0

Youtube 4000 Saat İzlenme Hilesi

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel
Sıkça Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Firmamızın sunduğu Youtube 4000 saat izlenme hilesi için belirlenmiş olan bir ücret ödenmelidir. Videoları diğer kullanıcıların önüne geçirmek ve YouTube fenomeni olmak için belli bir ücret karşılığında sunulan hizmetten yararlanabilirsiniz.

YouTube'dan izlenme saati kuralının yerine getirilmesi birçok avantajı beraberinde getirir öncelikli olarak reklam almaya açılan kanal sayesinde youtuber ciddi anlamda kazanç elde eder. Kanal çok daha fazla insan tarafından görünürken videolar daha fazla izlenir, firmamız tarafından hazırlanan hile paketlerimiz içerisinden seçim yaparak kısa süre içerisinde 4000 saat izlenme kuralı yerine getirilir.

Youtuberlar açısından oldukça önemli olan 4000 saat izlenme birçok fayda sağlar. YouTube kuralı olan 4000 saat izlenme şartı kısa sürede yerine getirilerek para kazanma olanağı elde edilir. YouTube fenomeni olmak isteyenler açısından izlenme saati hilesi ihtiyacın karşılanması ve organik yollarla abone sayısının artmasına yardımcıdır.

Youtube 4000 saat izlenme hilesi sayesinde Youtube kanalı üzerindeki kitle sayısı ciddi anlamda arttırıldığı gibi organik yorumların gelmesi sağlanır. Ayrıca abone sayısının doğrudan katkı sağlayan hizmet ile kanalın gelişmesini sağlamak söz konusudur.

YouTube tarafından video açıldığında izlenme sayılması için bazı kuralların yerine getirilmesi gerekir. İlki videonun kullanıcı tarafından isteyerek açılması diğeri ise açılmış olan videonun en az 30 saniyelik bölümünün izlenmesidir. 30 saniye izlenmeden kapatılan videolar izlenmiş olarak kabul edilmiyor ve sayılmıyor.

YouTube tarafından doğal olmayan artış ya da inorganik girişler filtrelenerek anlaşılmaktadır. Bu durumda hesabın kapatılması gibi cezalar ile karşılaşmak söz konusudur bundan dolayı Youtube 4000 saat izlenme hilesi paketlerimizden yararlanırken güvenilir hizmet sağlayan firmamızı seçmenizi tavsiye ediyoruz.

Kısa süre içerisinde reklam olarak para kazanmak isteyen içerik üreticileri arıtıcısından Youtube 4000 saat izlenme hilesi önemli bir katkı ve fayda sağlar. İzlenme süresi fazla olan video ön plana çıkarak abone sayısının artması ve kuralın kısa süre içerisinde tamamlanmasında etkilidir.

Youtube 4000 saat izlenme hilesi hizmetimizi müşterilerimize her türlü destek ve güvenli ödeme seçenekleri ile sunuyoruz. İçerik üreticilerinin ihtiyaçlarına göre çeşitli paketler hazırlayarak şifre istemeden organik beğeni, yorum ve izlenme seçenekleri ile destek sağlıyoruz.

YouTube tarafından reklamları aktif hale getirebilmek için kanalın yıl içerisinde 4000 saat izlenmesi ve aynı yıl içerisinde 1000 aboneye ulaşması gibi bir kural uygulandığından dolayı kanal sahipleri YouTube 4000 saat izlenme hilesi kullanmaktadır.

YouTube tarafından reklamları aktif edebilmek için konulan kurallardan birisi olan 4000 saat izlenme şartı için bir yıl içerisinde 1000 aboneye ulaşmak ve 4000 saat izlenmek gerekiyor. Paylaşılan bir video 1 yıl içerisinde en az 4000 saat izlenmeli bu durum oldukça ciddi emek ve çaba gerektiren bir süreçtir.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Sevcan Çipe
  Diyetisyen

  Youtube videolarımın izlenme sayısı çok düşük. Ancak ben hep youtuber olmak istiyordum. Bunun nasıl yükseltilebileceğini araştırırken bu site karşıma çıktı. Çok kolay olan işlemleri hızlı bir biçimde tamamladım. Sonrasında bir baktım ki 4000 saat izlenme yüklenmiş. Çok inandırıcı gelmiyordu bana ama vallahi doğruymuş. Çok teşekkürler.

 • Cansunur Atcı
  Diyetisyen

  Videolarım izlenmiyor. Bunun çözüm yolunu araştırdım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu siteye giriş yaptım. İstedikleri işlemi gerçekleştirdim. En başında yüklenmedi izlenme sayısı. Ben de kesin fake diye düşünmüştüm. Ancak sayfayı yenilediğim zaman gerçekte de izlenme sayısı çoğalmıştı. Hem de söz verdikleri gibi tam 4000 saat şeklinde yüklendi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

 • Serhat Burkay Yıldızoğlu
  Doktor

  Böyle bir hizmetin olduğunu bilmiyordum. Bazı siteler parayla satıyor. Bu site ise ücretsiz sunduğunu idda ediyordu. Denersem bir şey kaybetmem dedim. Zaten öyle çok bilgi filanda istemiyorlar sizden. Linki yapıştırdım ve onayladım. Videomun izlenme sayısı birden bire arttı. Vallahi çok zaman kaybı yaşadığımı söylesem yalan olur. Herkese tavsiye ederim.

 • Sümeyye Ay
  Mimar

  Manzara videolarını topladığım bir kanalım var. Kendim çekiyorum bu videoları. İzlenme sayısını bir türlü istediğim gibi arttıramadım. Bunun farklı birçok yolunu denedim ancak her zaman sorunla karşı karşıya kaldım. İzlenmede yükselmedi. Bu site ise gerçekten 4000 saat vaat ediyordu. Çok güvenememiştim en başına. Fakat denedikten sonra yalan olmadığını gördüm. Şimdi videolarım yavaş yavaş trendler içerisine girme yolunda yol kat ediyor. Etkileşimde arttı. Hatta yorum filan yapanlar olmuş. Amacıma ulaşacağım sayenizde.

 • Emre Kağan Kordon
  Diyetisyen

  Çok farklı ve gündelik hayattan çektiğim videoları yüklüyorum yotubea. İzlenme sayım ise iki haneli rakamlar. Terk edilmiş gibi bir hesabım var. Bu siteyi arama motoru sonrasında keşfettim. Benden bir para talebinde filan bulunmadılar. Sadece video linki istendi. Büyük bir keyifle yapıştırdım. Süreç tamamlandığı zaman söyledikleri gibi ilgili izlenme sayısı hemen yüklendi. Hile mile, benim için fark etmez. Videoların artık daha popüler olacak.

 • Orhan Uygar Gelegen
  Avukat

  Fenomen olmak istiyorum. Youtuberlar çok para kazanıyor. Ancak izlenme saatlerin ve sayım çok düşük olduğu için ümitsizliğe kapılmıştım. Ben de bu yolu denemeye karar verdim. Sitelerine girdiğim zaman ilgili buton üzerinden hareket ettim ve linkle beraber hizmeti aldım. Vallahi inanılmaz. Para da ödemedim. Ancak 4000 saat izlenme yüklenmesi biraz uzun sürüyor. Bunu biraz daha kısaltın lütfen. Onun dışında bir sorun yok.

 • Lale Aladağ
  Öğrenci

  Arama motoruna 4000 saat izlenme hilesi yazdığım vakit birçok site karşıma çıktım. Vallahi hepsi de fakemiş. Sonra bu siteyi gördüm. Çünkü yorumlar olumluydu. Denersem ne olacak ki dedim ve izlenme saatini arttırmak istediğim videonun linkini belirttim. İnanır mısınız, gerçekten de oldu. Halen insanları aldatmayan böyle web sayfalarının olması ne kadar güzel bir şey. Emeklerinize sağlık.

 • Gülşen Çölbay
  CEO

  Hizmeti denedim, gerçekten de izlenme sayımı yukarı çektim. Fakat 4000 saat az değil mi? Bunun arttırılması bence mümkündür. Lütfen böyle 10000 saat filan yapın. Zaten sisteminiz daha iyi çalışıyor. Böylelikle daha kısa sürede youtuber olarak para kazanabilirim.

 • Tuğrul Çiftçi
  Influencer

  Güzel ve aynı zamanda başarılı bir hizmet. Kullanıcı güvenliğini tehlikeye atabilecek bir talepleri de yok. Zaten biraz araştırdım ve her daim haklarında güzel yorumların olduğunu gördüm. Videolarımın tümü için artık bu siteyi kullanıyorum. İşlem biraz uzun sürüyor. Bunu da halletseler vallahi dört dörtlük bir hizmet vermiş olurlar.

 • Mine Güneş
  CEO

  Ya ben böyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Gerçekmiş bu. İzlenmelerin geldi. Biraz zaman aldı ama bu benim için hiçbir şekilde sorun değil.

Youtube 4000 Saat İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

Uygulaması için Ücretsiz ve Şifresiz Youtube 4000 Saat İzlenme Hilesi mevcuttur. Platformu için öncelikle Youtube 4000 Saat İzlenme Hilesi Aracımızı Bedava Kullanarak Bizi Test Edin. Hemen şimdi istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Ücretsiz Araçlar bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Youtube 4000 Saat İzlenme Hilesi bölümüne tıklayın.
 • Burada sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak Girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra Son olarak karşınıza çıkacak olan basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
Youtube 4000 Saat İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

youtube organik 4000 saat izlenme botuYoutube 4000 Saat Hilesi – Ücretsiz 4000 Saat Doldurma (2023)ücretsiz 4000 saat doldurma botu

Dünya genelinde, Youtuber olmak isteyenlerin sayısı giderek artıyor. Birçok kişi meslekleri ile ilgili video çekimleri yaparak, Youtube hesapları üzerinden paylaşmaktadır. Youtube hesabı üzerinde, başarılı olabilmek ve videoların yeterli oranda izlenmesini sağlayarak para kazanmak isteyenler, en az 4000 saat izlenme sınırını aşmalıdır. Firmamız, youtube 4000 saat doldurma hizmet seçenekleri sunarak, talep eden herkesi, farklı içeriklerden oluşan paket seçenekleri sunmaktadır. Youtube kullanıcılarına şifresiz olarak sunduğumuz bu hizmetlerimiz sayesinde, videolarının izlenme sürelerini istedikleri oranda artırıyoruz. Youtube üzerinden yayın yapanlar, abone sayısını ve izlenme sayısını artırdıklarında para kazanmaya başlayabilecektir. Para kazanabilmek için abone sayısının en az 1000 izlenme süresinin ise 4000 saat olması gerekiyor.

Youtube İzlenme Hilesi Yap

Youtube izlenme satın al hizmetlerimizden faydalananlar, Youtube 4000 saat doldurma hilesi seçeneklerini kullanarak, kısa sürede paylaşımları üzerinden para kazanmaya başlayabiliyor. İzlenme satın al seçeneklerimizi inceleyenler, izlenme sayısı ile oluşturulan paketlerimizden istediklerini seçebiliyorlar. 

İzlenme satın al paketlerimiz şunlardır;

Paket içeriklerimizde, gerçek Türk takipçiler yer almakta ve şifre istemeden, video paylaşım link bilgilerine izlenme sayılarını hemen yüklüyoruz. Tüm müşterilerimiz, 7/24 müşteri destek hizmetlerimizden faydalanabiliyor ve sorunlar ile karşılaştığında anında gerekli destek hizmetlerini sunuyoruz. Paketlerimizi satın alan müşterilerimizin paylaşımlarına izlenme sayısı ve sürelerini eklerken, hesap güvenliğini düşünerek, kontrollü ekleme yapıyoruz. Youtube abonenizin ve videolarınızın izlenme süreleri arttıkça kazanacağınız para miktarı da artacaktır.

 • Para Kazanmak

youtube 4000 saat doldurma hilesiYoutube 4000 saat 2021 hilesi konusunda araştırma yapanlar, internet sitemizde paylaştığımız içeriklerden faydalanabilirler. Youtubeyoutube 4000 saat kasma üzerinden para kazanabilmek için ihtiyaç duyulan 4000 saat izlenme oranına, normal yollardan ulaşmak her zaman mümkün olmamaktadır. Bunu kısa sürede başarabilmek için öncelikle Youtube abone sayısının artırılması ve paylaşılan video içeriklerinin ilgi çekici olması gerekiyor. Kısa sürede para kazanmayı düşünenler, 2021 yılı için yaptığımız çalışmalardan faydalanabilecektir. İzlenme süresini artırmak isteyenler, yanlış yöntemler denediklerinde, hem abonelerini kaybedebilecek hem de Youtube tarafından uygulanacak çeşitli ceza yaptırımları ile karşılaşabilecektir. Müşteri temsilcilerimiz, satın alınan izlenme süresi hilesi ekleme işlemlerini, kullanıcı hesabı zarar görmeyecek şekilde yapılmaktadır. Hiçbir müşterimizden Youtube şifresi istemiyor ve işlemlerin güvenli yapılmasını sağlıyoruz.

 • İzlenme Satın Almak Güveli Mi?

Youtube platformunda, fenomen olmak isteyenler, yapacakları işlemlerin ne kadar güvenli oluğunu merak etmektedir. Her kullanıcının yapacakları işlemlerin güvenli olabilmesi için bazı kriterlere dikkat etmelidir. 4000 saat geçme hedefine ulaşmak isteyenler, İzlenme süresi paketi satın alacakları firmanın güvenilir olmasına dikkat etmelidir. Firmamız, tüm sosyal medya hesapları için vermiş olduğu destek hizmetlerini güvenli olarak sunuyor. Firmamız, hem şifresiz yükleme yapıyor hem de 24 saat destek hizmetleri ile müşterileri ile sürekli iletişim halinde oluyor. Müşterilerimiz Youtube izlenme süresini artırmak için yapacakları hizmet satın alma işlemlerinde, ödeme işlemlerine de dikkat etmelidir. Satın alma işlemleri yapılırken, hiçbir hesap bilgisi verilmemelidir. Hesap bilgileri kullanılarak, başka sitelerin abone sayıları artırılmaya çalışılabilir ya da bilgileriniz değiştirilerek, hesabınızı kaybetmenize neden olabilir. Bunların yaşanmaması için Youtube hesapları ile ilgili tüm hizmetlerde firmamızın tercih etmelidir.youtube 4000 saat hilesi

 • youtube 4000 saat izlenme hilesiAbone Sayısına Göre Para Kazanma

Youtube hesabında aktif olarak video paylaşımları yapanlar, en az 1000 aboneye ulaştıklarında para kazanmaya başlayabiliyorlar. Para kazanmak için hizmet paketlerimizden satın almak isteyenler, 4000 saat izlenme kaç para sorularını sormaktadır. İzlenme süresi ve diğer destek hizmetleri paketlerimiz, ihtiyaç ve günün şartlarına göre farklı fiyatlarla sunuluyor. Youtube hesaplarına eklediğimiz 4000 saat izlenme paketleri için müşterilerimiz, ortalama olarak 100 TL ödeme yapmaktadır. Youtube tarafından hesap sahiplerine ödenen ücretlerde, izlenme sayısı ve süresine göre yapılıyor. Youtube üzerinden para kazanabilmek için videoların en az 10.000 kanal görüntülemesi ve son 12 ayda en az 4000 saat izlenme oranına ulaşma şartı istenmektedir. İstenilen şartları yerine getirenler para kazanmaya başlayabiliyor. Bizlerde, Youtube hesap sahiplerine bu konuda destek oluyor ve hedeflerine kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz.

 • İzlenme Süreleri

Youtube hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, ücret karşılığında istedikleri paket satın alabiliyorlar. Youtube 4000 saat ücretsiz doldurma işlemlerini yapmak isteyenler, doğal yollarla abone sayılarını artırmalıdır. Abone sayısını önemli oranda artıran ve dikkat çekici video içerikleri hazırlayanlar, istedikleri izlenme sayısına ve süresine hiç zorlanmadan ulaşabilecektir. Youtube tarafından belirlenen kriterlere uyanlar, video paylaşımları izlendikçe para kazanabilecektir. İzlenme sürelerinin artırılabilmesi için hem profilinizin hem de paylaşımlarınızın dikkat çekici olması önemlidir. Firmamız ve diğer firmaların hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, seçtikleri paket içeriklerine göre ücret ödemek zorundadır. İzlenme süresini ücretsiz doldurmak isteyenler, hizmetlerimizden faydalanarak, abone sayılarını artırabilir ve daha sonraki paylaşımları için ihtiyaç duyulan izlenme süresini ücretsiz olarak doldurma başarısını gösterebilirler. Her kullanıcının dikkat etmesi gereken husus, video içeriklerinde vermiş oldukları bilgilerin doğru olması ve kişilerin bu bilgileri kullanabilecek olmasıdır.

 • İzlenme Süresi Satın Almanın Avantajlarıyoutube 4000 saat izlenme 1000 abone hilesiyoutube 4000 saat izlenme

Youtube videoları için izlenme süresi satın alma, kısa süre içerisinde para kazanma avantajı sağlayacaktır. Bedava 4000 saat doldurma botu paylaşımı yapılan videoların kısa sürede, trend videolar arasında yer almasını sağlayacaktır. İzlenme süresi fazla olan videolar, daha fazla ön plana çıkacak ve abone olmayan kişilerin bile bu videoları görerek izlemeye başlamasını sağlayacaktır. Abone olmayan kişilerin bile izlemesi bedava 4000 saat sürenin doldurulmasına büyük katkı sunacaktır. Youtube ve diğer sosyal medya hesaplarında, kişiler, abone sayısı fazla olan hesapları incelemekte ve bu hesaplar üzerinden yapılan paylaşımları izlemektedir. İzlenme süresinin doldurulması için kullanılan bot sayesinde, her kullanıcı Youtube tarafından sunulan birçok avantaja sahip olabilecektir. İzlenme süresinin artması, abone sayısının da artmasını ve abone sayısının artmasını sağlayacaktır.

 • Youtube Kriterleri

Dünyanın en büyük ve en çok kullanılan video paylaşım platformu olan Youtube, abonelerine, video paylaşımları üzerinden para kazandırıyor. Youtube 4000 saat 1000 abone kriterineyoutube para kazanmayı açma hilesi uyanlar, para kazanmaya başlıyorlar. Para kazanabilmek için hesabının en az 1000 abone tarafından takip edilmesi gerekiyor. Videolar üzerinden para kazanabilmek için abone sayısının 1000 ve üzerinde olması yeterli değildir. Videoların izlenme süresinin de 4000 saat üzerinde olması istenmektedir. Youtube kriterlerini yerine getiremeyenler, para kazanamayacaktır. Firmamız, sunduğu destek hizmetleri ile 12 saat gibi kısa süre içerisinde, videoların binlerce kişi tarafından izlenmesini ve para kazanabilmek için ihtiyaç duyulan izlenme süresinin alt sınırın aşılmasını sağlayacaktır.

 • Kolay ve Hızlı İşlemler

Youtube destek hizmetlerinin tümünü güvenli, hızlı ve kolay olarak sunuyoruz. Müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kuranlar, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilecektir. Youtube hesaplarına, satın alınan çeşitli miktarlardaki saat izlenme oranlarını, kullanıcı hesabı şifresine ihtiyaç duymadan yapıyoruz. Her Youtube kullanıcısı, paket satın alırken, kendilerinden şifre isteyen firmalardan uzak durmalı ve hesap bilgilerini ve şifrelerini hiçbir zaman vermemelidir. 4000 saat izlenme satın alanlara, paket içerik yüklemesini, hesapları zarar görmeyecek şekilde uzmanlarımız tarafından yapılıyor. Seçmiş olduğunuz paketi satın alırken, video linkini vermeniz yeterli oluyor.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu