0

TikTok Canlı Yayın İzlenme Hilesi

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel
Sıkça Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Satın almış izleyiciler ortalama 5 dakika içerisinde yayınınıza gelmeye başlar. Tüm işlem ise ortalama olarak 15 ila 20 dakika içerisinde tamamlanır. Bu durum satın almış olduğunuz izleyici sayısına göre değişiklik uzunluk ya da kısalık gösterebilir.

1 gün içerisinde yer alan tüm yayınlarınız için paket satın alabilirsiniz. Firmamız bu konuda herhangi bir kısıtlamaya sahip değildir. Ancak satın alma işleminizden önce mutlaka ne kadar sürelik bir yayın planladığınızı göz önünde bulundurmanız gerekir.

Firmamız tüm düzenlemelerini yasal olacak şekilde yapar. Yani hile amaçlı kullanmış olduğunuz paketlerimizin yasa dışı olması için herhangi bir neden bulunmaz. Tüm işlemler kanunlara uygundur. Paketlerimiz yalnızca izleyici sayınızın artması için hesap satın alınması yönündedir.

İzlenme paketiniz herhangi bir soruna sahipse, zamanında iletilmemişse ya da iletilmeye başlanmamış ise paketinizi iptal edebilirsiniz. Ancak tamamen sorunsuz ve başarılı bir şekilde iletilmiş olan paketlerin iptal edilmesi mümkün olmayacaktır.

Satın almış olduğunuz tüm izleyiciler yalnızca 1 yayına yöneliktir. Yani satın almış olduğunuz paketin süresi bitmese dahi siz yayını kapattıysanız izleyicileriniz yeni yayına gelmeyecektir. Yeni yayınınız için yeniden paket satın almanız gerekir.

Paketlerimizin süreleri belirlenmiştir ve bu sürelerin uzatılması mümkün değildir. Yayınıza devam etmek istiyorsanız ancak paketinizin süresi bitiyor ise kısa süre içerisinde yeni paket satın alabilir ve kaldığınız yerden yayınınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Satın almış olduğunuz izlenme paketi belirtilmiş süre boyunca düşmeden kalacaktır. Herhangi bir düşme olursa firmamız bunu en kısa sürede telafi eder. Ancak kendi izlecilerinizden düşme olursa firmamız bu konu hakkında hiçbir şey yapamayacaktır.

Firmamızın içerisinde 30, 60, 90 ve 120 dakika için 100, 250, 500, 750, 1.000 izleyicili paketlerimizden satın alabilirsiniz. Tüm süreler için aynı sayıda paketler mevcuttur. Dilediğiniz zaman satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız içerisinde 30, 60, 90 ve 120 dakika yayın izlenme paketleri yer alır. Bu paketler içerisinden ortalama yayın sürenizi göz önünde bulundurarak bir paket seçmeniz gerekir. Ortalama olarak 60 dakika için paket almak sizin için yeterli olacaktır. 

Firmamız içesinde yapılan satın alma işlemlerinde herhangi bir şekilde satın alan kişi ile yayın uyuşması beklenmez. Bu nedenle bir başkası sizin yayın sürecinizde iken size izleyici satın alabilir. Ancak izleyicilerin yayın başladıktan sonra alınması gerekir.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Hasan Ali Ardıç
  CEO

  Tiktok canlı yayın izleme hilesi sorunsuz çalıştı. Güvenilir ve profesyonel bir hizmet için deneyebilirsiniz. Bayigram ekibi iletişimde de Tiktok hizmetlerinde de en iyiler arasında olmayı hak ediyor. Teşekkür ederim tüm ekibe. 

 • Göknur Damar
  Diyetisyen

  Hızlı etkileşim sağlandı. Hemen Tiktok canlı yayın izleme hilesi aktive oldu ve izlenme sayısı arttı. Düşme olmadan güvenilir bir şekilde işlem yaptığınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar. 

 • Ece Su Taş
  Öğrenci

  Programları çok güncel, anında etkileşim kurulabiliyor. Tiktok için kullandığım en iyi özelliklerden biriydi. Tiktok canlı yayın izleme hilesi herhangi bir düşme olmadan tıkır tıkır çalıştı. Sorunsuz ve kesintisiz yayına devam edebildim. Platform için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. 

 • Kaan Nasıroğlu
  Doktor

  Tiktok izlenmelerini artıran bütün seçenekler iyi. Paketleri ve hileleri de dahil olmak üzere her şey çok kolay profilinizin ilgi çekmesini sağlıyor. Canlı yayın izlenme oranlarım sayenizde arttı. Takipçi sayım ve paylaşımlar için de sizlerle çalışmayı umuyorum. Profesyonel hizmet için teşekkür ederim. 

 • Jale Uzundal
  Mimar

  Güvenilir bir site, Tiktok canlı yayın izlenme hilesi işe yaradı. Arkadaşlarım da denedi, hiçbir sorun yok. Ekibinize çok teşekkür ederim, iletişim konusunda da sorun yaşamadan işlem yapabildim. Sorunsuz ve güvenilir platform. Tam puan veriyorum. 

 • Umut Gözcü
  Doktor

  Canlı yayınlarıma hemen yüklenme oldu. Algoritma çok iyi çalışıyor, sorunsuz bir şekilde canlı yayınımı devam ettirebildim. Profilimde herhangi bir sorun da yaşanmadı. Hızlı ve pratik bir site. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Tavsiye ederim. 

 • Samet Saygıner
  CEO

  Güvenilir platform özelliklerinin neredeyse hepsi var. Güzel bir şekilde işlem yapılabiliyor. Sorunsuz ve sınırsız hizmet alanlarına sahip site. Daha önce kullandığım algotirmalardan çok farklı. Tiktok canlı yayın izleme hilesi ve video izleme hileleri etkileyici. Tavsiye ederim 

 • Aliye Akduman
  Doktor

  Tiktok izlenmelerini artıran bütün hizmetleri muhteşem. Tiktok canlı yayın izlenme için teşekkür ederim. Sorunsuz yüklendi, üstelik yeni izleyicilerin de katılmasına etkili oldu. Bugün yeniden açtım canlı yayın geçen hafta oranla daha çok izleyicim oldu. İzlenme paketleriniz de ücretsiz hizmetleriniz de çok iyi. 

 • Yaşar Yunus Azak
  Diyetisyen

  Tiktok canlı yayın izleme hilesi kusursuz çalıştı. Önce tereddüt ettiğim için fake hesap üzerinden denedim. Hiçbir sorun yaşamayınca da kullandım. Ekibiniz gayet her şeyi düşünmüş. Düşme olmadan, hızlı bir şekilde yüklenme oluyor. Gerçekçi bir görünüm sağlanıyor. Algoritma iyi tasarlanmış, güvenilir bir şekilde kullanım özellikleri belirlenmiş. Bayi gram ekibine ve algoritmayı tasarlayan arkadaşlara çok teşekkürler. 

 • Mehmet Arık
  Diyetisyen

  Canlı yayın izleme hilesi muhteşem. Hemen izlenme başlıyor ardından daha çok kişi geliyor. Son zamanlarda memnun kaldığım en iyi firmalardan biri. Ücretli ve ücretsiz hizmetlerinin hepsi çok iyi tasarlanmış. Bayigram ekibine emekleri için teşekkür ederim. Sorunsuzdu her şey. 

TikTok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

Uygulaması için Ücretsiz ve Şifresiz TikTok Canlı Yayın İzlenme Hilesi mevcuttur. Platformu için öncelikle TikTok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Aracımızı Bedava Kullanarak Bizi Test Edin. Hemen şimdi istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Ücretsiz Araçlar bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan TikTok Canlı Yayın İzlenme Hilesi bölümüne tıklayın.
 • Burada sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak Girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra Son olarak karşınıza çıkacak olan basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
TikTok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

Tiktok canlı yayınlarınız daha çok kişiye ulaşsın, hediye yağmuru başlasın! Tiktok yayınlarınız keşfet bölümünde çıksın, uygun fiyatlar ile aldığınız paketinizin avantajları ile milyonlara ulaşsın! En uygun paketler şimdi sitemizde!

Tiktok canlı yayın izlenme hilesi paketlerimiz gerçek kullanıcılardan oluşan ve yayın boyunca izlemede kalan hesaplardan oluşur. Bu paketlerimizin temel amacı izlenme sayınızın yükselmesi ve diğer kullanıcılara daha kolay bir şekilde ulaşmanızdır. Paketlerimizin tamamı yüksek kaliteli yazılımlar ile oluşturuldu.

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Şifresiz

tiktok canlı yayına bot atma bedava

Firmamızda yer alan ve doğal bir görünüm ile canlı yayın izlenme sayınızı artıran hile paketlerimizin satın alınması sırasında sizden hiçbir şekilde şifrenizi talep etmiyoruz. İşlemin gerçekleştirilebilmesi için izlenmesini istediğiniz canlı yayının linki yeterli olacaktır.

Size izlenme hilesi sunacağını söyleyerek sizden şifrenizi talep eden hiçbir kişi ya da kurulmuş ile şifrenizi paylaşmamalısınız. Şifreniz sizin özel bir bilginizdir ve hiçbir işlem için kullanılması gerekmez. 

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Bedava

tiktok canlı yayın izlenme hilesi

Tiktok canlı yayınlarınızın gerçek gibi izlenmesini ve canlı yayınınızın değerlenmesini istiyorsanız firmamızda yer alan paketlerden yararlanmanız gerekir. Bu paketlerin satın alınabilmesi için ise herkesin bütçesine uygun bir düzenleme yapılmıştır.

Hizmetimiz ve hizmetimiz gibi kaliteli olacak şekilde düzenlenmiş hiçbir paket bedava olarak sunulamaz. Bu paketlerin gerçekleştirilebilmesi için uzman yazılımlar ile oluşturulmuş gerçek hesaplar kullanılır.

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Ücretsiztiktok canlı yayın hilesi ücretsiz

Tiktok canlı yayına bot atma ücretsiz gibi kötü yazılımlı botların bulunduğu paketlerden mutlaka kaçınmanız gerekir. Botlar Tiktok tarafından anlaşılacaktır ve uyguladığınız işlem sonucunda hesabınız kapatılabilir.

İzlenmelerinizi oldukça uygun fiyatlar ile firmamızda %100 Türk ve gerçek seyirciler ile satın alabilirsiniz. 20 farklı izlenme paketimizden sizin için en uygun fiyatlı olanı seçebilirsiniz.

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Yapma

Tiktok canlı yayınızın çok daha fazla izleyiciye sahip olması keşfet içerisinde çıkma şansınızı artırır. Bu durumda da daha çok kişiye ulaşabilir ve o kişilerden hediye alabilirsiniz. Canlı yayınınızın izlenmesi için ise hilelerden yararlanmanız gerekebilir.

Tiktok canlı yayın izlenme hilesi yapma için uygulamanız gereken adımlar şu şekildedir;

 • Web sitemize giriş yaparak sitede yer alan farklı sürelere uygun 20 paketten birini seçin. Paketinizin altında yer alan “Satın al” butonuna basın.
 • Açılan alanda ilk olarak hangi canlı yayın için izlenme hilesi yaptığınızı belirtmeniz gerekir. Bunun için ilk yayınınızı açmalı daha sonra yayın linkini kopyalamalısınız.
 • İkinci adımda sizden işleminiz için adınız, soyadınız, telefon numaranız ve mail adresiniz istenir. Tüm bilgiler işleminiz hakkında bilgilendirme ve fatura için kullanılacaktır.
 • Üçüncü ve dördüncü adım ödemeye ilişkindir. Üçüncü adımda hangi ödeme yöntemini seçtiğinizi, dördünce adımda ise o ödeme yöntemine ilişkin bilgilerinizi girmeniz gerekir. 
 • Tüm bu adımların ardından belirtmiş olduğunuz canlı yayına hileniz yapılmaya başlayacaktır.

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Arttırmatiktok canlı yayın izlenme hilesi bedava

Canlı yayınlarınızın izleyicisini artırmak için ilk olarak yayın içeriğinizin dikkat çekici olması gerekir ve yayın içerisinde yazılan mesajlara cevap verilmesi önemlidir. Ancak içeriğinizin izleyici sayısı çok düşük ise bu durumlar mümkün olmayabilir.

Çok düşük yayın izleyicilerinizin olduğu durumda keşfette öne çıkmak için Tiktok canlı yayın izleyici botu paketlerinden satın alabilirsiniz. Bu paketler web sitemizde 20 farklı türdedir ve en az yarım saat videonuzda kalacaktır. 

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Yükseltme

Tiktok canlı yayın izlenme sayınızın artırılması için sitemizde yer alan paketler oldukça avantajlıdır. Bunun için;

 • İlk olarak canlı yayın sürenizin ne kadar olacağına karar verin. 30, 60, 90 ve 120 dakika süresi için ayrı özel paketlerimiz bulunur.
 • İzleyici sayınıza ve sürenize en uygun olan paketi seçin. Paketi kolay satın alma adımları ile güvenilir bir şekilde satın alın.
 • Satın alma işleminizin ardından yayınınızı kesinlikle kapatmayın. Tüm izleyicileriniz kısa bir süre içerisinde yayınınıza aktarılacaktır.

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Rekorutiktok canlı yayın izlenme hilesi şifresiz

Tiktok içerisinde günümüze kadar açılmış Türk yayınlarından en fazla izlenen video “Konuşanlar” programını sunan “Can Kaya” tarafından açılmış canlı yayındır. Bu yayındaki aktif izleyici sayı 1 milyardan daha fazlaydı.

Tiktok içerisinde canlı yayınların daha çok izlenmesi için temel noktalardan biri açtığınız zamandaki ilk 30 dakika içerisinde kaç kişi tarafından izlenmeye başladığınızdır. Bu nedenle yayını açar açmaz en az 30 dakika bulunan paketlerimizden birini satın almalısınız.

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Gönder

Tiktok canlı yayın izlenmelerinin satın alınması ve yayınınıza gönderilmesi şu şekildedir;

 • İlk olarak web sitemizde yer alan paketlerden en uygun olan paketi satın alın. 
 • Satın almış olduğunuz paket tüm ödeme adımlarından sonra onaylanır. Onaylanmanın hemen ardından ise izleyicileriniz yayına aktarılmaya başlar.
 • Yayının süresi içerisinde doğal bir görünüm olması için izleyicileriniz ortalama olarak 15 dakika içerisinde sağlanır. Tüm izleyiciler tek seferde doğrudan yayınınıza aktarılmayacaktır.

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Kasma

Tiktok canlı yayınlarınızın izleyici sayısını kalıcı olarak artırmak istiyorsanız da sitemizde yer alan paketleri kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan paketler sayesinde 1 yayınınız için izlenme sayınızı artırırsınız ve keşfet bölümünde çıkarak diğer kullanıcılara ulaşırsınız.

Sizi gören ve yayınınızı beğenen kullanıcılar yayınınıza giriş yaparak sizi izlemeye başlar. İçeriklerinizi takip etmek isteyen kişiler ise sizi takip etmeye başlar. Böylece kalıcı bir şekilde izlenme sayınız artmaya başlayacaktır.

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Bot Atmatiktok canlı yayın izleyici arttırma

Tiktok izleyici botu satın almak ve izlenmelerinizi artırmak istiyorsanız mutlaka iyi oluşturulmuş gerçek görünümlü botlar kullanmanız gerekir. Firmamızın içerisinde yer alan tüm botlar geliştirilmiş teknoloji ile oldukça gerçekçi bir görünüme sahiptir.

Kötü ve rastgele oluşturulmuş ucuz botlar hesabınıza zarar verecektir. Bu botlar Tiktok algoritması tarafından kolaylıkla anlaşılabilir ve hesabınız kapatılabilir.

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Hakkında Merak Edilenler

Tiktok canlı yayın izlenme hizmetlerimiz oldukça açık ve kolay bir sisteme sahiptir. Ancak işlem, satın alma ve güven konularında aklınızda soru işaretleri oluşmuş olabilir. Firmamız olarak tüm merak edilenlere cevap vermeyi amaçlayarak sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Önemli Mi?

Tiktok içerisinde popüler ve binlerce kişi tarafından izlenen yayınlara sahip olmak size hem Tiktok içerisinde hem de kazanç olarak yardımcı olacaktır. Bu nedenle de yayınlarınızın yüksek izleyiciye sahip olması önemlidir.

Sizlere sunduğumuz hile hizmeti içerisinde ise var olan izlenmelerinizin hem doğal hem de hile artırılmasını sağlıyoruz. Bu duruma önem veren herkes güvenilir 20 farklı paket türünden birini seçmelidir.

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?tiktok canlı yayın izleyici atma

Tiktok canlı yayın hilesinin yapılabilmesi için uygulanması gereken adımlar son derece kolaydır;

 • İlk olarak canlı yayınınızı açın ve yayın içerisinde açık kalın. Anlık olarak kullandığınız yayının linkini edinin.
 • Web sitemize giriş yapın ve satın almak istediğiniz paketlerden birini seçin. “Satın al” butonuna basarak satın alma adımlarına geçin.
 • İlk adımda Tiktok’tan edinmiş olduğunuz linkini ilgili alana yapıştırın. Yapıştırma işleminizin hemen ardından ikinci adıma geçin.
 • İkinci adımda sizden istenen iletişim ve ad soyadı bilgilerinizi girin. Toplamda sizden 4 farklı bilgi girmeniz istenir.
 • Son olarak ödeme yönteminizi seçin ve ödeme adımına geçin. Bu adımın içerisinde doğrudan ödeme bilgilerinizi girerek işleminizi tamamlayın.
 • Tüm ödeme işleminiz tamamlandıktan kısa bir süre sonra izleyicileriniz yayınınıza girmeye başlayacaktır. 

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Android Cihazdan Yapılır Mı?

Android işletim sistemine sahip olan cihazınız içerisinde internet tarayıcısını barındırabildiği için size satın alma fırsatı sunar. Satın alma işleminiz için ilk olarak varsa internet tarayıcınızı açınız, yoksa da Google Play Store ya da ilgili uygulama indirme platformundan indiriniz.

İnternet tarayıcısı içerisinde sitemize giriş yapınız. Sosyal medya hizmetlerimizin içerisinde yer alan Tiktok hizmetlerini seçerek paketlerimizden “Canlı yayın izlenme satın al” bölümüne giriş yapınız. 

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi IOS Cihazdan Yapılır Mı?

IOS işletim sistemine sahip olan telefon, tablet ya da bilgisayarınızı kullanarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İşleminiz için cihazınızda yer alan internet tarayıcısını kullanmanız yeterli olacaktır.

İnternet tarayıcınız doğrudan IOS tarafından sağlanan Safari ya da indirmiş olduğunuz Google Chrome, Puffin, Opera, Mozella Firefox ve benzeri diğer internet tarayıcıları olabilir.

Tablet Üzerinden Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Yapabilir Miyim?

Tabletinizin işletim sistemi, markası ya da modeli fark etmeksizin işleminizi tablet üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tablet ile yapacağınız işlemlerde internet tarayıcısı ve kullanılabilir internetiniz olduğundan emin olmanız gerekir.

Web site formatımız tüm cihazlar ve cihaz ekranları için uyumlu olacak şekilde düzenlenmiştir. Herhangi bir Tiktok izlenme hilesi apk indirmeden doğrudan web sitemizi kullanabilirsiniz. 

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Ücretsiz Mi?

Firmamız tarafından sunulan tüm paketlerimiz uygun bir fiyatlandırmaya sahiptir ancak bu paketler tamamen ücretsiz olacak şekilde sunulmaz. Sizlere sunmuş olduğumuz canlı destek, yüksek kalite ve gerçek hesapların tamamı tamamen cüzi miktarlara sahiptir.

Sizlere ücretsiz bir şekilde işlem yapacağını belirten kötü niyetli kişilerden hesabınızı korumak sizin sorumluluğunuz olacaktır.

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Sistemi Güvenilir Mi?

Firmamız uzman ekibi ile 8 yıllık tecrübesini kullanarak sizlere özel güvenli sistem geliştirdi. İşleminiz sırasında hiçbir şekilde sizden şifrenizi istemiyoruz bunun yanında sizi şüpheye düşürecek hiçbir bilgi talep etmiyoruz.

Ödeme işlemlerimiz için ise 3D güvenli ödeme, PayTR, SSL ve birçok güvenlik önlemine sahibiz. Bilgileriniz ve tüm işlemleriniz özel bir güvenlik sistemi altında gerçekleşir.

Size Nasıl Güveneceğim?

Firmamız 8 yılı aşkın süredir %100 müşteri memnuniyetini korumayı sürdürerek her gün kendisini geliştirmeyi amaçlıyor. Tamamen kurumsal olan firmamız tüm işlemlerini yasalara uygun olacak şekilde yapıyor.

Firmamız isteyen kişilere %18 KDV farkı ile e-fatura düzenlemesi yaparak işlemi için fatura almasını sağlıyor. 

Hesabım Zarar Görür Mü?

Firmamız hesabınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi için yüksek kalitedeki hesaplar ve yazılımları kullanıyor. Bunun yanında tüm işleminiz doğal bir görünüm ile sergilenir, Tiktok ya da diğer kullanıcıların satın alma işleminizi anlaması mümkün değildir. 

Firmamız tüm işlemleri için geliştirilmiş teknoloji ve üstün kaliteden yararlanır.

Mobilden Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Yapabilir Miyim?

Mobil cihazınızı kullanarak hile paketlerimizi satın alabilirsiniz. Ancak bu konuda dikkat etmeniz gereken nokta canlı yayın yaptığınız mobil cihazı kullanmamanız gerektiğidir. Canlı yayınınız açık iken başka bir pencereye giriş yaparsanız yayın durdurulur. Bu da diğer kullanıcıların ve izleyicilerin dikkatini çekecek bir durumdur.

Başka bir mobil cihaza sahipseniz yayın sırasında mobil cihaz ile kolaylıkla dilediğiniz hile paketini satın alabilirsiniz. 

Bilgisayar Üzerinden Tiktok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Yapabilir Miyim?

Bilgisayarınızın içerisinde yer alan dilediğiniz internet tarayıcısını kullanarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için normal satın alma adımlarını takip edebilirsiniz.

Web sitemiz bilgisayar içerisinde %100 uyumlu ve hızlı bir şekilde çalışır. Hiçbir problem ile karşılaşmadan dilediğiniz paketi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi için ise herhangi bir sınırlama bulunmaz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu