0

Google Maps Pin Satın Al

Google
Telafisiz 1 Pin
Benim İşletmem Pin Kodu
Garantili Onay Fırsatı
Anında Teslimat Garantisi
Şifreniz Gerekmiyor!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
Google
Telafili 1 Pin
Benim İşletmem Pin Kodu
Garantili Onay Fırsatı
Anında Teslimat Garantisi
Şifreniz Gerekmiyor!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
48,90 TL %34 İndirim
65,90 TL
Satışa Kapalı
Google
Telafisiz 3 Pin
Benim İşletmem Pin Kodu
Garantili Onay Fırsatı
Anında Teslimat Garantisi
Şifreniz Gerekmiyor!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
146,70 TL %5 İndirim
138,90 TL
Satışa Kapalı
Google
Telafili 3 Pin
Benim İşletmem Pin Kodu
Garantili Onay Fırsatı
Anında Teslimat Garantisi
Şifreniz Gerekmiyor!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
146,70 TL %33 İndirim
195,90 TL
Satışa Kapalı

Google Maps Pin Nasıl Satın Alınır?

Google Uygulaması için Google Maps Pin Paketlerimiz mevcuttur. BayiGram.com'da Google Uygulaması için Paketlerimiz Mevcuttur. Google Maps Pin Satın Almak istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Google Hizmetleri bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Maps Pin Satın Al paketleri bölümüne tıklayın.
 • Buradan bütçenize en uygun olan paketi seçip sepetinize ekleyin.
 • Daha sonra kaydetmek istediğiniz isim: ve sizden istenen bilgileri doldurun.
 • Son olarak size uygun ödeme seçeneklerinden birini seçip ödemeye geç'e tıklayın ve işlemi tamamlayın.
Google Maps Pin Nasıl Satın Alınır?
Ortak Özellikler
Size En Uygun Paketi Seçin

BayiGram’da yer alan paketler arasından size en uygun olanı seçin.

Gerekli Bilgileri Doldurun

İşlemlerinizi sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri girin.

Güvenli Ödemenizi Yapın

İster Online 3D olarak, ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Arkanıza
Yaslanın

İşlemleriniz anında başlasın, sosyal medya hesaplarınız uçuşa geçsin!

20 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Elçin Kaya
  CEO

  Düşünmeden Bayigram Google haritalar pin kodunu satın alabilirsiniz. Firma ödeme işleminde güven sağlamasının yanında anında pin kodumu verdiler. Pin kodum ise ilk denemede askıya alınmadan tamamen sorunsuz bir şekilde kabul edildi.

 • Eylül Öztürk
  Diyetisyen

  Google maps içerisinde işletmem pin kodu sayesinde üst sıralara çıktı. Onaylı olan işletmem artık yerel ya da genel aramalarda baş sıralarda çıkıyor. 1 ay içerisinde satışlarım neredeyse iki katına çıktı. İşetmeme yaptığım en güzel yatırımdı. 

 • Ömer Gökçe
  Gece Kulübü

  Bayigram’ın farklı Google paketlerinden yararlanıyordum ve işletmem için büyük avantajlarını gördüm. Hiç çekinmeden haritalar pin kodunu da satın aldım ve beklediğim gibi firma beni şaşırtmadı. Tam zamanında kodumu verdiler ve verdikleri kod anında onaylandı. 

 • Yağmur Aktuna
  Kasap

  Google maps içerisinde işletmemin onaylanması için ne kadar beklesem de bir türlü gerekli pin kodunu edinemedim. Bu durum işletmemin genel yapısını olumsuz etkiliyordu. Bayigram hizmetini gördükten sonra olacağına inanmasam da şansımı denemek istedim. İyi ki de denemişim, bu kadar hızlı bir şekilde onay alacağımı beklemiyordum.

 • Arda Öz
  Market Sahibi

  Satın almadan önce güvenlik konusunda şüphelerim vardı, daha önce satın aldığım pin kodlarında farklı problemler ile karşılaştım. Bayigram’ı kullanan bir tanıdığım vardı ve ben de son bir çözüm olarak firma ile görüştüm. Tüm sorularıma yanıt sağladılar ve hızlı bir şekilde pin kodumu sağladılar. Tüm ekibe teşekkürler…

 • Enes Kaan Acar
  Klinik

  İşletmemin onayı için hangi yolu denediysem olmadı. Bayigram ile tanışana kadar işletme Google Maps özelliği benim için bir fiyaskoydu. Ancak Bayigram uzman ekibi hem paketleri hem de uzman müşteri hizmetleri ile büyük yardımcım oldu. Satışlarımda gözle görülür artış oluştu.

 • Aysu Yağmur Kılınç
  Hemşire

  Paketler oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli. Bayigram ile alışveriş yapmadan önce birçok farklı firmanın paketini denedim ancak bu kadar hızlı ve kaliteli sonuca ulaşmadım. Firma profesyonel ve ne yaptığını biliyor. Sitenin paketlerini sıklıkla kullanıyorum.

 • Metehan Kılıç
  İşletmeci

  Tüm işlem hızlı ve kaliteliydi. Satın alma işlemim tamamlandıktan hemen sonra kodumu teslim aldım ve anında aktif ettim. Telafisiz paket satın almama rağmen ilk kodum hemen çalıştı. Bayigram kalitesini herkese tavsiye ederim. 

 • Göktuğ Yaşar
  İç Mimar

  Sitenin telafili paketinden satın alarak hesabım için denedim ve ilk girdiğim kod askıya alınmasına rağmen firma bana kısa süre içerisinde ikinci kodumu yönlendirdi. İkinci kodda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Oldukça uygun fiyatlı ve hızlıydı. Tam bir fiyat performans hizmeti.

 • Atakan Özkurt
  Avukat

  Google maps hesabımın onayını uzun süredir gerçekleştiremiyordum. Bayigram kodları ile karşılaşınca telafili paketlerinden satın alarak şansımı denemek istedim. İlk kodu girmemin ardından otomatik olarak onayım gerçekleşti, ikinci kodu almama gerek dahi kalmadı. Çok memnun kaldım. 

 • Büşra Çınar
  Doktor

  Yeni açtığım firmanın, Google maps pin satın alma işleminde sayfanızla çalıştım. Sistemin yıllara dayanan tecrübesini, içeriklerinde görmeniz mümkün. Avantajlı yanları kısa bir süre içerisinde hesabıma tanımlandı. Sunulan hizmetten dolayı teşekkür ediyorum ve süreç boyunca bana yardımcı olan ekip arkadaşlarınıza da ayriyeten minnettarım. 

 • Meltem Öz
  CEO

  Google maps pin satın alma, özellikle firma ya da markanız varsa bu konuda çok önemli. Faydalandıktan sonra emin oldum. Öncesinde böyle bir hizmetten haberim yoktu. Bayigram bu konuda bana yardımcı oldu. Şimdi firmam, çok daha tanınır ve bilinen bir konumda. Sunmuş olduğunuz hizmetiniz için size çok teşekkür ediyorum. 

 • Zeynep Akın
  Genel Müdür

  Google maps pin satın aldıktan sonra çok memnun kaldım. Farklı paketlerden yararlanıp, sosyal medya hesaplarımın kalitesini artırmayı düşünüyorum. Güvenilir bir sistemle, kaliteli çalışmalar sergileniyor. Denemek istiyorsanız, hiç şüphesiz deneyin derim. 

 • Destan Bozyiğit
  Diyetisyen

  Google maps pin paketlerinden faydalandıktan sonra sistemin tecrübesi hizmetlerinde de görülüyor. Marka kalitesi kesinlikle mükemmel bir şekilde yansıtılmış. Memnun kaldım. Diğer sosyal medya hesaplarım içinde farklı paketlerden yararlanmayı düşünüyorum. 

 • Cem Çorumlu
  Psikolog

  Google maps pin satın aldım. Süreç boyunca bana yardımcı olan ekibinize çok teşekkür ediyorum. Üst düzey güvenlik önlemleri ile işlemlerimin her biri tamamlandı. Ödemeden kaynaklı problem yaşamadım. En büyük korkum buydu. Teşekkür ediyorum. 

 • Caner Erkan
  Öğretmen

  Çevremdeki tanıdıklarımın tavsiyeleri üzerine Google maps pin satın aldım. Kendi firmam, şimdi birçok müşteriye ulaştı ve güvenilir bir şekilde müşteri artışı gerçekleşiyor. Garantili hizmet mevcut! Ödemede, ufak bir problem yaşamadım. Denemek istiyorsanız tavsiye ederim. 

 • Bihter Türkmen
  Doktor

  Bayigram üzerinden başlarda, Google maps pin satın almadan önce güven problemim vardı. Fakat sayfayı tanıdıktan sonra ne kadar güvenilir olduğunu anladım. Satın aldıktan sonra hesabıma tanımlandı. Kaliteli bir çalışma sunuluyor. Teşekkür ederim. 

 • Banu Dinçer
  CEO

  Öncelikle olarak, bu kadar kaliteli bir hizmet sunduğunuz için size teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Birçok sayfa ile karşılaştım. Güven ve gizlilik konusunda, sorun yaşadım. Bayigram bu konuda bütün güven problemimin önüne geçti. 

 • Ayşe Tuğba Kalkan
  Öğrenci

  Kendi firmam için satın aldığım Google maps pin hizmetini, şimdi arkadaşımın firması için tekrardan satın alıyorum. Ben fazlasıyla memnun kaldım. Denemek isteyenler varsa aynı şekilde memnun kalacaklarından eminim. Uzun süredir sunulan hizmetlerden yararlanıyorum. Kaliteli hizmetiniz için teşekkür ederim. 

 • Mehmet Sönmez
  Mimar

  Google maps pin satın aldıktan sonra Google arama motorunda firmam tanınır bir hale geldi. Bu yüzden çok teşekkür ediyorum. Öncesinde neden almadığım konusunda kendimi sorguluyorum. İyi ki faydalanmışım. Denemek isteyenler varsa tavsiye ederim. 

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Google maps pin satın alacağınız zaman, paketlerimizin her biri bütçeye uygundur. Siz de, paketleri inceledikten sonra bütçenize uygun ödemenizi yapabilirsiniz. Burada sistemimiz, firmanızın ihtiyaçlarına yönelik bilgilendirmeyi tarafınıza iletir. 

Evet, canlı destek 7/24 aktif bir şekilde çalışmalarını sergilemektedir. Google maps pin satın alma paketleri konusunda öğrenmek istedikleriniz varsa tarafınızı bilgilendirir. Merak ettiğiniz detaylara, canlı destekle cevap bulabilirsiniz. Böylelikle müşteri memnuniyeti önemsenen hizmetlerden faydalanmanız mümkün. 

Google maps pin satın alma işleminden ilk kez yararlanacak olan kişiler, riskli bir durum var mı sorusuna cevap aramaktadır. Bayigram olarak sunmuş olduğumuz her bir hizmetimizde garanti telafi mevcuttur. İçiniz rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Risk durumu dışında, avantajlı yanları sunuluyor. 

Google maps pin satın alma paketleri işletme, firma ya da herhangi bir kurumu bulunan kişilerin yararlanabileceği paketlerdir. Kendinize ait işletmeniz varsa hizmetimizden yararlanarak, işletmenizin diğer rakiplerinizden çok daha önüne geçmesini sağlayabilirsiniz. 

Google maps pin satın alma işlemlerinde, ödemede en ufak bir problem yaşanılmaz. Mobil ödeme, EFT ve havale geçerlidir. Kendinize en uygun olanını tercih ederek ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ödeme de, üst düzey güvenlik önlemleri alındığından dolayı müşteri memnuniyeti burada önemseniyor. 

Kesinlikle, evet. Google maps pin satın al paketlerinden yararlanacağınız zaman garantili hizmet mevcuttur. Olası problemlerde çözüm odaklı yaklaşımlar, anında telafi ile beraber sağlanır. Öğrenmek istedikleriniz varsa burada tarafınız bilgilendirilir. 

Google maps pin paketinden yararlandıktan sonra ödemeniz ile beraber hızlı işlem garantisi mevcuttur. Müşteriler bekletilmeden, hesaba tanımlama gerçekleşir. Ödeme ile birlikte, hızlı işlem aynı zamanda anında paket teslimi Bayigram olarak firmamızda sunuluyor. 

Google maps pin satın alma işleminden yararlandıktan sonra müşterilerinizin firmanıza olan güveni kesinlikle artacaktır. Firmanız çok daha tanınır olur. Bu durum, kullanıcılar açısından güven olgusunu getirecektir. Sizin firmanızın, diğer rakiplerinin önüne geçmesini istiyorsanız faydalanabilirsiniz. 

Google maps pin satın almadan önce sistem sizinle iletişime geçer. Burada detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Tarafınıza öneri yapılmaktadır. Öneriler, size uygun geldiyse ödemeniz ile beraber hesabınıza tanımlanır. Yani ekibimiz bu konuda yardımcı olacaktır.

Google maps pin satın almak, Bayigram bünyesinden gerçekleştirileceği sürede çoğunluk tarafından tavsiye edilmektedir. Kendinize ait firma ya da markanız varsa avantajlı yanlarını kısa bir süre içerisinde görmeniz mümkün.

Firmamız aracılığı ile satın almış olduğunuz kod çalışmaz ise canlı destek ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Ancak burada bahsi geçen çalışmama, kodun tanımlanamamasıdır. Kodunuz tanımlanırsa ancak askıya alınırsa firmamız paketine göre yeniden talep oluşturabilirsiniz.

Firmamız müşterilerin ödeme yöntemleri konusunda rahatlık elde edebilmesi için üç farklı yönteme sahiptir; mobil ödeme / kredi – banka kartı / havale – EFT. Bu ödeme yöntemlerinden istediğinizi seçerek güvenli bir şekilde ödeme adımlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Google haritalar pin kodu paketlerimizin içerisinde telafisiz 1 ve 3 pin kodu paketleri yer alır. Bunun yanında telafisi bulunan 1 ve 3 pin kodunun bulunduğu paketlerimiz de vardır. Tüm paketlerimizde kod anında teslim edilir ve anında onay alırsınız.

Bir pin kodu satın alınıp kullanıldıktan sonra iade edilemez. Keza firmamız herhangi bir problem yer almıyor ise açılmış ve kullanılmış kodları yeniden kullanamaz. Ancak kodunuz problemli ise, çalışmıyorsa ya da benzeri durumlarda iade hakkına sahipsinizdir. 

Satın alma işleminizi tamamlamanızın hemen ardından pin kodunuz mail adresinize anında gönderilir. Gönderilen pin kodunu ise dilerseniz hemen dilerseniz de birkaç saat içerisinde kullanarak anında hesabınız için onay alabilirsiniz. Böylece uzun süre bekleme sürecinden kurtulmuş olursunuz.

Firmamız ile sunulan pin kodları çalışma olarak %100 etkindir. Ancak Google kimi hesapları askıya alabilir. Yani pin kodunuz çalışsa dahi Google hesabınızı askıya alarak işleminizi yapmanıza engel olabilir. Bu duruma karşın telafili paketlerimizi kullanmanız tavsiye edilir.

Sizlere sunmuş olduğumuz pin kodunuz askıya alınır ise yalnızca telafili paket türünü satın almış olan kişiler canlı desteğe başvurarak yeni pin kodunu talep edebilir. Ancak yeni pin kodu verimi 1 kereye mahsustur. 

Sizlere vermiş olduğumuz pin kodları kalıcıdır. Yani belirli bir süre sonra kodun etkisiz hale gelmesi, yeniden alınması gerekmesi ve benzeri durumlar ile karşılaşmazsınız. Bu nedenle bir kere satın alma işlemi sizin için yeterli olacaktır.

Kaç adet işletmeniz ya da kaç adet link için pin koduna ihtiyacınız olduğunu göz önünde bulundurarak 1 ila 3 pin bulunan paketlerimizi seçebilirsiniz. Bütçenize uygun olarak telafili ya da telafisiz olan paketlerden birini almalısınız. Telafili paketler olası aksilik durumlarında sizin için daha uygun fiyat sunar.

Firmamızın paketleri içerisinde yer alan telafili paketlerin kapsamında, eğer satın almış olduğunuz pin kodu askıya alınırsa telafi olarak almış olduğunuz pin kodu sayısı kadar yeni pin kodu verilir. Bu sayede ikinci kere deneme şansı elde etmiş olursunuz. 

Google Haritalar'da konum tanımlamak için kullanılan işaretleyici olan pin, sokak dışındaki yerlere gidebilmesi için araçların yol tarifi alması için kullanılır. Konumu tam olarak tanımlayabilmek için Google Maps pin özelliği kullanılır ve Google Maps pin satın al hizmetlerinden yararlanılır.google benim işletmem pin kodu satın al

Google Haritalar Pin Kodu Satın Al

Web sitemiz Google haritalar pin kodu satın alma hizmetleri sayesinde arama motorundan posta beklemeden işletmenin onaylanmasını sağlar. "Google benim işletmem" platformunu kullanan birçok işletme yerel ya da ulusal haritalara eklenmekte.

İşlemin gerçekleştirilmesi ile birlikte firmalar yapılan aramalarda daha fazla öne çıkar özellikle teknik servis, nakliyat ya da yetkili servis gibi sektörler açısından ön planda olmak ve Google maps yorum satın almak en çok talep edilen hizmettir.

Gerekli olan doğrulamayı beklemeden işletmeyi Google'da doğrulayabilmek için Google Maps pin satın al hizmetlerimizden yararlanmak söz konusudur. Hizmetimizi aynı zamanda müşteri potansiyelini artırmaya yardımcı olurken sürekli hizmet veren firmalar açısından oldukça büyük avantajlar sağlar.

Google Maps Pin Satın Al

“Google benim işletmem” paketleri ile birlikte sunduğumuz Google Maps pin satın al hizmetimiz Google Haritalar anında onay özelliğine sahiptir. Firmaların ve işletmelerin Google Haritalar üzerinde dakikalar içerisinde görünür olabilmesi için hazırlanan paketimiz aynı zamanda potansiyel müşterileri web sitesine çekme konusunda da büyük oranda katkı sağlar.

Arama motoru Google tarafından yapılan son güncelleme ile internet kullanıcıları açısından yapılan her aramada Google Haritalar'da bulunan işletme kayıtları en üstte yer alır. Bundan dolayı Google haritalar pin paketlerimiz son derece önemlidir.

“Google Benim işletmem” doğrulama pini arayanlar için en doğru adres olan web sitemiz hazırlamış olduğu pin kodu satın alma hizmeti ile işletmeleri üst sıralara taşır. Potansiyel müşteri ziyaretleri artarken aynı zamanda telefon aramalarında önemli bir artış gerçekleştirilir ve web sitesi Google harita kaydı ile değer kazanır.

Firmalar “Google benim işletmem” kaydı yaptırabilir ve paketimiz sayesinde görünür hale gelir. Zaman ve para kaybı yaşamadan Google doğrulaması beklenmeden hızlı şekilde Google Maps pin satın al hizmeti ile birlikte Google üzerinde işletmelerin doğrulaması gerçekleştirilir.

Google Benim İşletmem Pin Kodu Ucuz Satın Algoogle maps pin kodu satın al

Web sitesi olarak Google Maps pin satın al hizmetimiz ile işletmenin kaydını gerçekleştiriyoruz. Çok daha geniş kitlelere ulaşma amacında olan işletmeler için hazırlamış olduğumuz paketlerimiz son derece güvenilir şekilde uygulanır.

İşletmeler “Google benim işletmem” platformunda yer alabilmek için online bankacılık sistemleri ile adres doğrulama yapabilir ve pin kodu ile birlikte Google Maps de işletmeler yerini alır.

Google işletmem hesabının aktif edilmesi ile birlikte internet kullanıcılarının çok daha hızlı ve kolay ulaşımı gerçekleştirilir. Google haritalar pin satın al işletmeler açısından önemli bir hizmettir birçok avantajı Google Play Store yorum satın almak gibi bünyesinde barındırır.

Gerekli olan adımların uygulanmasının ardından aktif hale gelen pin kodu avantajlarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • İşletmenin Google arama motoru tarafından tanındığını gösterir.
 • Arama motoru tarafından işletmenin tanınır olması kullanıcılar açısından güven olgusunun artışını sağlar.
 • İşletme hakkındaki tüm bilgiler kullanıcılar ile paylaşılır.
 • İnternet kullanıcıları işletmenin çalışma saatleri ile birlikte birçok farklı bilgiye sahip olur.

İşletmeler müşterilerinden gelen yorumları rahatlıkla okuyabilir ve cevaplandırılır aynı zamanda gerçekleştirdikleri her türlü çalışma hakkında fotoğraf paylaşımında bulunabilir. Google Maps pin satın al hizmetlerinden yararlanan işletmelerin hakkında her türlü bilgiye kullanıcılar rahatlıkla erişim sağlar bu sayede etkileşim öne çıkar.

Avantajlar değerlendirildiğinde her işletmenin kesinlikle Google Maps üzerinde yer alması gerekir böylelikle işletme rekabet gücü konusunda olumlu artış sağlar. Bir işletmenin hangi kanallar ile erişim sağlandığını takip etmesi doğru stratejiler oluşturması açısından önemlidir. Bu sayede hem faaliyet alanı ile doğru kampanyalar düzenlenir hem de etkileşim çok daha pratik şekilde görülür.

Google Haritalar Pin Kodu Almak Yasal Mı?

İşletmelerin Google Maps üzerinde olması kullanıcıların firmayı görüntülemesi ve iletişime geçmesi açısından önemlidir. Google Haritalar pin kodu almak yasaldır, haritalarda yol tarifi arayanlar açısından navigasyon cihazı ya da telefon ile kolay ulaşım sağlanır.

İşletmeleri Google Haritalar’a eklemek önemlidir ancak süreç beklenildiği kadar hızlı ve kolay gerçekleşmez bundan dolayı Google haritalar kayıt hizmeti veren web sitemizden profesyonel destek alınmalı.

Google Haritalar İşletme Doğrulama Pin Kodu

Arama motoru üzerinde işletmeler bilgilerini güncellemek için doğrulama yapmalıdır. Doğrulama işlemleri sürecinde gecikmeleri ortadan kaldırmak ve bilgilerin doğru olduğundan emin olmak önem kazanır.

İşletmelerin kendileri tarafından yapılması gereken Google haritalar pin doğrulama şu şekilde gerçekleştirilir;

 • Doğrulama öncesi Google işletme profili için hak talebinde bulunmak gerekir.
 • Profil eklendiğinde ya da profil için hak talebinde bulunulduğunda doğrulama seçeneği belirlenir.
 • Yerel işletmeler posta ile doğrulama yaparken birçok işletme e-posta ile birlikte search console, telefon ya da video kaydı ile doğrulama gerçekleştirebilir.
 • Doğrulama işleminin ardından bilgiler incelenir ya da gerekli görülmesi halinde değişiklik yapılması talep edilir.
 • Doğrulamanın ardından işletme bilgilerinin görünmesi haftalarca sürebilir.
 • Yayınının ardından işletme profili kontrol edilmelidir.

Google Doğrulama Pin Kodu

İşletmeler için Google haritalar pin doğrulama yaparken işletme profilinde oturum açılarak belirlenmiş olan adımlar eksiksiz uygulanmalıdır. Üretilen doğrulama pin kodu ile firmalar algoritmaya uygun hizmetten faydalanmaktadır.

Google arama motoru işletme bilgilerinin hatasız olabilmesi için yeniden doğrulama talep edebilir bu yüzden paylaşılan bilgilerdeki değişikliklerden dolayı yeniden doğrulama tetiklenir.

Google Harita Pin Satın Al

İşletmeler Google haritalar pin satın alma hizmetlerinden yararlanarak Google Haritalar'a işletmesinin yerini, beklemeden anında ekleyebilir. Normalde onaylama ve doğrulama için gerekli olan süre ortalama 15 gündür.

Ancak herhangi bir gecikme hatası ya da pin kodu yazılı postaların gönderilmesinde aksilik yaşanması durumunda süreç çok daha uzun olmaktadır olmaktadır.

Bu nedenle Google Haritalar'da işletmenin yerini onaylatmanın en hızlı ve en pratik yöntemi güvenilir doğrulayıcı sertifikasına sahip olan web sitemiz üzerinden Google Maps pin satın al fırsatlarını değerlendirmektir. Yeni konum almak ya da farklı bir işletme eklemek isteyenler yeniden pin kodu satın alma işlemini gerçekleştirmelidir.

Hizmetin satın alınmasının ardından işletmeler konumlarını kendileri ekleyebilir ancak önemli olan ekleme işleminin doğru konuma yapıldığından emin olmaktır. Çünkü pin kodu sadece bir seferlik kullanılır aynı kodun ikinci kez aynı konum için kullanılması söz konusu değildir.

Google Harita Ekleme Pin Kodu Satışıgoogle harita pin

Google Harita ekleme pin kodu satışımız devam etmekte, pin kodu üretimi Türkiye sınırları içerisindedir güvenilir doğrulayıcı sertifikaya sahip olan web sitemiz sadece bölge ve ülke için kod üretimi yapmaktadır.

Google Haritalar uygulamasını doğru kullanmak ve uygun yerlerde işletme eklemek büyük bir öneme sahiptir, geçersiz olarak yapılan her konum ekleme şikayet aldığından dolayı kapanır. Bu yüzden Google Maps pin satın al hizmetlerinden yararlanırken konum ekleme işlemini doğru yapmak önem kazanır.

Google benim işletmem platformu üzerinden pin kodu satışı ile web sitemizden işlem yapanlar harita konumlarını ücretsiz olarak ekleyebilir. İşletmelerin Google haritalar pin kodunu güvenilir bir web sitesinden alması kullanılmış ya da gerçek olmayan kod riski açısından gereklidir.

Tercih edilmesi gereken ucuz satıcı değil her zaman güvenilir ve doğrulayıcı sertifikasına sahip olan web sitemiz olmalıdır. Oluşturduğumuz tek seferlik kod ile ekleme işlemini çok kısa süre içerisinde tamamlıyoruz, pin kodunun doğru kullanılması halinde açılan her konum kalıcıdır.

Google Maps Pin Hakkında Merak Edilenler

Google Maps pin hakkında merak edilenler hakkında uzman kadrolarımızdan istediğiniz tüm cevapları alabilirsiniz. İşletmelerin, web sitelerinin ya da firmaların Google haritalar kayıt işlemini gerçekleştirmesi pin kodu ile yapılır.

Birçok insanın henüz bilmediği pin kodu " Google benim işletmem" ya da Google Maps üzerine konum eklemek istendiğinde gereklidir.  Google arama motoru tarafından pin kodu ortalama 15 gün içerisinde adrese gönderilir ancak beklemek istemeyen ve işlemleri hızlandırmayı tercih edenler pin kodunu satın alır.

15 gün beklemeden anında konum eklemeye yarayan Google haritalar pin kodu satın alma işlemleri basit şekilde gerçekleştirilir. Web sitemizde bulunan iletişim butonu ile verilen link üzerinden anında ödeme gerçekleştirilerek kod satın alma işlemleri tamamlanır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte işletmelerin sektörde varlığını sürdürebilmesi ve kendini tanıtabilmesi için eski yöntemler geride kaldı. Şimdi yapılması gereken Google Maps üzerinde işletmenin yer almasını sağlamak ve mekanın konumunu internet üzerinden herkese paylaşmaktır.

Mobil uygulama üzerinden Google Maps yer ekleme işlemlerini gerçekleştirmek için atılması gereken adımlar şu şekildedir;

 • Mobil cihaz üzerinden Google Maps girişi yapılır.
 • Arama bölümündeki 3 çizgi simgesine dokunularak menüye erişim sağlanır.
 • Ayarlar seçeneğinin altında bulunan "eksik bir yeri ekleyin" seçeneğine dokunulur.
 • Eklenmek istenen yerin adı ile adresi girilir.
 • Eklenecek olan işletmenin kategorisi seçilir ardından zorunlu olmayan bilgiler girilir.
 • Ekleme işlemini tamamlamak için ">" butonuna dokunulur.

Masaüstü cihazlar üzerinden Google haritalar pin kodu ekleme işlemleri için öncelikli olarak tarayıcıya maps.Google.com adresi yazılarak enter'a basılır. Mobil cihazlarda orada gibi 3 çizgi simgesine tıklanır, mobil sürümde atılan adımları birebir aynısı uygulanır. Gerekli olan tüm işlemlerin ardından gönder tuşuna tıklanarak işlem tamamlanır tüm bu adımlara rağmen Google Maps pin hakkında merak ettikleriniz için destek alabilirsiniz.

İstediğim Konumu Google Haritalara Ekleyebilir Miyim?

Firmalar İstediğin Konumu Google Haritalara Ekleyebilir böylelikle kendisini arayan potansiyel müşterilerine mekanın kolaylıkla bulunması konusunda destek sağlayabilir. Konum paylaşma hizmeti sayesinde insanlar birbirleri ile bulundukları konumu paylaşabiliyor, aynen dünya genelinde olduğu gibi Türkiye'de de en çok tercih edilen uygulamaların başında yer alıyor.

Üç boyutlu görüntülenmesi sayesinde insanlar dünya genelinde istedikleri her yeri sokakları ile birlikte dolaşma ve mekanları görüntüleme şansına sahip oluyor. Hem masaüstü bilgisayar hem de akıllı cihazlar üzerinden kullanılan Google Maps uygulaması işletmeler açısından önemli.

İşletmeler istediği konumu Google haritalara eklerken ya da Google haritalar kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için herhangi bir ücret ödemez uygulama tamamen ücretsizdir, gereken tek şey bir işletme sahibi olmaktır.

Tek Telefon Numarası İle Kaç Tane Konum Eklenebilir?

Son dönemde tek telefon numarası ile kaç tane konum eklenebilir sorusu önem kazandı.  iOS, iPadOS ve MacOS son sürümlerinde iPhone'umu bul ve Arkadaşlarımı bul uygulamalarını birleştirerek tek bir telefon numarası üzerinden 5 farklı konum ya da 10 harita kaydı ekleme imkanı oluşturdu.

Uygulama kullanılarak yol tarifi seçilir ve Google Maps üzerinde konuma gidilebilir, kişi favorilere eklenir ya da kaldırılır. Herkese açık mekanları haritaya eklemek mümkün olmasının yanı sıra Google haritalar kayıt işlemleri ile istenen yerin bulunması söz konusudur.

Masaüstü cihazlar ile Google haritalar kayıt işlemleri takip edilen birkaç adım ile gerçekleştirilir. Gmail hesabı kullanılarak Google My Business girişi yapılır ve firma ile alakalı tüm alanlar doldurulur. Ardından kullanım şartları onaylanarak devam butonuna tıklanır ve verilen adres bilgilerine gelen doğrulama şifresi ile işlem tamamlanır.

Google Maps Pin Kodu Güvenilir Mi?

Web sitemizde gerçekleştirilen Google Maps pin kodu satışlarımız güvenilirdir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen kod satışlarından sonra işletmelerin harita konumları ücretsiz olarak eklenir.

Kullanılmış ya da gerçek olmayan kod satışımız söz konusu değildir bunun önüne geçebilmek için güvenilir doğrulayıcı sertifikası ile alışveriş yapma imkanı sunmaktayız.

Sitemiz üzerinden işletmeler tek seferlik online kod oluşturabilir, kot satın alan işletmelerin dikkat etmesi gereken konu işletme adreslerinin gerçek bölgelerinde olmaması durumunda haritanın kapanma olasılığıdır. Pin kodunun doğru kullanılması halinde açılan her konum kalıcıdır.

Güvenilir doğrulayıcı sertifikamız Türkiye kapsamında olduğundan dolayı sadece Türkiye için kod üretimi ve Google haritalar kayıt yapmaktayız. Pin kodu satışının gerçekleşmesinin ardından işletmeler Google Maps üzerinde kendi konumunu ekleme imkânına sahip olur.

Google Maps Pin Satın Almanın Avantajları

İşletmeler açısından Google Maps pin satın almanın avantajları oldukça fazla. Türkçe çevrimi "Google benim işletmem" olarak kullanılan platform için hazırlanmış olan Google Haritalar paketleri özellikle sık aranan işletmeler açısından önemlidir.

Özellikle hastane, çilingir, oto kurtarma, halı yıkama ya da teknik servis gibi birçok sektör için bir gereksinim haline gelen Google Maps Seo çalışması kadar önemlidir.

İşletmenin haritalarda ilk sırada yer alması hem görünürlük açısından hem marka tanınırlığı hem de kazanç oranının artışında son derece etkilidir. Potansiyel müşterilere ulaşmak, web sitesinin sosyal medya pazarlamasını gerçekleştirmek isteyenler açısından Google haritalar kayıt işlemleri yapılmalıdır.

Google Maps pin satın almanın avantajları oldukça fazladır. Web sitemizde anında onay hizmetimizden yararlanarak haftalarca beklemeye gerek kalmadan işletmeniz Google arama motoru üzerinde görünür hale gelir. Çok kısa süre içerisinde doğrulama kodu satın alarak işletmenin onaylı işletme haline gelmesi sağlanır.

Google Maps Pin Satın Almanın Dezavantajları

İşletmeler açısından pazarlama ve ticaret uygulamalarının sanal ortamlara taşınması çok daha geniş ortamda çok daha fazla kitlelere ulaşma imkanı sağlamakta. Bu açıdan Google Haritalar hizmeti işletmeler açısından birçok avantaj ve dezavantajı beraberinde getirir, yapılan aramalarda ilk sıralarda yer alan işletmeler her zaman tercih edilenler olarak öne çıkar.

Onaylanmayan hesaplar Google arama motoru üzerinde görüntülenemez ve bu da dolayısıyla ticaret hacminin düşmesine neden olur. Aynı zamanda Google haritalar kayıt işlemi yapılıp hesap doğrulanmış olmasına rağmen arama motorunun şartlarının ihlal edilmesinden dolayı hesaplar askıya alınır ve onayları kaldırılır.

Google Maps Pin Kodu Sistemi Güvenilir Mi?

Google Maps pin kodu sistemi güvenilirdir, internet üzerinden müşterileri ile iletişime geçmek isteyen işletmeler Google Maps uygulamasını kullanmaktadır. İnsanlar şirket bilgilerinin yanı sıra aynı zamanda iletişim bilgilerini hem web sayfası üzerinden hem de mobil cihaz uygulamalarından rahatlıkla görebilir.

Google arama motoruna işletmelerin eklenebilmesi için Google haritalar kayıt işlemlerini tamamlaması gerekmektedir. Web sitemiz tarafından sağlanan pin kodu sistemi üzerinden güvenilir şekilde hizmet almak için bizimle iletişime geçebilir ve dakikalar içerisinde Google Maps kaydınızı onay beklemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Size Nasıl Güveneceğim?

Google Maps için gerekli olan pin kodu satın alma işlemlerinde haftalarca, hatta aylarca beklemeye gerek kalmadan doğrulama işlemini anında gerçekleştiriyoruz. Oldukça uygun fiyatlar ile pin satışı gerçekleştirerek haritada yerinizi almamız konusunda her türlü desteği sunuyoruz.

Satış işlemlerimiz sahip olduğumuz SSL sertifikası ve 3D güvenli ödeme protokollerine uygun şekilde gerçekleşmekte.

Sektörde en iyi hizmeti sağlarken 7 gün 24 saat kesintisiz destek bir uygun fiyat garantisi ile öne çıkıyoruz. Toplu konum ekleme dışında aynı zamanlar pin kodunu kendin gir özelliği ile birçok farklı avantajı sahip olma imkanı sağlıyoruz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu