0

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ucuz Takipçi Satın Al

Takipçi sayınız arttıkça, paylaşımlarınız daha fazla kişiye ulaşabilir ve hesabınızın daha görünür olabilir. Bu nedenle ucuz takipçi satın almak, Instagram algoritmasına pozitif bir etkisi olmaktadır.

Etkileşim, takipçilerin kendi aktivitelerine bağlı olarak değişmektedir. Ancak organik ve gerçek takipçiler, etkileşim açısından daha değerli olacaktır.

Hayır, biz hesap şifresi istemiyoruz. Sadece kullanıcı adınızı girmeniz yeterli olacaktır.

Paket seçimi tamamen sizin hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Daha fazla takipçi istiyorsanız daha büyük bir paket seçebilirsiniz. Farklı paketler arasındaki farklar takipçi sayısıyla ilgilidir.

BayiGram olarak düşme riskini minimize etmek için çaba gösteriyoruz. Ancak nadiren de olsa takipçi kaybı yaşanabilirse, kaybedilen takipçileri telafi etmek için destek sağlarız.

BayiGram olarak gerçek ve organik takipçiler sunarız. Hesaplarımız gerçek kişilere aittir ve sahte takipçi kullanmıyoruz.

Takipçi satın alma işlemi genellikle hemen başlar ve birkaç saat içinde tamamlanır.

BayiGram olarak çeşitli ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz, bu da ödeme yapmanızı kolaylaştırıyor. Kredi kartı, banka havalesi, PayPal gibi günümüzde en yaygın kullanılan yöntemlerle ödeme yapabilirsiniz.

Hayır, takipçi satın alma işlemimiz Instagram'ın kurallarına uygun şekilde gerçekleşir. Dolayısıyla hesabınızın kapatılma riski bulunmaz.

Evet, BayiGram firması olarak müşterilerimize güvenli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Satın aldığınız takipçiler gerçek ve organik takipçilerdir.

Düşmeyen Takipçi Satın Al

Takipçilerinizin başarılı bir şekilde teslim edilmesi durumunda işleminizi iptal edemezsiniz. Ancak işlem sırasında problem oluşması ya da takipçilerinizin teknik nedenlerden kaynaklı iletilememesi durumunda iptal işlemi yapabilirsiniz. Paranız size geri ödenerek işleminizden memnun kalmanız sağlanır.

Kurumsal olarak hizmet sunan firmamız sizlere dilerseniz e-fatura oluşturarak mail adresinize iletilmesi sağlanıyor. Faturalandırma işlemlerinde %18 KDV alınarak fatura oluşturulması sağlanır. Faturanız işlemi gerçekleştiren kişi adına kesilecektir.

Eğer başarılı bir profil istiyorsanız yalnızca takipçi satın almanız yeterli olmaz. 10.000 takipçisi bulunan bir kişinin yalnızca 100 ya da 1000 beğenisinin bulunması sahte bir görünüm sağlar. Bu nedenle diğer etkileşim içeren paketlerden de yararlanmanız tavsiye edilir.

Hesabınızın popüler olması için takipçi sayınızın yüksek olması oldukça önemlidir. Yapmış olduğunuz satın alma işlemi ile beraber hesabınız hem itibar olarak hem de bilinirlik olarak yükselecektir. Daha çok kullanıcı hesabınıza ulaşarak sizi tanıyacaktır.

Satın almış olduğunuz işlem aynı gün içerisinde en kısa sürede başlatılır. Ancak yoğunluk olan zamanlarda işleminizin başlaması daha uzun sürebilir. Bu durumda detaylı bilgi almak için canlı destek ile konuşmanız gerekir. Girdiğiniz bilgilerde hata olabilir.

Firmamız yüksek kaliteli takipçiler sunarak satın alma işleminizin anlaşılmasını engeller. Böylece Instagram ya da diğer kişiler sizin satın alma işleminizi anlayamaz. Yani hesabınızın kapatılması için haklı bir neden bulunmuyor olacaktır.

Firmamız ile sunulan takipçi hizmeti kapsamında yalnızca takip işlemi sağlanır. Beğeni, paylaşım ya da yorum gibi farklı etkileşimler için diğer hizmet paketlerimizden yararlanmanız gerekir. Ancak takipçi sayınızın artması doğal bir şekilde etkileşim elde etmenize yardımcı olur.

Firmamız içerisinde yer alan paketler yardımı ile tek seferde en fazla 100.000 takipçi satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz takipçilerin tamamı düşmeme garantili olacaktır. Eğer dilerseniz satın alma işleminizi yenileyerek daha fazla takipçiye sahip olabilirsiniz.

Düşmeyen takipçi paketlerimizin içerisinde garanti hizmetinin yanında yüksek kaliteli takipçi, hediye takipçiler, anında teslimat garantisi, şifresiz işlem, 3D güvenli ödeme ve 7 gün 24 saat kesintisiz müşteri hizmetleri avantajları bulunuyor. 

Düşmeyen takipçi firmamız tarafından sunulan ve garantili olan bir takipçi satın alma işlemidir. Bu işlem kapsamında almış olduğunuz takipçi sayısının her zaman sabit olarak tutulması sağlanır. Böylece satın aldığınız takipçiler her zaman hesabınızda kalacaktır.

Türk Takipçi Satın Al

Firmamız hem kurumsal hem de bireysel tüm hesap türleri için satın alma hizmeti sunuyor. Satın alma işleminiz sırasında hesap türünüzü belirtmeniz istenen bir alan bulunur. Burada hangi hesap türü için alım yaptığınızı belirtmeniz gerekir.

Satın alma işleminizi güncel olan takipçi sayınıza bağlı olarak gerçekleştirmelisiniz. 100 takipçisi bulunan bir kişi 100 ya da 250 takipçi paketlerinden yararlanabilir. Ancak daha yüksek takipçisi olan kişiler 10.000 takipçi paketlerimiz ve daha fazlasından yararlanabilir.

Yapmış olduğunuz satın alma işlemi tamamen doğal bir görünüm ile sağlanır. Bu durumda da Instagram’ın satın alma işleminizi anlaması gibi bir durum söz konusu değildir. Instagram takipçilerinizi çıkaramaz ya da satın alma işlemlerini yasaklayamaz.

Firmamızın içerisinde yer alan uygun fiyatlar ile çok düşük maliyetlere istediğiniz paketi satın alabilirsiniz. Müşteri yanlısı fiyat politikamız ile en yüksek kalitedeki hizmeti en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Bütçenize uygun tüm paketlere ulaşabilirsiniz.

Profilinizin bir anda daha çok takip edilmeye başlanması Instagram algoritmalarının dikkatini çeker. İnstagram algoritması hesabınızın popüler olduğunu algılar. Bununla beraber sizin profilinizin daha çok kişiye sunulmasını sağlar. Yani satın alma işleminiz sonrasında doğal bir etki oluşur.

Instagram içerisinde kişilerin popüler olması için bir yarış bulunuyor. Milyonlarca kişinin arasından öne çıkmak için satın alma işlemi yapmanız ise sizi bu yarış içerisinde avantajlı kılıyor. Türk takipçi satın almak en doğal görünümlü reklam türlerinden biridir. Satın alma işlemi ile kendinizi daha çok kişiye duyurursunuz.

Türk takipçi satın alırken ilk dikkat edeceğiniz nokta kurumsal bir firmadan alışveriş yapmak olacaktır. Bunun yanında seçmiş olduğunuz paketin hem hesabınız hem de bütçeniz için uygun kriterlere sahip olması önemlidir.

Tek seferde toplu bir satın alma yapmanız tavsiye edilmez. Çünkü bu işlem hem dışarıdan doğal görünmez hem de yalnızca 24 saat için etkileşim elde edersiniz. Parça parça farklı aralıklar ile satın alma işlemi yapmanız doğal ve etkisi yüksek olacaktır.

Dikkat çeken bir Instagram hesabına sahip olmak istiyorsanız en az 10.000 takipçinizin olması gerekir. Ancak kullandığınız hesaba bağlı olarak 5.000 ya da 6.000 takipçi da profilinizin imajının iyi olmasını sağlayabilir. 

Satın alma işleminizde Türk takipçiler kullanırsanız Instagram içerisindeki algoritmaya Türk hesaplarına hitap ettiğinizi belirtirsiniz. Bu durumda da algoritmalar sizi Türk kullanıcılara önerir. Yani ulaşmak istediğiniz kitleye çok daha net bir şekilde ulaşırsınız.

Bayan Takipçi Satın Al

Bayan bot takipçi satın almanız durumunda kısa süre içerisinde bayan takipçilere ulaşırsınız. Bayan takipçilerinizin artması Instagram’ın dikkatini çeker ve hesabınızın daha çok kadınlara önerilmesini sağlar.

Firmamızın içerisinde yer alan paketler ile bot ya da gerçek takipçi satın alabilirsiniz. Ancak firmamızın dışarısında yer alan ve yazılımının güvenilir olduğu bilinmeyen yerlerden bot takipçi satın almanız tavsiye edilmez.

Kadın takipçi satın almak profilinizin doğrudan kadınlara önerilmesini etkiler. Eğer böyle bir amacınız bulunmuyor ise kadın takipçi yerine karışık takipçi satın almanız önerilir. Aksi takdirde daha çok kadınların ilgilendiği bir profil olursunuz.

Yurtdışında bulunan kişiler kredi kartı ile bayan takipçi satın alabilir. Bunun yanında firmanın havale bölümünde yer alan banka bilgilerine Western Union ödeme yolu ile havale işlemi de gerçekleştirilebilir.

Instagram içerisinde kadın takipçi sayınızın amacınıza göre %50 ya da daha fazla oranda olması gerekir. Yani 1000 tane takipçiniz bulunuyor ise 500 kadın takipçi satın almanız gerekir. Etkisinin daha yüksek olmasını isterseniz 1000 kadın takipçi paketinden yararlanmalısınız.

Bayan takipçi satın alma için herhangi bir hile bulunmuyor. Takipçi satın alma işleminiz firmamız üzerinden uygun fiyatlar ile sağlanır. Hile olarak isimlendirilen ve ücretsiz şekilde sunulan hizmetler genel olarak kötü yazılımlara sahiptir. Bu nedenle de bu işlemlerden kaçınmanız gerekir.

Bayan takipçi satın almanız durumunda size sunulan tüm takipçiler kadın olacaktır. Hem içerik hem de profil bakımında kadınlara ilişkin ilgi alanları olacaktır. Bu durumda da Instagram algoritması profilinizin kadınların ilgisini çeken bir profil olduğu algısını edinir.

Firmamız içerisinde sunulan bayan takipçilerin tamamı kendi hesabı içerisinde aktif bir görünüme sahiptir. Yani dışarıdan bakıldığı zaman sahte hesap gibi görünmez. Ancak satın aldığınız takipçileriniz profiliniz içerisinde herhangi bir aktiflik sergilemez.

Kadın takipçi satın almak iki farklı türde avantaj sağlar. Bunlardan birincisi takipçi sayınız artar. Yaşanan bu artış ile Instagram içerisinde daha dikkat çeken bir hesaba sahip olursunuz. İkinci avantaj ise Instagram sayfanızı kadınlara daha çok önerir.

Bayan takipçi paketleri özellikle Instagram içerisinde kadın hesaplarına ulaşmak isteyen kişiler tarafından alınır. Kadın ürünleri ya da kadınlara yönelik paylaşım yapan kişiler bu paketleri tercih eder. Ayrıca takipçilerinin kadın ağırlıklı olmasını isteyen kişiler de bu paketlerden yararlanabilir.

Yabancı Takipçi Satın Al

Firmamız olarak sunduğumuz yabancı takipçi paketlerimizin içerisinde %100 yabancı bot takipçi, hediye takipçiler, şifresiz işlem, 3D güvenli ödeme ve anında teslimat garantisi bulunuyor. Bunun yanında tüm paketlerimiz en uygun fiyatlar ile düzenlendi.

Yabancı takipçi satın almanız Instagram algoritmalarını olumlu olarak etkiler. Hem yapmış olduğunuz satın alma işlemi hem de buna bağlı oluşan doğal takipçileriniz ile hesabınız çok daha hızlı bir şekilde büyüyecektir.

Firmamız kapsamında sunulan paketlerimiz 100, 250, 500, 750, 1.000, 2.500, 5.000, 10.000, 25.000, 50.000, 100.000 ve 250.000 takipçi olan paketlerden oluşuyor. Sizin için uygun olan paketi anında satın alabilirsiniz.

Yabancı takipçi satın almanız Instagram içerisinde etkileşim almanıza neden olur. Bu durumda da Instagram sizin hesabınızın yabancılar tarafından dikkat çeken bir hesap olduğunu anlar. Sizi diğer kullanıcılara önererek hesabınızın hareketlenmesini sağlar.

Yabancı takipçi satın almak ilk olarak takipçi sayınızın artmasını sağlar. Bunun yanında yabancı takipçi sayınızın artması Instagram algoritmalarında uluslararası bir hesaba sahip olduğunuz algısını oluşturur. Buna bağlı olarak da hesabınız daha çok yabancı kişilere sunulur.

Yabancı takipçi satın alma işleminiz için sizden yalnızca hesabınızın linkini paylaşmanız istenir. Bunun yanında faturalandırma ve ödeme işlemleri için isim, soy isim, telefon numarası, e-posta adresi ve ödeme bilgileriniz istenir. Bu bilgiler kimse ile paylaşılmaz.

Yabancı takipçiler bot olsa da yazılım ve hizmet için firmanın maliyetleri bulunur. Bu nedenle güvenilir olan hiçbir firma ücretsiz olarak bot sunulmasını sağlamaz. Ücretsiz olarak sunulan botlar genellikle kötü yazılım sistemine sahip olan anlaşılabilir botlardır. Uzak durmanız tavsiye edilir.

Türkiye içerisinde yer alan takipçilere ulaşmak isteyen bir hesabın yabancı takipçi alması gerekli bir işlem değildir. Ancak yabancılara ulaşmak ve uluslararası bir hesaba sahip olmak istiyorsanız yabancı takipçi satın almanız tavsiye edilir. 

Yalnızca Türkçe paylaşım yapan bir kişinin yabancı bot alması tavsiye edilmez. Çünkü dilinizi anlamayan kişilerin sizi takip etmesi dışarıdan fark edilir. Ancak yabancı içerikler de paylaşıyor ya da Instagram içerisinde yer alan yabancı hesaplara ulaşmak istiyorsanız bu takipçi hizmetini kullanabilirsiniz.

Firmamız aracılığı ile sunulan yabancı takipçiler gerçek görünümlü bot hesaplardan oluşur. Yüksek yazılım kalitesine sahip olan firmamız en iyi bot takipçi hizmetini sunuyor. Satın almış olduğunuz bot takipçiler en iyi kalitede olan botlardır.

Beğeni Satın Al

Firmamız içerisinde yer alan 100.000 beğeni paketini satın alırsanız 24 saat içerisinde gönderiniz için 100.000 beğeni elde etmiş olursunuz. Bu durumda da Instagram algoritmaları paylaşımlarınızın ilgi çekici olduğunu düşünür. Keşfete çıkmanın yanında hesabınız sizi takip etmeyen kişilere önerilir.

Beğeni satın alırken dikkat etmeniz gereken nokta var olan doğal beğeni sayınızdır. Satın alma sayınızın diğer gönderilerinizden dikkat çekici farka sahip olmaması gerekir. Eğer 300 beğeniniz var ise 1.000 adet beğeni bulunan paketlerimizden yararlanmanız gerekir. 

Instagram beğeni paketlerimiz yüksek yazılım yöntemleri ile profesyonel bir şekilde oluşturulmuştur. Paketlerimizi almanız durumunda herhangi bir dezavantaj ile karşılaşmazsınız. Tüm işlemlerimiz güvence altında yapılır. Olası bir problemde bizimle görüşerek sorununuzun kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız içerisinde yer alan ödeme yöntemlerinde kredi kartı bulunuyor. Online ödeme seçeneğini seçerek yalnızca kart bilgileriniz ile satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızda SSL güvencesi bulunduğu için kart bilgileriniz kimse ile paylaşılmadan korunur.

Firmamızın sunduğu beğeniler kalıcı olarak sunulur. Yani zamanla düşmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Beğenilerinizin düşmesi ya da eksik gelmesi gibi durumda canlı destek ile görüşerek probleminizin çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram beğeni satın almanız hesabınızın keşfet ve ana sayfa bölümünde çıkmasına neden olur. Bu durumda da sizi takip etmeyen kişiler dahi gönderilerinize ulaşarak sizi tanıyacaktır. Yani beğeni satın alma işleminiz sizi daha popüler yapacaktır.

Bir gönderinin keşfete çıkması için 24 saat içerisinde 5.000’den fazla beğeni alması gerekir. Ancak bu durum takipçi sayınız, yorum sayınız ve paylaşım – kaydetme gibi diğer etkileşim sayınıza da bağlı olacaktır.

Instagram beğenilerinizin birden yüklenmesi hem Instagram hem de diğer kullanıcılar tarafından anlaşılır. Bu durumda da hesabınız itibar ve kullanım olarak zarar görebilir. Firmamız bu durumu engellemek adına zamanla doğal bir görünümde gönderim sağlar.

Satın alacağınız tüm beğeniler %100 keşfet etkili olacak şekilde çalışır. Ancak satın almış olduğunuz beğeni sayısı, doğal beğeni sayınız ve diğer etkileşimleriniz de keşfete çıkmak için önemlidir. Keşfete çıkmak için bir kere beğeni satın almak yeterli olmayacaktır.

Instagram içerisinde yer alan profiliniz ve gönderilerinizin öne çıkmasını istiyorsanız beğeni satın almanız gerekir. Satın almış olduğunuz beğeniler gönderinizin diğer kişilerin gönderilerinin önüne çıkmasını sağlar. Ayrıca Instagram algoritmalarında iyi bir yer edinirsiniz.

Reels Beğeni Satın Al

Reels beğeni satın alırken işleminizin güvenli bir platformda gerçekleştiğinden emin olmalısınız. Firmamız sunduğu farklı güvenlik önlemleri ile sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Satın alma işleminizi en az bilgi ile tamamlayabilirsiniz.

Reels beğeni sayınızın yükselmesi durumunda keşfet alanında çıkma ihtimaliniz artar. Bu durumda da sizi takip etmeyen kişiler dahi videonuzu görebilir. Videonuzu gören ve beğenen kişiler sizi takip edecektir. Yani potansiyel takipçilerinize ulaşabilirsiniz.

Gün içerisinde yapılacak işlemler için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Yeni işleminizi başlatmanız için eski işleminizin bitmesini beklemenize gerek yok. Satın alma işleminizi tamamladıktan hemen sonra yeni paketinizi satın alarak sınırsız beğeni satın alabilirsiniz.

Firma içerisinde sunulan paket fiyatlarımız içeriğine göre değişiklik gösterir. En uygun fiyatlı paketimiz 100 beğeni paketidir. En yüksek fiyat ise 100.000 beğeni paketi için sunuluyor. Ancak tüm hizmetimiz en uygun fiyatlar ile sunulur.

Yüksek yazılım teknolojisine sahip olan firmamız %100 kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyor. Türk beğeni özelliğinin yanında kullanılan hesaplarımızın tamamı gerçek görünümlü geliştirilmiş hesaplardır. Dışarıdan satın alma olduklarının belli olması mümkün değildir.

Firmamız içerisinde gerçekleştirilen satın alma işlemi için yalnızca beğenilecek gönderinin linkini paylaşmanız gerekir. Sizden herhangi bir şifre ya da benzeri bilgi istenmez. Bunun yanında işlem için adı, soyadı, telefon numarası ve e-posta adresi bilgileri beklenir.

Instagram Reels beğeni sayınızın izlenme oranından çok yüksek olmaması gerekir. Bir videonun ne kadar izlendiği diğer kullanıcılar tarafından görülebilir. 100 izlenmesi olan bir videonun 1000 beğenisinin olması dikkat çekici bir durum olacaktır. Bu nedenle gerekli durumlarda izlenme satın almanız tavsiye edilir.

Instagram Reels için sunulan beğeni paketlerimizde 100, 250, 500, 750, 1000, 2500, 5000, 7500, 10.000, 25.000, 50.000 ve 100.000 reels beğeni bulunuyor. Bunun yanında %100 Türk beğeni, %100 güvenli işlem, hızlı işlem ve iade garantisi bulunuyor.

Satın alacağınız beğeni sayısını belirlemek için mutlaka doğal beğenilerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Eğer beğenileriniz yok denecek kadar az ise 100 ya da 250 beğeni almalı, zamanla artırmalısınız. Eğer beğenileriniz yüksek ise 50.000 beğeni gibi etkili paketlerden anında yararlanabilirsiniz.

Instagram içerisinde paylaşmış olduğunuz Reels videolarınız için beğeni paketi satın almanız keşfete çıkmanıza yardımcı olur. Ancak bunun için en az 5.000 beğeni paketinden yararlanmalısınız. Eğer doğal beğeniniz çok az ise 25.000 Reels beğeni paketlerimiz yardımcı olacaktır.

IGTV Beğeni Satın Al

IGTV içerisinde ana sayfaya çıkmanın en önemli noktalarından biri beğeni sayınız olacaktır. Beğeni satın alma işleminiz ile IGTV beğenilen bir video ürettiğiniz algısını oluşturur. Böylece ana sayfada çıkmanızı sağlar.

Dilerseniz kurumsal dilerseniz de bireysel hesabınız için IGTV beğeni satın alabilirsiniz. Firmamız tüm profil tiplerine uygun olarak beğeni hesaplarına sahiptir. Dilerseniz kayıt olarak dilerseniz de misafir olarak sistemde bulunan paketlerden yararlanabilirsiniz.

Firmamız üzerinden yapılan 1 satın alma işlemi 1 video için olacaktır. Bir paketin ikiye bölünmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle iki farklı gönderi için IGTV beğeni satın almak istiyorsanız iki farklı satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Firmamız içerisinde sunulan IGTV beğeni kapsamında %100 Türk ve güvenilir beğeniler sunuyoruz. Yüksek yazılım teknolojimiz ile oluşturduğumuz hesaplarımız gerçek hesaplardır. Bunun yanında işleminiz doğal bir görünüm ile yapılır. Yani dışarıdan işlemin anlaşılması mümkün olmayacaktır.

Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra ortalama olarak 5 dakika içerisinde ilk beğeniniz hesabınıza iletilir. Bu işleminizin başladığı anlamına gelecektir. Doğal bir görünüm için ise beğenileriniz birden değil belirli bir zaman içerisinde gönderilir. Süre satın almış olduğunuz beğeni sayısına göre değişir.

Satın alma işleminiz sonrasında bir problem ile karşılaştıysanız ve telafi kabul etmezseniz IGTV beğenilerinizi iade edebilirsiniz. Firmamız iade konusunda açık ve yardım sağlayan bir firmadır. Ancak başarılı bir şekilde tamamlanan işlemlerin iadesi olmayacaktır.

IGTV beğenisi satın almanız videolarınızın öne çıkmasına neden olur. Bu sayede de sizi takip etmeyen kişiler dahi kanalınız üzerinden videolarınızı izleyebilir. Videonuzu beğenen kişiler sizi takip edecektir. Yani beğeni satın alma işleminiz dolaylı yoldan takipçi sağlar.

IGTV videolarınızın öne çıkmasını ve daha çok kişi tarafından ilgi çekmesini istiyorsanız satın alma işlemi yapmak mantıklı olacaktır. Dışarından bir etki olan bu satın alma işlemi zamanla organik takipçi ve beğenilerinizin olmasına neden olacaktır.

Mobil cihazınızın modeli ya da markası fark etmeksizin beğeni satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yalnızca cihazınızın internete bağlı olması ve içerisinde internet tarayıcısının bulunması yeterli olacaktır. Normal satın alma adımlarını uygulayabilirsiniz.

IGTV beğeni satın almak için firmamızın içerisinde yer alan paketlerden birini seçmeniz ve “Satın Al” butonuna basmanız gerekir. Açılan sayfada ilk olarak beğenilecek videonun linkini paylaşmalısınız. Daha sonra ise bilgiler ve ödeme bilgileri adımı ile satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Otomatik Beğeni Satın Al

Satın almış olduğunuz otomatik beğeniler hem işlem sırasında hem de sonrasında düşmez. Firmamız tarafından sunulan yüksek kalitedeki yazılım hesaplarımız ile düşme probleminin önüne geçilir. Olası problemde ise sitenin canlı destek ekibi ile görüşebilirsiniz.

Otomatik beğeni satın almanız durumunda hesabınızda yapılan günlük paylaşımlar en az belirli bir oranda beğenilecektir. Bu da Instagram algoritmasının takip edilen bir hesap olduğunuz olarak algılanmasına neden olur. Instagram sizi keşfet bölümünde ve diğer kullanıcılara önermekte olumlu bir izlenim uygulayacaktır.

Otomatik beğeni satın almak normal tek gönderi satın almaktan daha mantıklıdır. 30 gün boyunca hesabınızda aktiflik oluşmasını sağlar. Bunun yanında Instagram sizin günlük olarak takip edilen ve beğenilen bir hesap olduğunuzu düşünür. Hem izlenim hem de algoritma üzerinde olumlu bir etki bırakır.

Sizlere sunmuş olduğumuz paketlerin içerisinde en fazla 20.000 otomatik beğeni bulunuyor. Yani günlük olarak yaptığınız paylaşımların 20.000’den fazla beğeni almasını sağlayabilirsiniz. Bu paketin keşfet üzerindeki etkisi çok büyüktür.

Otomatik beğeni paketlerimizden yararlanmanız durumunda hesabınıza paketiniz tanınır. Her gün ilk attığınız gönderi için sistem aktif hale gelir ve kısa süre içerisinde satın almış olduğunuz beğeni sayısı tamamlanır. Bu işlem bir sonraki gün attığınız ilk post için yeniden uygulanacaktır.

Otomatik beğeni sayesinde günlük olarak gönderileriniz belirlenir. Ancak bir gün içerisinde yapacağınız tüm gönderileriniz beğenilmeyecektir. Her gün o günün ilk gönderisi beğenilir. 30 gün için 30 gönderi hakkınız bulunuyor.

Firmamız üzerinde satışa sunulan otomatik beğeni paketleri 30 gün yani aylık olacak şekilde düzenlenmiştir. Paketinizin bitimine yakın yeniden paket satın alarak kaldığınız yerden otomatik beğenilerinizi kullanabilirsiniz. Ancak tek seferde 30 günden fazla otomatik beğeni alınamaz.

Tek seferlik beğeni satın almak bir gönderinizin diğerlerinin yanında öne çıkmasını sağlar. Ancak bu hizmetin etkisi ortalama olarak 24 saat sürer. Otomatik beğeni almanız durumunda ise her gün bir gönderiniz otomatik olarak beğenilir. Yani çok daha büyük bir etki oluşturur.

Otomatik beğeni hizmeti kapmasında belirtmiş olduğunuz hesabınıza belirli bir süre için beğeni sağlıyoruz. Her gün paylaştığınız 1 gönderiye satın almış olduğunuz beğeni uygulanır. 30 gün için 30 gönderi hizmeti bulunuyor.

Firmamız içerisinde 12 farklı otomatik beğeni paketi bulunuyor. Kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılan oto beğeni paketi ise 100 beğeni bulunan pakettir. Hem uygun fiyatı hem de işlevsel olması nedeni ile birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

İzlenme Satın Al

Instagram izlenme satın al hizmeti, BayiGram tarafından sunulan video türü içeriklerine izlenme sağlamaktır. İzlenmelerin tümü %100 Türk ve Gerçek olduğundan etkileşim oranı yüksektir.

BayiGram, Instagram video izlenme satın alımı için 3D Güvenli ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Satın alından izlenmeler, tarafınıza süper hızlı teslimat olarak sunulmaktadır. Alanında uzunca tecrübesi bulunan BayiGram siparişleri çoğunlukla hızlıdır. Kısa süre içerisinde gönderi linkine tanımlı izlenmeler, hesabınıza tanımlanacaktır.

BayiGram ile Instagram video izlenme hizmeti benzersizdir. Bu benzersizliğiniz, izlenmelerin %100 Gerçek ve Türk olmasına borçludur. Gönderimde herhangi bir sahte kullanıcı gelme söz konusu değildir.

BayiGram 8 yıldan fazla tecrübesi bulunan şirkettir. İzlenme gönderimlerin her biri Instagram kuralları ve politikalarına uygun şekilde yapılır. Kısaca satın aldığınız Instagram video izlenmeleri, hesabınıza herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Instagram izlenme paketleri, video türü içerikleri kapsamaktadır. Yani, video türü içerikleriniz için Instagram izlenme satın alarak, kısa süre içerisinde hesabınızın etkileşimini arttırabilirsiniz.

Satın alınan Instagram izlenmeleri, görüntülemeyi arttırdığından sıklıkla tercih edilen paketler doğrultusunda hesabınızın etkileşimi artacaktır. BayiGram tarafından sunulan Instagram video izlenme, işte bu derece önemlidir.

BayiGram ile Instagram izlenme satın almak güvenlidir. Sipariş esnasında kullanıcı adı veya video linki girmeniz durumunda tarafınıza izlenmeler gönderilmektedir. Satın alınan paketlerin her biri şifreniz gerektirmemesi ve 3D Güvenli ödeme seçenekleriyle öne çıkmaktadır.

Instagram izlenme fiyatları denildiğinde akla ilk BayiGram şirketi gelmektedir. Alanında yıllarca tecrübesi bulunan şirket, piyasadaki en ucuz ve kaliteli Instagram izlenme paketleri sunmaktadır. Bu paketler, ucuz, hızlı, uygun fiyatları ile öne çıkmaktadır.

Instagram izlenme satın alımlarında siparişin durumu, iptal veya geri ödeme politikası önemlidir. BayiGram tarafından satın aldığınız her hizmet için iptaller; 72 saat içerisinde tamamlanmayan, eksik gönderilmeyen ve hatalı gönderim yapılan siparişler adına geçerlidir.

Reels İzlenme Satın Al

Reels izlenme satın almanız durumunda videonuz keşfet gibi alanlarda daha çok kişiye gösterilir. Bu durumda da video içerisinde paylaşmış olduğunuz ürün ya da hesabınız için doğal görünümlü bir reklam yapmış olacaksınızdır. 

Kurumsal olarak hizmet sunan firmamız tamamen yasal bir hizmet sağlar. Kaçak olarak bir işlem yapılması mümkün değildir. Yapmış olduğunuz satın alma işlemleri için faturalandırma yapılır. Tüm hizmet ülkemiz kurallarına uygun olacak şekilde sağlanır.

Satın almış olduğunuz izlenme paketi tamamlandığında size bildirilmesi adına mail ya da SMS gönderilir. Ancak bazı durumlarda bu bilgilendirmelerden haber alamayabilirsiniz. Siparişinizin durumunu site içerisinde yer alan “Sipariş Takip” alanından kontrol edebilirsiniz.

Hizmetinizin size sağlanması için bize vermiş olduğunuz video linkini temel alıyoruz. Belirtmiş olduğunuz linke üçüncü bir kişi gibi giriş yapılır ve gönderiniz için beğeni sağlanır. Bunun için ise yüksek kalitedeki hesaplar kullanılır ve doğal bir görünüm elde edilir.

Reels bölümünde ve Instagram içerisinde popüler olmak isteyen kişilerin Reels izlenme paketlerinden yararlanması gerekir. Reels içerisinde popüler olan bir video kişinin tüm hesabının popüler olmasına yardımcı olacaktır. Bu da birçok kullanıcının avantajlardan yararlanmasını sağlar.

Keşfet bölümünde yer alan videoların izlenme ve beğeni sayısının yüksek olması gerekir. Bu durumda da keşfete çıkmak isteyen bir kullanıcının hem izlenme hem de beğeni paketlerimizden yararlanması gerekir. Sunduğumuz paketler %100 keşfet etkisi sağlar.

Satın almış olduğunuz paketin içerisinde yer alan izlenme sayısına bağlı olarak işleminizin ne zaman tamamlanacağı farklı zaman alır. Ancak işleminizin başlaması için ortalama olarak 5 dakika beklemeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede işlemler başlatılır.

Firmamız üzerinden yapılan satın alma işlemlerinizde sizden şifrenizi talep etmiyoruz. İşleminiz için yalnızca Reels videonuzun linkini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. İşlem için şifre ya da özel bilgilerinize ihtiyaç duyulmaz.

1 milyon izlenme sağlayan paketimizden satın alırsanız, satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz videonuz Reels keşfet bölümüne çıkar. Çok daha geniş bir alana hitap etme ve kendinizi duyurma fırsatı elde edersiniz. Tüm bunların yanında videonuz dikkat çekici hale gelir.

Firmamız içerisinde yer alan Reels izlenme paketlerimizin içerisinde 1.000, 2.500, 5.000, 10.000, 25.000, 50.000, 75.000, 100.000, 250.000, 500.000, 750.000 ve 1.000.000 izlenme paketleri bulunuyor. Tüm paketlerin içerisinde ise %100 Türk ve gerçek izleyici, %100 keşfet etkisi ve anında teslimat garantisi bulunuyor.

IGTV İzlenme Satın Al

Bir video izlendikten sonra o videoyu izleyen hesap kapansa dahi izlenme geri düşmez. Bu durumda hem sunduğumuz hizmet hem de izlenmelerin düşme ihtimali olmaması gibi bir durumda satın aldığınız işlemin düşmesi söz konusu olamaz.

Sizlere sunduğumuz paketlerin içerisinde satın alma işleminizin anlaşılmasına neden olacak bir hizmet bulunmaz. Tüm işlemimiz doğal görünümlü ve gerçek hesaplar ile gerçekleştirilir. İzlenmeleriniz ise doğal bir görünüm ile iletilir.

IGTV izlenme satın almanız Instagram içerisinde daha çok tanınmanızı sağlar. Sizi IGTV üzerinden takip eden ya da beğenen bir kişi tüm hesabınız için takip ve etkileşim sağlayacaktır. Bu durumda da Instagram sizin başarılı bir profil olduğunuzu düşünür ve daha geniş bir kitleye ulaşırsınız.

Instagram içerisinde popüler olmak isteyen bir kişi tüm özelliklerde popüler olmalıdır. Yapmış olduğunuz satın alma işleminin dahilinde hesabınız ve videonuz tanınır. Buna bağlı olarak da tüm Instagram içerisinde dikkat çeken bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz hizmet dahilinde yüksek yazılım teknolojisi kullanıyoruz. İşlemleriniz gerçek görünümlü ve %100 Türk kullanıcılar tarafından gerçekleştirilir. Böylece diğer Türk kullanıcılara ulaşmanız için bir algı oluşturulurken yüksek kalitede işlem tamamlaması yapılır.

IGTV içerisinde paylaşmış olduğunuz videolarınızın dikkat çekmesini istiyorsanız video izlenme satın almanız mantıklı bir işlem olacaktır. İzlenme satın almanız ile videonuz hem kullanıcıların hem de Instagram’ın ilgisini çeker. Bu durumda da hesabınız olumlu olarak etkilenir.

IGTV bölümünün ana sayfasına çıkmak için izlenme ve etkileşim sayınızın yüksek olması gerekir. En az 100.000 izlenmenizin olması durumunda ana sayfada yer alabilirsiniz. Ancak bu durum yalnızca izlenmenize bağlı değil tüm kanala bağlı olacaktır.

Firmamızda bulunan IGTV izlenme paketleri içerisinde en fazla 1.000.000 izlenme bulunuyor. Tek seferde 1.000.000 izlenme satın alarak videonuz ve hesabınız için hızlı bir yükseliş elde edebilirsiniz. 

Firmamız aracılığı ile yapılan işlemler tamamen güvenilir bir hizmettir. Sizden herhangi bir şifre talep etmediğimiz gibi SSL güvencesi ile ödeme bilgilerinizi koruyoruz. Olası bir problem durumunda ise canlı destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Instagram IGTV içerisinde videoların izlenme sayısı herkes tarafından görülebilir. İzlenme sayınızın yüksek olması hem hesabınızın daha kaliteli görünmesini hem de ana sayfa içerisinde yer alabilmesini sağlar. Yani izlenme sayınız önemli bir yere sahiptir.

Otomatik İzlenme Satın Al

Instagram otomatik izlenme, paylaşımlarınıza otomatik olarak izlenme eklenmesini sağlayan %100 Keşfet Etkili hizmettir. BayiGram tarafından sağlanan hizmetle, videolarınızın daha fazla görüntülenmesini ve hesabınızın etkileşimini artırmanıza yardımcı olur.

Otomatik izlenme hizmeti, videolarınızın daha fazla görüntülenmesini, popülerlik kazanmanızı ve organik izleyici kitlenizi artırmanızı sağlar.

Hizmetimiz, güvenli ve organik görünmeyi sağlamak için özenle tasarlanmıştır. İzlenmelerin hesabınıza olumsuz bir etkisi olmamaktadır.

BayiGram tarafından sunulan Instagram Otomatik izlenme, 3D Güvenli ödeme yöntemleri içermektedir.

BayiGram ile sağlanan Instagram otomatik izlenmeler gönderim süresi hızlıdır. Super hızlı teslimat garantisiyle %100 Keşfet etkili izlenmeler tarafınıza kısa sürede gönderilecektir.

Otomatik izlenme satın almak için güvenilir hizmet sağlayıcı seçmek önemlidir. Aksi halde oto izlenmeleriniz, Instagram tarafından bot olarak algılanacaktır. O yüzden BayiGram’ı seçmeniz durumunda böyle bir endişeniz bulunmayacaktır!

Hayır, oto izlenmeler, BayiGram tarafından Instagram kuralları ve politikalarına uygun olarak gönderilmektedir. Hizmetin %100 Keşfet etkili olmasıyla da bu, anlaşılabilmektedir. 

BayiGram üzerinden Instagram Otomatik izlenme satın almak basittir. Seçmiş olduğunuz paketler doğrultusunda kullanıcı adınızı, doğru ve hesabınızın herkese açık olduğundan emin olduktan sonra izlenmelerinizi satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Instagram Oto izlenme %100 Keşfet etkili bir çözümdür. Instagram hesabınızın etkileşimini arttırarak, popüler olmasını sağlamaktadır. Bu yüzden takipçi artışı, beğeniler veya izlenmeler bununla birlikte artış gösterebilecektir.

BayiGram, Instagram otomatik izlenme paketleri ile pek çok seçeneği barındırır. Her paketin şifre gerektirmemesi ve %100 Keşfet etkili olmasıyla, herkes tarafından tercih edilmektedir. İhtiyacınıza en uygun hangisi ise seçin ve bir an önce siparişinizi bugün verin!

Hikaye İzlenme Satın Al

Firmamız müşterilerine %100 garantili hizmet veriyor. Satın aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız veya bir aksaklık yaşanırsa iade etme hakkınızı kullanabilirsiniz. İade işleminde ücretiniz geri ödenir. Canlı destek birimine ulaşarak iade talebinizi iletmeniz yeterlidir.

Evet, müşterilerimize 7 gün 24 saat müşteri hizmeti veriyoruz. Canlı destek birimi web sitesinin giriş adresinde bulunuyor. Siteye giriş yaptığınız an doğrudan destek birimini görebilirsiniz. İşlem öncesinde sırasında veya sonrasında her türlü bilgi veya sorun için ulaşılabilir.

Hayır, İnstagram hikaye izleme yaptığınız için hesabınız engellenmez. Müşterilerimiz arasında bugüne kadar bize bu konuda bildirim yapan kimse olmadı. Hesabınızın güvenliğini tehlikeye sokacak herhangi bir durum söz konusu değil. 

Firmamız üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirdikten sonra anında teslimata başlanır. Ödemeniz sisteme düştükten sonra hemen ilk izlenmeler gönderilir. Tüm göndermeler gerçekçi olması da anında değil çok kısa bir süre içerisine yayılır. Maximum 24 saat içerisinde tüm izlenmeler gerçekleştirilir.

Hayır, hikaye izleme paketlerimizde sizlere net sayı verilmektedir. Eğer 100 izlenme seçtiyseniz 100 izlenme de kısa sürede hesabınıza gelir. İzlenme oranının azalması veya düşmesi algoritma içerisinde dahil değildir. Bu yüzden sayının düşmesi gibi bir problemle yaşamayacağınızın %100 garantisi verebiliriz.

Hayır, İnstagram hikaye satın aldığınız fark edilmez. İşlem aldığınız hiçbir kişi veya program tarafından tespit edilemez. Firmamız müşterilerinin gizliliğini ve güvenliğini önemsemektedir. İnstagram algoritmasına uygun bir şekilde gönderiler yapılır. Satın aldığınız veya ücretsiz kullandığınız hiçbir hizmetimiz anlaşılmaz.

İnstagram hikaye satın alırken ilk dikkat edilmesi gereken hikayenin linkidir. Eğer farklı bir link girerseniz izlenmede sizin istediğiniz hikayeye gönderilemez. Ayrıca hesabın hikayesinin izlenebilmek için herkese açık olması gerekiyor. Çünkü izleyecek hesaplar takipçiniz değildir. 

Hayır, sizlere sunduğumuz hiçbir hizmet için hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Çünkü hesap güvenliğiniz için şifrenizi bizimle paylaşmanızı istemiyoruz. Şifrenizi bizimle paylaşmanız hesabınızın gizliliğini tehlikeye koymamak adına önemlidir. Sadece hikayenin URL link bağlantısını girmeniz yeterlidir.

İnstagram hikaye izlemek doğrudan hikayelerinizin görüntülenme sayısını arttırır. Hesabınızın doğal etkileşim sayısı da bu sayede artış gösterir. Hesabın etkileşim oranını arttırmak istediğinizde hikaye izlemek en kolay ve en mantıklı yöntemlerden biridir. Popülerliği arttığı için hesabın öne çıkanlar arasında girmesi de kolaylaşır.

İnstagram hikaye izleme işleminde kullanılan hesapların tamamı gerçek ve yüksek kaliteli hesaplardır. Hikaye izlemesi gerçek hesaplardan yapıldığı için İnstagram algoritması hesabınızın çok fazla kişi tarafından izlendiğini kaydeder. Türk hesaplardan veya yabancı hesaplardan hikaye izleme yaptırabilirsiniz.

İzlenme yapılmasını istediğiniz hikayenizin linkine ulaşmak için hikayenizin paylaş butonuna basmanız gerekir. Karşınıza çıkan paylaşma seçeneklerinden “Bağlantıyı kopyala” seçeneğini seçmeniz gerekir. Kopyalanan bağlantıyı ise sitemizin içerisinde ilgili alana yazmanız ile işleminiz tamamlanacaktır.

Satın almış olduğunuz izlenme sayısı yalnızca linkini paylaşmış olduğunuz hikaye için olacaktır. Eğer farklı hikayelerinize de izlenme satın almak istiyorsanız farklı ödeme işlemleri başlatmanız ve diğer hikayelerinizin linklerini paylaşmanız gerekir.

Satın alma işleminiz için sizden yalnızca hikayenizin linki istenir. Linkinizi ilgili alana sunmanız ile eğer üyeliğiniz var ise hızlı bir şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz. Üyeliğiniz yok ise adınız, soyadınız, telefon numaranız ve e-posta adresi bilgileriniz de istenir. Ödeme bilgileriniz tüm işlemlerde sizden talep edilir.

Hikayelerinizin izlenmesi için kullanılan hesaplar %100 organik ve Türk hesaplardır. Tüm hesaplar gerçek bir yapıya sahiptir. Yüksek kaliteye sahip olan işlemimiz sayesinde Instagram algoritması içerisinde iyi bir etki oluşturabilirsiniz.

Firmamız içerisinde yer alan en düşük paket 1.000 story izlenme paketidir. En yüksek ise 1.000.000 izlenme yer alan paketimizi kullanabilirsiniz. Bu paketlerin dışında farklı içeriklere sahip olan 10 farklı paket daha yer alıyor.

Gizli bir hesabın hikayesine izlenme için kullanacağımız hesapların ulaşması mümkün olmayacaktır. Bu da işleminizin iptal edilmesine neden olur. Satın alma işlemi gerçekleştirecek olan kişilerin mutlaka öncesinde hesabını açması gerekir.

Satın alma işleminizin hemen ardından süper hızlı teslimat başlanır. Böylece birkaç dakika içerisinde izlenmeleriniz hikayelerinize gönderilmeye başlanır. Satın almış olduğunuz hikaye sayısına göre ortalama olarak 20 saat içerisinde işleminiz tamamlanır. 

Hikayenizi paylaşmanızın ardından 24 saat geçtiğinde Instagram otomatik olarak hikayenizi kaldırır. Ancak satın almış olduğunuz izlenmeler silinmez. Instagram hikayelerin görüntülenme sayılarını kendi içerisinde kaydeder. Yani etki 24 saat ile kalmayacaktır.

Hikayeler 24 saat içerisinde silinir. Bu nedenle hikayenizi paylaşmanızın hemen ardından satın alma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir. Böylece hikayeniz hem daha uzun süre keşfette kalabilir hem de diğer kullanıcılar size kolaylıkla ulaşım sağlayabilir. Bunun yanında tüm izlenmeleriniz de tam gelir.

Instagram içerisinde yer alan hikayelerin izlenme sayısı yüksek ise keşfet bölümünde yer alır. Böylece sizi takip etmeyen kullanıcılar keşfet bölümünden size ulaşabilir. Ayrıca Instagram profilinizin sıklıkla ziyaret edildiği ve takip edildiği algısına sahip olur.

Yorum Satın Al

Gönderinizin iyi bir etki alması için en az 1.000 yorum satın almanız tavsiye edilir. Yorumlar beğeni ve diğer işlemlerden bağımsız olduğu için diğer sayılara dikkat etmenize gerek yoktur. Ancak tüm etkileşimlerinizi oranlı olarak tutmanız çok daha doğal bir görünüm sağlayacaktır.

Yorumlarınız tamamen size ve gönderinize özel olarak oluşturulur. Bot ve alakasız yorumlar sağlanmaz. Tüm yorumlarınız gönderinizin içeriği, konsepti ve amaçladığı hizmete yönelik olarak yapılır. Kopyala yapıştır aynı yorumlar ile sahte bir görüntü oluşturulmaz.

Yorum, bir gönderi için alınması en zor olan etkileşimlerden biridir. Bu nedenle yorumu çok olan bir gönderinin keşfete düşme ihtimali yüksek olacaktır. Sizlere sunmuş olduğumuz paketler %100 keşfet etkili olacak şekilde sunulur.

Yorumlarınız doğal bir görünüm için aynı anda yüklenmez. Ancak Instagram algoritmasının yorumlarınızı değerlendirmesi için 24 saat içerisinde işleminiz tamamlanır. İlk yorumunuz kısa süre içerisinde gönderinize sağlanır. Kalan yorumlarınız ise satın aldığınız yorum sayısına bağlı olarak hızlı bir şekilde yüklenir.

Dilerseniz 1 tane dilerseniz de birkaç tane gönderiniz için yorum satın alabilirsiniz. Bunun için her defasında yeni bir satın alma işlemi başlatmanız gerekir. Yorum satın almak istediğiniz gönderinin linkini paylaşmanız bizim için yeterli olacaktır.

Kendiniz yorum oluşturmak isterseniz aklınızda olan yorumları bizimle paylaşmanız gerekir. Sunduğunuz yorum gerçek bir hesap ile gönderinizin altında sunulacaktır. Dilediğiniz lokasyonu dahi belirterek istediğiniz yorumlara sahip olabilirsiniz. Firmamız bu konuda sizin memnuniyetinizi ön planda tutar.

Beğenmediğiniz yorumları değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Ancak 1 kereden fazla değişimin yapılması mümkün olmayacaktır. Bu nedenle değiştirme talebiniz sırasında nasıl bir yorum istediğinizi belirtmeniz sizin daha iyi bir yorum hizmeti almanıza yardımcı olur.

Yorumlarınız resimli, Türkçe isim ve soy ismi olan kişiler tarafından yapılır. Hesaplar %100 Türk ve gerçek hesaplardır. Hesapların her biri ise kendi içerisinde aktif bir hesaba sahiptir. Yani dışarıdan bakıldığı zaman yorumlarınızın satın alındığı anlaşılamaz.

Sizlere sunduğumuz hizmet yüksek kalite ile sağlanır. Gönderileriniz gerçek hesaplardan yapılır ve tamamen doğal bir görünüm uygulanır. Yani satın alma işleminizin yorum engeli oluşturması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Aksine organik yorumlar almanızı sağlar.

Firmamızda sunulan yorum hizmetini satın almanızın ardından paylaşmış olduğunuz gönderi incelenir. Gönderinizin teması ve amacına uygun olarak soru, beğeni, takdir ya da eğlence içeren yorumlar düzenleriz. Düzenlenen yorumlar ise gönderinizin altında paylaşılır.

Reels Yorum Satın Al

İnstagram satın aldığınız reels yorumların, diğer kullanıcılar tarafından fark edilmesi mümkün değildir. Temel sebebi, kullanıcılar gerçek ve aktif hesaplardan oluşmaktadır. Adım adım hesabınıza yüklenir. İnstagram algoritmasında bu durum, doğal olarak reel yorum kazandığınız şeklinde anlaşılır. 

İnstagram reels yorum satın almak, hesabınıza zarar vermez. Aksine avantajlı ve kaliteli bir hizmettir. Online olarak ödemenizi yapmanızla beraber hesabınıza tanımlanır. Problemsiz kullanabilirsiniz. Hesabınıza zarar verecek bilgi alınmaz ve işlem de uygulanmaz. 

İnstagram reels yorum satın aldıktan sonra evrak, belge ya da buna benzer işlemler kesinlikle talep edilmez. Evrak ya da belgeye gerek duyulmaz. Sizden böyle belgeler isteyen sayfalarla karşılaştığınızda, uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

İnstagram reels yorum satın alırken, bunu dilerseniz haftalık dilerseniz aylık olarak alabilirsiniz. Tamamen sizin kişisel kararınıza bağlıdır. Sınırlandırma olmaz. Haftalık aldığınızda çok daha avantajlı olacaktır. İlk kez faydalanan kullanıcılar, farklı zaman dilimlerine göre almak istiyorlarsa ekibimiz burada bilgilendirme yapar.  Problemsiz ve rahat bir şekilde, diğer kişiler anlamadan paketlerden faydalanmanız mümkün. 

Firmamız bünyesinde İnstagram reels yorum satın alma işlemi gerçekleşirken, hesap şifresi istenilmez. Hesap şifresi ile beraber hesabınızla alakalı sizden kişisel farklı bir bilgi de kesinlikle talep edilmeyecektir. İçiniz rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. 

İnstagram reels yorum satın aldıktan sonra ya da işlem öncesinde, sizin sorularınızı cevaplayan 7/24 canlı destek hattımız mevcuttur. Merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimizle özel olarak ilgileniyoruz.

İnstagram reels yorum satın aldıktan sonra ödeme seçenekleri değişkenlik göz etmektedir. Online ödeme, mobil ödeme ve EFT ödeme olmak üzere farklılık sağlar. Kendinize en uygun ödeme yöntemini tercih edip kullanabilirsiniz. 

İnstagram için satın aldığınız reel yorum paketleri, kısa bir sürede hesabınıza tanımlanır. Yalnızca 5 dakika içerisinde ödemenizle beraber hesabınıza yüklendiğini görebilirsiniz. İstenmeyen herhangi bir problem yaşanılmaz. Süreç kısa olduğundan dolayı, paket tavsiye ediliyor. 

İnstagram için satın aldığınız reels yorumlarda, kullanıcıların her biri Türk hesaplardan gelmektedir. Türk ve gerçek hesaplar olması, dışarıdan herhangi bir kişinin anlamaması açısından da önemlidir. Dilerseniz, yabancı hesaplardan oluşan paketlerden faydalanabilirsiniz. Bu konuda ekibimiz yardımcı olur. 

İnstagram satın aldığınız reels yorum paketleri, içeriğindeki yorum sayısına göre kullanıcılara etkileşim getirir. Etkileşim, sizin daha fazla kullanıcıya ulaşmanız anlamına gelmektedir. Hesabınıza büyük avantaj sağlar. Kısa bir sürede hesabınız büyür.

Hayır, kesinlikle böyle bir durum mümkün değildir. Instagram'da reels yorum satın alma hizmetinde türk ve gerçek kullanıcılar mevcut. Hayali ya da sahte hesaplar bulunmuyor. Denemek için düşük paketlerden yararlanabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarında, tavsiye edilen hizmetler içerisinde ön plana çıkmaktadır. 

Instagram reels yorum satın alma hizmeti ile ilgili detayları, müşteri hizmetleriyle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri, 7/24 aktiftir. Merak ettiniz detaylar varsa, her birine cevap verir. Alanında uzman ekip, sorunlar için çözüm odaklı yaklaşımlar sunuyor. 

Sayfa, marka ya da ınstagram bünyesinde işlettiğiniz bir sistem varsa reels yorumların fazla olması etkilidir. Özellikle rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız tavsiye ediliyor. Rakiplerinizin önüne, dakikalar içerisinde satın aldığınız yorumlar ile beraber geçebilirsiniz. 

Tabii ki, çıkabilirsiniz. Instagram satın aldığınız reels yorumlar, diğer kullanıcıların keşfet bölümünde videonuzu görünmesini sağlar. Bu da, sizin için avantaj! Popüler ve fenomen hesapları içerisinde bulunmak istiyorsanız, hemen siz de satın alabilirsiniz 

Instagram sosyal medya platformu için satın almış olduğunuz reels yorumlar, yaklaşık 15 dakika içerisinde yüklenir. Yükleme süreci 30 dakika ya da 1 saate kadar uzayabilir. Temel sebebi, video içeriği olmasından kaynaklanıyor. Aynı zamanda sistemdeki yoğunluğa bağlı olarak değişebilir. 

Instagram reels yorum satın alma işleminde, yalnızca yorum almak istediğiniz paylaşımı göndermelisiniz. Bağlantı linki şeklinde göndermeniz yeterlidir. Harici bilgiye gerek yoktur. 

Tabii ki, evet. Instagram reels videoları ile popüler olmanız mümkün. Ne kadar dikkat çeken videolar oluşturursanız, sizin açınızdan o kadar avantajlı olacaktır. Aynı zamanda satın aldığınız yorum ve beğenileri ile beraber ekstra fayda sağlar. Bunu doğal yollarla yapmak zaman alacaktır. Sistem size yardımcı oluyor. 

Kesinlikle, evet. Satın aldığınız ınstagram reels yorumların her biri kalıcıdır. Kalıcı olduğu için dilediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz. Kafanızda merak ettiğiniz konular ya da öğrenmek istedikleriniz varsa müşteri destek hattı yardımcı olacaktır. Böylelikle kısa sürede şüphesiz faydalanmanız sonuçlanır. 

Instagram için popüler olma yolunda, belli başlı etmenler mevcuttur. Bunlar arasında reels gönderileri geliyor. Reels yorum satın alma hizmetinden faydalanırsanız, popüler hesaplar içerisinde sizin sayfanızda bulunur. 

Instagram reels, uygulamanın yeni çıkardığı özellikler içerisindedir. Tiktok video yapısı ile benzerlik taşır. Eğlenceli videolarımızı gönderi dışında, reels şeklinde paylaşabilirsiniz. Buradaki yorumlar ne kadar fazla olursa, daha fazla kitleye ulaşmanız mümkün. 

IGTV Yorum Satın Al

İnstagram IGTV satın alma yorum hizmeti, gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Bu sebepten dolayı düşme yaşanması olası bir durum. Sistem düşme durumuna karşı önlemleri önceden alır. Telafi garantisi mevcuttur. Fazla yorum gönderiliyor. 

Tabii ki, evet. Instagram IGTV yorum satın alma işleminde, mobil ödeme mevcuttur. Mobil ödeme hem kolay, hem de istediğiniz yerde işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün. Detayları müşteri hizmeti ile irtibata geçerseniz öğrenebilirsiniz. 

Hayır. Hesabınıza zarar görmediği gibi risk teşkil eden işlemlerde olmaz. Instagram IGTV yorum hizmetinde, oldukça avantajlı sonuç verecektir. Faydalandığınız da bundan emin olabilirsiniz. Mükemmel bir hizmet anlayışı mevcut!

Kesinlikle, hayır. Instagram satın aldığınız IGTV yorumlar adım adım yüklenmektedir. Gerçek kullanıcılardan oluştuğundan dolayı dışarıdan herhangi bir kişinin anlaması mümkün değil. Problemsiz ve şüphe duymadan faydalanabilirsiniz. Deneyimlemek için düşük paketleri incelemeniz önerilir. 

Instagram IGTV için talep edilen bilgi, yalnızca link paylaşımıdır. Bunun dışında harici bilgi talep etmiyor. İçiniz rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Güven ve gizlilik konusuna önem verildiğinden dolayı kişileri rahatsız edecek bilgiler istenmez.

Kesinlikle, evet. Instagram’da fenomen ve popüler hesaplar içerisinde yer almak istiyorsanız belli başlı kriterler mevcuttur. Bu kriterler içerisinde, İGTV yorum satın alma hizmeti de öncelikli geliyor. Dilediğiniz gibi faydalanarak hesabınızın etkileşim oranını artırabilirsiniz. 

Tabii ki, evet. Instagram IGTV yorum satın alma işlemi üst düzey güvenlik önlemleri ile beraber gerçekleşir. Problemsiz faydalanmanız mümkün. Yorum satın alma aşamasında, kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman çoğunluğun tavsiye ettiği görülmektedir. 

İnstagram İGTV yorumları, yaklaşık 15 dakika içerisinde yüklenir. Bu süreç 30 dakikaya kadar uzayabilir. Fakat daha fazla uzaması kesinlikle mümkün değil. Müşteriler bekletilmeden, kısa sürede ödemeleri ile beraber yorumlar yüklenmeye başlar. 

Tabii ki, evet. Instagram İGTV yorum satın alma işlemi ile büyük ve bilinen hesaplar içerisinde sizin sayfanızda yer alır. Böylelikle hem kazanç elde edebilirsiniz. Hem de hesabınızın etkileşim oranı artar. Etkileşim oranını artırmak için ıgtv önemli bir kriterdir. 

Instagram İGTV yorum hizmetini kullanarak, almış olduğunuz yorumlar ile beraber daha çok takipçi çekebilirsiniz. Büyük kitlelere ulaşmanız mümkün. Farklı hesaplar sizin paylaşımlarınızı kendi hesabında paylaşır. 

Yorum Beğenisi Satın Al

Evet, 24 saat içerisinde istediğiniz kadar yorum beğenisi satın alabilirsiniz. Instagram yorum beğeni paketleri mevcuttur. Bu paketlerden seçiminizi yaptığınız gibi yararlanabilirsiniz. Paketlerde sınırlama ya da buna benzer işlemler mümkün değildir. Merak ettiğiniz detaylı bilgilendirmeleri, alanında uzman ekipten öğrenebilirsiniz. 

Tabii ki, evet. Instagram yorum beğenileri, gerçek ve Türk kullanıcılardan oluşmaktadır. Gerçek kullanıcılar oluştuğundan dolayı, yükleme esnasında adım adım tanımlama gerçekleşiyor. Dilerseniz yabancı kullanıcılar içinde, seçim yapabilirsiniz. Hayali ya da sahte kullanıcılar gibi bir durum mümkün değildir. 

Tabii ki, evet. Instagram satın aldığınız yorum beğenileri, kalıcı bir şekilde sabitlenir. Yorum beğenilerinin azalması ya da kısa sürede silinmesi gibi bir durum mümkün değildir. %5 ila %10 oranında bir silinme görülür. Bu da telafi garantisi mevcut olduğundan dolayı kısa sürede çözümlenir. 

Kesinlikle, evet. İnstagram yorum beğeni hizmeti, üst düzey güvenlik önlemleri ile sağlanmaktadır. Güvenlik önlemleri, SSL şifreleme yöntemi ile beraber gerçekleşiyor. Problem yaşanmadığı gibi sorunsuz faydalanmanız mümkün. Güvenden kaynaklı istenmeyen sorunlar olmaz. 

Hayır, yoktur. Instagram yorum beğenisi için tarafınızdan yalnızca yorum beğenisi istediğiniz hesabın kullanıcı linki istenir. Bunun dışında, farklı bir bilgiye gerek yoktur. Sizden şifre talebi isteyen bir sayfa ile karşılaştıysanız, riskli olacağından dolayı itibar etmemeniz önerilir. 

Kesinlikle, hayır. İnstagram yorum beğenisi satın aldıktan sonra hesabınız kapanmaz. Aksine daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Detaylar için müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz önerilir. Instagram yorum beğenileri, çoğunluk tarafından tavsiye ediliyor.

Kesinlikle, hayır. Instagram yorum beğenileri, gerçek ve güncel hesaplardan oluşur. Herhangi bir yorumun sahte ya da anlaşılır olması gibi durumlar söz konusu değildir. İçiniz rahat bir şekilde paketleri tercih ederek yararlanabilirsiniz. 

Instagram paylaşımları altına yapılan yorumlarınızın, beğeni alması ön plana çıkmasını kolaylaştırır. Daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Bu sayede profiliniz, birçok kişi tarafından görüntülendiği gibi organik etkileşim kazanır. 

Instagram için satın aldığınız yorum beğenileri, kısa sürede yüklenmektedir. Sürecin uzaması ve saatlerce müşterilerin bekletilmesi gibi bir durum mümkün değil. Problemsiz faydalanabilirsiniz. Kısa sürede yükleme başlıyor. 

Kesinlikle, hayır. Instagram yorum beğenisi satın almak, dakikalar içerisinde gerçekleşir. Bu süreçte destek almak istiyorsanız, müşteri hizmetleri mevcuttur. 7/24 aktif bir şekilde çalışma sergiler. Talep ederseniz yardımcı olacaktır. 

Canlı Yayın İzlenme Satın Al

Tabii ki, evet. Instagram canlı yayın izleme ile beraber istediğiniz farklı paketten faydalanabilirsiniz. Diğer sosyal medya mecraları için faydalandığınızda indirimden yararlanmanız mümkün. Sistemde, bu konuda detaylı bilgilere yer veriliyor.

Tabii ki, kalıcı bir şekilde yükleme yapılır. Canlı yayın izlenmeleri, yayın kapanmadığı süre boyunca kalacaktır. Seyircinin düşmesi ya da buna benzer bir sonuçlar olmaz. 

Hayır, gerekli değildir. Instagram canlı yayın izlenme için yalnızca canlı yayın bağlantı linkini göndermeniz gerekiyor. Kopyalayıp, yapıştırdıktan sonra sistemde yükleme işlemi başlar. Canlı yayın izlenme için bağlantı linki dışında farklı bir bilgiye gerek yoktur. 

Instagram canlı yayın seyircisi satın aldıktan sonra herhangi bir problem yaşanmaz. İçiniz rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Konu ile ilgili öğrenmek istedikleriniz varsa alanında uzman ve profesyonel ekip yardımcı olur. Böylelikle şüphesiz talep edebilirsiniz.

Tabii ki, faydası sağlar. Hesabı büyütmek ve daha fazla kitleye hitap etmek istiyorsanız Instagram'da canlı yayın seyircisi alabilirsiniz. Canlı yayın seyircisi satın almak, özellikle fenomenle popüler hesapları içerisinde bulunmak istiyorsanız avantajlıdır. 

Instagram canlı yayın izleyicisi satın alma, kurumsal bir hesap iseniz sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Öncelikli olarak, paketleri inceleyebilirsiniz. Paketleri inceledikten sonra tercih ettiğiniz pakete ödemeyi yapıp yararlanabilirsiniz. Yükleme dakikalar içerisinde sağlanır.

Hayır, kesinlikle böyle bir durum olmaz. Instagram canlı yayın izleyicisi almak, hesabınızın engellenmesine ya da zarar görmesine izin vermez. Problemsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bu süreçte istenmeyen sorunlar yaşanmaz. 

Instagram satın aldığınız canlı yayın izleyicileri, güncel profillerden oluşur. Bu sebepten dolayı yaklaşık %5 oranında azalma yaşanabilir. Fakat azalma olması sizi endişeye uğratmasın. Telafi garantisi mevcuttur. Sistem, azalma durumuna karşı telafiyi dakikalar içerisinde sağlar. 

Kesinlikle, hayır. Instagram canlı yayın izleyici satın almak fark edilmez. Temel sebebi izleyicilerin gerçek ve güncel profillerden oluşmasından kaynaklanıyor. Gerçek kullanıcılar, etkileşim oranını arttırır ve dışarıdan anlaşılmasının önüne geçer. 

Tabii ki, evet. Instagram canlı yayın seyircisi için izlenme süreleri dakika olarak değişmektedir. 30 dakika, 40 dakika ya da 50 dakika boyunca seyirci satın alabilirsiniz. Almış olduğunu seyirciler, belirlediğiniz süreç boyunca yayında kalacaktır. 

Kaydetme Satın Al

Hayır, kesinlikle problem ya da risk yaşanmaz. Instagram kaydetme satın aldıktan sonra avantajlı yanlarını görebilirsiniz. İstenmeyen sorunlar mümkün değildir. Merak ettiğiniz detaylar varsa, müşteri destek hattı sizi bilgilendirir. Böylelikle kafanızdaki soru işaretlerini cevaplayarak, sistemde sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. 

Tabii ki, tavsiye ediliyor. Instagram kaydetme satın alma hizmeti için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarında, çoğunluk tarafından tavsiye edildiği gibi önerilen paketler içerisinde yer almaktadır. Kafanızda soru işaretleri varsa müşteri destek hattı ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Problemsiz faydalanmanız mümkün. 

Instagram kaydedilenleri, profil bölümünüzde görebilirsiniz. Profil alanına geldiğiniz takdirde ekranda üç nokta yer alır. Buraya tıkladığınızda, kaydedilenler başlığı bulunmaktadır. Kaydedilenlerin her birini, bu şekilde görebilirsiniz. Aynı zamanda istatistik oranlarına bakarsanız, paylaşımlarınızın kaydedilme etkileşimini görmeniz mümkün. 

Instagram kaydetme hizmeti satın almak, kaydettiğiniz gönderilerinizin sayısını yükseltmek anlamındadır. Böylelikle, ön plana çıkan hesaplar içerisinde sizin hesabınızda yer alır. Oldukça avantajlıdır ve çoğunluk tarafından da tavsiye ediliyor. 

Kesinlikle, hayır. Instagram satın aldığınız kaydetmeler, kalıcı bir şekilde bulunur. Kalıcı olmasındaki temel etmen, %100 güvenlik önlemleri ile beraber uygulanıyor. Silinme ya da zamanla azalması da söz konusu değildir. 

Instagram kaydetme satın almak için tarafınızdan yalnızca kullanıcı ismi istenir. Bunun dışında, Instagram profiliniz ve ilgili farklı bilgileri gerek yoktur. Şifre ya da özel bilgiler de kesinlikle talep edilmez. 

Instagram satın aldığınız kaydetmeler, dakikalar içerisinde yüklenmektedir. Bu süreçte müşterilerin mağduriyet yaşamaması ya da saatlerce beklemesi gibi bir durum kesinlikle mümkün değil. Problemsiz yararlanabilirsiniz. Çoğu zaman teknik problemden kaynaklı olarak, yükleme gecikebilir. Burada endişe etmeyin. Sistem sizi uyarır. 

Instagram kaydetme satın almanızla beraber, keşfete düşmeniz kesinlikle mümkündür. Çoğunluk tarafından keşfete düşme işlemi, satın alınan kaydetmeler ile beraber sağlanıyor. Kaydetme hizmetini belirli paketler mevcuttur. İnceleyerek siz de keşfette yer alabilirsiniz. 

Instagram paylaşım kaydetme satın almak için tercih edeceğiniz paketi seçmelisiniz. Paket sonrasında ödemenizi yapmanızla beraber yükleme gerçekleşir. Ödeme yapılmadan yükleme gerçekleşmesi, ne yazık ki mümkün değildir. Buna dikkat etmeniz gerekiyor. 

Tabii ki, evet. Instagram kaydetme satın alma işleminde, üst düzey güvenlik önlemleri mevcuttur. İstenmeyen en ufak problem yaşanılmaz. Kaydetme satın almak istediğiniz takdirde merak ettiğiniz detaylar varsa raporlu bilgilendirme verilmektedir. İçiniz rahat faydalanabilirsiniz. 

Profil Ziyareti Satın Al

Evet Müşteri Destek Hattı bulunuyor Instagram profil ziyaret satın almak isteyenler için merak edilen soruların ya da ayrıntılı bilgi istediğiniz konular varsa talep ettiğiniz takdirde sizinle ilgilenir ekranda sohbet logosu mevcuttur buraya tıklayarak detayları görüşmeyi esnasında öğrenebilirsiniz görüşmeler kayıt altına alınır Ve alanında uzman ekiple beraber gerçekleşir 

Tabii ki artar Instagram profil ziyareti satın aldıktan sonra istatistik verileri öncesi ve sonrası olarak inceleyebilirsiniz Dilerseniz düşük paketten faydalanarak ne kadar etki ettiğinden Emin olmanız mümkün bu süreçte etkileşim oranı gözle görülür bir şekilde sonuçlanır 

Tabii ki, evet. Instagram profil ziyareti, ınstagram hesabının büyümesinde rol oynayan önemli faktörler içerisindedir. Siz de hesabınızın büyümesini istiyorsanız, paketleri inceleyerek yararlanabilirsiniz. Paketlerin her birinde, ayrıntılı bilgilere yer veriliyor. 

Instagram profil ziyareti satın alma işlemi, marka ya da herhangi bir kuruma ait sayfanız varsa kısa sürede tanınmasını sağlar. Büyük fenomen hesaplar içerisinde bulunmak istiyorsanız faydalanabilirsiniz. Etkili bir hizmettir. 

Hayır, şifre ya da kişisel bilgi istenilmez. Instagram profil ziyareti için yalnızca kullanıcı bağlantıyı linkini gerekli yere yapıştırmalısınız. Ardından ödeme aşamasına gelerek, faydalanmanız mümkün. Şifre gerektirmeyen bir işlemdir. 

Instagram profil ziyareti için kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman kesinlikle önerilmektedir. Dilediğiniz doğrultuda faydalanabilirsiniz. Konu ile ilgili merak ettikleriniz varsa, müşteri destek hattı yardımcı olur. Tercih edilmesindeki temel faktör güven, gizlilik ve kalite odaklı çalışmalardan dolayıdır. 

Dakikalar içerisinde yükleme yapılmaktadır. Yükleme esnasında mağduriyet durumu gerçekleşmez. Instagram profil ziyareti satın almak istiyorum diyenler için adım adım yükleme işlemi sağlanır. 

Kesinlikle, evet. Instagram profil ziyareti satın alma hizmeti, üst düzey güvenlik önlemleri ile sağlanmaktadır. Problemsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Güvenden kaynaklı sorun yaşadığınızda, bu süreçte müşteri destek hattı yardımcı olur. 

Instagram profil ziyaretinin artması kesinlikle önemlidir. Profil ziyaretleri arttıkça daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Kendi kitleniz varsa, bu kitlenizin artması dakikalar içerisinde gerçekleşir. Tavsiye edilen paketler içerisinde yer alıyor. 

Instagram profil ziyareti satın alma hizmeti, diğer kullanıcıların sizin sayfanızı incelemesi ve etkileşim oranını artırmanız anlamına gelmektedir. Özellikle kurum ya da markaya ait bir sayfa varsa, çok daha avantajlı olacaktır. Instagram profilinizi böylelikle daha kısa sürede büyütebilirsiniz. 

Etkileşim & Erişim & Gösterim Satın Al

Instagram hesabınız için etkileşim, erişim ve gösterim satın alma hizmetinden faydalandıktan sonra beraberinde farklı sosyal medya hesapları için yararlanabilirsiniz. Bu süreçte, sınırlama ya da buna benzer işlemler kesinlikle mümkün değildir. 

Tabii ki, evet. İstatistik verilerini, Instagram hesabınız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sistem üzerinden, raporla bilgilendirmede yapılır. Böylelikle almış olduğunuz paketin hesabınıza katkılarını, sistem üzerinden görmeniz mümkün olur.  

Tabii ki, önemlidir. Instagram'da popüler olmak istiyorsanız, en temel etmen etkileşim oranını artırmaktır. Etkileşim oranını ne kadar arttırırsanız, popüler hesaplar içerisinde sizin sayfanızda yer alır. Bunu doğal yollarla yapmak, zaman alacaktır. Sayfamızda faydalandığınız paketler süreci kısaltır. 

Kesinlikle, hayır. Instagram için satın aldığınız etkileşim ve gösterim hizmeti zamanla silinmez. Aksine uzun bir süre kullanabilirsiniz. Silinmediğinden emin olmak için düşük paketlerden faydalanmanız önerilir. 

Instagram etkileşim, erişim ve gösterim satın alma hizmeti için tarafınızdan kullanıcı isminiz istenir. Kullanıcı isminizi, gerekli yere kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Direk bağlantı linkini göndermeniz de mümkün. Şifre ya da özel bilgiye gerek yoktur. 

Kesinlikle, evet. Instagram etkileşim, erişim ve gösterim satın alma hizmeti üst düzey güvenlik önlemleri ile sağlanır. Güvenlik önlemleri dışında, alanında uzman ve tecrübeli ekip sizinle özel olarak ilgilenir. Böylelikle dilediğiniz doğrultuda faydalanabilirsiniz. 

Kesinlikle, evet. Instagram hesabınızı büyütmek istiyorsanız etkileşim, erişim ve gösterim en önemli önceliktir. Kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman tavsiye edildiğinden emin olabilirsiniz. Tavsiye edilmesi, sizin için şüphesiz faydalanmanız anlamına gelir. 

Instagram etkileşim erişim ve gösterim işleminin, hesabınıza oldukça fazla katkısı mevcuttur. Özellikle etkileşim oranını artırmak istiyorsanız, direk satın almanız önerilir. Böylelikle popüler ve fenomen hesapları içerisinde, sizin hesabınızda yer alır. Doğal yollarla bunu beklemek, zorlayıcı olacağından dolayı sayfamız bünyesinde oldukça doğal yükleme yapılıyor. 

Instagram erişim ve gösterim, özellikle işletme hesabı olan kullanıcılar için avantajlıdır. İşletme hesabınızda paylaştığınız tüm fotoğraf ya da video görüntülerinin gösterim sayısı artar. Böylelikle keşfete düşme oranını da beraberinde artacaktır. 

Evet. Instagram etkileşim erişim ve gösterim satın aldıktan sonra öncelikli olarak ödeme yapmanız gerekiyor. Ödemeyi yapmanızla beraber, yükleme 15 dakika içerisinde başlar. Yükleme için tahmini süreç mevcuttur. Buradan kontrol edebilirsiniz. Tahmini sürecin uzaması ya da kullanıcıların daha fazla bekletilmesi gibi problemler yaşanmaz. 

Keşfet Paketi Satın Al

Fenomen Paketleri Satın Al

3D güvenli ödeme seçenekleriyle istediğiniz paketi online ödeme işlemleri üzerinden satın alabilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı, e cüzdan, havale ve mobil ödeme seçenekleriyle ödeme yapabileceğiniz paketler, yüksek kaliteli hesaplarla profilinize yansıtılacaktır. Paketi satın al bölümünden ödeme tercihinizi yapabilirsiniz.

İnstagram hedef kitlenize göre hareket ederek, %100 gerçek Türk ve %100 yabancı paket içeriklerinden yararlanabilirsiniz. İnstagram kombo paketler, hedef kitlenize uygun şekilde tasarlanmıştır. Yabancı kullanıcılar global etkileşim yollarını açarken, Türk kullanıcılar yerel etkileşimle büyük kitlelere kısa zamanda ulaşmanızı sağlar.

İzlenme, yorum ve beğeni artışıyla birlikte video izlenme oranlarınız da artar. Reels, story ve IGTV etkileşimlerinizi de artıracak profesyonel paket içerikleridir. Kombo paket içeriklerinin temel amacı, kullanıcının profilini üst sıralara çıkararak dikkat çekmesini sağlamaktır. İzlenme oranlarına da büyük katkısı olacaktır. 

Beğeni, izlenme ve yorum etkileşimleri İnstagram profilinizi hızlı bir şekilde yükselişe geçirecektir. Keşfet etkileşimi sağlayabilen profesyonel paket içeriği hazırlanmıştır. Kombo paketlerle keşfete kısa sürede çıkabilirsiniz.

Kombo paket satın alma işlemi sonrası başka bir işlem yapmadan yüklenme olacaktır. Paylaşımlarınıza özel gönderim için düzenlenmiş paketlerde ‘’oto beğeni, oto izlenme’’ durumları da mevcuttur. Paket içeriğiyle otomatik etkileşimleri de kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar gerçek İnstagram kullanıcılarına oldukça yakın görünmektedir. Profilinize prestij kazandırır ve dikkat çekmenizi sağlar. Hiçbir şekilde anlaşılmayacağı için profiliniz büyük kitlelerle daha kolay buluşur.

İnstagram kombo paket içerikleri düşmelere karşı korunmaktadır. Olası düşmelere karşı önlemler alınmış, kullanıcıların iletmesiyle birlikte anında telafi garantisi devreye girmiştir. Düşme olması durumunda telafi garantisi verilmektedir.

İnstagram profilinizin paket kullanımına kadar olan aşaması ve sonrası hesaplanmalıdır. Fenomen olmanızı hızlandıracak, profesyonel destek paketleridir. Hızlı etkileşim sağlar, beğeni, yorum ve izlenmelerle keşfet etkisiyle profilinizi ön plana çıkarır.

Profesyonel paket içerikleriyle Türk, yabancı, bot ve gerçek hesap özelliklerine göre güvenli satın alabilirsiniz. Bütün hizmetler SSL sertifikası, 3D güvenli ödeme ve 7/ 24 destek ekibiyle korunmaktadır.

İnstagram profilinizi fenomenler arasında ağırlayacak kombo paket, yorum, izlenme ve beğeni hizmetini aynı anda sunmaktadır. Bir pakette fenomen olma şansınızı artıracak bütün etkileşimler aynı anda yükselir.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu