayramlara!

Kurban Bayramı'nın mübarek günlerinde sevgi, saygı ve hoşgörüyle dolu bir dünya dileğiyle. Bayramınız kutlu olsun!

Kurban Bayramı'nın sevinçlerinizi artırması, yüzünüzü güldürmesi ve huzurunuzu daim kılması dileğiyle sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa barış, mutluluk ve bereket getirmesi dileğiyle, sevdiklerinizle birlikte sağlık dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Kurban Bayramı'nın coşkusunu sevdiklerinizle birlikte paylaşmanızı ve her anınızı mutlulukla geçirmenizi dilerim. Bayramınız kutlu olsun!

Kurban Bayramı'nın tüm dünyada sevgi, umut ve iyilikle dolu günlere vesile olmasını temenni ederim. Bayramınız kutlu olsun!

İlk Siparişine Özel %10 İndirim!
BayiGram’ı keşfetmeniz için tüm siparişlerinizde geçerli %10 indirim bizden!
BAYiGRAM

En Güzel Bayram Mesajları

Sevgi, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Bayramınız kutlu olsun!

Sevdiklerinizle bir arada, sağlık ve neşe içinde nice güzel bayramlara ulaşmanız dileğiyle. İyi bayramlar!

Bayram coşkusunu paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktirmeniz dileğiyle. Bayramınız kutlu olsun!

Bayramların getirdiği sevgi, umut ve barış dolu günler sizinle olsun. Mutlu bayramlar!

Bayramın bereketi üzerinize olsun, mutluluk kapınızı çalsın ve sevdiklerinizle birlikte nice güzel bayramlar geçirin. İyi bayramlar!

Sevgiyle, hoşgörüyle, birlik ve beraberlikle dolu bir bayram diliyorum. Bayramınız kutlu olsun!

Bayramın coşkusunu yaşayarak, sevdiklerinizle beraber geçirdiğiniz güzel anılarla dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle. İyi bayramlar!

Yüzünüzde tebessüm, kalbinizde sevgi ve umutla dolu nice mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Bayramınız kutlu olsun!

Bayramın getirdiği neşe ve huzuru yüreğinizde hissederek sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktirmenizi dilerim. İyi bayramlar!

Sağlık, mutluluk ve sevgiyle dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Bayramınız kutlu olsun!

Kurban Bayramı Sözleri

"Ruhunu, sevgiyi ve bağlılığı anlatan en derin sunum, kurbanın varlığını feda edenin."

"İçimizdeki bencilliği öldürmeye çalışırız, bir hayvanın canını alırken Kurban Bayramı'nda."

"Merhametin tadını hatırlatır, kurban eti, kalbimizi beslerken."

"En güzel göstergesidir paylaşmanın, sevginin ve dayanışmanın Kurban Bayramı."

"Sorgulamamıza yol açar hayatımızdaki değerleri, kurban keserken uyandırır içimizdeki fedakarlığı." 

"Verilen en değerli hediyedir, kurban, sevgiyi kurban etmek ve umudu yaşatmak için."

"Bir fırsattır birlikte dua etmek, sevdiklerimizle paylaşmak için Kurban Bayramı."

"Yeniden keşfetmemizi sağlar yaşamın kıymetini, kurban kesmek hatırlatır varlığımızın bir anlamı olduğunu."

"Bir bayramdır kalplerin birbirine yakınlaştığı, duaların yükseldiği, hikayelerin anlatıldığı kurban."

“Bir kutlamadır sevgiyle beslenen, umutla aydınlanan insanlığın kurban.”

Kurumsal Bayram Mesajları

Değerli iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımız, sizlere mutlu bayramlar dileriz! Umarız bu özel gün, sevdiklerinizle birlikte huzur ve mutluluk içinde geçer. İyi bayramlar!

Kurban Bayramı'nın tüm iş dünyasına ve çalışma arkadaşlarımıza bereket getirmesini dileriz. Sevdiklerinizle bir arada olmanın keyfini çıkarın ve yeni iş birlikleriyle dolu bir bayram geçirmenizi temenni ederiz. Bayramınız kutlu olsun!

Değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza Kurban Bayramı'nın getirdiği huzur ve bereketi paylaşmak istiyoruz. Sizlere sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir bayram dileriz. Bayramınız kutlu olsun!

Tüm çalışma arkadaşlarımızın ve iş ortaklarımızın Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Umarız bu bayram, yeni başarılar ve güzelliklerle dolu bir dönemin başlangıcı olur. İyi bayramlar!

Kurban Bayramı'nın tüm iş dünyasına ve sevdiklerimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini temenni ediyoruz. Sizlere sağlık, başarı ve bol kazanç dolu bir bayram diliyoruz. Bayramınız kutlu olsun!

Değerli iş arkadaşlarımız ve müşterilerimiz, Kurban Bayramı'nın gelmesiyle birlikte yeni umutlar ve başarılar doğuyor. Birlikte daha nice bayramlara ulaşmak dileğiyle, en içten bayram tebriklerimizi sunarız. İyi bayramlar!

Kurban Bayramı'nın iş hayatınıza ve kişisel hayatınıza sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz. Sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktireceğiniz bir bayram geçirmeniz dileğiyle, bayramınız kutlu olsun!

Tüm çalışma arkadaşlarımızın ve iş ortaklarımızın Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Umarız bu özel bayram, yeni fırsatlar ve başarılarla dolu bir dönemin habercisi olur. Bayramınız kutlu olsun!

Bayram Mesajları Kısa

Bayramınız kutlu olsun! Sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

Kurban Bayramınız mübarek olsun. Sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktireceğiniz, hayırlara vesile olacak bir bayram diliyorum.

Bayram coşkusuyla dolu nice güzel günler sizinle olsun. Sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

Kurban Bayramınız kutlu olsun! Yüzünüzde tebessüm, kalbinizde sevgi ve dualarınızın kabul olduğu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

Bayramın sevinci yüzünüzde, bereketi evinizde, huzuru kalbinizde olsun. Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Bayramınız kutlu olsun! Sevdiklerinizle bir araya gelerek paylaşmanın, sevgi ve saygıyla birleşmenin tadını çıkarmanız dileğiyle.

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, ailenizle birlikte sağlık, mutluluk ve bereket dolu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

Bayramın sıcaklığı yüreğinizi sararken, sevdiklerinizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayın. Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz neşe dolu bayram günleri sizinle olsun. Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Bayramın güzelliklerle dolu, duaların kabul olduğu bir zaman dilimi olmasını temenni ederim. Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Bu içeriği beğendin mi?
Emojilerle tepkini insanlarla paylaş!
YORUMLAR
Adımı Sansürle
    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, hemen sen yap!
    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, hemen sen yap!
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu