0

Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al

Youtube
250 Saat İzlenme
%100 Para Kazanma Açılır
Min 60 Dakikalık Video Olmalı
İşlem süresi Max 0-3 Saattir.
Ömür Boyu Silinme Olmaz!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
Youtube
500 Saat İzlenme
%100 Para Kazanma Açılır
Min 60 Dakikalık Video Olmalı
İşlem süresi Max 0-6 Saattir.
Ömür Boyu Silinme Olmaz!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
798,00 TL %6 İndirim
750,00 TL
Satışa Kapalı
Youtube
750 Saat İzlenme
%100 Para Kazanma Açılır
Min 60 Dakikalık Video Olmalı
İşlem süresi Max 0-12 Saattir.
Ömür Boyu Silinme Olmaz!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
1.197,00 TL %8 İndirim
1.100,00 TL
Satışa Kapalı
Youtube
1.000 Saat İzlenme
%100 Para Kazanma Açılır
Min 60 Dakikalık Video Olmalı
İşlem süresi Max 0-24 Saattir.
Ömür Boyu Silinme Olmaz!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
1.596,00 TL %9 İndirim
1.450,00 TL
Satışa Kapalı
Youtube
1.500 Saat İzlenme
%100 Para Kazanma Açılır
Min 60 Dakikalık Video Olmalı
İşlem süresi Max 0-36 Saattir.
Ömür Boyu Silinme Olmaz!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
2.394,00 TL %16 İndirim
1.999,00 TL
Satışa Kapalı
Youtube
2.000 Saat İzlenme
%100 Para Kazanma Açılır
Min 60 Dakikalık Video Olmalı
İşlem süresi Max 0-48 Saattir.
Ömür Boyu Silinme Olmaz!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
3.192,00 TL %18 İndirim
2.599,00 TL
Satışa Kapalı
Youtube
3.000 Saat İzlenme
%100 Para Kazanma Açılır
Min 60 Dakikalık Video Olmalı
İşlem süresi Max 0-72 Saattir.
Ömür Boyu Silinme Olmaz!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
4.788,00 TL %20 İndirim
3.799,00 TL
Satışa Kapalı
Youtube
4.000 Saat İzlenme
%100 Para Kazanma Açılır
Min 60 Dakikalık Video Olmalı
İşlem süresi Max 0-96 Saattir.
Ömür Boyu Silinme Olmaz!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
6.384,00 TL %21 İndirim
4.999,00 TL
Satışa Kapalı
Youtube 4000 Saat İzlenme Nasıl Satın Alınır?
Ortak Özellikler
Size En Uygun Paketi Seçin

BayiGram’da yer alan paketler arasından size en uygun olanı seçin.

Gerekli Bilgileri Doldurun

İşlemlerinizi sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri girin.

Güvenli Ödemenizi Yapın

İster Online 3D olarak, ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Arkanıza
Yaslanın

İşlemleriniz anında başlasın, sosyal medya hesaplarınız uçuşa geçsin!

Müşteri Yorumları

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Emine Karaçalı
  CEO

  Youtube izlenme oranımın artması için Youtube 4000 saat izlenme paketini aldım. Anında etkileşim başladı ve çok memnun kaldım. Reklam hizmeti alanından yararlanmak için tam da ihtiyaç duyduğum bir hizmetti. Ekibinize ve size çok teşekkür ederim. İzlenme oranı artıkça Youtube üzerinden para kazanmam da kolaylaştı. Beğeni ve yorum hizmetlerinizi de deneyeceğim. İyi günler. 

 • Sema Karakaş
  Mimar

  Youtube kanalım için izlenme aldım. Videolarıma hemen yönlendiniz, gerçekçi ve güvenilir biz hizmet olduğu için çok teşekkür ederim. Özellikle 4000 saat izlenme için 1 gün içinde tam istediğim sınıra yaklaştım. İlgi gördü ve videolarım çok daha ilgili görmeye başladı. Beğeni ve yorumlarda da çok etkileyiciydi, Youtube paketlerinizin hepsini almayı düşünüyorum. Size ve ekibinize teşekkür ederim. Profesyonel, kaliteli ve güvenilir bir hizmet. 

 • Yarkın Olduran
  Doktor

  Youtube 4000 saatlik izlenme sınırı için size başvuru yaptım ve çok memnun kaldım. Umarım hizmetleriniz hep aynı standartta kalır. Fiyatlar çok uygun, beğeni ve yorum hizmetlerinizden de yararlanarak kanalımı tanınır hale getirmeyi planlıyorum. Bu yolda sizin gibi bir ekiple karşılaşmak beni çok memnun etti. Yakın zamanda yeni paylaşımlarım için sizinle çalışmaya devam edeceğim. Kolay gelsin ve iyi günler. 

 • Gönül Akılcıoğlu
  CEO

  Youtube kanalım ilgi görmüyordu, beğeni ve yorum hizmetinizden sonra Youtube 4000 saatlik izlenme satın aldım. Bütün Youtube paketlerinizden çok memnun kaldım. Yeni paketlerinizi, sosyal medya içeriklerinizi de merakla satın almayı planlıyorum. Güvenilir ve profesyonel bir uygulama olduğu için herkese de tavsiye ediyorum. Youtube hizmetleriniz için çok teşekkür ederim. Bana ve kanalıma çok yardımcı oldunuz. İYİ GÜNLER. 

 • Çağla Hilal Başaran
  Avukat

  Youtube için verdiğiniz 4000 saatlik hizmet ile ilgili ekibiniz çok nitelikli bilgi verdi. Youtube alanında yeni biri olarak hizmetlerinizden çok memnun kaldım. Yakın tarihte yeni hizmet alanlarından yararlanmak için kısa zamanda yorum ve beğeni paketlerinizi de kullanmayı düşünüyorum. Şimdilik izlenmelerin bu kadar hızlı olması şaşırttı ama gelecek günlerde neler olacağını takip edeceğim. Size teşekkür etmek ve hizmetlerinizin aynı kalitede kalmasını dilediğimi bildirmek istedim. 

 • Darya Sevin Soydar
  Genel Müdür

  Youtube kanalımda izlenme sınırını bir türlü geçemiyordum. Yeni bir uygulama keşif ettim ve sizi önerdi. Ben de hemen paketlerinizi satın almaya başladım. Gerçek kullanıcılarla çalışmanız ve profesyonel bir hizmet vermeniz şaşırttı. Gerçekten aldığınız parayı hak ediyorsunuz. Profesyonel ve kaliteli hizmet budur dedim. Şimdi yorum ve beğenilerimin artması için yeni paketler alacağım. Çok teşekkür ederim ve kolaylıklar dilerim. İyi günler. 

 • Yasemin Aslıhan Durgun
  Öğrenci

  Youtube kanalım açtığımda yemek tarifleri üzerine yeni düzenlemeler yapıyordum. Arkadaşım sizin gibi kuruluşlardan bahsedince inanmamıştım. Reklam ve SEO çalışmalarından çok daha başarılı buldum. Kısa zamanda etkileşime geçerek Youtube 4000 saat izlenme hizmeti hemen sağlandı. Hayal ettiğimden çok daha kolay ve pratik bir yöntem oldu. Yakın zamanda yeni uygulamalarınızdan da yararlanmayı planlıyorum. Ekibinize ve hizmetinize sağlık. 

 • Gamze Bitiren
  Genel Müdür

  Youtube kanalım neden bu kadar ilgi görmüyor diye araştırma yaparken size rastladım. Meğer Youtube 4000 saat izlenme hizmeti diye bir şey varmı. Hemen satın aldım ve çok memnun kaldım. Çok başarılı ve hızlı etkileşim kuruyorsunuz. Saat başına istediğim performansa ulaştım. Umarım bu kalitede devam eder ve beni hayal kırıklığına uğratmazsınız. Yeni hizmet alanlarınızdan da yararlanmak için paylaşımlar yapmaya ve yeni düzenlemelerle karşınıza çıkmaya devam edeceğim. 

 • Haluk Hakan Hayırsever
  Öğrenci

  Youtube kanalı için bu kadar masrafa ne gerek var diye düşünüyordum ama hem paketlerinizin uygunluğu hem de kurduğunuz sistem çok başarılıymış. Youtube 4000 saat izlenme aldıktan sonra uygulama üzerinden çok ilgi görmeye başladım. Profesyonel, kaliteli ve hızlı hizmet veriyor olmanız şaşırttı. Yeni içeriklerle yorum ve beğeni seçeneklerinden de yararlanacağım. İyi günler. 

 • Ruşen Jale Dağdelen
  Doktor

  Youtube kanalı için açtığınız hizmet alanından çok memnun kaldım. Yakın zamanda hemen işleme koymanız ve profesyonel bir ekiple çalışmanız gerçekten inanılmaz. 4000 saatlik izlenme hemen yüklenmeye başladı. Üstelik hiç belli olmuyor ve hızlı bir şekilde hizmet almak çok etkileyici. Uygun fiyata bu kadar profesyonel bir hizmet beklemiyordum. Ekibinize çok teşekkür ettiğimi bildirmenizi isterim. Kolay gelsin ve başarılar. 

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Youtube 4000 saat izlenme paketleri, piyasaya bakıldığı zaman sistem üzerinde oldukça uygundur. Uygun paketler olması, her kullanıcının rahatlıkla faydalanabileceği anlamına geliyor. Kendinize uygun paketi tercih ederek satın alabilirsiniz. 

Tabii ki. Youtube 4000 saat izlenme işleminde, hesaplar arası ödeme kabul ediliyor. EFT, mobil ödeme ve hesaplar arası ödemeden, tercihinize göre işlemleri tamamlayabilirsiniz. Bu süreçte problem yaşanmaz. Her bir ödeme yönteminde, güvenlik önlemleri mevcut. 

Evet. Youtube 4000 saat izlenme paketinden faydalanmak için öncelikli olarak tercih ettiğiniz yönteme ödemeyi yapmalısınız. Ödemeyi yaptıktan sonra hesabınıza tanımlama gerçekleşir. Ödeme öncesinde 4000 saat izlenmenin yüklenmesi, ne yazık ki mümkün değildir. 

Youtube 4000 saat izlenme öncesinde, dilerseniz düşük paketlerden başlayabilirsiniz. 1000 saat izlenme, 2000 saat izlenme, 3000 saat izlenme ve son olarak 4000 saat izlenme bulunuyor. 2000-3000 izlenmeye kadar ulaşıyorsanız, 1000 saat izlenme alabilirsiniz. 

Evet. YouTube 4000 saat izlenme, istediğiniz her videoda geçerlidir. Video linkini sistem üzerinden paylaşmanız gerekiyor. İsterseniz, öncesinde paylaşmış olduğunuz videonun bağlantı linkini gönderebilirsiniz. İsterseniz yeni videonuzun, bağlantı linkini göndermeniz de kabul ediliyor. 

Kesinlikle, evet. YouTube 4000 saat izlenme, Youtube'da kazanmak isteyen her kullanıcı için geçerlidir. 4000 saat izlenmeyi, güvenilir bir şekilde sağlamak istiyorsanız paketimizi inceleyip yararlanabilirsiniz. 4000 saat izlenme de, kullanıcı sınırlaması gibi bir durum geçerli değildir. 

Tabii ki. Youtube 4000 saat izlenme paketinde, üst düzey güvenlik önlemleri mevcuttur. SSL şifreleme yöntemi bulunuyor. Paketten faydalandığınız esnada güvenden kaynaklı istenmeyen sorunlar yaşanılmaz. İçiniz rahat bir şekilde deneyebilirsiniz. 

YouTube 4000 saat izlenmenin, kanalınıza sağlayacağı en önemli etki kazançtır. Youtube'da kazanmak istiyorsanız, izlenme sayısı 4000 saat olmalıdır. Bu youtube'un getirdiği bir kuraldır. 4000 saat izlenmenin daha alt sürecindeki izlenmeler, kazanç sağlamıyor. Doğal yollarla bunu beklemek, sizin için zorlayıcı olacağından dolayı paketimizi inceleyebilirsiniz. 

YouTube 4000 saat izlenme hizmeti, yaklaşık 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Belirli durumlarda, sürecin uzaması mümkün. Fakat kesinlikle endişe etmeyin! 24 saat içerisinde tamamlamasıyla sonuçlanacaktır. 

Hayır. YouTube 4000 saat izlenme için tarafınızdan, şifre ya da kanalınıza ilgili özel bir bilgi istenilmez. Yalnızca 4000 saat izlenme istediğiniz videonun, linkini göndermeniz gerekiyor. Diğer bir ifade ile bağlantı adresidir. Sistemle paylaştığınız takdirde farklı bilgiye gerek duyulmaz. 

Youtube 4000 Saat İzlenme4000 saat izlenme satın al

Youtube, yoğun üye sayısı ve birçok kişinin kanal açtığı bir dönemde, youtuber olmak isteyenlere belirli bir sınırlama getirmiştir. Artık kanal sahipleri, kanallarının performansına bağlı olarak para kazanmak için 4000 saat izleme süresini tamamlamak zorundalar. Youtube 4000 saat doldurma kampanyasında sizler için sitemizde bu konuya detaylıca yer vermiş bulunmaktayız.

Youtube İzlenme Süresi Nasıl Satın Alınır?

Sitemiz üzerinden Youtube izlenme süresi satın almak çok kolaydır. Bununla birlikte istediğiniz süre kadar izlenme alabilmektesiniz. Youtube, kullanıcılara getirdiği kısıtlamalarda onlardan 4000 izlenme süresi limitini geçmelerini istemiştir. Takdir edersiniz ki Youtube'da bir sürü kanal var ve karantina dönemi ile birlikte de sayıları oldukça fazla artmıştır. Dolayısı ile de her kanal izleyiciler tarafından keşfedilememektedir. Bu nedenle de sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz Youtube 4000 saat izlenme satın al kısmı ile satın alarak izlenme sürenizi artırabilir ve böylelikle de Youtube'dan para kazanmanın ilk sınırını geçmiş olursunuz.

Youtube 4000 Saat İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Kolayca Youtube izlenme süresi satın al seçeneği ile gerçekleştireceğiniz alışverişinize sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Kolay, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile bu konuda her zaman yanınızda olmaktan ve sizlere bu konuda kaliteli bir şekilde yardımcı olmak için daha fazla çalışıyoruz. Sitemiz üzerinden istediğiniz süre kadar Youtube abone satın al, saati satın alabilirsiniz.

Youtube İzlenme Süresi Satın Al

Youtube algoritmasının güncellenmesiyle başarı ölçütü toplam görüntülenme sayısı yerine izlenme süresi olarak değişti. Çünkü Youtube ekibi izlenme sayısının içeriğin kalitesini göstermesi için yeterli bir kategori olmadığına karar verdiler. Youtube izlenme süresi videoyu görüntüleyen kişinin videoyu ne kadar süre izlediğidir. Bu durum birçok kişinin aklına "Youtube izlenme süresi nasıl arttırılır? Youtube izlenme süresi satın al hizmetinden nasıl yararlanabilirim?" gibi soruları getirmektedir.

Youtube Videolarımın İzlenme Süresini Nasıl Arttırabilirim?

Kanalınıza yüklediğiniz Youtube videolarının izlenme süresini arttırmanın birçok farklı yolu mevcuttur. Trendleri takip ederek videolarınızı güncel tutmak, kanalınıza abone olan kullanıcıların ilgisini çekebilecek içerikler sunmak gibi birçok yöntem izlenme süresini doğal olarak yükseltmenizde yardım sağlar. Ancak doğal yöntemler geç sonuç veriyorsa, sitemiz üzerinden satın alacağınız Youtube 4000 saat izlenme satın al paketi sayesinde kolay bir şekilde ve kısa zaman içerisinde videolarınızın izlenme sayısını arttırabilirsiniz.

Neden Youtube İzlenme Süresi Satın Almalıyım?

Youtube kanalınızın abone sayısını ve izlenme sayısını arttırmak için izlenme süresinin önemli olduğu unutmamalı ve Youtube 4000 saat süre satın al paketinden faydalanmalısınız. Kanalınızın etkileşim oranının yüksek olması Youtube üzerinden para kazanmak isteyen birçok kişi için önemlidir. Bu konuda sitemiz uygun fiyatıyla size Youtube 4000 saat doldurma özelliğini sunmaktadır. Bu hizmeti satın aldığınız zaman etkileşiminiz oldukça arttıracak ve hazırlayacağınız özgün içerikler sayesinde de trend videolara girmiş olacak, kanalınızı olduğundan daha fazla ilgi çekici hale gelecektir.

4000 Saat İzlenme Doldurmayoutube 4000 saat izlenme süresi satın al

YouTube video çekme işi ile uğraşanların izlenme süresi sınırı vardır. Bu sınırı Youtube izlenme süresi satın al ile geçmenin kolay yolu vardır. bizler hepimiz YouTube'dan nasıl para kazandığını merak etmekteyiz. Hepimiz YouTube'da nasıl izlenme satın alındığını merak etmekteyiz. YouTube'daki izlenme süresi sınırı ise 4000 saattir. Youtube 4000 saat doldurma işleme izlenme alma siteleri ile kolayca gerçekleşebilir.

Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Alma Sitesi

Bayigram.net sitesi YouTube'da izlenme paketi satın alarak kolayca gerçekleştirebilir. Hobileri hizmet paketlerinden her bütçeye göre Youtube 4000 saat süre satın al paketi alabilirsiniz. YouTube aboneniz az ise izlenme kotası sınırına geçmeniz biraz zor olabilir. Bu devrede YouTube izlenme satın alarak bu sınırı geçip para kazanmaya başlayabilirsiniz.

YouTube Neden Kota Sınırını Geçmeliyiz?

Youtube birkaç yıl önce getirdiği yeni izlenme kotası sınırı izleyicilerin memnuniyeti konusunda yapmış olduğu bir değişikliktir. Bu izlenme kotası sınırı 4000 saattir. Youtube 4000 saat doldurma paketleri ile 4000 saati geçip para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Youtube Kaç Saat İzlendiğimi Nereden Görebilirim?

Youtuber olmak isteyenlerin karşısına 4000 saat engeli çıkmaktadır. Bu engeli, BayiGram.com sitesi ile YouTube 4000 saat izlenme satın al ​​​​ile atlatmanın mümkün olduğunu söylemiştik. Peki, bu izlenme süresini nereden görebileceğimiz hakkında, herkesin aklında bir soru var. YouTube'a giriş yapıyoruz, ve YouTube analytics bölümünden, YouTube izlenme süresine ve detaylarına bakabiliriz. Bu bölümde görüntülenme, izlenme saati, aboneler ve belirli bir tarih arasındaki bütün işlemleri detaylı olarak görmemize olanak sağlar.

Youtube Saat İzlenme Süresi Satın Al

Dünyanın en popüler izlenme sitesi olan Youtube, aynı zamanda pek çok kullanıcıyı da bünyesinde barındırmaktadır. Youtube kullanıcısı olan bireyler ise hesaplarının gelişmesi için Youtube izlenme süresi satın al hizmetinden faydalanmaktadır.

Bayigram.com Firmasının Youtube Kullanıcılarına Sunduğu İmkanlar

Bir Youtube kullanıcısının hesabını geliştirmesi için kanalının izlenme süresini de artırması gerekmektedir. Biz de Bayigram.Net olarak kullanıcıların Youtube hesaplarını geliştirmelerine onların talepleri doğrultusunda katkı sağlamaktayız. Kullanıcı, Youtube izlenme süresi satın al hizmetimizden faydalanarak kanalını istediği şekilde geliştirebilir. Genellikle 4000 izlenme saatini dolduran hesap, gelişmiş olarak adlandırılır. Bu nedenle Bayigram.Net olarak müşterilerimize Youtube 4000 saat izlenme satın al hizmetini sunmaktayız.

Bayigram.com'un Hizmetleri Sayesinde Gelişmiş Youtube Hesabına Sahip Olmak

Pek çok niteliği içerisinde barındırarak gelişmiş Youtube kanalı statüsüne ulaşmak için Youtube 4000 saat süre satın al hizmetimizden yarar sağlayan müşterilerimiz, bu sayede Youtube'da hayalini kurduğu fenomenliği yakalayabilir. Daha fazla izlenme satın almak isteyen müşterilerimizin taleplerine uygun hizmetler de Bayigram.Net olarak kendilerine sunmaktayız.

Youtube'da İzlenme Süresi Satın Almak İçin Gerekenler Nelerdir?youtube 4000 saat görüntülenme hizmeti

Kullanıcıların Youtube izlenme süresi satın al hizmetimizden faydalanma gerekçeleri, Youtube kanallarının izlenme sayılarını arttırmaktır. Youtube 4000 saat doldurma hizmetimizi alarak Youtube kanallarının izlenme sayısını arttırmayı başaran kullanıcılar, izleyicilerine güven verirler. Böylelikle Youtube'da kısa sürede trend olurlar. 

Videoları çok izlenen kullanıcılar ise Youtube kanalları üzerinden para kazanmaya başlamış olurlar. Youtube fenomen paketleri satın alarak da izlenmelerini önemli ölçüde artırır.

Youtube 4000 Saat İzlenme Süresi

Youtube yeni kullanıcıları için geçilen Ocak ayında izlenme süreleri ile ilgili bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamada izlenme sürelerinin 4000 saati geçmesi gerekecek. Youtube 4000 saat doldurma yapıldıktan sonra ise kullanıcılar para kazanmaya başlayabilecekti. Bununla birlikte, izlenme sürelerinin çok düşük olduğu kullanıcılar bazen bu izlenmeyi satın alarak telafi edebiliyor. Bu amaca hizmet etmek için de sitemiz olarak her zaman sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

En İyi Youtube İzlenme Süresi Satın Al

Youtube izlenme süresi, sitemiz içerisinde bulunan Youtube izlenme süresi satın al ibaresi altında toplanmaktadır. Bu ibareye tıklayarak istediğiniz izlenme süresini kolayca ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Youtube İzlenme Süresi Doldurma

Youtube izlenme süresi limitini 4000 izlenme ile sınırlı tutmuştu. Bu nedenle sitemiz üzerinden alacağınız izlenmenin süresini kendiniz seçebildiğiniz gibi bir de Youtube 4000 saat süre satın al ibaresi ile birlikte Youtube limitini geçmek için 4000 saati hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Youtube İzlenme Süresini Nasıl Satın Alabilirim?

Youtube'un kattığı limiti doldurmak için Youtube kullanıcılarına 4000 saat izlenme süresi yetmektedir. Bu anlamda yine sitemiz içinde kolayca bulabileceğiniz Youtube 4000 saat izlenme satın al ibaresi ile birlikte limiti doldurmak için yeteri kadar izlenme süresini güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca belirttiğimiz gibi kendinizin seçebildiği izlenme saatlerini sitemiz üzerinden inceleyerek, uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. İzlenme haricinde Youtube paketlerini de deneyecekseniz, beğeni satın al hizmetimizi öneriyoruz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu