Whatsapp İletişim
Müşteri Destek
Mail Destek
Siparişinizi Sorgulayın

Türkiye'nin 8 yıldır En Güvenilir Tercihi BayiGram'dan Youtube 4000 Saat izlenme Satın Al! %100 Türk Aktif 1000, 2000, 3000 & 4000 Saat izlenme Süresi Satın Al!

Youtube1.000 Saat İzlenme
 • Kanalda en az 1 video olmalıdır.
 • Min 60 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem süresi Max 1-3 Gündür.
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Süper Hızlı İşlem
 • 7/24 Canlı Destek
Youtube2.000 Saat İzlenme
 • Kanalda en az 1 video olmalıdır.
 • Min 60 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem süresi Max 2-5 Gündür.
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Süper Hızlı İşlem
 • 7/24 Canlı Destek
Youtube3.000 Saat İzlenme
 • Kanalda en az 1 video olmalıdır.
 • Min 60 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem süresi Max 3-7 Gündür.
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Süper Hızlı İşlem
 • 7/24 Canlı Destek
Youtube4.000 Saat İzlenme
 • Kanalda en az 1 video olmalıdır.
 • Min 60 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem süresi Max 4-10 Gündür.
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Süper Hızlı İşlem
 • 7/24 Canlı Destek
NEDEN BAYİGRAM?

Yıllara dayanan tecrübemizle sayısız müşteriye hizmet etmenin mutluluğunu taşıyoruz.
Hızlı işlem, hizmet garantisi, güvenli ödeme ve canlı destek hizmetlerimizle sizlere 7/24 yanınızda oluyor; sayfanızı birlikte büyütüyoruz.

Hızlı işlem

Yüksek işlem hızımızla anında sisteme düşen siparişlerinizi en kısa zamanda teslim alırsınız.

Garantili Hizmet

Satın alınan pakette ortaya çıkabilecek olası bir sorunu anında telafi ediyoruz.

Güvenli Ödeme

PayTR 3D Secure Ödeme güvencesi ile Alışverişleriniz güvende.

Canlı Destek

Canlı destek hizmetinden yararlanarak bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin genellikle merak ettiği soruları tek başlık altında topladık.

01

Bayigram’dan satın aldığınız izlenme süreleri, YouTube para kazanma özelliği kriterlerine uygun olursa para kazanma özelliğiniz açılır.

02

Satın almakta olduğunuz süreler gerçek ve aktif hesaplardan gelen saatlerdir.

03

Youtube izleyicileri, isteğinize bağlı olarak Türk veya yabancı hesaplardan gelebilmektedir.

04

Youtube izlenmeleri, gerçek kişiler tarafından yapıldığı için işlem sonrası %10-15 arası düşüş olabilmektedir.

05

Youtube izlenme satın alım işlemlerinizi online ödeme veya havale/eft şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

06

Satın alınan Youtube izlenmeleri, 24 saat içinde hesabınıza yansımaktadır.

07

Bayigram müşterilerine sorun değil daima çözüm odaklı yaklaşır. Satın alma öncesi ve sonrası 7/24 hizmet vermektedir.

08

Youtube kanalınızda en az 5 video olmalıdır. Bu 5 video gelen izleyici kitlesinin kanalınızda daha fazla vakit geçirmesine sebebiyet verir.

09

Satın alınan Youtube 4000 saat hizmetinin ardından para kazanma aktif olmaz ise iade yapılabilmektedir.

10

Bayigram, satın alacağınız hizmetlerin hiçbirinde sizden hesap şifresi talep etmez.
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Yapılan Müşteri Yorumlarımıza Bakabilirsiniz.

1 / 18

Youtube 4000 Saat Doldurma

Bilindiği gibi Youtube, siteye üyeliklerin ve fazlaca kanal açılmasının oldukça yüksek olduğu bir dönemde, youtuber olmak için bir sınırlama getirmişti. 4000 saat izleme süresini dolduran kişiler, kanalın ilerleyişine göre para kazanabiliyor. Youtube 4000 saat doldurma kampanyasında sizler için sitemizde bu konuya detaylıca değindik.

 • Youtube İzlenme Süresi Nasıl Satın Alınır?

Sitemiz üzerinden Youtube izlenme süresi satın almak çok kolaydır. Bununla birlikte istediğiniz süre kadar izlenme alabilmektesiniz. Youtube, kullanıcılara getirdiği kısıtlamalarda onlardan 4000 izlenme süresi limitini geçmelerini istemiştir. Takdir edersiniz ki Youtube'da bir sürü kanal var ve karantina dönemi ile birlikte de sayıları oldukça fazla artmıştır. Dolayısı ile de her kanal izleyiciler tarafından keşfedilememektedir. Bu nedenle de sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz Youtube 4000 saat izlenme satın al kısmı ile satın alarak izlenme sürenizi artırabilir ve böylelikle de Youtube'dan para kazanmanın ilk sınırını geçmiş olursunuz.

 • Youtube 4000 Saat İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Kolayca Youtube 4000 saat süre satın al seçeneği ile gerçekleştireceğiniz alışverişinize sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Kolay, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile bu konuda her zaman yanınızda olmaktan ve sizlere bu konuda kaliteli bir şekilde yardımcı olmak için daha fazla çalışıyoruz. Sitemiz üzerinden istediğiniz süre kadar Youtube izlenme süresi, saati satın alabilirsiniz.

Youtube İzlenme Süresi Satın Al

Youtube algoritmasının güncellenmesiyle başarı ölçütü toplam görüntülenme sayısı yerine izlenme süresi olarak değişti. Çünkü Youtube ekibi izlenme sayısının içeriğin kalitesini göstermesi için yeterli bir kategori olmadığına karar verdiler. Youtube izlenme süresi videoyu görüntüleyen kişinin videoyu ne kadar süre izlediğidir. Bu durum birçok kişinin aklına "Youtube izlenme süresi nasıl arttırılır? Youtube izlenme süresi satın al hizmetinden nasıl yararlanabilirim?" gibi soruları getirmektedir.

 • Youtube Videolarımın İzlenme Süresini Nasıl Arttırabilirim?

Kanalınıza yüklediğiniz Youtube videolarının izlenme süresini arttırmanın birçok farklı yolu mevcuttur. Trendleri takip ederek videolarınızı güncel tutmak, kanalınıza abone olan kullanıcıların ilgisini çekebilecek içerikler sunmak gibi birçok yöntem izlenme süresini doğal olarak yükseltmenizde yardım sağlar. Ancak doğal yöntemler geç sonuç veriyorsa, sitemiz üzerinden satın alacağınız Youtube 4000 saat izlenme satın al paketi sayesinde kolay bir şekilde ve kısa zaman içerisinde videolarınızın izlenme sayısını arttırabilirsiniz.

 • Neden Youtube İzlenme Süresi Satın Almalıyım?

Youtube kanalınızın abone sayısını ve izlenme sayısını arttırmak için izlenme süresinin önemli olduğu unutmamalı ve Youtube 4000 saat süre satın al paketinden faydalanmalısınız. Kanalınızın etkileşim oranının yüksek olması Youtube üzerinden para kazanmak isteyen birçok kişi için önemlidir. Bu konuda sitemiz uygun fiyatıyla size Youtube 4000 saat doldurma özelliğini sunmaktadır. Bu hizmeti satın aldığınız zaman etkileşiminiz oldukça arttıracak ve hazırlayacağınız özgün içerikler sayesinde de trend videolara girmiş olacak, kanalınızı olduğundan daha fazla ilgi çekici hale gelecektir.

4000 Saat Doldurma

YouTube video çekme işi ile uğraşanların izlenme süresi sınırı vardır. Bu sınırı Youtube izlenme süresi satın al ile geçmenin kolay yolu vardır. bizler hepimiz YouTube'dan nasıl para kazandığını merak etmekteyiz. Hepimiz YouTube'da nasıl izlenme satın alındığını merak etmekteyiz. YouTube'daki izlenme süresi sınırı ise 4000 saattir. Youtube 4000 saat doldurma işleme izlenme alma siteleri ile kolayca gerçekleşebilir.

 • Youtube İzlenme Satın Alma Sitesi

Bayigram.net sitesi YouTube'da izlenme paketi satın alarak kolayca gerçekleştirebilir. Hobileri hizmet paketlerinden her bütçeye göre Youtube 4000 saat süre satın al paketi alabilirsiniz. YouTube aboneniz az ise izlenme kotası sınırına geçmeniz biraz zor olabilir. Bu devrede YouTube izlenme satın alarak bu sınırı geçip para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • YouTube Neden Kota Sınırını Geçmeliyiz?

Youtube birkaç yıl önce getirdiği yeni izlenme kotası sınırı izleyicilerin memnuniyeti konusunda yapmış olduğu bir değişikliktir. Bu izlenme kotası sınırı 4000 saattir. Youtube 4000 saat doldurma paketleri ile 4000 saati geçip para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • Youtube Kaç Saat İzlendiğimi Nereden Görebilirim?

Youtuber olmak isteyenlerin karşısına 4000 saat engeli çıkmaktadır. Bu engeli, bayigram.net sitesi ile YouTube 4000 saat izlenme satın al ​​​​ile atlatmanın mümkün olduğunu söylemiştik. Peki, bu izlenme süresini nereden görebileceğimiz hakkında, herkesin aklında bir soru var. YouTube'a giriş yapıyoruz, ve YouTube analytics bölümünden, YouTube izlenme süresine ve detaylarına bakabiliriz. Bu bölümde görüntülenme, izlenme saati, aboneler ve belirli bir tarih arasındaki bütün işlemleri detaylı olarak görmemize olanak sağlar.

Youtube İzlenme Süresi Satın Al

Dünyanın en popüler izlenme sitesi olan Youtube, aynı zamanda pek çok kullanıcıyı da bünyesinde barındırmaktadır. Youtube kullanıcısı olan bireyler ise hesaplarının gelişmesi için Youtube izlenme süresi satın al hizmetinden faydalanmaktadır.

 • Bayigram.com Firmasının Youtube Kullanıcılarına Sunduğu İmkanlar

Bir Youtube kullanıcısının hesabını geliştirmesi için kanalının izlenme süresini de artırması gerekmektedir. Biz de Bayigram.Net olarak kullanıcıların Youtube hesaplarını geliştirmelerine onların talepleri doğrultusunda katkı sağlamaktayız. Kullanıcı, Youtube izlenme süresi satın al hizmetimizden faydalanarak kanalını istediği şekilde geliştirebilir. Genellikle 4000 izlenme saatini dolduran hesap, gelişmiş olarak adlandırılır. Bu nedenle Bayigram.Net olarak müşterilerimize Youtube 4000 saat izlenme satın al hizmetini sunmaktayız.

 • Bayigram.com'un Hizmetleri Sayesinde Gelişmiş Youtube Hesabına Sahip Olmak

Pek çok niteliği içerisinde barındırarak gelişmiş Youtube kanalı statüsüne ulaşmak için Youtube 4000 saat süre satın al hizmetimizden yarar sağlayan müşterilerimiz, bu sayede Youtube'da hayalini kurduğu fenomenliği yakalayabilir. Daha fazla izlenme satın almak isteyen müşterilerimizin taleplerine uygun hizmetler de Bayigram.Net olarak kendilerine sunmaktayız.

 • Youtube'da İzlenme Süresi Satın Almak İçin Gerekçeler Nelerdir?

Kullanıcıların Youtube izlenme süresi satın al hizmetimizden faydalanma gerekçeleri, Youtube kanallarının izlenme sayılarını arttırmaktır. Youtube 4000 saat doldurma hizmetimizi alarak Youtube kanallarının izlenme sayısını arttırmayı başaran kullanıcılar, izleyicilerine güven verirler. Böylelikle Youtube'da kısa sürede trend olurlar. Videoları çok izlenen kullanıcılar ise Youtube kanalları üzerinden para kazanmaya başlamış olurlar.

Youtube 4000 Saat Doldurma

Youtube yeni kullanıcıları için geçilen Ocak ayında izlenme süreleri ile ilgili bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamada izlenme sürelerinin 4000 saati geçmesi gerekecek. Youtube 4000 saat doldurma yapıldıktan sonra ise kullanıcılar para kazanmaya başlayabilecekti. Bununla birlikte, izlenme sürelerinin çok düşük olduğu kullanıcılar bazen bu izlenmeyi satın alarak telafi edebiliyor. Bu amaca hizmet etmek için de sitemiz olarak her zaman sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

 • Youtube İzlenme Süresi

Youtube izlenme süresi, sitemiz içerisinde bulunan Youtube izlenme süresi satın al ibaresi altında toplanmaktadır. Bu ibareye tıklayarak istediğiniz izlenme süresini kolayca ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • Youtube İzlenme Süresi Doldurma

Youtube izlenme süresi limitini 4000 izlenme ile sınırlı tutmuştu. Bu nedenle sitemiz üzerinden alacağınız izlenmenin süresini kendiniz seçebildiğiniz gibi bir de Youtube 4000 saat süre satın al ibaresi ile birlikte Youtube limitini geçmek için 4000 saati hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • Youtube İzlenme Süresini Nasıl Satın Alabilirim?

Youtube'un kattığı limiti doldurmak için Youtube kullanıcılarına 4000 saat izlenme süresi yetmektedir. Bu anlamda yine sitemiz içinde kolayca bulabileceğiniz Youtube 4000 saat izlenme satın al ibaresi ile birlikte limiti doldurmak için yeteri kadar izlenme süresini güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca belirttiğimiz gibi kendinizin seçebildiği izlenme saatlerini sitemiz üzerinden inceleyerek, uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

#
Facebook Hizmetleri
Twitch Hizmetleri
Spotify Hizmetleri
Clubhouse Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
SoundCloud Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tumblr Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Periscope Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Pinterest Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Vimeo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
LinkedIn Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Telegram Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dailymotion Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dlive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Google Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Netflix Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
NonoLive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PubG Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tinder Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Trovo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Reddit Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
3 Dakika Önce