0

Youtube Ücretsiz 4000 Saat İzlenme

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel

Youtube Ücretsiz 4000 Saat İzlenme Nasıl Yapılır?

Sitemizde Youtube uygulaması için Youtube 4000 Saat İzlenme Hilesi mevcuttur. Youtube platformundaki hizmetlerimizi denemeden önce Youtube Ücretsiz 4000 Saat İzlenme aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Youtube Ücretsiz 4000 Saat İzlenme bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
Youtube Ücretsiz 4000 Saat İzlenme Nasıl Yapılır?

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Firmamızın sunduğu Youtube 4000 saat izlenme hilesi için belirlenmiş olan bir ücret ödenmelidir. Videoları diğer kullanıcıların önüne geçirmek ve YouTube fenomeni olmak için belli bir ücret karşılığında sunulan hizmetten yararlanabilirsiniz.

YouTube'dan izlenme saati kuralının yerine getirilmesi birçok avantajı beraberinde getirir öncelikli olarak reklam almaya açılan kanal sayesinde youtuber ciddi anlamda kazanç elde eder. Kanal çok daha fazla insan tarafından görünürken videolar daha fazla izlenir, firmamız tarafından hazırlanan hile paketlerimiz içerisinden seçim yaparak kısa süre içerisinde 4000 saat izlenme kuralı yerine getirilir.

Youtuberlar açısından oldukça önemli olan 4000 saat izlenme birçok fayda sağlar. YouTube kuralı olan 4000 saat izlenme şartı kısa sürede yerine getirilerek para kazanma olanağı elde edilir. YouTube fenomeni olmak isteyenler açısından izlenme saati hilesi ihtiyacın karşılanması ve organik yollarla abone sayısının artmasına yardımcıdır.

Youtube 4000 saat izlenme hilesi sayesinde Youtube kanalı üzerindeki kitle sayısı ciddi anlamda arttırıldığı gibi organik yorumların gelmesi sağlanır. Ayrıca abone sayısının doğrudan katkı sağlayan hizmet ile kanalın gelişmesini sağlamak söz konusudur.

YouTube tarafından video açıldığında izlenme sayılması için bazı kuralların yerine getirilmesi gerekir. İlki videonun kullanıcı tarafından isteyerek açılması diğeri ise açılmış olan videonun en az 30 saniyelik bölümünün izlenmesidir. 30 saniye izlenmeden kapatılan videolar izlenmiş olarak kabul edilmiyor ve sayılmıyor.

YouTube tarafından doğal olmayan artış ya da inorganik girişler filtrelenerek anlaşılmaktadır. Bu durumda hesabın kapatılması gibi cezalar ile karşılaşmak söz konusudur bundan dolayı Youtube 4000 saat izlenme hilesi paketlerimizden yararlanırken güvenilir hizmet sağlayan firmamızı seçmenizi tavsiye ediyoruz.

Kısa süre içerisinde reklam olarak para kazanmak isteyen içerik üreticileri arıtıcısından Youtube 4000 saat izlenme hilesi önemli bir katkı ve fayda sağlar. İzlenme süresi fazla olan video ön plana çıkarak abone sayısının artması ve kuralın kısa süre içerisinde tamamlanmasında etkilidir.

Youtube 4000 saat izlenme hilesi hizmetimizi müşterilerimize her türlü destek ve güvenli ödeme seçenekleri ile sunuyoruz. İçerik üreticilerinin ihtiyaçlarına göre çeşitli paketler hazırlayarak şifre istemeden organik beğeni, yorum ve izlenme seçenekleri ile destek sağlıyoruz.

YouTube tarafından reklamları aktif hale getirebilmek için kanalın yıl içerisinde 4000 saat izlenmesi ve aynı yıl içerisinde 1000 aboneye ulaşması gibi bir kural uygulandığından dolayı kanal sahipleri YouTube 4000 saat izlenme hilesi kullanmaktadır.

YouTube tarafından reklamları aktif edebilmek için konulan kurallardan birisi olan 4000 saat izlenme şartı için bir yıl içerisinde 1000 aboneye ulaşmak ve 4000 saat izlenmek gerekiyor. Paylaşılan bir video 1 yıl içerisinde en az 4000 saat izlenmeli bu durum oldukça ciddi emek ve çaba gerektiren bir süreçtir.

Müşteri Yorumları

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Sevcan Çipe
  Diyetisyen

  Youtube videolarımın izlenme sayısı çok düşük. Ancak ben hep youtuber olmak istiyordum. Bunun nasıl yükseltilebileceğini araştırırken bu site karşıma çıktı. Çok kolay olan işlemleri hızlı bir biçimde tamamladım. Sonrasında bir baktım ki 4000 saat izlenme yüklenmiş. Çok inandırıcı gelmiyordu bana ama vallahi doğruymuş. Çok teşekkürler.

 • Cansunur Atcı
  Diyetisyen

  Videolarım izlenmiyor. Bunun çözüm yolunu araştırdım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu siteye giriş yaptım. İstedikleri işlemi gerçekleştirdim. En başında yüklenmedi izlenme sayısı. Ben de kesin fake diye düşünmüştüm. Ancak sayfayı yenilediğim zaman gerçekte de izlenme sayısı çoğalmıştı. Hem de söz verdikleri gibi tam 4000 saat şeklinde yüklendi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

 • Serhat Burkay Yıldızoğlu
  Doktor

  Böyle bir hizmetin olduğunu bilmiyordum. Bazı siteler parayla satıyor. Bu site ise ücretsiz sunduğunu idda ediyordu. Denersem bir şey kaybetmem dedim. Zaten öyle çok bilgi filanda istemiyorlar sizden. Linki yapıştırdım ve onayladım. Videomun izlenme sayısı birden bire arttı. Vallahi çok zaman kaybı yaşadığımı söylesem yalan olur. Herkese tavsiye ederim.

 • Sümeyye Ay
  Mimar

  Manzara videolarını topladığım bir kanalım var. Kendim çekiyorum bu videoları. İzlenme sayısını bir türlü istediğim gibi arttıramadım. Bunun farklı birçok yolunu denedim ancak her zaman sorunla karşı karşıya kaldım. İzlenmede yükselmedi. Bu site ise gerçekten 4000 saat vaat ediyordu. Çok güvenememiştim en başına. Fakat denedikten sonra yalan olmadığını gördüm. Şimdi videolarım yavaş yavaş trendler içerisine girme yolunda yol kat ediyor. Etkileşimde arttı. Hatta yorum filan yapanlar olmuş. Amacıma ulaşacağım sayenizde.

 • Emre Kağan Kordon
  Diyetisyen

  Çok farklı ve gündelik hayattan çektiğim videoları yüklüyorum yotubea. İzlenme sayım ise iki haneli rakamlar. Terk edilmiş gibi bir hesabım var. Bu siteyi arama motoru sonrasında keşfettim. Benden bir para talebinde filan bulunmadılar. Sadece video linki istendi. Büyük bir keyifle yapıştırdım. Süreç tamamlandığı zaman söyledikleri gibi ilgili izlenme sayısı hemen yüklendi. Hile mile, benim için fark etmez. Videoların artık daha popüler olacak.

 • Orhan Uygar Gelegen
  Avukat

  Fenomen olmak istiyorum. Youtuberlar çok para kazanıyor. Ancak izlenme saatlerin ve sayım çok düşük olduğu için ümitsizliğe kapılmıştım. Ben de bu yolu denemeye karar verdim. Sitelerine girdiğim zaman ilgili buton üzerinden hareket ettim ve linkle beraber hizmeti aldım. Vallahi inanılmaz. Para da ödemedim. Ancak 4000 saat izlenme yüklenmesi biraz uzun sürüyor. Bunu biraz daha kısaltın lütfen. Onun dışında bir sorun yok.

 • Lale Aladağ
  Öğrenci

  Arama motoruna 4000 saat izlenme hilesi yazdığım vakit birçok site karşıma çıktım. Vallahi hepsi de fakemiş. Sonra bu siteyi gördüm. Çünkü yorumlar olumluydu. Denersem ne olacak ki dedim ve izlenme saatini arttırmak istediğim videonun linkini belirttim. İnanır mısınız, gerçekten de oldu. Halen insanları aldatmayan böyle web sayfalarının olması ne kadar güzel bir şey. Emeklerinize sağlık.

 • Gülşen Çölbay
  CEO

  Hizmeti denedim, gerçekten de izlenme sayımı yukarı çektim. Fakat 4000 saat az değil mi? Bunun arttırılması bence mümkündür. Lütfen böyle 10000 saat filan yapın. Zaten sisteminiz daha iyi çalışıyor. Böylelikle daha kısa sürede youtuber olarak para kazanabilirim.

 • Tuğrul Çiftçi
  Influencer

  Güzel ve aynı zamanda başarılı bir hizmet. Kullanıcı güvenliğini tehlikeye atabilecek bir talepleri de yok. Zaten biraz araştırdım ve her daim haklarında güzel yorumların olduğunu gördüm. Videolarımın tümü için artık bu siteyi kullanıyorum. İşlem biraz uzun sürüyor. Bunu da halletseler vallahi dört dörtlük bir hizmet vermiş olurlar.

 • Mine Güneş
  CEO

  Ya ben böyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Gerçekmiş bu. İzlenmelerin geldi. Biraz zaman aldı ama bu benim için hiçbir şekilde sorun değil.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu