Whatsapp İletişim
Müşteri Destek
Mail Destek
Siparişinizi Sorgulayın

Türkiye'nin 8 yıldır En Güvenilir Tercihi BayiGram'dan indirimli fiyatlarla tinder gold üyelik satın al! En uygun fiyat ve kalıcılık garantili tinder hizmeti!

Tinder6 Aylık Tinder Gold Kodu
 • %100 Garantili
 • %100 Kalıcı
 • Anında Teslimat
 • 7/24 Canlı Destek
NEDEN BAYİGRAM?

Yıllara dayanan tecrübemizle sayısız müşteriye hizmet etmenin mutluluğunu taşıyoruz.
Hızlı işlem, hizmet garantisi, güvenli ödeme ve canlı destek hizmetlerimizle sizlere 7/24 yanınızda oluyor; sayfanızı birlikte büyütüyoruz.

Hızlı işlem

Yüksek işlem hızımızla anında sisteme düşen siparişlerinizi en kısa zamanda teslim alırsınız.

Garantili Hizmet

Satın alınan pakette ortaya çıkabilecek olası bir sorunu anında telafi ediyoruz.

Güvenli Ödeme

PayTR 3D Secure Ödeme güvencesi ile Alışverişleriniz güvende.

Canlı Destek

Canlı destek hizmetinden yararlanarak bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Yapılan Müşteri Yorumlarımıza Bakabilirsiniz.

1 / 18

Gerek teknoloji gerekse modern hayatın hızlı yapısı insanların sosyalleşmesi önünde en büyük engel. Yoğun bir tempo ve iş stresi arasında kısa bir an nefes almak isteyenler birçok anlamda kendisine uygun insanlarla bir araya gelerek eğlenceli zaman geçirme fırsatı oluşturmaya çalışıyor.

Bu konuda insanların yorgunluğunu ve stresini atmak ayrıca eğlenmesini desteklemek için geliştirilmiş birçok arkadaşlık uygulamaları bulunuyor.

Tinder Gold Nedir?

Son yıllarda Tinder gold uygulaması ve ne işe yaradığı konusunda gündemde kalmaya devam ediyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de popülerliği ile dikkat çeken arkadaşlık uygulaması Tinder, keyifle kullanılan bir platform olmayı başarıyor.

İnsanların sosyalleşmesine sağladığı fırsat ve kullanışlı ara yüzü ile kadın ve erkeklerin beğenisini kazanan arkadaşlık platformu herkesin kendine uygun arkadaş bulabildiği ve eğlenceli zaman geçirdiği bir alan haline dönüştü.

İnsanların kolaylıkla kullanabildiği ve buna göre geliştirilen uygulamada aranan arkadaşı bulmak oldukça basit. Tinder gold kodu satın al hizmetlerinden yararlanarak birçok insanı tanıma fırsatı elde edilirken kaydırma işlemi ile çevredeki birçok insanı görme olanağı söz konusu.

Keyifli ve kolay kullanımı sayesinde yeni insanlarla tanışmayı mümkün hale getiren arkadaşlık uygulaması tarafından sağlanan olanaklardan yararlanma fırsatını değerlendirenler hem gün içerisinde hem de iş çıkışında arkadaşları ile tanışabiliyor.

Tinder Gold Özellikleri Nelerdir?

Türkiye’de her geçen gün daha yaygın kullanılan Tinder gold özellikleri nelerdir halen yoğun araştırılan konu olmayı sürdürüyor. İnsanların kendi özelliklerini ve aradığı şartlara uygun arkadaşı bulabilmesi ancak hazırlanmış olan özel yazılım sayesinde mümkün, insanlar kendi zevkleri ile benzeşenleri kullanılan çeşitli formüller ile zahmetsizce buluyor.

Uygulamayı üretenler insanların kendilerine en uygun arkadaş ile tanışabilmeleri için bazı avantajları sunuyor, ücretsiz olan uygulamada herkes istediği ile buluşup eğlenceli zaman geçirirken yeni insanlar tanımak fırsatına sahip oluyor.

Tinder Plus, Tinder Gold ve Tinder Platinum gibi seçenekler ile sunulan uygulama sayesinde uyumlu olduğuna inanılan insanlarla kolaylıkla tanışma ve günün her anını keyifle geçirme şansı elde ediliyor.

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcının tercih ettiği sosyal arkadaşlık uygulaması Tinder avantajlarından yararlanmak için yapılması gereken Tinder gold kodu satın al hizmetlerinden yararlanmaktır.

Aynı zamanda üyeliği aktive edecek kodu ilgili bölümlere girerek üyeliği yükseltmektir bu sayede sizinle uyumlu olacağına inandığınız insanlar ile kolaylıkla eşleşmek mümkün.

Tinder Gold Ne Kadar?

Tinder algoritmasının performansını katlayan Gold üyeliği 6 aylık ya da 12 aylık olduğundan dolayı farklı fiyatlar ile sunulur. Aboneliğin yenilenmesi ile paket program fiyatı ile devam eder. Her ay üyelik yükselterek birbirinden farklı insanlarla tanışma imkanı elde edilirken aynı zamanda çok daha sosyal bir zaman geçirme olanağı oluşturuluyor.

Tinder uygulaması ile insanlar günün stresinden uzaklaşırken kendini daha rahat hissettiği ortamda ve her konuda uyuştuğu insanla tanışarak eğlenceli zaman geçirme ve keyif olgusunu ikiye katlıyor.

Her yaştan ve her kesimden insanlar hitap eden kullanışlı ara yüzü ve yapısı ile tercih edilen Tinder uygulaması konfor ve avantajları bir araya getiren devrim niteliğindedir. Tinder gold kodu satın al hizmetlerinden yararlanarak Gold üyelik gerçekleştirilmesi halinde son dönemde popüler olan Tinder uygulamasını çok daha verimli kullanmak ve avantajlarından daha iyi yararlanmak söz konusu.

Tinder Gold Satış Fiyatı

Tinder Gold Satış Fiyatımızı inceleyerek en ucuz üyelik avantajıdan yararlanabilirsiniz. Geliştiriciler tarafından sosyal bir ara oluşturmak ve insanların birbiriyle diyalog halinde kalmasını sağlamak amacı ile üretilen Tinder uygulaması, Gold üyelik ile avantajlı birçok hak sunuyor.

 • Ücretli olan Gold üyelik eşleşme kalitesine arttırırken uyumlu insanlara denk gelme oranını yükseltiyor.
 • Eşleşmelerin çok daha iyi bir algoritma ile çalışması sağlanıyor.
 • Kullanıcılar sosyal anlamda kendisi ile eşleşebilecek arkadaşlara sahip olurken yeni insanlar tanıma olanağını yükseltiyor.
 • Tinder algoritması kullanıcıların profiline ve konumuna uygun insanlarla bir araya gelmesi için yardımcı oluyor.
 • Gold üyelik ile kullanıcılar kendilerini beğenenleri görme ve iletişime geçme şansı elde ediyor.
 • Eşleşme olmadan kendini beğenen kullanıcıları görme imkanı sunuluyor.

Tinder Gold Mu Plus Mu?

Tinder gold ve plus üyelik arasında içerik farkı vardır, plus üyelik ile standart üyeliğin bir üst versiyonu olan gold üyeliktir. Uygulama kullanıcıları Tinder gold kodu satın al paketlerinden yararlanarak sosyalleşme olan anı değerlendiriyor.

Gold üyelik insanların kolaylıkla kullanabilmesine imkan tanırken elde etmek oldukça pratik. Gold üyeliğe geçmek için uygulama içi satın alım işlemini gerçekleştirmek ve aylık ücreti ödemek yeterli.

Çok kısa süre içerisinde aktive edilen üyelik ile kullanıcılar kendini beğenen kişileri görebilir ve böylelikle profili ile ilgili gösterilen kullanıcıları inceleme şansı elde edebilir. Profilini daha iyi yansıtması ve uygun insanlarla diyaloğa girebilmesine katkı sağlayan uygulama insanları istediği her an her yerde sosyalleşme fırsatına erişme imkanı sağlıyor.

Gold uygulamasının ücretsiz olması henüz test aşamasında ancak Tinder gold kodu satın al hizmetlerinden yararlanmak son derece basit ve hızlı şekilde gerçekleşiyor.

Tinder Gold Satışı

Tinder gold üyelik satışı için güvenli ödeme seçenekleri ile sağlam bir alt yapı avantajı sağlıyoruz. Gold üyelik için atılması gereken ilk adım AppGallery indirmek ve ardından üyelik işlemlerini tamamlamaktır.

Uygulamanın alt bölümünde bulunan "Ben" bölümüne tıklayarak herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması durumunda şu işlemleri takip etmek gerekir;

 • Adımların devamında kullanıcılar kendi profillerine yönlendirilir.
 • Hediyeler kısmı tıklanarak Tinder hediyesi bölümüne gelinir.
 • Her hediyenin karşısında "yükleyin" bulunur, bu kısma giriş yapılır.
 • Tinder Gold APK uygulaması indirilmeye başlanır.
 • Ekrana gelen kopyala butonuna basılarak ücretsiz Tinder Gold yazılır.
 • Gelen kod alana yapıştırıldıktan sonra kullanıcıların 6 aylık ücretsiz kullanım hakkı hesabına tanımlanır.

Tinder Gold Üyeliği Satın Al

Tinder Gold üyeliği satın alarak Tinder algoritmasının sağladığı olanaklardan yararlanmak için üyeliklerden herhangi birini tercih edenler aynı zamanda uygun fiyatlar ile platformu değerlendirme şansı elde ediyor.

Tinder uygulamasını geliştirenler tarafından üretilen farklı üyelik fırsatları sonuçları birbirinden fazla avantaj sağlama hedefi ile dikkat çekiyor. Özellikle Tinder gold kodu satın al fırsatlarından yararlananlar üyeliğin sağladığı avantaj ile kendilerini beğenenleri görebiliyor.

Yaşanan bu durum hem diyalog kurmayı hem de insanların profili daha iyi gözlemlemesi mi sağlıyor. Aynı zamanda kullanıcılar kendi profillerine kimlerin ilgi gösterdiğini rahatlıkla öğrenebiliyor.

Modern sosyalleşme yollarından biri haline gelen Tinder uygulaması insanların keyifli zaman geçirebileceği ve arkadaş edinebileceği mükemmel bir platform olarak her geçen gün popülaritesini arttırıyor.

Tinder Gold Satın Al

Tinder Gold satın alma paketlerimizi ile Gold üyeler geliştirilen benzersiz özellik sayesinde kendini beğenenlere önceden görebiliyor, kendime en yakın bölgedeki insan ile hızla eşleşebiliyor. Tinder gold kodu satın al hizmetinden yararlanarak ücretli üyelik ile geliştirilmiş tüm özellikleri bir arada kullanabiliyor.

Uygulamanın kullanımını çok daha avantajlı ve kolay hale getiren Gold üyelik platformun çok daha keyifli ve çok daha verimli kullanıma mümkün hale getiriyor. Popülerliği artan Tinder uygulaması çeşitli üyelik alternatifleri sayesinde insanların kendisine en uygun olanı tercih etmeli fırsatını sunuyor.

Geliştirilen Gold üyelik ve Plus üyelik seçenekleri birbirinden farklı avantajlara sahipken her iki üyelik de farklı ücretlendirmeye tabidir. Farklı üyelik modelleri içerisinden kullanıcılar kendilerine hem ekonomik anlamda hem de özellikleri açısından en uygun olanı tercih edebiliyor. Böylelikle arkadaş edinmekte zorlanmadan sunulan tüm teknolojik avantajlardan yararlanma şansına sahip oluyor.

Tinder Gold İle Plus Arasındaki Farklar Neler?

Tinder uygulamasını kullananlar her zaman Tinder Gold ve Tinder Plus arasındaki farkı merak etmektedir, her iki seçenekte de sınırsız beğeni hakkı ile birlikte beğeniyi geri alma özelliği bulunur.

Tinder Gold üyeliğinize günlük 5 süper like edinme hakkı bulunurken Tinder Plus üyeliğinde süper like edinme hakkı günlük bir adettir. Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de kullanılan arkadaşlık uygulaması Tinder kullanıcılar arasında çöpçatan sitesi olarak adlandırılır.

2012 yılından bu yana insanların kullandığı uygulama arkadaşlık edinme konusunda ihtiyaç duyanların en çok tercih ettiği platform olarak dikkat çekiyor. Sloganı yeni insanlarla tanış, buluş ve sohbet et olan Tinder uygulaması geliştirdiği özellikleri ile kendini yenilemeyi sürdürüyor.

Tinder Plus özelliği ile kullanıcılarına birçok yeniliği ücret karşılığında sunan arkadaşlık platformu, Tinder Gold üyeliği ile muhteşem özellikleri bir araya getiriyor.

Tinder Gold Hakkında Merak Edilenler

Tüm Tinder üyelik seçenekler ile birlikte Tinder Gold Hakkında Merak Edilen tüm detaylara web sitemizde erişebilirsiniz. Kadın ve erkek kullanıcıların eşleştirildiği algoritmadan çok daha iyi verim alabilmek için kullanıcılar üyeliğine yükseltme ve en üst düzeyde verim alma imkanı elde ediyor.

Tinder gold kodu satın al hizmetlerinden yararlananlar için öne çıkan önemli özelliklerden biridir son günlerde aktif olan kullanıcıları görebilmektir.

Uygulamayı henüz hiç kullanmayanların yerine uzun süredir aktif olmayanların görünebiliyor olması son derece benzersiz bir kolaylık oluştururken insanlar dakikalar içerisinde arkadaş edinebiliyor.

Gold üyeliğin sağladığı özellik ile son dönemlerde aktif olanları gözlemlemek artık çok daha kolay. Kullanıcılar kendilerini beğenenleri görmenin yanında aynı zamanda aktif olanların görünmesini sağlayan üyelik ile reklamları gizleme olanağından da yararlanıyor.

Tinder Gold Nedir?

Tinder bir arkadaşlık uygulamasıdır, Tinder gold ise bir tür üyeliktir. Tinder uygulamasını kullananların tercih ettiği gold üyelik beraberinde birçok farklı avantajı getiriyor. Reklamsız kullanım özelliğinin yanı sıra daha konforlu bir ortamda uygulamayı deneyimleme imkanı sağlanıyor.

Her yaştan ve her kesimden kullanıcının rahatlıkla arkadaş edinmesine ve sosyalleşmesine ortam hazırlayan Gold üyelik uygulama üzerinde son derece basit işlemler ile gerçekleştiriliyor.

Her ücretsiz uygulamada olduğu gibi Tinder uygulamasında da sıklıkla rastlanan reklamlar platform kalitesinin düşürdüğü gibi aynı zamanda zaman kaybına neden oluyor.

Bu açıdan değerlendirildiğinde insanlar zamanını reklamlarla boşa harcamamak için ve özellikle reklamsız Tinder uygulamasını kullanabilmek adına Tinder gold kodu satın al hizmetlerinden yararlanıyor. Bu sayede reklamsız şekilde uygulama kullanılırken insanlar reklam izlemek zorunda kalmadan sosyalleşmeye devam ediyor.

Tinder Gold Ne İşe Yarar?

Web sitemizde satışı gerçekleştirilen Gold üyelik;

 • Reklamsız platform kullanımı.
 • Beğenen kişileri görme özelliği.
 • Aktif olan kullanıcıları görme özelliği.
 • Kullanıcıların istediği kadar sola kaydırma hakkı gibi birçok avantaj ile satışa sunulmakta.

Uygulamanın kullanıcıları kendine en uygunu üyelik tercih işini yaptıktan sonra Tinder gold kodu satın al paketlerinden yararlanarak web sitemiz üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebiliyor aynı zamanda uygulama içinden de üyelik satın almak mümkün.

Üyeliğin satın alınmasının ardından çok kısa süre içerisinde aktive edilmesi söz konusu. Web sitemiz tarafından birçok farklı indirim olanağı ile birlikte satışa sunulan Gold üyelik hem avantajları hem de her bütçeye uygun seçenekleri ile tüketicilere sunuluyor.

Tinder Gold Üyelik Nasıl Alınır?

Tinder gold üyeliğini alabilmek için Tiner üyesi olma şartı bulunmaktadır ardından gerekli adımlar izlenerek gold üyelik tamamlanır. Tinder uygulaması açılarak hesaba girilir ve profile tıklanır. Ayarlar sekmesinden üyelik seçeneğindeki gold kutucuğu işaretlenir ve aktive edilir.

İnsanlar uygulamanın sunduğu özellik kapsamında istediği kadar sola kaydırarak kendisine uyumlu olduğuna inandığı insanları çok daha kolay şekilde bulabiliyor.

Son dönemde sosyalleşmenin en modern hali olan Tinder uygulamasında hızlı ve konforlu şekilde arkadaş edinmiş ve kullanıcı profilini kimler tarafından beğenildiğini görmek için üyelik satın almak yeterli.

Farklı üyelik seçenekleri ile her kullanıcıya hitap eden platform kullanıcılarına sınırsız beğenme özelliği gibi sayısız avantaj sağlıyor. Sınırsız beğenme özelliği kullanıcıların çok daha fazla insana ulaşma ve istediği şekilde sosyalleşme olanağı tanıyor.

Daha fazla insana ulaşmak ve daha fazla insanla diyalog halinde kalma imkanı yarattığından dolayı yüksek kalite ile konforlu kullanım şanslı sunuyor. Sayısız avantajlar ile mükemmel bir süreç geçirmeyi destekleyen Gold üyelik aynı zamanda uygulamanın reklamsız şekilde keyfini çıkarma imkanı sağlıyor.

Kullanıcılar her ay Gold üyelik yenilemesini gerçekleştiren fırsatlardan yararlanmaya devam ediyor.

Tinder Gold Avantajları

Günün yorgunluğunu ve stresini atmak ve keyifli zaman geçirmek için sosyalleşme alanı olarak tercih edilen Tinder uygulaması özellikle sunduğu üyelik modellerinde sınırsız avantajlar ile öne çıkıyor.

Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de sosyalleşmek için tercih edilen uygulama üyelik modelleri ile Tinder algoritmasından çok daha iyi yararlanmaya yardımcı oluyor. Gold, Plus ya da Premium gibi üyelikler satın alarak uygulamayı daha verimli şekilde kullanmak için gerekli olan her türlü ezenin uygulama üreticileri tarafından hazırlanıyor.

İnsanlar kendisini beğenenleri kolaylıkla görebiliyor ve istediği kadar beğeni ile çok daha fazla insana ulaşma şansı elde ediyor. Tüm üyelik avantajlarından yararlanarak tercih edilen modele göre çok daha eğlenceli zaman geçirmek ve arkadaşlara sahip olma fırsatı değerlendiriliyor.

Yanlışlıkla beğenme durumlarında beğeniyi geri alma imkanı gibi farklı bir birçok özelliğin yer aldığı üyelikler gibi uygulamanın keyfini herkes dilediği gibi çıkarabiliyor.

Yanlışlıkla beğenme Gold üyesi olan karşı tarafın direkt görmesi anlamına geldiğinden dolayı yaşanan bu durum karşısında beğeninin saniyeler içerisinde geri alınması ancak Gold üyelik sayesinde gerçekleştiriliyor.

Tinder Gold Dezavantajları

Tinder gold avantajları kadar dezavantajları da olan bir üyeliktir. Kullanıcılar satışa sunulan tüm üyelik modellerinin için her ay düzenli olarak ödeme yaparak avantajları sonuna kadar devam ettirmek olanağına sahip.

Tinder Gold, Tinder Plus ya da Tinder Premium gibi üyelikler ile kullanıcılar profilini en popüler profiller arasında gösterme şansını elde ediyor. Tinder arkadaşlık uygulamasını geliştirilen birçok farklı üyelik modelleri birbirinden değişik özellikleri ile satışa sunulurken özelliklerin ötesinde avantajları ile dikkat çekiyor.

Kullanıcılar bulunduğu konumda dakikalar içerisinde en popüler profil haline gelirken özellik sayesinde görünürlük açısından avantaj elde ediyor. Gold üyelik yeleği görünürlüğünü arttıran kullanıcılar birçok insana ulaşırken çok daha geniş kitlelere hitap ederek üyeliğine yükseltme olanağından faydalanıyor.

Tinder Gold Paketleri Güvenilir Mi?

Web sitemizde sunulan Tinder Gold paketlerimizin tamamı güvenilir ve kişiye özeldir. Milyonlar tarafından tercih edilen Tinder uygulaması sosyalleşmek için atılan önemli bir adım olarak herkes tarafından beğeniliyor. Özellikle kullanıcılar yarım saatlik görünürlük kazanabilmek için üyeliğini yükseltirken sunulan benzersiz deneyinden yararlanıyor.

Aynı zamanda her ay sadece bir kez kalabalıktan sıyrılarak süper like sisteminden yararlanma imkânına sahip olan kullanıcılar böylelikle profilin çok daha fazla insan tarafından görülmesi gerçekleştiriyor.

Size Nasıl Güveneceğim?

Web sitemizde satışı yapılan Tinder üyelik paketlerimizde şifresiz işlem gerçekleştiriyoruz, 3D güvenli ödeme ve SSL sertifikaları alt yapımızın güvenirliğini güçlendiriyor.

Tinder uygulaması üyelikler ile ilgili detaylı tüm bildiği web sitemiz üzerinden erişim sağlayabilir ve sunduğumuz tüm paketlerimizi avantajları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

#
Facebook Hizmetleri
Twitch Hizmetleri
Spotify Hizmetleri
Clubhouse Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
SoundCloud Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tumblr Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Periscope Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Pinterest Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Vimeo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
LinkedIn Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Telegram Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dailymotion Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dlive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Google Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Netflix Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
NonoLive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PubG Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tinder Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Trovo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Reddit Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
3 Dakika Önce