Whatsapp İletişim
Müşteri Destek
Mail Destek
Siparişinizi Sorgulayın

Türkiye'nin 8 yıldır En Güvenilir Tercihi BayiGram'dan Sınırsız beğeni, geri sarma vb. bir çok özellikten faydalan. En uygun fiyatlarla tinder plus kodu satın al!

Tinder6 Aylık Tinder Plus Kodu
 • %100 Garantili
 • %100 Kalıcı
 • Anında Teslimat
 • 7/24 Canlı Destek
NEDEN BAYİGRAM?

Yıllara dayanan tecrübemizle sayısız müşteriye hizmet etmenin mutluluğunu taşıyoruz.
Hızlı işlem, hizmet garantisi, güvenli ödeme ve canlı destek hizmetlerimizle sizlere 7/24 yanınızda oluyor; sayfanızı birlikte büyütüyoruz.

Hızlı işlem

Yüksek işlem hızımızla anında sisteme düşen siparişlerinizi en kısa zamanda teslim alırsınız.

Garantili Hizmet

Satın alınan pakette ortaya çıkabilecek olası bir sorunu anında telafi ediyoruz.

Güvenli Ödeme

PayTR 3D Secure Ödeme güvencesi ile Alışverişleriniz güvende.

Canlı Destek

Canlı destek hizmetinden yararlanarak bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Yapılan Müşteri Yorumlarımıza Bakabilirsiniz.

1 / 18

Popüler arkadaşlık uygulamalarından olan Tinder versiyonu olan Tinder plus mobil uygulamaya gelen güncellemeye ekleniyor. Aylık üyelik hizmeti şeklinde sunulan uygulama için fiyatlar kriterlere göre belirleniyor.

En önemli özelliği bağımsız olarak diğer kullanıcılar ile eşleşmeyi sağlamak ve kullanıcıların haritada belirlediği noktada arama yapmasına imkan sağlamasıdır. Tinder plus kodu satın al paketlerinden yararlanarak Tinder hesabını çok daha uygun fiyata plus yaparak eşleşmek hem daha ucuz hem de daha kolay şekilde gerçekleşir.

Pasaport özelliği sayesinde kullanıcılar kendilerini dünyada istedikleri herhangi bir yerde göstererek insanlarla tanışma şansı elde eder.

Tinder Plus Kodu

Web sitemiz içerisinde yer alan ve belli aralıklar ile güncellenen kodlar için Tinder plus kodu satın al hizmetlerimizden yararlanabilir ve ucuz fiyatlar ile üyelik oluşturabilirsiniz. Ayrıca sınırsız geri alma ve beğenme imkanı ile Tinder plus kodu işlevsel kullanmak söz konusudur.

Kullanıcılarına sanal arkadaşlıklar kurmayı sağlayan Tinder platformu bireylerin bir araya gelmesi için tasarlanmakta. Kullanıcılar uygulamada aktif üyeleri görerek kendilerine en uygun olan kullanıcılar ile görüşme şansına sahip oluyor. Ücretsiz olarak açılan hesaplar için aynı zamanda özel üyelik avantajları yer alıyor.

Tinder Plus Kodu Satışı

Uzun yıllardır Türkiye'de ve dünyada flört etmek amacıyla kullanılan uygulama olan Tinder plus kodu satın al hizmetlerinden yararlanarak profil oluşturmak ve güvenilir yollar ile erişilebilir hale gelmek mümkün. Üyelik ile birlikte birçok ayrıcalıklı özelliklerin sunulduğu Tinder plus kodu satışımız ile  web sitemiz tarafından;

 • Reklamsız kullanma.
 • Daha fazla süper like atma.
 • Kaydırmayı geri alma.
 • Sınırsız beğeni gibi birçok olanak uygun fiyatlarla erişilebilir durumda.

Sayısız avantajının yanı sıra aynı zamanda güvenlik şartlarına özen gösteren bir yaklaşım içerisinde gerçekleştirilen satış işlemlerinde herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmak söz konusu değil.

Sağladığımız hizmetlerden yararlanabilmek için kodun Tinder uygulaması üzerinden aktif hale getirilmesi yeterlidir. Böylelikle uygulama aktif hale gelerek daha fazla insan ile tanışma ve görüşme kolaylığı sağlanır.

Tinder Plus Özellikleri

Tinder plus özellikleri ile dikkat çeken bir üyelik çeşididir, uygulamayı kullananların kendi belirlediği kriterlere uygun insanlar ile tanışmasına imkan sağladığı gibi yaş aralığı ve mesafe gibi ayarlamaların yapılması sayesinde karşılaşmanın çok zor olduğu İnsanlarla iletişim kurma olanağı sağlanır.

Her geçen gün daha fazla insan tarafından talep gören uygulamada Tinder plus kodu satın al kullanıcılara çok daha yüksek oranda etkili kullanım imkanı elde etme avantajı sağlar.

Belirlenmiş noktalarda ücretsiz kullanılabildiği gibi birçok alanda kısıtlamalar getirir ancak plus hizmetler sayesinde kısıtlamalar ortadan kaldırılır ve daha özgür kullanım gerçekleşir. Web sitemiz güvenilir şartlar altında Tinder uygulamasının tüm özelliklerinden yararlanma imkanı sağlar.

Tinder Plus İşe Yarıyor Mu?

Son birkaç yılda dünyadaki flört uygulamaları içerisinde kendine iyi bir yer edinen Tinder plus son derece işe yarayan bir sistemdir. İnsanlar tanışmak istediğini seçerken sadece parmağını sağa sola hareket ettirerek seçim yapıyor. Tinder plus kodu hizmetinden yararlandıktan sonra başlayabilmek için yapılması gerekenler şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Cep telefonundan yapılabilecek kayıt oluşturulmalı.
 • SMS ya da kod ile kayıt gerçekleştirdiği bildiğin gibi aynı zamanda Facebook hesabını kullanmakta yeterlidir.
 • Son derece kullanışlı bir ara yüze sahiptir.
 • Belli yaş aralığındaki insanları profil fotoğrafları gösterilir.
 • Fotoğraf ya da profillerin yanında bulunan beğenilen kişiler listesine eklenmesi, beğenilmesi ya da silinmesi sağlanır.
 • Fotoğraf sağa sola doğru kaydırarak beğenilen kişiler listesine eklemek mümkün.
 • Aynı zamanda kullanıcı profilini diğer kullanıcılara karşı gizleme ve gösterme seçeneğine sahiptir.

Tinder Plus Fiyatı

Plus, Gold ve Premium gibi paketler şekilde olan Tinder uygulamasında fiyatı aralığı birçok farklı kritere göre değişmektedir. Ancak diğer üyelikleri içerisine en ucuz olan Plus üyeliktir, içerisinde sınırsız beğeni barındırmasının dışında gün içerisinde kullanıcılar istediği kadar beğeni atabilir.

Tinder plus kodu satın al hizmetlerimizi değerlendirerek üyelik oluşturulduğunda herhangi bir sınırlandırma söz konusu değildir aynı zamanda beğeniler geri alınabilir ya da beğenilen biri geri getirilerek beğenilir.

Ücretsiz olarak sunulan üyelikte süper like yalnız bir kez olurken Tinder plus ile her gün 5 hak verilir. Ayrıca profile ayda bir kez boost özelliği ile yukarı çıkarabilir pasaport özelliği kullanılarak reklamla karşılaşmadan dünya genelinde kullanma imkanından yararlanabilirsiniz.

Tinder Plus Fiyatı 2021

Tinder uygulamasında geliştirilen üyelik modelleri birbirinden farklı özellikleri ile değişen fiyatlar ile satışa sunulmakta. 2021 yılı Tinder plus kodu fiyatları ile paketlerimizden yararlananlara sunduğumuz avantajlar sayesinde keyifli zaman geçirme bir kriterlere uygun insanlarla arkadaş edinme fırsatı sağlıyoruz.

Herkesin beklentisine uygun şekilde paket seçenekleri geliştirdiğimiz web sitemizde fiyat açısından birbirinden farklı paketler söz konusu. Güvenilirlik konusuna büyük önem gösteren hizmetlerimiz ile kullanıcıların tamamen kendine özel alan yaratması için olanak sunuyoruz.

Tinder Plus Fiyatı 2022

İşlemlerin tamamlanmasının ardından uygun ödeme yöntemleri içerisinden tercih yapılarak tinder plus huwei üyeliği 2022 fiyatları üzerinden ödemeler gerçekleştirilir. 6 aylık ya da 12 aylık paket satın alma işleminin hemen ardından kullanıcılar istediği kadar sohbet etmek ve arkadaşlık kurma avantajından yararlanır.

Birçok insanın tercih ettiği uygulama olan Tinder kullanıcılar arasında sohbet odası olarak tanımlanmaktadır. İnsanlar yeni arkadaşlıklar ve ilişkiler kurarken aynı zamanda belli ücret karşılığında hesap satın almaktadır bunun için güncel internet sitesine girilerek kayıt oluşturmak ve geri gerekli olan bilgileri girmek gerekir.

Tinder Plus Kodu Al

Huawei firması tarafından yayına sokulan uygulama indirme mağazası AppGallery tarafından sunulan Tinder plus kodu 1000 adetle sınırlıdır. Uygulamanın indirilmesinin yeterli olduğu ücretsiz Tinder plus kullanıcılar açısından Tinder plus hile olarak değerlendirilmekte.

Ücret ödemeden sahip olmasından dolayı her ne kadar marka tarafından dağıtılmış olsa da herhangi bir işlem engeli ya da ban gibi durumla karşılaşmak söz konusu değil. Ücretsiz tinder plus huwei üyeliği ile Tinder plus kodu almak için yapılması gerekenler şu şekildedir;

 • Cihaza Huawei Store ya da App Gallery uygulaması indirilir.
 • Uygulama indirildikten sonra üyelik işlemi tamamlanır.
 • Arayüze erişim sağlanır ve "ben" butonuna tıklanır.
 • Mağaza kullanıcıyı profiline yönlendirir.
 • " hediyeler" seçeneğine tıklanır.
 • Ekran kaydırılarak " tinder hediyesi" başlığı görür.
 • " almak için yükleyin" butonuna tıklanır.
 • Ücretsiz olarak Tinder Plus APK uygulaması inmeye başlar.
 • İndirme işleminin ardından " kopyala" butonuna tıklanır ve promosyon kodunu kopyalanır.
 • Tinder uygulamasındaki üyelik satın alma sayfasına girilir kod ile ücretsiz olarak üyelik alınır.

İnsanların oluşturdukları kişisel platform üzerinden iletişim kurmasını sağlayan popüler arkadaşlık uygulaması Tinder ile istenen her konumda tanışma ve arkadaşlık kurma imkanı mevcut. Uygulamanın popüler olması ile birlikte gerek reklamlara gerekse normal üyeliklere kısıtlamalar getirildi.

İnsanlar kısıtlamalardan ve reklamlardan kurtulabilmek için ücretsiz şekilde uygulamanın satın alınma yollarını arar hale geldi. Tinder plus ile birlikte günlük 5 süper like ile ayda bir boots, sınırsız beğeni, reklamsız kullanma ve pasaport hakkına sahip olan kullanıcılar reklamlardan kurtulmanın ve kısıtlamaları açmanın keyfini yaşıyor.

Son dönemde popülerlik kazanan tinder plus huwei üyeliği AppGallery aracılığı ile sunulurken aynı zamanda 6 ay süreyle ücretsiz avantaj sağlıyor. AppGallery aracılığı ile Tinder plus ücretsiz üyelik olanağından yararlanmak için promosyon kodu almak gerekmekte.

Tinder Plus Promosyon Kodu

Dünyanın en iyi flört uygulamaları içerisinde sayılan Tinder plus promosyon kodu ve indirimli fiyatlarını web sitemizde bulmak söz konusudur. Tinder promosyon kodunu kullanmak son derece kolaydır, tinder plus huwei üyeliği ile birlikte promosyon kadını kullanmak için atılması gereken adımları şu şekilde sıralamak söz konusudur;

 • Tinder.com ziyaret edilerek hesapta oturum açılır.
 • Profil sekmesine tıklanır.
 • Aşağı kaydırarak promosyon koduna dokunulur.
 • Kod girildikten sonra Gönder'e basılır.
 • Sorulması halinde kredi kartı bilgileri girilir ve devam edilir.

Henüz Tinder kullanıcısı olmayanlar promosyon kodunu kullanmak için web sitesi üzerinde alt bilgiye gider ve topluluk başlığı altında promosyon kodu'na dokunur. Promosyon kodu girildikten sonra gönder tuşuna basılır ve uygulamaya kayıt olmak ve hesap oluşturmak için telefon numarası ile ya da Facebook ile giriş yap simgesine dokunulur.

Tinder Plus Hakkında Merak Edilenler

Tinder Plus hakkında merak edilenler ve üyelik şartlarını uzman kadromuzdan öğrenebilirsiniz. Sosyal çevresinin genişletmek ya da gittiği ülke ya da şehir de kolaylıkla arkadaş edinmek isteyenler için mükemmel bir uygulama olan Tinder aynı zamanda dünyanın en popüler flört uygulaması olarak öne çıkıyor.

Google Play Store ya da App Store üzerinden kolaylıkla indirilen uygulama sohbet etmek ya da arkadaş bulmakta zorlananlar açısından son derece faydalı. Uygulama üzerinden kullanıcılar beğendikleri profilleri seçerek karşı tarafın beğenmesini bekler böylelikle eşleştirmeyi sağlanır.

Uygulamanın en çok beğenilen özelliklerinden birisi ile lokasyon belirlemenin özelliğidir, özellik sayesinde kullanıcılar bölge seçimi yaparak tüm kullanıcı profillerini görme şansını elde eder. Aynı zamanda yaş filtresini kullanarak kendine uygun profillerin çıkmasını sağlar.

Uygulama hakkında en çok merak edilen konu ücretli mi ya da ücretsiz mi olduğudur, ücretsiz olan uygulama telefon ya da tablet üzerinden kullanabilmek için indirilmelidir, masaüstü kullanımında ise resmi internet sitesine giriş yapmak yeterlidir. Tinder plus dışında aynı zamanda Gold ve Premium olmak üzere farklı seçenekler ile üyelik gerçekleştirilir.

Tüm bunların yanı sıra tinder plus huwei üyeliğini ücretsiz olarak uygulamadan yararlanmak söz konusudur. Tinder uygulamasına kayıt olabilmek için 18 yaş sınırlaması vardır, uygulamaya uymayanların hesapları silinir ve bir daha hesap açmalarına izin verilmez.

Tinder Plus Nedir?

Tinder plus bir üyelik türüdür, halen 190'ın üzerinde ülkede aktif olarak kullanılan Tinder uygulaması dünyanın her yerinde insanların yalnız kalmadan başkaları ile tanışmasına fırsat sağlayan bir flört uygulamasıdır.

Uygulamanın en çok tercih edilen özelliklerinden biri tinder plus likes you yani Türkçe karşılığı "beğendiğiniz beğeniler" özelliğidir.

Özellik profili beğenmeye karar vermeden önce kimlerin beğendiğini görmeyi sağlar ancak özelliğe sadece Gold ve Platinum aboneleri erişebilir. Thunder Gold ya da Thunder Platinum aboneleri tinder plus likes you kullanmaya başlamadan önce şu adımlar izlemelidir;

 • Ana ekranda bulunan mesaj simgesine dokunulur.
 • Yeni eşleşmeler altında bulunan uçan kalp simgesi ve altın kenarlıklı ilk profil fotoğrafına dokunulur.
 • Bu sayede kullanıcı kendisini kaç kişinin beğendiğini görür.
 • Başka bir kullanıcının profilini görüntülemek için dokunulur.
 • Parmak kullanılarak profil kartlarını geçmek için sola eşleştirme için sağa sürüklenir.

Tinder Plus Ne İşe Yarar?

Tinder Plus ne işe yarar merak edilmektedir, insanların özelliklerine uygun birileri ile tanışmasını sağlayan ve flört uygulaması olarak tanımlanan Tinder plus kişilerin kendilerine en yakın alan içerisinde ortak ilgi alanlarına sahip insanlarla eşleştiği sosyal medya alanıdır.

Arkadaşlık uygulamalarının son dönemde oldukça yoğun ilgi gördüğü dünya genelinde Tinder uygulaması en çok tercih edilen arkadaşlık uygulaması olarak öne çıkıyor.

Ücretsiz kullanılan uygulamanın ücretli özellikleri de bulunmaktadır, insanların sosyal çevresini genişletmesine imkan sağlayan uygulama Google ve Facebook hesabının yanı sıra telefon numarası ile oturum açılarak kullanılıyor.

Çok daha aktif olarak kullananlara ücretli özellikler tavsiye edilirken tinder plus likes you özelliği en çok tercih edilenler arasında bulunuyor.

Tinder Plus İptal Edilebilir Mi?

Tinder uygulamasının telefondan silinmesi aboneliği iptal etmez, iptal için gelecekteki ödemeleri başarı ile durdurmak gerekir. Abonelik iptali yine ardından ödenen kalan süre için Tinder uygulaması kullanılmaya devam edilir tinder plus likes you özelliği ile birlikte kullanıcılar tüm diğer imkanlardan yararlanmayı sürdürür.

Aboneliğin iptal edilmesi ile geriye dönük abonelik ödemeleri iade edilmediği gibi aynı zamanda daha önceki abonelik ücretleri iptal tarihinden sonrası için geçerli değildir. Abonelik iptal işlemleri kullanılan platforma göre farklılık gösterir iOS Platformu için cihazdaki iPhone ayarları açılır daha sonra adına ve ardından "abonelikler"e dokunur.

İptal edilmek istenen abonelik seçildikten sonra " aboneliği iptal et" seçeneğine dokunulur. Android platformunda iptal işlemlerini gerçekleştirebilmek için Google Play Store hesabı kullanılarak abone olanlar açısından Android cihazda Google Play Store açılır.

Menü simgesine dokunarak abonelikler bölümüne gidilir. İptal etmek istenen abonelik seçildikten sonra " aboneliği iptal et" sekmesine dokunulur. Doğrudan kredi kartı seçeneği kullanılarak abonelik gerçekleştirenler iptal işleminde Android ile Tinder uygulamasını açar.

Profil simgesine dokunarak "ödeme hesabını yönet" seçeneğini belirler ve "aboneliği iptal et" seçeneğine tıklanır. Tinder online abonelik iptalinde www.tinder.com adresine erişim sağlanarak profil simgesine dokunulur ve "hesabı yönet" alanına geçiş yapılır.

Ardından "otomatik yenilemeyi iptal et" ya da "iptal et" seçeneği tercih edilir. Tinder artı faydaları ya da uygulamada kullanılan şekli ile tinder plus benefits arkadaşlık edinmek isteyenler açısından birçok avantajı beraberinde getiriyor.

Tinder Plus Avantajları Neler?

Tinder plus avantajları ya da tinder plus benefits dendiğinde birçok farklı durumun saymak mümkündür. Web sitemiz tarafından hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilen satış işleminin ardından avantajlar şu şekilde sıralanır;

 • Sınırsız beğeni ile birlikte çok daha fazla insan ile etkileşime geçme olanağı.
 • Geri alma imkanı ile rastgele bir nedenden dolayı işlem gerçekleştirilmesine önleme.
 • Reklam gizlenebilmesi ile kaliteli ve etkili deneyim.
 • Kriterlere uygun arkadaş bulma özelliği.
 • Herhangi bir güvenlik sorunu ya da gizlilik ihlali olmadan işlem gerçekleştirme.

Tinder Plus Dezavantajları Neler?

Tinder plus uygulaması arkadaş bulma konusunda önemli sorunlar yaşayan yeni taşındığı bölgede arkadaş edinmek isteyenler açısından oldukça önemli bir avantaj sağlarken beraberinde dezavantajları da getirir.

Kullanıcıların tinder plus benefits özelliği öne çıksa da birçok farklı konuda şikayetlerine internet üzerinde oldukça sık rastlanır. Özellikle geri ödeme sorunu, hesap yasaklanması, hesaba giriş yapamama, para iadesi, aboneliği yeni hesaba taşıma hakkı ve üyelik iptali gibi durumlar birer dezavantaj olarak dikkat çeker.

Tinder Plus Paketleri Güvenilir Mi?

Kod olarak gönderilen Tinder plus aboneliği 6 ay ve 12 ay olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir ve web sitemizde güvenilirdir. Web sitemiz tarafından satışı gerçekleştirilen paketlerimiz tinder plus benefits ayrıcalığı ile sunulurken 7 gün 24 saat canlı destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi almak ve soru sormak mümkündür.

Güvenli ödeme sistemi sayesinde satış işleminin gerçekleştirilmesinin yanı sıra aynı zamanda kanunlar tarafından belirlenen dirilmiş cayma hakkı kullanılmaktadır.

Size Nasıl Güveneceğim?

Tinder plus kodu aatın alma işlemini gerçekleştirerek kullanıcılar hesabını çok daha ucuz şekilde plus yapar. Web sitemiz tarafından gerçekleştirilen satış işlemlerinde tinder plus benefits kadar güvenilirliğimiz ön plana çıkar.

Satış işlemlerinde kullanıcılarımızdan hesabı ile ilgili herhangi bir bilgi talep etmiyoruz. 6 ay plus özelliğe sahip olan kodu uygulamada aktif etmek yeterlidir.

#
Facebook Hizmetleri
Twitch Hizmetleri
Spotify Hizmetleri
Clubhouse Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
SoundCloud Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tumblr Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Periscope Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Pinterest Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Vimeo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
LinkedIn Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Telegram Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dailymotion Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dlive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Google Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Netflix Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
NonoLive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PubG Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tinder Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Trovo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Reddit Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
3 Dakika Önce