Whatsapp İletişim
Müşteri Destek
Mail Destek
Siparişinizi Sorgulayın

Türkiye'nin 8 yıldır En Güvenilir Tercihi BayiGram'dan %100 kalıcı, kaliteli google harita kaydı satın al. %100 iade garantili , anlık teslimat garantili hizmet!

Google1 Yıllık Harita Kaydı
 • Google Haritalar Kaydı
 • Yandex Haritalar Kaydı
 • Apple Haritalar Kaydı
 • Here Lokasyon Kaydı
 • Google Benim İşletmem Kaydı
 • Zomato İşletme Kaydı
 • Foursquare İşletme Kaydı
 • Swarm İşletme Kaydı
NEDEN BAYİGRAM?

Yıllara dayanan tecrübemizle sayısız müşteriye hizmet etmenin mutluluğunu taşıyoruz.
Hızlı işlem, hizmet garantisi, güvenli ödeme ve canlı destek hizmetlerimizle sizlere 7/24 yanınızda oluyor; sayfanızı birlikte büyütüyoruz.

Hızlı işlem

Yüksek işlem hızımızla anında sisteme düşen siparişlerinizi en kısa zamanda teslim alırsınız.

Garantili Hizmet

Satın alınan pakette ortaya çıkabilecek olası bir sorunu anında telafi ediyoruz.

Güvenli Ödeme

PayTR 3D Secure Ödeme güvencesi ile Alışverişleriniz güvende.

Canlı Destek

Canlı destek hizmetinden yararlanarak bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Yapılan Müşteri Yorumlarımıza Bakabilirsiniz.

1 / 18

Google Maps kaydı işletmelerin kolay bulunması ve işletme hesabını yönetme konusunda son derece gereklidir. Google Haritalar herhangi bir mekanın yerini bulma konusunda bilgi sunan ve en çok tercih edilerek kullanılan araçların başında yer alır.

Hayatın her alanında kullanılan Google Haritalar uygulaması sağladığı avantajların yanı sıra artık insanların adres sorma nedenini ortadan kaldırıyor. Özellikle işletmeler ve markalar açısından büyük bir gereklilik haline gelen uygulama sayesinde hedef kitle ve potansiyel müşteriler erişim çok daha kolay şekilde sağlanıyor.

Gereksinimi ve popülerliği artmaya devam eden Google Harita kaydı satın al hizmetleri oldukça kolay olmasının yanında ücretsizdir.

Google Harita Firma Kaydı

Google Harita firma kaydı, Google Haritalar üzerinde yapılan arama sonuçlarında görünür olmak işletmeyi arayan müşteriler açısından yerine öğrenme avantajı sağlarken aynı zamanda çabuk ulaşılabilmesi fırsatı elde etmeye yardımcı olur.

İşletmenin yakın bölgelerinde kategori araması yapıldığında Google arama motorunun algoritması tarafından otomatik olarak işletmeyi haritalar kısmında görülür ve böylelikle yeni potansiyel müşterilere ulaşma imkanı elde edilir.

Google Harita kaydı satın al paketlerinden yararlanıp kayıt oluşturmadan önce yapılması gereken Google benim işletmem hesabı açmaktır, platform ücretsiz olmanın yanı sıra aynı zamanda süresiz olarak kullanılır.

Google Harita Kaydı R10

Google harita kaydı r10 platformu üzerinden yapılırken kaydı gerçekleştirenler profesyonel sistem tasarımcılarıdır. Harita konumlandırmada profesyonel çalışma önem kazanmaktadır bundan dolayı kaliteli hizmet almak gerekir.

Açılan Google benim işletmem hesabına Gmail adresi üzerinden erişim sağlanır ve ardından Google Maps de kayıt oluşturmak için şu adımlar izlenir;

 • Google benim işletmem hesabına giriş yapılır.
 • Oturum aç sekmesine tıklanır ya da hesap oluşturma seçeneğinden yararlanılır.
 • Giriş yapılmasının ardından işletmenin arıtılması için bölüm ekrana yansır.
 • Marka aratması yapıldıktan sonra kayıtlı olan markalar ekrana yansır ancak marka kayıtlı olmadığında bulunamaz.
 • Marka aratma bölümünde yer alan markayı oluştur seçeneği kullanılır.
 • Platform tarafından sorulan sorular cevaplandırılır.
 • Doğrulama yöntemi seçimi sorusuna posta yolu tercihi yapılması halinde belirlenmiş olan zaman adrese posta kartı gönderilir.
 • Posta onay kodu en fazla 14 gün içerisinde ulaşır.
 • Onay kodu ile birlikte Google benim işletmem adres bilgileri ile erişim sağlanır ve işletme onaylanır.

Google Harita Kaydı Fiyatları

Web sitemiz tarafından sunulan işletmenin Google harita kaydı fiyatlarımız çerçevesinde yaptığı Google Harita kaydı satın al hizmetimiz sayesinde Google Maps'de görünmesi hızlı şekilde gerçekleşir. Kalıcı ve etkin hizmetten yararlanmak için web sitemiz ile iletişime geçerek harita kaydı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Google Harita kaydı özellikle nakliye sektörü başta olmak üzere yiyecek sektörü, çilingir ve taksi hizmetleri, temizlik şirketleri, su siparişi gibi çeşitli hizmet sektörlerine hizmet veren işletmeler açısından bir zorunluluktur. Google Harita kaydı birçok avantaj ile işletmelerin ihtiyacını karşılamaktadır;

 • Sektörle alakalı arama sonuçlarında ilk sırada görünmeyi sağlar.
 • İletişim bilgileri ve adres bilgisi hızlı bir şekilde görünür.
 • WhatsApp uygulaması kullanılarak konum atma imkanı sağlar.
 • Instagram ve Facebook uygulamalarının hikaye alanı ve resim paylaşımlarında konumun çıkması sağlanır.
 • Yapılan yorumlar işletmenin puanını arttırır.
 • Puanı artan işletme birçok insan tarafından tanınır.
 • Web sitesini ziyaret edenler tarafından soru sorma olanağı elde edilirken cevap vererek potansiyel müşteriler ile etkileşim sağlanır.
 • Google Maps'de olduğu gibi aynı zamanda Google Earth servislerinde de görünür olmak söz konusudur.
 • Yol tarifi imkanı sayesinde işletme kolaylıkla bulunur.
 • Telefon numarası ya da adres değişikliği yaşanması halinde hemen paylaşım imkanı oluşturulur.
 • Altyapısı ile telefon aramaları istatistiklerini hızlı şekilde ulaşmak mümkündür.

Google Harita Kaydı Şikayet

Google harita şikayet sisteminde genellikle hatalı giriş, yol ekleme ve düzeltme, uygun olmayan yorumlar, adres ekleme gibi şikayetler yapılır. Google harita kaydı yaptıran işletmelerin iletişim bilgileri, çalışma saatleri ve adres gibi farklı bilgileriniz görünür olması potansiyel müşteriler açısından kolaylıkla bulunmayı sağlar.

Google tarafından kullanıcılarına ücretsiz olarak sağlanan servis olan Google Maps kayıt işlemleri için profesyonel destek almak isteyenlerin tercihi olan web sitemizde doğru işletme kaydı oluşturarak adresin listelenmesi ve markanın aranan kullanıcılar tarafından görünmesi sağlanır.

Google algoritması tarafından belli aralıklar ile güncellemelerin yapıldığı kayıt işlemlerinde yer bildirimi yaparak e-posta ya da telefon doğrulama yöntemleri ile işletmeye onaylatılır. Ücretsiz kayıt işlemi ile birlikte firma arama motorlarında kurumsal olarak görüntülenir.

Doğrulama Kodu Olmadan Harita Kaydı

Google harita kaydı 3 farklı doğrulama kodu ile sistem tarafından etkinleştirilir, arama motoru tarafından ücretsiz sağlanan hizmet sayesinde arama sonuçları, haritalar ve plus sistemlerinde görünürlük elde edilir.

Birçok farklı avantajının yanı sıra aynı zamanda yer uzantıları potansiyel müşterilerin iletişim kurmasına yardımcı olma adına doğrulama kodu iletişim bilgilerini ve işletme adını reklamlar ile birlikte gösterir.

Doğrulama kodu ile kayıt oluşturmak için “benim işletmem” bölümünden haritada işletme bulunmalı ve tam konumu işaretlenmeli.  ardından tüm bilgiler girilerek kod gönderme seçeneklerinden biri seçilir gelen kod onay bölümüne girilerek işlem tamamlanır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanların neredeyse tamamı internet üzerinden yaptıkları araştırma sonucu yerel işletmeleri tercih eder bu anlamda Google Harita kaydı satın al hizmetleri önem kazanır.

Böylelikle işletmeler yerel kullanıcılara kendilerini tanıtma şansı elde ederken aynı zamanda aramalar, Google haritalar ve Google Earth görünme imkanına ulaşır. Müşteriler gerek navigasyon cihazları gerekse akıllı telefonlar aracılığı ile

 • Sadece tek bir tuşa basarak işletme ile iletişime geçebilir.
 • Web sitesine tıklar.
 • Yol tarifi alır.
 • Kolaylıkla ulaşım imkanından yararlanır.

Google Maps İşletme Kaydı Oluşturma

İşletmelerin internet üzerinden potansiyel kitleye ulaşabilmek adına Google Harita kaydı satın al hizmetlerinden yararlanarak Google Maps işletme kaydı oluşturması gerekir.

Kayıt oluştururken bilgilerini doğru ve eksiksiz şekilde paylaşmalıdır. Harita kaydı için işletmeler sadece bir kez ücret öder ardından kaydedilen tüm lokasyonlar sonsuz şekilde kalıcıdır.

Gerçekleştirilen kayıt işlemlerinin ardından ortalama 1 hafta içerisinde tüm platformlara iletim gerçekleştirilir. Google ve Yandex bir ay içerisinde güncelleme yaparken Apple cihazlarda güncelleme 3 ay, navigasyon cihazlarında ise 4 ayda tamamlanır.

İletişim ya da firma bilgileri ile ilgili herhangi bir değişiklik olduğunda yeni bilgilerin iletilmesi durumunda birkaç gün içerisinde kayıt güncellenir. Google algoritmasında yapılan aramalar insanların işletmeye olan uzaklığı ve arama yapılan kelimenin ilgi düzeyine göre sıralanır.

Google Harita Kayıt

Ticaretin internete taşınması ile birlikte potansiyel müşterilere ulaşabilmek için harita ve lokasyon hizmeti olan Google Harita kaydı işletmeler açısından olmazsa olmaz bir gereksinim haline geldi.

Hem müşteri akışını hem de işletme verimliliğini arttırmak için firmalar ve markalar Google maps harita kayıt hizmetlerinden çok daha fazla yararlanmaya başladı. Firmaların iş potansiyeline olumlu katkı sunmasının yanı sıra aynı zamanda müşteriler tarafından bulunmasına imkan tanıyan Google Harita sayesinde aynı zamanda işletme hakkında gerekli olan tüm bilgiler paylaşılır.

Web sitesi ile birlikte işyeri fotoğrafları, adres bilgileri ve çalışma saatleri gibi birçok detay müşteriler tarafından ulaşılabilir hale gelir. Müşterileri konum atma ve lokasyon hizmeti ile erişebilme imkanı sağlayan Google Maps uygulaması içerisinde yer alarak Sıkıntısız bir şekilde kolaylıkla müşterilerin işyerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Google Harita Yer Ekleme

İşletmelerin görünür olması için Google Harita yer ekleme önemli bir hizmettir. Web sitemiz Google Harita kaydı satın al hizmetlerimiz hesap açılış sürecinden itibaren tüm aşamalarda gerekli olan desteği sağlar.

İnternette müşteriler tarafından arandığında hemen bulunmak isteyen işletmelerin seçime olan Google Haritalar kaydı hem mevcut hem de potansiyel müşterilerin her zaman ve her yerde firmaları bulmasına yardımcı olur.

Süresiz ve ücretsiz olarak kullanılan Google benim işletmem platformuna yapılan kayıt sayesinde mevcut web sitesi ve konum arama motorunda herkese açık bir kimlik ve varlık kazandırılarak desteklenir.

Google My Business hesabında oluşturulan bilgiler aynı zamanda Google Haritalar ile birlikte Google arama sonuçlarında ve Google + da görünmeyi sağlar.

Google Haritalar İşletme Kaydı

İşletmeler önemli pazarlama kanallarından biri haline gelen Google arama motorunda potansiyel müşterilerine ulaşmak ve pazar payını büyütmek için Google Haritalar işletme kaydı uygulamasını kullanır. Kayıt işlemlerinde gmail uzantılı şirket ya da isteğe bağlı şahsi e-mail adresi ile Google arama motoruna giriş yapıldığından emin olmak gerekir.

https://www.google.com/intl/tr/business/go/ linkini kullanarak işletme ile ilgili tüm bilgiler eklenir, işlemler dakikalar içeriz ve sonuçlanır ancak doğrulama kodunu adrese gelmesi uzun bir süreç alır. Bu süreçten dolayı birçok işletme web sitemizin sağladığı Google Harita kaydı satın al hizmetlerinden faydalanır.

Google Harita Kaydı Hakkında Merak Edilenler

Sektörde rakiplerinin önüne geçmek için tercih edilen bir önemli bir alan oluşturan Google Harita kaydı satın al hizmetleri sayesinde insanlar işletme hakkında merak ettiği tüm soruların yanıtı bulur.

Haritalarda görünür olmak ve birden fazla lokasyonda işlemleri tek bir alandan yönetmek web sitemizdeki dijital harita uzmanlarımız tarafından sağlanan hizmetleri çok daha kolay ve detaylıdır.

Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de milyonların tercihi olan arama motoru Google’da yer alarak pazar payını büyütmek isteyenler için web sitemiz birçok farklı konumu tek işlemler kayıt etme konforu sunuyor.

Her sektörden binlerce işletmeye Google Harita kaydı satın al hizmetlerimizden yararlanma şansı ile birlikte aynı zamanda tüm haritalarda firmalarının yer alması konusunda hizmet veriyoruz. Google harita kaydı konusunda merak edilen bilgiler uzmanlarımız tarafından paylaşılmaktadır.

Google Harita Kayıt Nedir?

Google harita kayıt nedir sorusunun önem kazanmasının nedeni işletmelerin Google Maps de yer alması için ihtiyaç duydukları hizmeti  aramasından kaynaklanıyor.

İnsanlar genellikle arama motoru Google kullanarak hizmet alanlarından iletişim bilgilerine kadar işletmelerin tüm detaylarını inceleme şansı ediyor. Bu durum potansiyel müşterileri yakalamak ve rakiplerinin önüne geçmek isteyen işletmeler açısından Google Haritalar uygulamasını olmazsa olmaz bir unsur olarak önem taşıyor.

Web sitemiz tarafından hazırlanan Google Harita kaydı satın al hizmetimiz Google Maps in yanı sıra aynı zamanda Tüm arama motorları ve navigasyon cihazlarda yer almak için tasarlanmış durumdadır.

Google Harita Kayıt Ücreti Ne Kadar?

Çeşitli platformlarda internet varlığını yönetmek ve izlemek için Google Haritalar “Google benim işletmem” adı ile kontrol panelinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Google harita kayıt ücretsiz şekilde gerçekleştirilir, işletmeler kendi Google Harita kaydını kendisi oluşturabilir böylelikle internetteki varlığını arttırır.

Gelişen teknoloji ile birlikte ticaretin sanal ortama taşınması firmaların internet varlığı açısından Google Haritalar üzerinde yer alması son derece büyük bir öneme sahiptir. Google benim işletmem haritalara yer ekleme işlemleri için atılması gereken adımlar şu şekildedir;

 • Google benim işletmem platformuna gmail adresi ile giriş yapılır.
 • Konumların yönet menüsünde iken sağda bulunan konum ekle butonuna tıklanır.
 • Açılan pencereden tek bir konum ekle seçeneği seçilir.
 • İşletmenin kayıtlı olması halinde pencerede işletme adını yazarak firma sorgulaması ile harita sahiplenilir.
 • İşletmenin kaydı olmadığında işletmenizi Google'a ekleyin kısmı tıklanır.
 • İşletme adı olarak bulunan bölümde Google haritalarda eklemek istenen işletme adı yazılır ve ileri butonuna tıklanır.
 • Sektör ile ilgili kategori seçildikten sonra rakiplerin seçtiği kategori kontrol edilir.
 • Fiziksel bir konum olması durumunda Evet işaretlenir ve ileri butonuna tıklanır.
 • Google Harita'da eklenmesi gereken firma bilgileri ve adres bilgileri eksiksiz olarak girilerek ileri butonuna tıklanır.
 • Edinilen bilgiler ve isim Google tarafından sergilenir.
 • Kayıtların firma bilgileri ile eşleşmemesi halinde bu eşleşmiyor seçeneği seçili ve ileri butonuna tıklanarak bir sonraki adıma geçiş yapılır.
 • Hizmet verilen konum ile alakalı seçenek işaretlenerek devam edilir.
 • Google Haritalar'da görülmesi gereken ile olan telefon numarası eklendikten sonra web sitesinin URL'si eklenir.
 • Web sitesi olmayan işletmeler için Google tarafından ücretsiz web sitesi oluşturulur bunun için gerekli olan seçenek seçilir.
 • Son butona basılarak Google Haritalar'a yer ekleme işlemi tamamlanır.

Google Harita Kayıt Güvenilir Mi?

Google Harita kayıt güvenilirdir, konumları doğrulama Google Harita kaydı satın al hizmetlerinde en önemli bölümüdür bunun için birkaç farklı yöntem kullanılır. Web sitemizde güvenilir şekilde yapılan Google harita kaydı yöntemleri şunlardır;

 • Telefonla doğrulama yöntemi; en hızlı doğrulama yöntemi olmasının yanı sıra çoğunlukla sabit bir telefon numarası ekleyen işletmeler tarafından tercih edilir. Ancak mobil numaralarda görülmektedir çoğu zaman mobil hatlarda yöntem görünmez.
 • Posta yolu ile doğrulama yöntemi; işletme konumlarının doğrulama bildiği yöntemde Google adrese posta gönderir ve gönderilen kod ile birlikte doğrulama işlemi gerçekleştirilir ancak postanın ulaşma süresi yaklaşık olarak 14 gün çoğu zaman 1 ayı bulur.

Google Harita Kaydı Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Google Harita kaydı toplam 15 günlük süreç içerisinde tamamlanır, internet siteleri çok daha fazla insana ulaşabilmek için arama motorlarının sıralama ve listelemelerinde kullandığı botlar için site oluşturur. Yapılan bu çalışma Seo çalışması olarak adlandırılır ve site içi ve site dışı olmak üzere iki farklı bölüme ayrılır.

Google harita konumu ekleme seçeneklerini kapsayan hizmetler site dışı Seo çalışmaları kapsamında değerlendirilir. İşletmelerin sunulan Google haritalarım uygulaması ile kurumsal bir yapıya sahip olması ve marka tanınırlığını elde etmesi son derece kolaydır.

Google Harita Kayıt Sistemi Güvenilir Mi?

Google harita kayıt sisteminin güvenirliğinden endişe etmek yersizdir çünkü arama motoru hizmeti güvenilirdir. İşletmesini ya da markasını Google Haritalar'a eklemek isteyenlerin öncelikli olarak sisteme kayıt işlemini gerçekleştirmesi gerekir.

Potansiyel müşterilere ulaşmak için Google Haritalar'a kayıt işlemini gerçekleştiren işletmeler aynı zamanda Yandex, Apple, iPhone, iPad, Tom Tom, yelp, Foursquare, Here, Instagram ve WhatsApp haritalarına kayıt işlemlerini de tercih etmektedir.

Web sitemiz aynı gün içerisinde çok kısa sürede işletmenin Google Harita kaydını oluştururken doğrulama kodu olmadan kayıt işlemini tamamlama imkanı sağlıyor. Tüm bilgiler ve hizmetler ile birlikte çalışma saatlerini de işletme profili ile yerleştiriyoruz.

Sunduğumuz harita kaydı hizmetimiz sayesinde potansiyel müşteriler işletmenin yerine çok daha kolay bulabiliyor. Google Harita kaydı satın al işlemleri her ne kadar basit olsa da çoğu kez gereklilikleri açısından zorlayıcıdır.

Bu yüzden profesyonel destek sunmak için işletme kaydınızı doğru şekilde gerçekleştirmek adına hizmetlerimizden yararlanma imkanı elde edebilirsiniz.

Size Nasıl Güveneceğim?

Web sitemiz gerek hizmet gerekse ödeme şartlarında son derece güvenilirdir, Google benim işletmem hesabı ve profili oluşturulması için sunduğumuz fırsatlardan yararlanarak aynı zamanda Google Harita işletme ekleme imkanlarımızdan da faydalanma olanağı tanıyoruz.

İşletmeler Google benim işletmem hesabından yapacağı her türlü işlem ile insanların kolay ulaşımını gerçekleştirebilir. İşletme adıyla ya da hizmet verdiği kategori ismi ile arama yapan tüm kullanıcılar paylaşılan telefon ve adres bilgileri sayesinde kolaylıkla işletmeye ulaşım sağlar.

Web sitesi olmayan firmalar Adwords reklamları ile potansiyel müşterileri ulaşarak işletme ile ilgili tüm bilgilerin paylaşımını gerçekleştirir. Web sitemiz tarafından sağlanan Google Harita kaydı satın al ve diğer hizmetlerimiz hakkında bizimle iletişime geçerek destek hattımızı arayabilirsiniz.

#
Facebook Hizmetleri
Twitch Hizmetleri
Spotify Hizmetleri
Clubhouse Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
SoundCloud Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tumblr Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Periscope Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Pinterest Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Vimeo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
LinkedIn Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Telegram Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dailymotion Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dlive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Google Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Netflix Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
NonoLive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PubG Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tinder Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Trovo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Reddit Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
3 Dakika Önce