Whatsapp İletişim
Müşteri Destek
Mail Destek
Siparişinizi Sorgulayın

Türkiye'nin 8 yıldır En Güvenilir Tercihi BayiGram'dan Google maps pin kodu satın al. Anlık teslimat garantisi ile beklemeden firma kaydını yap! %100 onay fırsatı.

GoogleTelafisiz 1 Pin
 • Anında Kod Teslim Edilir
 • Anında Onay Alırsınız
GoogleTelafili 1 Pin
 • Anında Kod Teslim Edilir
 • Anında Onay Alırsınız
 • Askya Alınırsa 1 Adet Kod Hediye
GoogleTelafisiz 3 Pin
 • Anında Kod Teslim Edilir
 • Anında Onay Alırsınız
GoogleTelafili 3 Pin
 • Anında Kod Teslim Edilir
 • Anında Onay Alırsınız
 • Askıya Alınırsa 3 Adet Kod Hediye
NEDEN BAYİGRAM?

Yıllara dayanan tecrübemizle sayısız müşteriye hizmet etmenin mutluluğunu taşıyoruz.
Hızlı işlem, hizmet garantisi, güvenli ödeme ve canlı destek hizmetlerimizle sizlere 7/24 yanınızda oluyor; sayfanızı birlikte büyütüyoruz.

Hızlı işlem

Yüksek işlem hızımızla anında sisteme düşen siparişlerinizi en kısa zamanda teslim alırsınız.

Garantili Hizmet

Satın alınan pakette ortaya çıkabilecek olası bir sorunu anında telafi ediyoruz.

Güvenli Ödeme

PayTR 3D Secure Ödeme güvencesi ile Alışverişleriniz güvende.

Canlı Destek

Canlı destek hizmetinden yararlanarak bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Yapılan Müşteri Yorumlarımıza Bakabilirsiniz.

1 / 18

Google Haritalar'da konum tanımlamak için kullanılan işaretleyici olan pin, sokak dışındaki yerlere gidebilmesi için araçların yol tarifi alması için kullanılır. Konumu tam olarak tanımlayabilmek için Google Maps pin özelliği kullanılır ve Google Maps pin satın al hizmetlerinden yararlanılır.

Google Haritalar Pin Kodu Satın Al

Web sitemiz Google haritalar pin kodu satın alma hizmetleri sayesinde arama motorundan posta beklemeden işletmenin onaylanmasını sağlar. "Google benim işletmem" platformunu kullanan birçok işletme yerel ya da ulusal haritalara eklenmekte.

İşlemin gerçekleştirilmesi ile birlikte firmalar yapılan aramalarda daha fazla öne çıkar özellikle teknik servis, nakliyat ya da yetkili servis gibi sektörler açısından ön planda olmak en çok talep edilen hizmettir.

Gerekli olan doğrulamayı beklemeden işletmeyi Google'da doğrulayabilmek için Google Maps pin satın al hizmetlerimizden yararlanmak söz konusudur. Hizmetimizi aynı zamanda müşteri potansiyelini artırmaya yardımcı olurken sürekli hizmet veren firmalar açısından oldukça büyük avantajlar sağlar.

Google Maps Pin Satın Al

“Google benim işletmem” paketleri ile birlikte sunduğumuz Google Maps pin satın al hizmetimiz Google Haritalar anında onay özelliğine sahiptir. Firmaların ve işletmelerin Google Haritalar üzerinde dakikalar içerisinde görünür olabilmesi için hazırlanan paketimiz aynı zamanda potansiyel müşterileri web sitesine çekme konusunda da büyük oranda katkı sağlar.

Arama motoru Google tarafından yapılan son güncellemenin ardından internet kullanıcıları açısından yapılan her aramada Google Haritalar 'da bulunan işletme kayıtları her zaman en üstte yer alır. Bundan dolayı Google haritalar pin paketlerimiz son derece büyük bir öneme sahiptir.

“Google Benim işletmem” doğrulama pini arayanlar için en doğru adres olan web sitemiz hazırlamış olduğu pin kodu satın alma hizmeti ile işletmeleri üst sıralara taşır. Potansiyel müşteri ziyaretleri artarken aynı zamanda telefon aramalarında önemli bir artış gerçekleştirilir ve web sitesi değer kazanır.

Firmalar “Google benim işletmem” kaydı yaptırabilir ve paketimiz sayesinde görünür hale gelir. Zaman ve para kaybı yaşamadan Google doğrulaması beklenmeden hızlı şekilde Google Maps pin satın al hizmeti ile birlikte Google üzerinde işletmelerin doğrulaması gerçekleştirilir.

Google Benim İşletmem Pin Kodu Satın Al

Web sitesi olarak Google Maps pin satın al hizmetimiz ile işletmenin kaydını gerçekleştiriyoruz. Çok daha geniş kitlelere ulaşma amacında olan işletmeler için hazırlamış olduğumuz paketlerimiz son derece güvenilir şekilde uygulanır.

İşletmeler “Google benim işletmem” platformunda yer alabilmek için online bankacılık sistemleri ile adres doğrulama yapabilir ve pin kodu ile birlikte Google Maps de işletmeler yerini alır.

Google işletmem hesabının aktif edilmesi ile birlikte internet kullanıcılarının çok daha hızlı ve kolay ulaşımı gerçekleştirilir. Google haritalar pin satın al işletmeler açısından önemli bir hizmettir birçok avantajı bünyesinde barındırır.

Gerekli olan adımların uygulanmasının ardından aktif hale gelen pin kodu avantajlarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • İşletmenin Google arama motoru tarafından tanındığını gösterir.
 • Arama motoru tarafından işletmenin tanınır olması kullanıcılar açısından güven olgusunun artışını sağlar.
 • İşletme hakkındaki tüm bilgiler kullanıcılar ile paylaşılır.
 • İnternet kullanıcıları işletmenin çalışma saatleri ile birlikte birçok farklı bilgiye sahip olur.

İşletmeler müşterilerinden gelen yorumları rahatlıkla okuyabilir ve cevaplandırılır aynı zamanda gerçekleştirdikleri her türlü çalışma hakkında fotoğraf paylaşımında bulunabilir. Google Maps pin satın al hizmetlerinden yararlanan işletmelerin hakkında her türlü bilgiye kullanıcılar rahatlıkla erişim sağlar bu sayede etkileşim öne çıkar.

Avantajlar değerlendirildiğinde her işletmenin kesinlikle Google Maps üzerinde yer alması gerekir böylelikle işletme rekabet gücü konusunda olumlu artış sağlar. Bir işletmenin hangi kanallar ile erişim sağlandığını takip etmesi doğru stratejiler oluşturması açısından önemlidir. Bu sayede hem faaliyet alanı ile doğru kampanyalar düzenlenir hem de etkileşim çok daha pratik şekilde görülür.

Google Haritalar Pin Kodu Almak Yasal Mı?

İşletmelerin Google Maps üzerinde olması kullanıcıların firmayı görüntülemesi ve iletişime geçmesi açısından önemlidir. Google Haritalar pin kodu almak yasaldır, haritalarda yol tarifi arayanlar açısından navigasyon cihazı ya da telefon ile kolay ulaşım sağlanır.

İşletmeleri Google Haritalar’a eklemek önemlidir ancak süreç beklenildiği kadar hızlı ve kolay gerçekleşmez bundan dolayı Google haritalar kayıt hizmeti veren web sitemizden profesyonel destek alınmalı.

Google Haritalar İşletme Doğrulama Pin Kodu

Arama motoru üzerinde işletmeler bilgilerini güncellemek için doğrulama yapmalıdır. Doğrulama işlemleri sürecinde gecikmeleri ortadan kaldırmak ve bilgilerin doğru olduğundan emin olmak önem kazanır.

İşletmelerin kendileri tarafından yapılması gereken Google haritalar pin doğrulama şu şekilde gerçekleştirilir;

 • Doğrulama öncesi Google işletme profili için hak talebinde bulunmak gerekir.
 • Profil eklendiğinde ya da profil için hak talebinde bulunulduğunda doğrulama seçeneği belirlenir.
 • Yerel işletmeler posta ile doğrulama yaparken birçok işletme e-posta ile birlikte search console, telefon ya da video kaydı ile doğrulama gerçekleştirebilir.
 • Doğrulama işleminin ardından bilgiler incelenir ya da gerekli görülmesi halinde değişiklik yapılması talep edilir.
 • Doğrulamanın ardından işletme bilgilerinin görünmesi haftalarca sürebilir.
 • Yayınının ardından işletme profili kontrol edilmelidir.

Google Doğrulama Pin Kodu

İşletmeler için Google haritalar pin doğrulama yaparken işletme profilinde oturum açılarak belirlenmiş olan adımlar eksiksiz uygulanmalıdır. Üretilen doğrulama pin kodu ile firmalar algoritmaya uygun hizmetten faydalanmaktadır.

Google arama motoru işletme bilgilerinin hatasız olabilmesi için yeniden doğrulama talep edebilir bu yüzden paylaşılan bilgilerdeki değişikliklerden dolayı yeniden doğrulama tetiklenir.

Google Harita Pin Satın Al

İşletmeler Google haritalar pin satın alma hizmetlerinden yararlanarak Google Haritalar'a işletmesinin yerini, beklemeden anında ekleyebilir. Normalde onaylama ve doğrulama için gerekli olan süre ortalama 15 gündür.

Ancak herhangi bir gecikme hatası ya da pin kodu yazılı postaların gönderilmesinde aksilik yaşanması durumunda süreç çok daha uzun olmaktadır olmaktadır.

Bu nedenle Google Haritalar'da işletmenin yerini onaylatmanın en hızlı ve en pratik yöntemi güvenilir doğrulayıcı sertifikasına sahip olan web sitemiz üzerinden Google Maps pin satın al fırsatlarını değerlendirmektir. Yeni konum almak ya da farklı bir işletme eklemek isteyenler yeniden pin kodu satın alma işlemini gerçekleştirmelidir.

Hizmetin satın alınmasının ardından işletmeler konumlarını kendileri ekleyebilir ancak önemli olan ekleme işleminin doğru konuma yapıldığından emin olmaktır. Çünkü pin kodu sadece bir seferlik kullanılır aynı kodun ikinci kez aynı konum için kullanılması söz konusu değildir.

Google Harita Ekleme Pin Kodu Satışı

Google Harita ekleme pin kodu satışımız devam etmekte, pin kodu üretimi Türkiye sınırları içerisindedir güvenilir doğrulayıcı sertifikaya sahip olan web sitemiz sadece bölge ve ülke için kod üretimi yapmaktadır.

Google Haritalar uygulamasını doğru kullanmak ve uygun yerlerde işletme eklemek büyük bir öneme sahiptir, geçersiz olarak yapılan her konum ekleme şikayet aldığından dolayı kapanır. Bu yüzden Google Maps pin satın al hizmetlerinden yararlanırken konum ekleme işlemini doğru yapmak önem kazanır.

Google benim işletmem platformu üzerinden pin kodu satışı ile web sitemizden işlem yapanlar harita konumlarını ücretsiz olarak ekleyebilir. İşletmelerin Google haritalar pin kodunu güvenilir bir web sitesinden alması kullanılmış ya da gerçek olmayan kod riski açısından gereklidir.

Tercih edilmesi gereken ucuz satıcı değil her zaman güvenilir ve doğrulayıcı sertifikasına sahip olan web sitemiz olmalıdır. Oluşturduğumuz tek seferlik kod ile ekleme işlemini çok kısa süre içerisinde tamamlıyoruz, pin kodunun doğru kullanılması halinde açılan her konum kalıcıdır.

Google Maps Pin Hakkında Merak Edilenler

Google Maps pin hakkında merak edilenler hakkında uzman kadrolarımızdan istediğiniz tüm cevapları alabilirsiniz. İşletmelerin, web sitelerinin ya da firmaların Google haritalar kayıt işlemini gerçekleştirmesi pin kodu ile yapılır.

Birçok insanın henüz bilmediği pin kodu " Google benim işletmem" ya da Google Maps üzerine konum eklemek istendiğinde gereklidir.  Google arama motoru tarafından pin kodu ortalama 15 gün içerisinde adrese gönderilir ancak beklemek istemeyen ve işlemleri hızlandırmayı tercih edenler pin kodunu satın alır.

15 gün beklemeden anında konum eklemeye yarayan Google haritalar pin kodu satın alma işlemleri basit şekilde gerçekleştirilir. Web sitemizde bulunan iletişim butonu ile verilen link üzerinden anında ödeme gerçekleştirilerek kod satın alma işlemleri tamamlanır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte işletmelerin sektörde varlığını sürdürebilmesi ve kendini tanıtabilmesi için eski yöntemler geride kaldı. Şimdi yapılması gereken Google Maps üzerinde işletmenin yer almasını sağlamak ve mekanın konumunu internet üzerinden herkese paylaşmaktır.

Mobil uygulama üzerinden Google Maps yer ekleme işlemlerini gerçekleştirmek için atılması gereken adımlar şu şekildedir;

 • Mobil cihaz üzerinden Google Maps girişi yapılır.
 • Arama bölümündeki 3 çizgi simgesine dokunularak menüye erişim sağlanır.
 • Ayarlar seçeneğinin altında bulunan "eksik bir yeri ekleyin" seçeneğine dokunulur.
 • Eklenmek istenen yerin adı ile adresi girilir.
 • Eklenecek olan işletmenin kategorisi seçilir ardından zorunlu olmayan bilgiler girilir.
 • Ekleme işlemini tamamlamak için ">" butonuna dokunulur.

Masaüstü cihazlar üzerinden Google haritalar pin kodu ekleme işlemleri için öncelikli olarak tarayıcıya maps.Google.com adresi yazılarak enter'a basılır. Mobil cihazlarda orada gibi 3 çizgi simgesine tıklanır, mobil sürümde atılan adımları birebir aynısı uygulanır. Gerekli olan tüm işlemlerin ardından gönder tuşuna tıklanarak işlem tamamlanır tüm bu adımlara rağmen Google Maps pin hakkında merak ettikleriniz için destek alabilirsiniz.

İstediğim Konumu Google Haritalara Ekleyebilir Miyim?

Firmalar İstediğin Konumu Google Haritalara Ekleyebilir böylelikle kendisini arayan potansiyel müşterilerine mekanın kolaylıkla bulunması konusunda destek sağlayabilir. Konum paylaşma hizmeti sayesinde insanlar birbirleri ile bulundukları konumu paylaşabiliyor, aynen dünya genelinde olduğu gibi Türkiye'de de en çok tercih edilen uygulamaların başında yer alıyor.

Üç boyutlu görüntülenmesi sayesinde insanlar dünya genelinde istedikleri her yeri sokakları ile birlikte dolaşma ve mekanları görüntüleme şansına sahip oluyor. Hem masaüstü bilgisayar hem de akıllı cihazlar üzerinden kullanılan Google Maps uygulaması işletmeler açısından önemli.

İşletmeler istediği konumu Google haritalara eklerken ya da Google haritalar kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için herhangi bir ücret ödemez uygulama tamamen ücretsizdir, gereken tek şey bir işletme sahibi olmaktır.

Tek Telefon Numarası İle Kaç Tane Konum Eklenebilir?

Son dönemde tek telefon numarası ile kaç tane konum eklenebilir sorusu önem kazandı.  iOS, iPadOS ve MacOS son sürümlerinde iPhone'umu bul ve Arkadaşlarımı bul uygulamalarını birleştirerek tek bir telefon numarası üzerinden 5 farklı konum ya da 10 harita kaydı ekleme imkanı oluşturdu.

Uygulama kullanılarak yol tarifi seçilir ve Google Maps üzerinde konuma gidilebilir, kişi favorilere eklenir ya da kaldırılır. Herkese açık mekanları haritaya eklemek mümkün olmasının yanı sıra Google haritalar kayıt işlemleri ile istenen yerin bulunması söz konusudur.

Masaüstü cihazlar ile Google haritalar kayıt işlemleri takip edilen birkaç adım ile gerçekleştirilir. Gmail hesabı kullanılarak Google My Business girişi yapılır ve firma ile alakalı tüm alanlar doldurulur. Ardından kullanım şartları onaylanarak devam butonuna tıklanır ve verilen adres bilgilerine gelen doğrulama şifresi ile işlem tamamlanır.

Google Maps Pin Kodu Güvenilir Mi?

Web sitemizde gerçekleştirilen Google Maps pin kodu satışlarımız güvenilirdir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen kod satışlarından sonra işletmelerin harita konumları ücretsiz olarak eklenir.

Kullanılmış ya da gerçek olmayan kod satışımız söz konusu değildir bunun önüne geçebilmek için güvenilir doğrulayıcı sertifikası ile alışveriş yapma imkanı sunmaktayız.

Sitemiz üzerinden işletmeler tek seferlik online kod oluşturabilir, kot satın alan işletmelerin dikkat etmesi gereken konu işletme adreslerinin gerçek bölgelerinde olmaması durumunda haritanın kapanma olasılığıdır. Pin kodunun doğru kullanılması halinde açılan her konum kalıcıdır.

Güvenilir doğrulayıcı sertifikamız Türkiye kapsamında olduğundan dolayı sadece Türkiye için kod üretimi ve Google haritalar kayıt yapmaktayız. Pin kodu satışının gerçekleşmesinin ardından işletmeler Google Maps üzerinde kendi konumunu ekleme imkânına sahip olur.

Google Maps Pin Satın Almanın Avantajları

İşletmeler açısından Google Maps pin satın almanın avantajları oldukça fazla. Türkçe çevrimi "Google benim işletmem" olarak kullanılan platform için hazırlanmış olan Google Haritalar paketleri özellikle sık aranan işletmeler açısından önemlidir.

Özellikle hastane, çilingir, oto kurtarma, halı yıkama ya da teknik servis gibi birçok sektör için bir gereksinim haline gelen Google Maps Seo çalışması kadar önemlidir.

İşletmenin haritalarda ilk sırada yer alması hem görünürlük açısından hem marka tanınırlığı hem de kazanç oranının artışında son derece etkilidir. Potansiyel müşterilere ulaşmak, web sitesinin sosyal medya pazarlamasını gerçekleştirmek isteyenler açısından Google haritalar kayıt işlemleri yapılmalıdır.

Google Maps pin satın almanın avantajları oldukça fazladır. Web sitemizde anında onay hizmetimizden yararlanarak haftalarca beklemeye gerek kalmadan işletmeniz Google arama motoru üzerinde görünür hale gelir. Çok kısa süre içerisinde doğrulama kodu satın alarak işletmenin onaylı işletme haline gelmesi sağlanır.

Google Maps Pin Satın Almanın Dezavantajları

İşletmeler açısından pazarlama ve ticaret uygulamalarının sanal ortamlara taşınması çok daha geniş ortamda çok daha fazla kitlelere ulaşma imkanı sağlamakta. Bu açıdan Google Haritalar hizmeti işletmeler açısından birçok avantaj ve dezavantajı beraberinde getirir, yapılan aramalarda ilk sıralarda yer alan işletmeler her zaman tercih edilenler olarak öne çıkar.

Onaylanmayan hesaplar Google arama motoru üzerinde görüntülenemez ve bu da dolayısıyla ticaret hacminin düşmesine neden olur. Aynı zamanda Google haritalar kayıt işlemi yapılıp hesap doğrulanmış olmasına rağmen arama motorunun şartlarının ihlal edilmesinden dolayı hesaplar askıya alınır ve onayları kaldırılır.

Google Maps Pin Kodu Sistemi Güvenilir Mi?

Google Maps pin kodu sistemi güvenilirdir, internet üzerinden müşterileri ile iletişime geçmek isteyen işletmeler Google Maps uygulamasını kullanmaktadır. İnsanlar şirket bilgilerinin yanı sıra aynı zamanda iletişim bilgilerini hem web sayfası üzerinden hem de mobil cihaz uygulamalarından rahatlıkla görebilir.

Google arama motoruna işletmelerin eklenebilmesi için Google haritalar kayıt işlemlerini tamamlaması gerekmektedir. Web sitemiz tarafından sağlanan pin kodu sistemi üzerinden güvenilir şekilde hizmet almak için bizimle iletişime geçebilir ve dakikalar içerisinde Google Maps kaydınızı onay beklemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Size Nasıl Güveneceğim?

Google Maps için gerekli olan pin kodu satın alma işlemlerinde haftalarca, hatta aylarca beklemeye gerek kalmadan doğrulama işlemini anında gerçekleştiriyoruz. Oldukça uygun fiyatlar ile pin satışı gerçekleştirerek haritada yerinizi almamız konusunda her türlü desteği sunuyoruz.

Satış işlemlerimiz sahip olduğumuz SSL sertifikası ve 3D güvenli ödeme protokollerine uygun şekilde gerçekleşmekte.

Sektörde en iyi hizmeti sağlarken 7 gün 24 saat kesintisiz destek bir uygun fiyat garantisi ile öne çıkıyoruz. Toplu konum ekleme dışında aynı zamanlar pin kodunu kendin gir özelliği ile birçok farklı avantajı sahip olma imkanı sağlıyoruz.

#
Facebook Hizmetleri
Twitch Hizmetleri
Spotify Hizmetleri
Clubhouse Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
SoundCloud Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tumblr Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Periscope Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Pinterest Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Vimeo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
LinkedIn Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Telegram Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dailymotion Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Dlive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Google Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Netflix Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
NonoLive Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PubG Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Tinder Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Trovo Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
Reddit Hizmetleri
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
PAKET SEÇİNİZ
Lütfen sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz.
3 Dakika Önce