0

Google Harita Kaydı Satın Al

Google
1 Yıllık Harita Kaydı
Google Haritalar Kaydı
Yandex Haritalar Kaydı
Apple Haritalar Kaydı
Here Lokasyon Kaydı
Google Benim İşletmem Kaydı
Zomato İşletme Kaydı
Foursquare İşletme Kaydı
Swarm İşletme Kaydı
1.000,00 TL
Sepete Ekle

Google Harita Kaydı Nasıl Satın Alınır?

Google Uygulaması için Google Harita Kaydı Paketlerimiz mevcuttur. BayiGram.com'da Google Uygulaması için Paketlerimiz Mevcuttur. Google Harita Kaydı Satın Almak istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Google Hizmetleri bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Harita Kaydı Satın Al paketleri bölümüne tıklayın.
 • Buradan bütçenize en uygun olan paketi seçip sepetinize ekleyin.
 • Daha sonra harita adı giriniz ve sizden istenen bilgileri doldurun.
 • Son olarak size uygun ödeme seçeneklerinden birini seçip ödemeye geç'e tıklayın ve işlemi tamamlayın.
Google Harita Kaydı Nasıl Satın Alınır?
Ortak Özellikler
Size En Uygun Paketi Seçin

BayiGram’da yer alan paketler arasından size en uygun olanı seçin.

Gerekli Bilgileri Doldurun

İşlemlerinizi sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri girin.

Güvenli Ödemenizi Yapın

İster Online 3D olarak, ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Arkanıza
Yaslanın

İşlemleriniz anında başlasın, sosyal medya hesaplarınız uçuşa geçsin!

Müşteri Yorumları

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Emirhan Yıldız
  Psikolog

  Farklı birçok firma tarafından sunulan Google paketlerinden yararlandım ancak hiçbiri bu kadar profesyonel ve kaliteli değildi. Kapsamının geniş olmasını çok sevdim, tek bir satın alma işlemi ile neredeyse tüm önemli platformlarda firmamın ismi yer almaya başladı. 

 • Yusuf Berat Aydın
  Avukat

  Yeni açmış olduğum marketim için yaptığım en büyük iyilik Bayigram paketlerinden yararlanmak oldu. Farkını ve kalitesini anında hissettiren firma, marketimin çok daha popüler olmasına yardımcı oldu. Artık hiç düşünmeden Bayigram’ı herkese tavsiye ediyorum.

 • Cemile Çetin
  Öğrenci

  Bu paket işime çok yaradı, müşterilerimin sayısı dikkat çekecek şekilde arttı. Yapılan aramalarda yerel olan işletmeler içerisinde ilk sıralarda çıkıyorum. Firmanız için interneti kullanmanın en avantajlı yolu Bayigram profesyonelliğinden geçiyor. Beklediğimden çok daha kaliteli bir servis.

 • Ecrin Şimşek
  Öğretmen

  Satın alma işlemim öncesinde bazı şüphelerim vardı ancak işlemin kolaylığını ve güvenliğini görünce Bayigram’a bir şans vermeyi tercih ettim, iyi ki de şans vermişim. Bugün işletmemin web sitesi ve konumu çok daha etkileşim gören bir yapıya sahiptir. Güvenle tavsiye ederim. 

 • Zehra Rabia Sarı
  Influencer

  Bayigram’dan daha önce işletmemin Instagram hesabı için takipçi ve etkileşim paketlerinden yararlanıyordum. Google işletme ve harita kaydı paketi ile karşılaştığımda benim için oldukça avantajlı bir durum doğdu. Artık işletmem Google’ın yanında birçok farklı platformda kayıtlı olarak yer alıyor.

 • İsmail Korkmaz
  Öğretmen

  Ne kadar çaba göstersem de işletmem Google aramaları içerisinde çıkmıyordu. Arkadaşımın tavsiyesi ile Bayigram’dan Google işletme kayıt paketini satın aldım. Kısa bir süre içerisinde gözle görülür bir değişim gördüm. İşletmemin değerlenmesi için oldukça faydalı bir işlemdi.

 • Gülsüm Taşçı
  Avukat

  Yerel bir işletmeye sahibim ve işletmemi yeni kurdum. Müşteri sayım başlarda fazla olmasa da Google içerisinde kayıt oluşturmamın ardından gözle görülür derecede yükseliş oldu. İşletmem için yaptığım en iyi yatırımlardan biriydi. Bayigram ekibine bu hizmeti için teşekkür ediyorum.

 • Şerife Çakmak
  Öğrenci

  Bayigram içerisinde yer alan Google işletme paketini aldıktan kısa bir süre sonra işlemim tamamlandı. Tam olarak belirttikleri süre içerisinde tüm alanlarda işletmem için kaydım oluşturuldu. Birçok alanda da hizmet sağlıyor olması benim için büyük bir avantaj oldu.

 • Ahmet Ömer Koç
  Psikolog

  Tamamen güvenli bir şekilde işlem tamamlandı. Birçok platform içerisinde yer alan firmam çok kolay bir şekilde bulunabiliyor. Bunun yanında işletmem artık çok daha fazla ziyaretçi almaya başladı. Bayigram güzel bir iş çıkardı.

 • Süleyman Polat
  Genel Müdür

  İşletme kaydım olmasına rağmen ilgili aramalarda işletmem gözükmüyordu. Satın aldığım paket sonrasında işletmem Bayigram tarafından Google’a kaydedildi. Şimdi aramalarda üst sıralarda çıkarken birçok kişinin işletmemi Google tarafından bulmasını sağlıyorum. Benim için iyi bir yatırımdı.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Firmamız günümüzde yalnızca 1 adet paketin sunulmasını sağlıyor. 1 yıllık abonelik olarak satılan paketimiz; Google, Yandex, Apple, Here, Zomato, Forsquare ve Swarm içerisinde lokasyon ve işletme kaydı yapılmasını sağlıyor. 

Firmamız sizlere mobil ödeme, kredi kartı – banka kartı ve havale – EFT ödeme yöntemleri ile paket satın alma fırsatı sunar. Dilediğiniz ödeme yöntemini seçerek 3D güvenli ödeme işlemlerimizden yararlanabilir, hızlı bir şekilde ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Satın alma işleminiz sonrasında olası tüm soru ve sorunlarınız için canlı destek ekibimiz ile dilediğiniz zaman görüşmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz info@bayigram.com ya da 0537 329 58 27 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. 

Zomato, Forsquare ve Swarm gibi kişilerin konum paylaşması ve konum hakkında yorum yapması amacıyla kurulmuş sosyal platformlarda da sizlere işletme kaydı oluşturuyoruz. Bunun yanında Apple, Yandex, Here ve benzeri haritalarda da işletmeniz için harita kaydı oluşturuyoruz.

Google içerisinde yer alan işletme kaydınızı kendiniz de oluşturabilirsiniz. Ancak işletme kaydınızın başarılı bir şekilde üst sıralarda çıkması için etkili bir kayda sahip olmanız gerekir. Bunun yanında firmamız yalnızca Google değil farklı birçok alan için profesyonel bir şekilde işletme kaydı oluşturulmasını sağlar.

Eğer işletmeye sahipseniz ve herhangi birinin ilgili aramalarında işletmenizin öne çıkmasını istiyorsanız Google işletme kaydı yaptırmanız gerekir. Bu işletme kaydı sayesinde mağazanızı ya da mağaza içeriklerinizi bulmak isteyen bir kişi işletmenizin tam adresi ve konumuna ulaşacaktır.

Google ve diğer işletme kaydının oluşturulabileceği sosyal alanlar için düzenlenmiş olan paketimizi iki kere almanız tavsiye edilmez. Bunun nedeni işletmeniz için iki kayıt oluşturulmasına neden olacağıdır. Yani Google’da işletmenizin ki kere oluşturulması mümkün olmayacağı için paketiniz uygulanamaz.

Firmamız tarafından sunulan servisimizi teknik aksaklıklar ve benzeri durumlarda iptal edebilirsiniz. Ancak paketinizi kullanmaya başladıktan sonra farklı nedenlerden kaynaklı paketinizi iptal ederseniz kullanmış olduğunuz ay miktarına bağlı olarak ödeme yapılabilir. Bunun yanında tüm kayıtlarınız silinir. 

Web sitemizin içerisinde yer alan Google harita kaydı paketimizde ilk olarak Google haritalar kaydı yer alır. Ayrıca paketlerimizin içerisinde Yandex ve Apple haritalar kaydı da bulunur. Here lokasyon, Google benim işletmem, Zomato işletme, Forsquare işletme ve Swarm işletme kayıtları da sağlanır.

Firmamız aracılığı ile sunduğumuz Google haritalar kaydını 1 yıllık olarak sunuyoruz. Daha kısa süreli bir harita kaydının alınması sizin için etkili olmayacaktır. Bu nedenle 1 yıldan kısa olan paketlerden yararlanmanız tavsiye edilmez.

Google Maps kaydı işletmelerin kolay bulunması ve işletme hesabını yönetme konusunda son derece gereklidir. Google Haritalar herhangi bir mekanın yerini bulma konusunda bilgi sunan ve en çok tercih edilerek kullanılan araçların başında yer alır.google harita kaydı satın al

Hayatın her alanında kullanılan Google Haritalar uygulaması sağladığı avantajların yanı sıra artık insanların adres sorma nedenini ortadan kaldırıyor. Özellikle işletmeler ve markalar açısından büyük bir gereklilik haline gelen uygulama sayesinde hedef kitle ve potansiyel müşteriler erişim çok daha kolay şekilde sağlanıyor.

Gereksinimi ve popülerliği artmaya devam eden Google Harita kaydı satın al hizmeti oldukça kolay olmasının yanında tamamen ücretsizdir.

Google Harita Firma Kaydı

Google Harita firma kaydı, Google Haritalar üzerinde yapılan arama sonuçlarında görünür olmak işletmeyi arayan müşteriler açısından yerine öğrenme avantajı sağlarken aynı zamanda çabuk ulaşılabilmesi fırsatı elde etmeye yardımcı olur.

İşletmenin yakın bölgelerinde kategori araması yapıldığında Google arama motorunun algoritması tarafından otomatik olarak işletmeyi haritalar kısmında görülür ve böylelikle yeni potansiyel müşterilere ulaşma imkanı elde edilir.

Google Harita kaydı satın al paketlerinden yararlanıp kayıt oluşturmadan önce yapılması gereken Google benim işletmem hesabı açmaktır, platform ücretsiz olmanın yanı sıra aynı zamanda süresiz olarak kullanılır.

Google Harita Kaydı R10

Google harita kaydı r10 platformu üzerinden yapılırken kaydı gerçekleştirenler profesyonel sistem tasarımcılarıdır. Harita konumlandırmada ve Google maps pin kodu satın al, profesyonel çalışma önem kazanmaktadır bundan dolayı kaliteli hizmet almak gerekir.

Açılan Google benim işletmem hesabına Gmail adresi üzerinden erişim sağlanır ve ardından Google Maps de kayıt oluşturmak için şu adımlar izlenir;

 • Google benim işletmem hesabına giriş yapılır.
 • Oturum aç sekmesine tıklanır ya da hesap oluşturma seçeneğinden yararlanılır.
 • Giriş yapılmasının ardından işletmenin arıtılması için bölüm ekrana yansır.
 • Marka aratması yapıldıktan sonra kayıtlı olan markalar ekrana yansır ancak marka kayıtlı olmadığında bulunamaz.
 • Marka aratma bölümünde yer alan markayı oluştur seçeneği kullanılır.
 • Platform tarafından sorulan sorular cevaplandırılır.
 • Doğrulama yöntemi seçimi sorusuna posta yolu tercihi yapılması halinde belirlenmiş olan zaman adrese posta kartı gönderilir.
 • Posta onay kodu en fazla 14 gün içerisinde ulaşır.
 • Onay kodu ile birlikte Google benim işletmem adres bilgileri ile erişim sağlanır ve işletme onaylanır.

Google Harita Kaydı Fiyatları

Web sitemiz tarafından sunulan işletmenin Google harita kaydı fiyatlarımız çerçevesinde yaptığı Google Harita kaydı satın al hizmetimiz sayesinde Google Maps'de görünmesi hızlı şekilde gerçekleşir. Kalıcı ve etkin hizmetten yararlanmak için web sitemiz ile iletişime geçerek harita kaydı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Google Harita kaydı özellikle nakliye sektörü başta olmak üzere yiyecek sektörü, çilingir ve taksi hizmetleri, temizlik şirketleri, su siparişi gibi çeşitli hizmet sektörlerine hizmet veren işletmeler açısından bir zorunluluktur. Google Harita kaydı ve Google maps yorum satın alma birçok avantaj ile işletmelerin ihtiyacını karşılamaktadır;

 • Sektörle alakalı arama sonuçlarında ilk sırada görünmeyi sağlar.
 • İletişim bilgileri ve adres bilgisi hızlı bir şekilde görünür.
 • WhatsApp uygulaması kullanılarak konum atma imkanı sağlar.
 • Instagram ve Facebook uygulamalarının hikaye alanı ve resim paylaşımlarında konumun çıkması sağlanır.
 • Yapılan yorumlar işletmenin puanını arttırır.
 • Puanı artan işletme birçok insan tarafından tanınır.
 • Web sitesini ziyaret edenler tarafından soru sorma olanağı elde edilirken cevap vererek potansiyel müşteriler ile etkileşim sağlanır.
 • Google Maps'de olduğu gibi aynı zamanda Google Earth servislerinde de görünür olmak söz konusudur.
 • Yol tarifi imkanı sayesinde işletme kolaylıkla bulunur.
 • Telefon numarası ya da adres değişikliği yaşanması halinde hemen paylaşım imkanı oluşturulur.
 • Altyapısı ile telefon aramaları istatistiklerini hızlı şekilde ulaşmak mümkündür.

Google Harita Kaydı Şikayet

Google harita şikayet sisteminde genellikle hatalı giriş, yol ekleme ve düzeltme, uygun olmayan yorumlar, adres ekleme gibi şikayetler yapılır. Google harita kaydı yaptıran işletmelerin iletişim bilgileri, çalışma saatleri ve adres gibi farklı bilgileriniz görünür olması potansiyel müşteriler ve Google Play Store yorum satın alanlar açısından kolaylıkla bulunmayı sağlar.

Google tarafından kullanıcılarına ücretsiz olarak sağlanan servis olan Google Maps kayıt işlemleri için profesyonel destek almak isteyenlerin tercihi olan web sitemizde doğru işletme kaydı oluşturarak adresin listelenmesi ve markanın aranan kullanıcılar tarafından görünmesi sağlanır.

Google algoritması tarafından belli aralıklar ile güncellemelerin yapıldığı kayıt işlemlerinde yer bildirimi yaparak e-posta ya da telefon doğrulama yöntemleri ile işletmeye onaylatılır. Ücretsiz kayıt işlemi ile birlikte firma arama motorlarında kurumsal olarak görüntülenir.

Doğrulama Kodu Olmadan Harita Kaydı

Google harita kaydı 3 farklı doğrulama kodu ile sistem tarafından etkinleştirilir, arama motoru tarafından ücretsiz sağlanan hizmet sayesinde arama sonuçları, haritalar ve plus sistemlerinde görünürlük elde edilir.

Birçok farklı avantajının yanı sıra aynı zamanda yer uzantıları potansiyel müşterilerin iletişim kurmasına yardımcı olma adına doğrulama kodu iletişim bilgilerini ve işletme adını reklamlar ile birlikte gösterir.

Doğrulama kodu ile kayıt oluşturmak için “benim işletmem” bölümünden haritada işletme bulunmalı ve tam konumu işaretlenmeli.  ardından tüm bilgiler girilerek kod gönderme seçeneklerinden biri seçilir gelen kod onay bölümüne girilerek işlem tamamlanır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanların neredeyse tamamı internet üzerinden yaptıkları araştırma sonucu yerel işletmeleri tercih eder bu anlamda Google Harita kaydı satın al hizmetleri önem kazanır.

Böylelikle işletmeler yerel kullanıcılara kendilerini tanıtma şansı elde ederken aynı zamanda aramalar, Google haritalar ve Google Earth görünme imkanına ulaşır. Müşteriler gerek navigasyon cihazları gerekse akıllı telefonlar aracılığı ile

 • Sadece tek bir tuşa basarak işletme ile iletişime geçebilir.
 • Web sitesine tıklar.
 • Yol tarifi alır.
 • Kolaylıkla ulaşım imkanından yararlanır.

Google Maps İşletme Kaydı Oluşturma

İşletmelerin internet üzerinden potansiyel kitleye ulaşabilmek adına Google Harita kaydı satın al hizmetlerinden yararlanarak Google Maps işletme kaydı oluşturması gerekir.

Kayıt oluştururken bilgilerini doğru ve eksiksiz şekilde paylaşmalıdır. Harita kaydı için işletmeler sadece bir kez ücret öder ardından kaydedilen tüm lokasyonlar sonsuz şekilde kalıcıdır.

Gerçekleştirilen kayıt işlemlerinin ardından ortalama 1 hafta içerisinde tüm platformlara iletim gerçekleştirilir. Google ve Yandex bir ay içerisinde güncelleme yaparken Apple cihazlarda güncelleme 3 ay, navigasyon cihazlarında ise 4 ayda tamamlanır.

İletişim ya da firma bilgileri ile ilgili herhangi bir değişiklik olduğunda yeni bilgilerin iletilmesi durumunda birkaç gün içerisinde kayıt güncellenir. Google algoritmasında yapılan aramalar insanların işletmeye olan uzaklığı ve arama yapılan kelimenin ilgi düzeyine göre sıralanır.

En İyi Google Harita Kayıt

Ticaretin internete taşınması ile birlikte potansiyel müşterilere ulaşabilmek için harita ve lokasyon hizmeti olan Google Harita kaydı işletmeler açısından olmazsa olmaz bir gereksinim haline geldi.

Hem müşteri akışını hem de işletme verimliliğini arttırmak için firmalar ve markalar Google maps harita kayıt hizmetlerinden çok daha fazla yararlanmaya başladı. Firmaların iş potansiyeline olumlu katkı sunmasının yanı sıra aynı zamanda müşteriler tarafından bulunmasına imkan tanıyan Google Harita sayesinde aynı zamanda işletme hakkında gerekli olan tüm bilgiler paylaşılır.

Web sitesi ile birlikte işyeri fotoğrafları, adres bilgileri ve çalışma saatleri gibi birçok detay müşteriler tarafından ulaşılabilir hale gelir. Müşterileri konum atma ve lokasyon hizmeti ile erişebilme imkanı sağlayan Google Maps uygulaması içerisinde yer alarak Sıkıntısız bir şekilde kolaylıkla müşterilerin işyerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Google Harita Yer Ekleme

İşletmelerin görünür olması için Google Harita yer ekleme önemli bir hizmettir. Web sitemiz Google Harita kaydı satın al hizmetlerimiz hesap açılış sürecinden itibaren tüm aşamalarda gerekli olan desteği sağlar.

İnternette müşteriler tarafından arandığında hemen bulunmak isteyen işletmelerin seçime olan Google Haritalar kaydı hem mevcut hem de potansiyel müşterilerin her zaman ve her yerde firmaları bulmasına yardımcı olur.

Süresiz ve ücretsiz olarak kullanılan Google benim işletmem platformuna yapılan kayıt sayesinde mevcut web sitesi ve konum arama motorunda herkese açık bir kimlik ve varlık kazandırılarak desteklenir.

Google My Business hesabında oluşturulan bilgiler aynı zamanda Google Haritalar ile birlikte Google arama sonuçlarında ve Google + da görünmeyi sağlar.

Google Haritalar İşletme Kaydı

İşletmeler önemli pazarlama kanallarından biri haline gelen Google arama motorunda potansiyel müşterilerine ulaşmak ve pazar payını büyütmek için Google Haritalar işletme kaydı uygulamasını kullanır. Kayıt işlemlerinde gmail uzantılı şirket ya da isteğe bağlı şahsi e-mail adresi ile Google arama motoruna giriş yapıldığından emin olmak gerekir.

https://www.google.com/intl/tr/business/go/ linkini kullanarak işletme ile ilgili tüm bilgiler eklenir, işlemler dakikalar içeriz ve sonuçlanır ancak doğrulama kodunu adrese gelmesi uzun bir süreç alır. Bu süreçten dolayı birçok işletme web sitemizin sağladığı Google Harita kaydı satın al hizmetlerinden faydalanır.

Google Harita Kaydı Hakkında Merak Edilenler

Sektörde rakiplerinin önüne geçmek için tercih edilen bir önemli bir alan oluşturan Google Harita kaydı satın al hizmetleri sayesinde insanlar işletme hakkında merak ettiği tüm soruların yanıtı bulur.

Haritalarda görünür olmak ve birden fazla lokasyonda işlemleri tek bir alandan yönetmek web sitemizdeki dijital harita uzmanlarımız tarafından sağlanan hizmetleri çok daha kolay ve detaylıdır.

Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de milyonların tercihi olan arama motoru Google’da yer alarak pazar payını büyütmek isteyenler için web sitemiz birçok farklı konumu tek işlemler kayıt etme konforu sunuyor.

Her sektörden binlerce işletmeye Google Harita kaydı satın al hizmetlerimizden yararlanma şansı ile birlikte aynı zamanda tüm haritalarda firmalarının yer alması konusunda hizmet veriyoruz. Google harita kaydı konusunda merak edilen bilgiler uzmanlarımız tarafından paylaşılmaktadır.

Google Harita Kayıt Nedir?

Google harita kayıt nedir sorusunun önem kazanmasının nedeni işletmelerin Google Maps de yer alması için ihtiyaç duydukları hizmeti  aramasından kaynaklanıyor.

İnsanlar genellikle arama motoru Google kullanarak hizmet alanlarından iletişim bilgilerine kadar işletmelerin tüm detaylarını inceleme şansı ediyor. Bu durum potansiyel müşterileri yakalamak ve rakiplerinin önüne geçmek isteyen işletmeler açısından Google Haritalar uygulamasını olmazsa olmaz bir unsur olarak önem taşıyor.

Web sitemiz tarafından hazırlanan Google Harita kaydı satın al hizmetimiz Google Maps in yanı sıra aynı zamanda Tüm arama motorları ve navigasyon cihazlarda yer almak için tasarlanmış durumdadır.

Google Harita Kayıt Ücreti Kaç Para?

Çeşitli platformlarda internet varlığını yönetmek ve izlemek için Google Haritalar “Google benim işletmem” adı ile kontrol panelinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Google harita kayıt ücretsiz şekilde gerçekleştirilir, işletmeler kendi Google Harita kaydını kendisi oluşturabilir böylelikle internetteki varlığını arttırır.

Gelişen teknoloji ile birlikte ticaretin sanal ortama taşınması firmaların internet varlığı açısından Google Haritalar üzerinde yer alması son derece büyük bir öneme sahiptir. Google benim işletmem haritalara yer ekleme işlemleri için atılması gereken adımlar şu şekildedir;

 • Google benim işletmem platformuna gmail adresi ile giriş yapılır.
 • Konumların yönet menüsünde iken sağda bulunan konum ekle butonuna tıklanır.
 • Açılan pencereden tek bir konum ekle seçeneği seçilir.
 • İşletmenin kayıtlı olması halinde pencerede işletme adını yazarak firma sorgulaması ile harita sahiplenilir.
 • İşletmenin kaydı olmadığında işletmenizi Google'a ekleyin kısmı tıklanır.
 • İşletme adı olarak bulunan bölümde Google haritalarda eklemek istenen işletme adı yazılır ve ileri butonuna tıklanır.
 • Sektör ile ilgili kategori seçildikten sonra rakiplerin seçtiği kategori kontrol edilir.
 • Fiziksel bir konum olması durumunda Evet işaretlenir ve ileri butonuna tıklanır.
 • Google Harita'da eklenmesi gereken firma bilgileri ve adres bilgileri eksiksiz olarak girilerek ileri butonuna tıklanır.
 • Edinilen bilgiler ve isim Google tarafından sergilenir.
 • Kayıtların firma bilgileri ile eşleşmemesi halinde bu eşleşmiyor seçeneği seçili ve ileri butonuna tıklanarak bir sonraki adıma geçiş yapılır.
 • Hizmet verilen konum ile alakalı seçenek işaretlenerek devam edilir.
 • Google Haritalar'da görülmesi gereken ile olan telefon numarası eklendikten sonra web sitesinin URL'si eklenir.
 • Web sitesi olmayan işletmeler için Google tarafından ücretsiz web sitesi oluşturulur bunun için gerekli olan seçenek seçilir.
 • Son butona basılarak Google Haritalar'a yer ekleme işlemi tamamlanır.

Google Harita Kayıt Güvenilir Mi?

Google Harita kayıt güvenilirdir, konumları doğrulama Google Harita kaydı satın al hizmetlerinde en önemli bölümüdür bunun için birkaç farklı yöntem kullanılır. Web sitemizde güvenilir şekilde yapılan Google harita kaydı yöntemleri şunlardır;

 • Telefonla doğrulama yöntemi; en hızlı doğrulama yöntemi olmasının yanı sıra çoğunlukla sabit bir telefon numarası ekleyen işletmeler tarafından tercih edilir. Ancak mobil numaralarda görülmektedir çoğu zaman mobil hatlarda yöntem görünmez.
 • Posta yolu ile doğrulama yöntemi; işletme konumlarının doğrulama bildiği yöntemde Google adrese posta gönderir ve gönderilen kod ile birlikte doğrulama işlemi gerçekleştirilir ancak postanın ulaşma süresi yaklaşık olarak 14 gün çoğu zaman 1 ayı bulur.

Google Harita Kaydı Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Google Harita kaydı toplam 15 günlük süreç içerisinde tamamlanır, internet siteleri çok daha fazla insana ulaşabilmek için arama motorlarının sıralama ve listelemelerinde kullandığı botlar için site oluşturur. Yapılan bu çalışma Seo çalışması olarak adlandırılır ve site içi ve site dışı olmak üzere iki farklı bölüme ayrılır.

Google harita konumu ekleme seçeneklerini kapsayan hizmetler site dışı Seo çalışmaları kapsamında değerlendirilir. İşletmelerin sunulan Google haritalarım uygulaması ile kurumsal bir yapıya sahip olması ve marka tanınırlığını elde etmesi son derece kolaydır.

Google Harita Kayıt Sistemi Güvenilir Mi?

Google Haritalar'ın kayıt sisteminin güvenilirliği konusunda endişe duymak gereksizdir, çünkü arama motoru hizmeti güvenilirdir. İşletmesini veya markasını Google Haritalar'a eklemek isteyenlerin ilk adım olarak sisteme kaydını tamamlaması gerekmektedir.

Potansiyel müşterilere ulaşmak için Google Haritalar'a kayıt işlemini gerçekleştiren işletmeler aynı zamanda Yandex, Apple, iPhone, iPad, Tom Tom, yelp, Foursquare, Here, Instagram ve WhatsApp haritalarına kayıt işlemlerini de tercih etmektedir.

Web sitemiz aynı gün içerisinde çok kısa sürede işletmenin Google Harita kaydını oluştururken doğrulama kodu olmadan kayıt işlemini tamamlama imkanı sağlıyor. Tüm bilgiler ve hizmetler ile birlikte çalışma saatlerini de işletme profili ile yerleştiriyoruz.

Sunduğumuz harita kaydı hizmetimiz sayesinde potansiyel müşteriler işletmenin yerine çok daha kolay bulabiliyor. Google Harita kaydı satın al işlemleri her ne kadar basit olsa da çoğu kez gereklilikleri açısından zorlayıcıdır.

Bu yüzden profesyonel destek sunmak için işletme kaydınızı doğru şekilde gerçekleştirmek adına hizmetlerimizden yararlanma imkanı elde edebilirsiniz.

Size Nasıl Güveneceğim?

Web sitemiz gerek hizmet gerekse ödeme şartlarında son derece güvenilirdir, Google benim işletmem hesabı ve profili oluşturulması için sunduğumuz fırsatlardan yararlanarak aynı zamanda Google Harita işletme ekleme imkanlarımızdan da faydalanma olanağı tanıyoruz.

İşletmeler Google benim işletmem hesabından yapacağı her türlü işlem ile insanların kolay ulaşımını gerçekleştirebilir. İşletme adıyla ya da hizmet verdiği kategori ismi ile arama yapan tüm kullanıcılar paylaşılan telefon ve adres bilgileri sayesinde kolaylıkla işletmeye ulaşım sağlar.

Web sitesi olmayan firmalar Adwords reklamları ile potansiyel müşterileri ulaşarak işletme ile ilgili tüm bilgilerin paylaşımını gerçekleştirir. Web sitemiz tarafından sağlanan Google Harita kaydı satın al ve diğer hizmetlerimiz hakkında bizimle iletişime geçerek destek hattımızı arayabilirsiniz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu